Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Клеї для алюмінію

Наша сеть партнеров Banwar

Матеріал з ВікіПро: Галузева енциклопедія. Вікна, двері, меблі

Клеї для алюмінію застосовуються для професійного конструктивного склеювання кутових з'єднань металевих конструкцій з анодованого і фарбованого алюмінію в віконному, дверному і фасадній виробництві, застосовується в будівництві сходових конструкцій, в будівельно-монтажних цілях і в різних промислових галузях.

  • Однокомпонентний 1-K-поліуретановий клей, тверднуть в присутності вологи.
  • Двокомпонентний 2-К поліуретановий реакційний клей.
  • Двокомпонентний 2-К епоксидний реакційний клей.

Метали мають високу поверхневою енергією і їх склеювання не викликає, як правило, ніяких проблем. Виняток становлять алюміній, хром і нікель. Високоміцні і стійкі до старіння клейові з'єднання даних металів досягаються тільки після попередньої хімічної підготовки поверхонь. Дослідження стійкості клейових з'єднань алюмінію показують, що не залежно від способу отримання деталі (виливок, екструзія , Кування, вальцювання), без хімічної обробки поверхонь перед склеюванням неможливо отримати стійке до старіння з'єднання. Причинами такої поведінки є оксидні плівки, розділові і змащувальні речовини, що застосовуються при екструзії жири і т.д. Всі дані типи забруднень повинні бути видалені перед склеюванням.
- Механічна обробка поверхні (шліфування, піскоструминні машини, дротяні щітки) дозволяє домогтися свіжої та хімічно-активної поверхні. Аналітичні методи перевірки показують, що подібні методи підготовки не дозволяють досягти клейових з'єднань, стійких до старіння. Крім того виникає небезпека, що забруднення, розташовані окремими осередками, будуть рівномірно розподілені по всій поверхні, знижуючи тим самим загальну адгезионную картину з'єднання.
- Знежирення металевих поверхонь за допомогою розчинників теж не приносить достатніх результатів.
- Досвід показує, що оптимальним способом підготовки алюмінієвих сплавів до склеювання є хроматирование, фосфатування і, частково, анодування. Різноманітність, вік і додаткова обробка анодованих поверхонь маслами і ваксами не дозволяють говорити про повну упевненість при склеюванні подібного роду поверхонь. Крім того можна домогтися оптимальних результатів за допомогою травлення поверхні кислотами або лугами.
- Хороших результатів можна також досягти, використовуючи двокомпонентні кислотні грунтовки. При застосуванні подібних матеріалів необхідно звернути увагу на те, щоб контакт клею і грунтовки не провокував хімічні реакції.
- Як альтернативу кислотним грунтовкам після попередніх перевірок і дослідів можна запропонувати грунтувальні систему для необроблених алюмінієвих поверхонь.
- Ще одним надійним методом підготовки алюмінієвих поверхонь до склеювання, є порошкове забарвлення, складами на поліефірної, епоксидної і поліуретанової основах.
Через оптичної схожості різних видів покриття алюмінієвих сплавів з необробленим алюмінієм рекомендується звернутися до виробника алюмінієвих деталей за інформацією про тип покриття поверхні. Дуже важливо провести попередні пробні склеювання.
Склеювання матеріалів з різними коефіцієнтами лінійного розширення.
Клейові з'єднання матеріалів з різними коефіцієнтами лінійного розширення, особливо при подальшому застосуванні їх в областях зі змінними температурами, необхідно додатково перевіряти на стійкість клейового шва протягом часу.
Склеювання металів при впливі вологості
Залежно від стану поверхонь металів вони, як правило, не захищені від впливу вологи.
Багато клейові системи, в тому числі і 1-К і 2-К клеї, не сприяють корозії металів. Дані клеї є стійкими до «нормального» впливу вологи і практично не втрачають в міцності з плином часу. Проблема полягає в тому, що волога може вбиратися даними клеями і, при недостатній циркуляції повітря, надовго залишатися в клейовому шві при практично прямому контакті з металевою поверхнею, що, в свою чергу, може призводити до корозії металів.
При передбачуваному впливі вологи на майбутнє клейове з'єднання металів необхідно подбати про додаткову герметизації клейових швів.
При склеюванні металів з пористими матеріалами (деревина, будівельні матеріали та
т.д. ) Волога може транспортуватися до металевих поверхонь через пори в
матеріалі і клейовому шві і сприяти розвитку корозії. В даному випадку необхідна додаткова корозійний захист поверхонь, напр. лакування, порошкове забарвлення і т.п.

  • 1-K-поліуретановий клей - поверхні, що склеюються повинні бути сухими, чистими і знежиреними. Видаліть розділяє засіб, якщо є. Залежно від матеріалу і його поверхні, що склеюються елементи відшліфувати і / або при необхідності обробити ґрунтовкою. У виробництві алюмінієвих вікон кутові з'єднання склеюються, як правило, без попередньої обробки. Клей наноситься з картриджа змійкою на одну з поверхонь, що з'єднуються. Клей отверждается в присутності вологи, тому, при склеюванні невсмоктуючих матеріалів або матеріалів з вологістю <8% між собою, необхідно зрошення нанесеного клею водою (досить водяного «туману»), щоб досягти повного затвердіння клейового шва. Склеюються деталі з'єднуються один з одним на протязі часу утворення клейової плівки, при необхідності покласти деталі під прес. Клей злегка піниться в процесі затвердіння; виступаючі залишки клею можна видалити в свіжому стані за допомогою очищувача для алюмінію.
  • 2-K-поліуретановий клей - прикрутити до відкритого картриджу змішувальну насадку. Видавити клей пістолетом, в залежності від обсягу картриджа, прямо в сухий, чистий і знежирений профіль, вставити сухарик і з'єднати деталі, в завершенні зафіксувати до настання функціональної міцності.
  • Перші 20г змішаного клею використовувати не можна (через технології заповнення картриджів)!
    Час на переробку становить ~ 45хв. при кімнатній тим-пературі. При невеликих робочих перервах в зміну, в змішувальну насадку надходить постійно свіжий клей. Таким чином 1 змішувальної насадкою можна користуватися протягом всієї робочої зміни.
    * В кінці дня змішувальну насадку залишити на картриджі; на початку наступної зміни вона повинна бути замінена на нову. І знову перші 20g суміші не використовувати для склеювання!
  • 2-К епоксидний клей - до відкритого картриджу прикрутити змішувальну насадку і вставити його в пневмо або ручний пістолет.
    * Перші 20г суміші не використовувати з запобіжних заходів
    (Через технології заповнення картриджів)!
    Час на переробку становить прим. ~ 45мін.прі кімнатній температурі. При невеликих робочих перервах в зміну, в змішувальну насадку надходить постійно свіжий клей. Таким чином 1 змішувальної насадкою можна користуватися протягом всієї робочої зміни.
    * В кінці дня змішувальну насадку залишити на картриджі; на початку наступної зміни вона повинна бути замінена на нову. І знову перші 20г суміші не використовувати для склеювання!
    Склеєні деталі фіксуються до досягнення функціональної
    міцності.

Герметично закриту оригінальну упаковку зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 15 ° C до + 25 ° C уникаючи дії прямих сонячних променів. Термін зберігання в оригінальній герметично закритій упаковці прим. 12 місяців, з часом підвищується в'язкість продукту.

www.tbm.ru

Шіпяков Роман

Матеріал з ВікіПро: Галузева енциклопедія Зворотній зв'язок Автору

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов