Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Компот з винограду і яблук: золоті рецепти з фото

Наша сеть партнеров Banwar

Деякі люди абсолютно не обтяжують себе різними домашніми консерваціями. Вони вважають це марною тратою часу. І дуже даремно! Легко переконатися в практичності, зручності і високої користь овочевих і ягідно-фруктових закупорок; особливо для великої родини. Численні «співмешканці» із задоволенням пригостять закусками і варенням, і вже звичайно в хід підуть і компоти. Добрими жаждоутоляющий властивостями володіє компот з винограду і яблук. Йому і присвячені наступні рецепти.

компот з винограду і яблук


І вже дійсно, що може бути простіше закачування запропонованої заготовки ?! Основними інгредієнтами для неї на один трилітровий балон стануть:

пару виноградних кистей,

1-2 стиглі антонівки,

гурток свіжого лимона або ж щіпка кислоти лимонної,

7-8 ст.л. піску цукрового.

В принципі, на фруктовий напій береться така кількість компонентів, залежно від бажаного результату: чи хочеться отримати побільше рідини або пригоститися в холоду консервованими плодами. Співвідношення піддається коригуванню.

Співвідношення піддається коригуванню


Так, процес приготування починається з підготовки відповідних для закачування ємностей (в більшості випадків це трилітрові банки) і жерстяних кришок. Також буде потрібно посуд для стерилізації тари і закаточний ключ.

І, в першу чергу, необхідно зайнятися виноградом. Кисті складаються в таз або в миску повместітельнєє, і заливаються холодною водою годинки на підлогу, що дозволяє змити меленькую мошкару і пил-сміття. А поки ГРОНУ отмокают, стерилізуються банки і кришки.

Найкраще обробляти об'ємну тару на пару над киплячою водою чверть години. А потім в цьому ж окропі 4-5 хвилин ошпарюють в кришки. Прожарені банки розташовуються на кухонному столі горловиною вгору.

У скляні ємності, які можуть наповнюватися гарячими, опускаються цілі грона винограду. Яблучка миються і, не зрізуючи шкірки, ріжуться скибочками. Вони розташовуються на ягодах, і зверху на них насипається кислота лимонна. Прямо в банки всипається цукор, і по саме горло заливається окремо закип'ячена вода. Вливати крутий вар краще ковшиком, чашкою або ополоником, щоб не обшпаритися. Буквально відразу яблучні скибочки спливуть. Посудина моментально накривається кришкою і закупорюється ключем.

Посудина моментально накривається кришкою і закупорюється ключем


Якщо ж замість лимонки в рецептурі буде застосовуватися лимон, то хід консервації компоту дещо змінюється. Порізану кружальцями свіжий цитрус (весь закладати не потрібно, достатньо 2-3 кілець) присипається цукровим піском і покривається 500 мл окропу. Суміш розмішується до розчинення кристалів і зливається в варильну каструлю. Туди ж доливається ще близько 2 літрів водички, і доводяться до кипіння. Заливка проваривается 3 хвилини, проціджують від лимонних «включень» і переливається в банки із зимовою заготівлею. Після цього тара відразу герметично закочується.

Завершальний етап в обох випадках консервації аналогічний. Закупореній компот з винограду і яблук в банках встановлюється на застелене на підлозі покривало або плед вниз шийкою, загортається його вільними краями і добу продержівается в теплі, дозволяючи страви повільно охолонути. Через добу в перевернутому вигляді колір заготовки «насититься» і стане досить апетитним, і, крім цього, проявиться негерметичність, якщо вона є (виявляться протікаючи на підлозі і покривалі). Якісна закупорка виноситься в місце для зберігання зимових запасів.

Якісна закупорка виноситься в місце для зберігання зимових запасів


Компот з винограду і яблук: рецепт 2

Другий спосіб теж виконується без виснажливої ​​стерилізації наповнених банок. І, при цьому, в ньому відсутній лимонка, що вносить свій специфічний відтінок на смак страви. У рецептурі вказаний лимон, але він, як і бутони пряної гвоздики, абсолютно не обов'язкові як компоненти. На одну ємність великого літражу (в даному випадку розрахунок ведеться на три літри) буде потрібно:

  1. 350-400 г ізабелли чи іншого сорту,
  2. 4 середніх яблучка,
  3. 2 лимонні дольки,
  4. 2-3 гвоздички,
  5. 250 г солодкого піску,
  6. близько 2 літрів фільтрованої води.

У каструлю побільше наливається вода і ставиться для закипання на високий вогонь. Цього часу якраз достатньо для підготовки складових майбутнього напою. Грона винограду ретельно вимиваються і ягоди обриваються з гілочок. Яблучка, розрізані на чверті, очищаються від сердцевінок і шкірки (не обов'язково). Фрукти насипаються в банки розсипом разом з лимоном і бутонами гвоздики (якщо вони вкладаються в рецепт). Слід пам'ятати, що рецепти асорті на зиму у вигляді компотів рекомендують наповнювати тару лише наполовину; інше залишити для рідини.


Встигла закипіти воду наливають в тару до кінчика верхньої частини і прикривають закаточними кришками. Таким чином заготовка варто хвилин 5, і водичка зливається в каструлю назад для повторного закипання. Прокіпячіваются бляшані кришки. У банки на плоди сиплеться цукровий пісок, орієнтуючись по 1 склянці на балон. Вдруге доведена до кипіння рідина зливається по банках, намагаючись, щоб на момент закриття кришками розчин навіть витікав через край горловини. Напій закочується, і, за технологією першого рецепта, перевертається і накривається ковдрою. Через 12 годин або навіть довше консервацію можна виносити в постійне для зберігання до морозів містечко.


Компот з винограду і яблук: Рецепт 3

Щоб підвищити користь і без того мега-корисного напою, в нього взагалі не додають цукор. Результат вийде бадьорить і з його допомогою втамовують спрагу навіть маленьким дітям. Виноград на вітамінний «дрінк» без цукру відбирається виключно солодких сортів, а ось колір його не важливий. Отже, крім ягід і води беруться ще й яблука, які чудово відтіняють смак.

Для напою виноградні грона оббирають і упорядковано, викидаючи неліквід і шлюб. Після ягідки ополіскуються, неодмінно витримуються для стікання вологи і ними заповнюються простерилізовані скляні банки. Рівень заповнення - індивідуальний; але в конкретному випадку бажано «утрамбувати» плоди по плечики тари. Далі вливається окріп, направляючи його тонким струменем, щоб уникнути лопания ємностей.

Майбутній компотік ставиться на термообробку - в каструлю з повільно закипає водичкою або в духовку для поступово прожарювання. Стерилізована заготівля закочується і витримується до охолодження. «Компот з винограду і яблук» смачний рецепт відмінно буде зберігатися в прохолодному погребі чи комори.

«Компот з винограду і яблук» смачний рецепт відмінно буде зберігатися в прохолодному погребі чи комори


Компот з винограду і яблук: Рецепт 4

Як варіант, закривають компотік зі стерилізацією. Він передбачає наявність (на трилітрову банку): грона винограду (він повинен заповнити балон на 2/3 літражу), 4 яблука, цукор (по склянці на літр водички), 2 літри води. З приводу виноградного сорту можна не замислюватися: чи підійде будь-який, навіть найпростіший і дешевий (особливо якщо продукт покупної).

Намивають необхідне число банок по наявности визначеності кількості вихідних інгредієнтів. Чистий тара розташовується на кухонному столі на рушник, і в кожну опускаються вимиті стиглі яблука середньої величини. Розрізати плоди не потрібно; головне, щоб увійшли в горловину ємності. За цим принципом відбирають і інші фрукти; наприклад, коли роблять персики консервовані або груші. Красиві соковиті виноградні ГРОНУ теж ополіскуються, і цілком занурюються до первинної закладці. Така черговість НЕ приминає ягідки ізабелли чи іншого сорту. У конкретному випадку заповнення балонів фруктами переважне, порівняно з рештою об'ємом для рідини.


Тепер готується сироп. Замір води здійснюється приблизно «на око» (для досвідчених кулінарів) або ж вода вливається в заповнені баночки і змиритися «по місткості». Але заздалегідь потрібно відзначити, що на трилітрову ємність потрібно приблизно 2 літри. Цей літраж заливається в каструлю, додається пісок цукровий (на кожен літр по склянці) і розчин доводиться до кипіння. Сиропчик киплячим вливається по банкам з плодами, і тара по-швидкому прикривається прокип'яченому кришками. Якщо за фактом заливки не вистачає, то доливають звичайний крутий вар - окріп. А якщо, навпаки, сироп в надлишку, то з нього варять швидкий освіжаючий компот, накидавши в нього нарізане шматочками-скибочками фруктове асорті.

Готується велика каструля для стерилізації. У неї ставиться заготовка, і до плічок заливається гарячою водою, попередньо прогрітій до 70 градусів. Тривалість термічної обробки відміряється з моменту закипання рідини в каструлі і триває чверть години. Простерилізовані балони закочуються. Консервація перевертається на кришки, закутується. Після охолодження вона забирається до зими до решти закупорювання.

Після охолодження вона забирається до зими до решти закупорювання


Компот з винограду і яблук: Рецепт 5

Якщо напій не закочується про запас, то з ним (а точніше з технологічним процесом) взагалі немає проблем. На «Компот з винограду і яблук - швидко» для каструлі об'ємом в 3 літри необхідно взяти:

  1. 0,5 кіло яблук (приблизно 3 плода),
  2. кілограм винограду (2 кисті),
  3. 2 літри води і
  4. 300 г цукру.

Якщо виноград темний, то він дасть гарний відтінок напою, а ось зі світлого вийде практично прозоре частування. Тому, для «підфарбовування» додають ягоди чорної смородини або горобини (на любителя).

Так, ГРОНУ і яблучка миються і розкладаються на столі для обсихання. З яблучок вирізаються серцевини, а м'якоть ріжеться четвертушками або довільними скибочками. Виноград обривається з гілочок. Інгредієнти разом з цукром зсипаються в варильну ємність і заливаються водою.


Вариться напій хвилин 5 з моменту закипання без інтенсивного бурління. Буквально в останні хвилини для кислоти і концентрації напою насипають щіпку лимонки. Таким чином надходять коли варять полуничний напій з лимонною кислотою , Домагаючись пікантного смакового ефекту. Або ж в тих випадках, коли плоди від природи мають невиразні присмак. Зварений компотік вживають гарячим або дають йому охолонути і розливають по склянках охолодженим. Якщо не часу остуджувати вариво, то в нього кидають кубики льоду.


Рецепт для дітей

З комбінації «яблука, виноград і цукор» варять відмінний жаждоутоляющий компот для дітей . Адже напій, приготований будинку, гарантує безпечне і корисне харчування для дітвори. А в літній період, коли все готується виключно зі свіжих інгредієнтів, компотік виходить і досить вітамінізованим. Що стосується пропорції основних компонентів, то малюкам бажано віддати перевагу яблуках, підфарбувавши їх синім виноградом.

Так, грона ізабелли і яблучка вимиваються. Яблука чистяться від насіння і хвостиків. Дрібно нарізати дані фрукти не радять, так як маленькі скибочки можуть розваритися, і в рідини будуть плавати «лахміття» (які зазвичай відштовхують примхливих їдців). Виноградні кисті залишаються цілими, чи не обриваючи ягідки. У такому вигляді їх зручніше буде витягувати після приготування. Підготовлені складові майбутнього компоту заливаються водою і ставляться варитися на низькому вогні (або навіть нудитися).

Через 20 хвилин рідину слід підсолодити, щоб видалити кислий відтінок присмаку, і залишити на плиті. Вариво тримається під кришкою ще хвилин 15, а потім фрукти витягуються на тарілочку і відставляти в сторону. Подається напій остиглим з будь-яким десертом або просто для втамування спраги. А що залишилися плоди не викидають: проварені яблучка розминають виделкою в пюре, а з виноградних ягід віджимають сік і додатково насичують їм зварений «дрінк».

А що залишилися плоди не викидають: проварені яблучка розминають виделкою в пюре, а з виноградних ягід віджимають сік і додатково насичують їм зварений «дрінк»


І в кінці, для допитливих господинь, деякі хитрощі технології «Як заготовити компот з винограду і яблук». Адже те, що одним здається простим і зрозумілим, для інших - ціла наука. І виноград, виявляється, придатний не тільки на вино або сік, а й на безалкогольні напої, солодкі заготовки та ін. До речі, дуже хороші дані плоди в комбінації з іншими фруктами; і часто їх закривають про запас з горобиною, грушею, сливами, малиною та іншими дарами природи. При цьому рецепти для цього можна знайти найрізноманітніші.


Що ж стосується рад, то, щоб зробити про запас відмінний замінник магазинних напоїв-соків з багатим вмістом вітаміном необхідно:

- Ягоди в банки поміщаються кистями або ж розсипом, зірваними з гілочок і перебраними, так як на цільної пензлику важко виявити дефекти.

- З найкращих сортів для консервації виділяють ароматні і насичені темні Молдова, Ізабелла, Лідія тощо

- Для закупорки перевага віддається визріли ягодам. Хоча закривають і злегка недостиглі, зеленковатие; а для аромату кладуть вишневі листочки.

- Пікантність в виноградний компот внесуть специфічні добавки: кориця, гвоздика, кардамон, мускатний горіх. Але всі вони на любителя!

І вже дійсно, що може бути простіше закачування запропонованої заготовки ?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов