Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кріплення на стіну для велосипеда: види кріплень, виготовлення своїми руками

  1. Що врахувати при виборі кріплення велосипеда на стіну?
  2. Типи кріплень велосипеда до стіни
  3. гаки
  4. стійки
  5. полиці
  6. Як зробити настінний монтаж-полку своїми руками?

Наша сеть партнеров Banwar

Час читання: ~ 7 хвилин Автор: Василина Дмитрієва 27

Любіть кататися на велосипеді, але не знаєте, куди його ставити? У вас немає ні гаража, ні просторого передпокою, де міг би зберігатися «залізний кінь»? Може, ви просто залишаєте його в тісному коридорі і постійно спотикаєтеся, намагаючись пройти на кухню? Або байк прикутий до батареї в під'їзді, і ви не можете спати, хвилюючись про його можливу пропажу? Багато питань, а відповідь одна - пора подумати про настінному кріпленні для велосипеда.

Існує три способи кріплення велосипеда на стіну:
1. Рама паралельна стіні. Велосипед знаходиться поблизу стіни, займаючи досить багато місця. Доцільно вішати його колесами вниз, щоб зайвий раз не напружуватися, перевертаючи байк для чергової покатушки. Дуже зручне рішення для зберігання двох і більше велосипедів.

2. Рама перпендикулярно стіні. Займає менше місця на стіні, але більше простору в кімнаті. Ідеальним місцем для вертикального кріплення буде куточок за холодильником, вхідними дверима, газовою колонкою і т.п. При такому способі кріплення колеса повинні бути розташовані біля стіни, а рама повинна бути їй паралельна - так легше завезти байк по стіні і закріпити переднє колесо на гаку.

3. Кріплення під стелею на гаках або на кронштейні. Найбільш ефективний спосіб зберігання байка, особливо в приміщеннях з високими стелями. Кронштейн більш привабливий спосіб, тому що не вимагає особливих фізичних зусиль.

Що врахувати при виборі кріплення велосипеда на стіну?

Перше, що важливо врахувати при виборі настінного кріплення байка, - матеріал, з якого зроблена стіна. Різні типи матеріалів мають різну щільність, тому не рекомендується, наприклад, вішати велосипед на Гіпсобетонні стіну, тому що згодом таке кріплення може виламати.

Друге, про що слід подумати - на якій висоті буде висіти байк. Попросіть одного потримати велосипед на різних висотах і подивіться, як вам буде зручніше ходити повз, і чи буде вся конструкція вписуватися в інтер'єр. Найпростіший спосіб - повісити його недалеко від статі, але тоді він анітрохи не звільняє місце. Якщо повісити байк приблизно по центру від підлоги до стелі, то ви зможете спокійно ходити, не зачіпаючи кермо, але ось педалі все одно доведеться обходити. До того ж людині з тендітною статурою навряд чи сподобається докладати щоразу неабиякі фізичні зусилля, щоб зняти велосипед зі стіни.

Самим раціональним і ефективним стане настінне кріплення під стелею - звільняється багато місця, а система кронштейнів дозволить піднімати і опускати велосипед без особливих зусиль.

Типи кріплень велосипеда до стіни

Повісити байк на стіну - це не тільки відмінне рішення для звільнення простору, але і оригінальний інтер'єрний хід. Численні розробки від відомих компаній дозволяють не тільки зберігати кілька байків на порівняно невеликій площі, а й прикрасити порожні стіни. Існує кілька типів настінних кріплень: гаки, стійки і полиці.

гаки

Найпростіший варіант кріплення для велосипеда на стіну. Все що потрібно - вкрутити пару спеціальних гаків в стіну.

До речі, вертикальне велосипедне кріплення реалізовано саме за допомогою цього типу - ви встановлюєте байк між двох напрямних і вішаєте його за колесо на гак. Замість гаків можна використовувати непотрібний кермо від шосейного велосипеда, а якщо їх у вас кілька, то можна зробити цілу стіну з велоаксесуарів.

стійки

Зазвичай встановлюються на стіну з опорою на підлогу. На стійках можуть бути додаткові гачки для шолома, куртки та ін. Велоаксесуарів.

Ідеальне рішення для квартир, де живуть кілька райдерів, адже на вертикальній стійці може вміститися до трьох велосипедів відразу. Саме на такому кріпленні можна реалізувати ідею зберігання байка з замком, адже зазвичай воно тягнеться від підлоги до стелі.

Саме на такому кріпленні можна реалізувати ідею зберігання байка з замком, адже зазвичай воно тягнеться від підлоги до стелі

полиці

Найвдаліше рішення для тих, хто вирішив зробити свого «залізного коня» ще одним витвором мистецтва, що висить на стіні. Вони можуть бути як простими, призначеними лише для зберігання велосипеда, так і багатофункціональними - для книг, велоаксесуарів і інших дрібних штучок. До речі, кріплення на стіну у вигляді полиці можна зробити своїми руками - для цього зовсім не обов'язково мати якісь особливі навички.

Як зробити настінний монтаж-полку своїми руками?

Для виготовлення кріплення-полки вам знадобиться:

  1. широка дошка з натурального дерева або лист фанери 1 кв.м, рекомендована товщина - 1,5 см. Краще не використовувати МДФ або ДСП, тому що з часом така полку може виламати з кріплень;
  2. клей по дереву;
  3. морилка і лак по дереву (за бажанням);
  4. кріпильні болти з шайбами, якими полку буде кріпитися до стіни.

Краще не використовувати МДФ або ДСП, тому що  з часом така полку може виламати з кріплень;   клей по дереву;   морилка і лак по дереву (за бажанням);   кріпильні болти з шайбами, якими полку буде кріпитися до стіни

Щоб визначити необхідні розміри своєї майбутньої полки, виміряйте три параметра:

  • відстань від виносу керма до кінця гріпси - це буде глибина полиці;
  • діаметр верхньої труби велосипеда - це буде розмір вирізу;
  • максимально можливу ширину полки - чим менше ростовка рами, тим менше довжина верхньої труби, і тим менше ширина кріплення.

Залежно від розмірів зробіть креслення основних деталей.

Розпиляєте дошку відповідно до креслення і складіть «чорновий» варіант коробки (але не поєднуйте частини між собою!).

Намалюйте, а потім випиляти виріз під верхню трубу. Краще робити це за допомогою спеціального обладнання.

Тепер прийшла пора зібрати полку. Посадіть всі частини на клей. Перед використанням клею очищайте поверхні від пилу і знежирюють їх. Залишки клею краще прибирати відразу, щоб в подальшому це не завадило забарвленням.

Верхню панель можна закріпити на петлі, щоб вийшов ящик, а можна просто прикріпити до основи - тоді вийде полку.

Висвердлити отвори під кріпильні болти.

Тепер можна сміливо вішати полку на стіну, а можна виконати наступний крок - відшліфувати всі поверхні полки, пофарбувати їх морилкою (можна двома кольорами) і покрити лаком.

Варіант виготовлення простіший полки можна подивитися тут:

Настінне кріплення для велосипеда стане відмінним рішенням для «стоянки» байка в маленькій квартирі. Причому це не тільки варіант для тривалого зберігання (наприклад, взимку), але і для щоденного використання, адже велосипед так просто зняти і знову підняти нагору. Який тип кріплення використовувати, вирішує сам райдер в залежності від вільного простору і своїх фізичних можливостей.

загрузка ...

Що врахувати при виборі кріплення велосипеда на стіну?
У вас немає ні гаража, ні просторого передпокою, де міг би зберігатися «залізний кінь»?
Може, ви просто залишаєте його в тісному коридорі і постійно спотикаєтеся, намагаючись пройти на кухню?
Або байк прикутий до батареї в під'їзді, і ви не можете спати, хвилюючись про його можливу пропажу?
Що врахувати при виборі кріплення велосипеда на стіну?
Як зробити настінний монтаж-полку своїми руками?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов