Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Лабораторний блок живлення своїми руками

Наша сеть партнеров Banwar

Блок живлення БП-4А куплений був більше 10 років тому під один саморобний проект. У паспорті указавалось, що захист від короткого замикання і перегріву є. На практиці блок живлення працював на режимах по току більше рекомендованого (2,7 А), понижуючий трансформатор легко віддавав ток до 6А і врешті-решт блок згорів. З тих пір йому зовсім не щастило, куплені для ремонту мікросхеми стабілізатора згорали одна за одною і блок живлення був замінений імпульсним і забутий. Однак прямі стабілізатори при своїй роботі не створюють перешкод, що дуже зручно для живлення радіоапаратури. Під нові проекти вирішено було переробити блок живлення в лабораторний з регульованим стабілізованою напругою від 3 до 18 Вольт і струмом до 5 Ампер.

Для переробки була застосована проста, але потужна схема на польовому транзисторі і регульованому паралельному стабілізаторі TL431. Схема блоку живлення проста. Від старого блоку живлення, крім корпусу і трансформатора, використовується випрямляч з електролітичними конденсаторами і радіатор. Вся скромна обв'язка польового транзистора розміщена на невеликій платі, але може бути легко встановлена ​​і навісним монтажем. Транзистор закріплений на радіаторі, обов'язково через штатну ізоліруюшую прокладку. Термопаста теж помешат. Для зручності монтажу радіатор повернуть на 180 градусів. Дивись фото і відео. Який регулює напругу потенціометр встановлено замість корпусу плавково запобіжника по мережі 220 Вольт. Сам запобіжник залишений всередині корпусу блоку живлення. Питання контролю напруги вирішене установкою вбудованого вольтметра (куплений через інтернет). Для цього в корпусі блоку живлення вирізане прямокутне віконце. Так як напруга живлення вольтметра перевищувало 20 Вольт, то на мікросхему харчування вольтметра встановлений невеликий радіатор. Вольтметр і резистор регулювання напруги закріплені на корпусі термоклеем. Конденсатор 5000 × 25В на виході стабілізатора не встановлювався на увазі надмірності і був замінений конденсаторм в кілька сот МКФ.

Конденсатор 5000 × 25В на виході стабілізатора не встановлювався на увазі надмірності і був замінений конденсаторм в кілька сот МКФ

Лабораторний блок живлення

Лабораторний блок живлення

Блок живлення БП-4А

Блок живлення БП-4А

Блок живлення БП-4А

Блок живлення БП-4А

Нутрощі блоку живлення БП-4А

Нутрощі блоку живлення БП-4А

Блоку живлення розібраний

Блоку живлення розібраний

Схема лабораторного блоку живлення

Схема лабораторного блоку живлення

Перевірка макета

Перевірка макета

Вікно під вольтметр

Вікно під вольтметр

Вольтметр вбудований в панель

Вольтметр вбудований в панель

Електроніка блоку живлення

Електроніка блоку живлення

радіатор вольтметра

радіатор вольтметра

Лабораторний блок живлення

При складанні корпусу блоку живлення в цілях безпеки необхідно прокласти ізолюючу прокладку з боку пайки на плату обв'язки транзистора. Польовий транзистор може бути типу IRLZ24, IRLZ34, IRLZ44. Для більш надійного захисту на платі випрямляча встановлений запобіжник на 6 А. Польові транзистори витримують струм десятки ампер і запобіжник швидше за все призначений для захисту трансформатора і випрямляча. Якщо до блоку живлення буде підключатися індуктивне навантаження (наприклад, електродвигун), то обов'язково підключення паралельно виходу потужного випрямного діода (анодом до +). Випробування показали, що лабораторний блок живлення з поставленими завданнями справляється.
Сподобалася ідея будівництва лабораторного блоку живлення своїми руками? Додайте інструкцію в обране і поділіться посиланням з друзями.

І в ув'язненні для зайнятих ось посилання на придбання готового блоку живлення на 3-12 Вольт http://ali.pub/2h8tf0 і на 9 - 24 Вольт http://ali.pub/2h8rxc .

Сподобалася ідея будівництва лабораторного блоку живлення своїми руками?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов