Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Марш "евроблях": Чого саме вимагають "литовці"

Наша сеть партнеров Banwar

Організатором акції виступає "Авто Євро Сила". Про те, які політики можуть бути зацікавлені в підтримці цього руху і акцій, Depo.ua вже писав.

Сьогодні ж потрібно розуміти саме цілі і вимоги учасників акції, яка почалася в 6 ранку, а збиратися учасники почали ще з ночі.

Підготовку до акції організатори почали ще влітку, обіцяли зібрати 100 тисяч людей, втім, на момент написання статті такої кількості "Бляхер" немає і близько.

Сама акція пройде на площі біля Верховної Ради. Також заходи будуть проходити біля комітету ВР з питань митної та податкової політики, на вулиці Грушевського, а також на Інститутської та Лютеранської вулицях, прилеглих до Адміністрації президента.

"Авто Євро Сила" підготувала меморандум і збирається мітингувати доти, поки його не приймуть.

Умови "евробляхеров"

Організатори та, відповідно, учасники акції ставлять кілька вимог до влади.

По-перше, розмитнення для українців на всі іноземні автомобілі повинна стати доступною, як в європейських країнах, механізм повинен бути спрощений.

По-друге, стандарт Євро-5 при ввезенні та реєстрації уживаного авто з іншої країни повинен бути скасований. Так, в Європі на законодавчому рівні вказано, що стандарти Євро-5 і Євро-6 - тільки для виробництва авто, а ввезти і поставити на облік можна будь-яку машину, сплативши мито, пройшовши техогляд. В Україні ж вирішили прикритися європейським досвідом і зобов'язаннями, яких ніхто не бачив, щоб заборонити розмитнювати машини старше Євро-5 (2010 року).

По-третє, всі автомобілі європейської реєстрації, які вже завезені в Україну, повинні бути легалізовані. І повинна бути встановлена ​​ставка загальних платежів до бюджету, звичайно, доступна.

По-четверте, "евробляхери" вимагають зняти обмеження на перепродаж автомобілів на Єврономер всередині країни.

Ну і далі - популізм про припинення репресій силовиків проти водіїв на Єврономер, яких нібито затримували, примусово забирали документи і вносили в базу і митниці УКРІНФОРМ. Варто відзначити, що на конфліктах з поліцією евробляхері досить вдало піарилися протягом усього літа. Звичайно, штрафи для "евробляхеров" були, завеликі - за рішенням судів.

Наприклад, згідно з рішенням Київського Апеляційного Адміністративного суду по відношенню до власника Audi A4 на польських номерах, згідно з яким він був оштрафований на 443 тис. Гривень. До цього жителю Черкас той же суд "впаяли" понад 1,5 млн гривень за нерозмитнений Mercedes-Benz E320 на литовських номерах. Обидва рішення мотивовані тим, що громадяни України вчинили протиправні дії, бо особисто не ввозили автомобіль на українську територію. Однак, це виняток із випадків, оскільки ці автомобілі "попалися" після того, як їх не вивезли за рік, або навіть встигли злетіти з обліку в ЄС.

За якими схемами сьогодні можна завезти евробляху в Україну

Перша схема - це транзит. "Евробляха" оформляється на фірмі в Литві, в країну її завозить українець, з яким фірма передає право користування транспортним засобом за договором доручення на 50 років. Українця навіть можуть вписати в техпаспорт.

Термін перебування транзитної машини в країні становить 5-10 днів. Після перевищення терміну перебування співробітники податкової служби на кордоні виписують штраф в розмірі 8,5 тис. Грн. Велика кількість власників таких машин платять штраф і далі катаються, оскільки юридично виникає колізія з їх перебуванням тут, з огляду на що поліція не може нічого зробити таким водіям, тому що не має доступу до баз УКРІНФОРМ ...

Водії можуть навіть не платити цей штраф відразу, але в підсумку, єдина причина, яка змусить власника "евробляхі" заплатити ці 8,5 тис. Грн, залишається техогляд, який, наприклад, в Литві потрібно проходити раз на 2 роки.

Транзит - найпопулярніша схема в Україні.

Друга схема - тимчасове ввезення. В країну на "евробляхе" їде іноземець, потім він видає гендоверенность українцеві. При цьому щороку іноземець зобов'язаний вивозити і знову ввозити автомобіль в Україну. Також раз на півроку необхідно купувати в тій країні, де зареєстрований автомобіль, поліс обов'язкового страхування і проходити техогляд, без якого автомобіль знімуть з обліку. А в разі, якщо іномарка потрапить в Україні на штрафмайданчик, то забрати її потім зможе лише формальний власник.

Офіційно розмитнити в Україні автомобіль можна, але тільки той, який відповідає стандарту Євро-5. Це автомобілі не старше 2010 року.

Наскільки спростили розмитнення Євро-5

31 травня 2016- го року Верховна Рада прийняла законопроект №3251 , Який передбачає істотне зниження акцизного збору на імпортні автомобілі вже з 1 липня 2016 року. За законопроект проголосували 237 народних депутатів.

Дія цього Закону дійсно кілька здешевило розмитнення машин не старше 1-го січня 2010 року.

Наприклад, для авто з об'ємом двигуна 1000 кубометрів акциз знизився з 1,36-1,76 євро до 0,063 євро за кубометр, тобто в 28 разів.

Для розмитнення автомобіля з двигуном 1 л потрібно буде заплатити 63 євро замість тисячі сімсот шістьдесят-один євро, для розмитнення авто з двигуном 2 л - 534 євро замість 4882.

Знижено акцизи будуть діяти до 31-го грудня 2018 го року. З 1 січня 2018 року, в Україні повинен бути введений стандарт Євро 6, що забороняє імпорт авто старше 3-4 років стандарту Євро 5.

Які є законні механізми вирішення питання

У парламенті зареєстровані законопроекти, в яких пропонується декілька зняти напругу в цьому питанні. "Авто Євро Сила" пропонує прийняти закон, який дозволить їздити на іноземних номерах за умови сплати в бюджет щорічного внеску в 200 євро. Народні депутати пропонують дещо інший механізм: ввести спрощену процедуру розмитнення авто, яка передбачає відповідний розмір податку з урахуванням комплектації та класу автомобіля. Після цього народні обранці вважають за потрібне взагалі врегулювати цю сферу, ввівши запобіжники для "автохлама" і одночасно істотно спростивши процедуру ввезення старих транспортних засобів.

Президент України Петро Порошенко взагалі Указом 146/2017 доручив Кабінету Міністрів України невідкладно врегулювати ситуацію, яка "склалася в результаті недотримання вимог митного законодавства при використанні на території України транспортних засобів, зареєстрованих відповідними органами іноземних держав". Є два законопроекти, які повинні були б врегулювати ситуацію. Мова про 5567 (законопроект Парасюка) і 4932 (законопроект Бурбака). Парасюк пропонує врегулювати питання транзиту і тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування, Бурбак - вирішити питання єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України (2 євро в день - на такому рівні вирахували цей збір).

Проти законопроекту Бурбака вже збирався мітинг з "литовців".

Ціна питання

Один простий приклад. Якщо в Україні за $ 2 тисячі можна купити або 10 річну "Таврію", або 10-20 річний ВАЗ, або іномарку 80-х років в більш-менш нормальному стані (Volkswagen Golf II), то в Литві або Польщі ціни на німецькі авто ( Audi A4, A6, Volkswagen Golf 3, Golf 4) початку 2000-х стартують від 600 - 700 євро. На японців від 900 євро. Автомобіль дійсно в хорошому стані можна купити за 1000 - 1500 євро. До витрат додається переоформлення, техогляд (якщо немає, то це рідкість) і дорога в Україну. У підсумку, за 2000 євро українець може пригнати собі автомобіль в нормальному стані. Головне - стежити за тим, щоб там він не злетів з обліку, проходився вчасно техогляд і так далі.

В Україні такі ж іномарки стартують від $ 6 тисяч. А якщо бюджет трохи вище, він дозволяє їздити по нашим дорогам на умовному BMW X5 2015 року випуску за 23 тисячі євро (згідно з українським законодавством автомобілі зі стандартом не менш Євро 5 - від 2010 року і молодше - можна розмитнити). В Україні такий же Б / У BMW продають за $ 60 тис. А BMW X5 2002 року обійдеться українцю в Польщі в 6 тисяч євро. У нас - понад 15 тисяч євро.

Чому боротися з "бляхами" нереально

Справа в тому, що за неофіційними даними в Україні вже до 1,5 млн "евроблях". Для багатьох вони стали хорошим бізнесом. Компанії і люди, які привозять авто з Європи беруть за свої послуги від 700 до 1000 євро. Є величезний попит. Мотивація - висока вартість як Б / У так і нових автомобілів в Україні. Що й казати, якщо новий умовний Ланос Sens коштує від $ 8 тисяч. До того ж, якість цієї машини викликає багато запитань. Про ціни на Б / У ми вже писали. Зрозуміло, що українцеві краще взяти якісну іномарку початку 2000-х за менші гроші. І багатьох дуже дратує несправедливість, яка полягає в тому, що в Україні неможливо легально ввезти автомобіль, старше стандарту Євро-5 (від 2010 року), а в Польщі українцям вдалося розмитнити і поставити на облік "Запорожець" 1991 року, сплативши 40% вартості авто. Зрозуміло, що люди охоче ставили на облік "евробляхі", платили в бюджет ... А коли влада не йде їм на зустріч, то йде пошук лазівок в законодавстві.

Рейди поліції і штрафи проти "евроблях" навряд чи відлякають українців. Все це вже було в 90-х роках і лише на час послабило попит. Більш жорсткими санкціями влади цілком можуть нарватися на акції протесту - кількість "Бляхер" достатня. Питання потрібно вирішувати розумно. Розмови про захист вітчизняного виробника не витримують критики. Оскільки, ЗАЗ випустив першу партію легкових авто в цьому році тільки в червні. "Богдан" Олега Гладковського, близького до Петра Порошенка, збирає китайців і корейців: JAC, Great Wall і Lifan, KIA і Hyundai. Вартість стартує від $ 10 тисяч. Той самий "Єврокар" займається Volkswagen, Audi, SEAT і Škoda. Втім, у українця, який везе собі дешеве авто з Європи і так не буде грошей на умовний Ланос за $ 8 тисяч. А купувати старенький "Жигуль" за $ 2 тисячі - це куди гірше і неадекватно, чим іномарку з Литви за ту ж ціну. Тому, цілком розумно було б посприяти легалізації автомобілів, цінова категорія яких не перевищує 3 тисячі євро в Європі. Це дало б можливість українцям завозити старі іномарки бюджетного класу, автоматично обвалив ціни на вторинному ринку вітчизняного "мотлоху" і не завдавши шкоди виробникам.

  1. Ввізне мито Ставка мита на більшість ТЗ, що ввозяться, становить 10% від сумарної митної вартості, виключаючи дизельні автобуси для перевезення більше 10 чоловік з двигуном понад 5 л. (Ставка 20%), ТЗ з електродвигуном (8%), а також - нових легкових автомобілів з об'ємом двигуна понад 3 л. (6%) Ставки визначені " Митним тарифом України "
  2. Ввізне мито Сьогодні її ставка становить 10% від сумарної митної вартості автомобіля.
  3. Акцизний податок (збір). Налічується по-різному для різних типів ТС. У більшості випадків це залежить від віку авто, типу палива, обсягу і потужності двигуна. Нагадаємо, що в Березень 2014 ставки акцизного збору на нові авто були збільшені вдвічі, a в 2015 введено ставки і на вантажівки, а на легкові - ще трохи підвищені.
  4. ПДВ. 20% від суми митної вартості, ввізного мита та акцизного податку.
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов