Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Mobile-review.com Огляд iPhone 5S

  1. Mobile-review.com Огляд iPhone 5S зміст:
  2. Комплект поставки:
  3. Дизайн, конструкція
  4. Touch ID
  5. дисплей
  6. LTE
  7. пам'ять
  8. Операційна система
  9. продуктивність
  10. Камера
  11. час роботи
  12. якість звуку
  13. Висновки
  14. ПОСИЛАННЯ по темі
  15. Mobile-review.com Огляд iPhone 5S
  16. Комплект поставки:
  17. Дизайн, конструкція
  18. Touch ID
  19. дисплей
  20. LTE
  21. пам'ять
  22. Операційна система
  23. продуктивність
  24. Камера
  25. Mobile-review.com Огляд iPhone 5S
  26. Комплект поставки:
  27. Дизайн, конструкція
  28. Touch ID
  29. дисплей
  30. LTE
  31. пам'ять
  32. Операційна система
  33. продуктивність
  34. Камера
  35. Mobile-review.com Огляд iPhone 5S
  36. Комплект поставки:
  37. Дизайн, конструкція
  38. Touch ID
  39. дисплей
  40. LTE
  41. пам'ять
  42. Операційна система
  43. продуктивність
  44. Камера
  45. Mobile-review.com Огляд iPhone 5S
  46. Комплект поставки:
  47. Дизайн, конструкція
  48. Touch ID
  49. дисплей
  50. LTE
  51. пам'ять
  52. Операційна система
  53. продуктивність
  54. Камера
  55. Mobile-review.com Огляд iPhone 5S
  56. Комплект поставки:
  57. Дизайн, конструкція
  58. Touch ID
  59. дисплей
  60. LTE
  61. пам'ять
  62. Операційна система
  63. продуктивність
  64. Камера
  65. Час роботи
  66. Mobile-review.com Огляд iPhone 5S
  67. Комплект поставки:
  68. Дизайн, конструкція
  69. Touch ID
  70. дисплей
  71. LTE
  72. пам'ять
  73. Операційна система
  74. продуктивність
  75. Камера
  76. Час роботи
  77. Mobile-review.com Огляд iPhone 5S
  78. Комплект поставки:
  79. Дизайн, конструкція
  80. Touch ID
  81. дисплей
  82. LTE
  83. пам'ять
  84. Операційна система
  85. продуктивність
  86. Камера
  87. Час роботи
  88. Mobile-review.com Огляд iPhone 5S
  89. Комплект поставки:
  90. Дизайн, конструкція
  91. Touch ID
  92. дисплей
  93. LTE
  94. пам'ять
  95. Операційна система
  96. продуктивність
  97. Камера
  98. Час роботи
  99. якість звуку
  100. Висновки
  101. ПОСИЛАННЯ по темі

Mobile-review.com Огляд iPhone 5S

зміст:

  1. Комплект поставки
  2. Дизайн, конструкція
  3. Touch ID
  4. дисплей
  5. LTE
  6. пам'ять
  7. Операційна система
  8. продуктивність
  9. Камера
  10. Час роботи
  11. якість звуку
  12. висновки

Комплект поставки:

  • смартфон
  • гарнітура EarPods
  • Кейс для гарнітури
  • Пристосування для витягання SIM-карти
  • документація

Наша сеть партнеров Banwar

Що краще в порівнянні з iPhone 5: краще покриття (фарба не відлітає сама по собі), камера нормально працює в темряві, процесор A7, з'явився TouchID, є апарат золотого кольору, є підтримка LTE для Росії (поки в теорії). Чи треба купувати? Так, якщо ви звикли щороку переходити на новий iPhone.

Дизайн, конструкція

Мені було дуже цікаво подивитися, що трапиться з апаратом, якщо носити без чохлів, плівок - хочу нагадати, з iPhone 5 фарба буквально обсипалася, в досвіді експлуатації про це докладно розказано. В основному страждали торці, на задній частині покриття збереглося. Результати експерименту такі, покриття поліпшили, темно-сірий iPhone 5S, навіть якщо носити в кишені з ключами, іншими предметами, не втрачає форму - не братиму до уваги ледве помітні потертості на гострих гранях, це не страшно. Головне, покриття не відвалюється шматками і це дуже радує. На захист дисплея є дрібні подряпини, на датчику відбитків пальців нічого немає, але по краях накопичується пил - на працездатність датчика це ніяк не впливає. Подряпини з'являються і на пластикових заглушках ззаду, і на яблуці. В іншому, ніяких претензій немає, після iPhone 5 це просто подарунок - особливо з огляду на той факт, що сам я аксесуари для захисту не використовую. І тому є лише одна причина, мені не подобається, що iPhone стає більше. Нехай навіть на пару міліметрів. На момент появи пристрою багато знову почали говорити звичні слова - мовляв, у всіх виробників є величезні смартфони, зараз час п'ятидюймових дисплеїв, чому в Apple так роблять! Критика, критика, критика.

Критика, критика, критика

За фактом продажу підтверджують простий факт, в світі завжди знайдуться кілька мільйонів користувачів, кого така діагональ екрану цілком влаштовує. А діагональ дисплея тісно пов'язана з розмірами пристрою, ну а розміри такі - 123,8 х 58,6 х 7,6 мм, вага 112 грам. Мініатюрний брусок поміщається в будь-якій кишені, добре лежить в руці, матеріали звичні, метал, скло. Форма всім давно знайома, в Apple використовували той же «кузов», зміни мінімальні, прибрали квадрат з кнопки Home, інакше виглядає спалах, багатьом апарат здається важче, але і вага не змінився. Три варіанти, сріблястий, темно-сірий і золотий, останній унісекс, підійде і чоловікам, і жінкам, мені особисто він подобається, але ходити з ним трохи соромно - тут треба тоді повний набір, золотий годинник, браслет, ланцюг і все інше. Хочу зауважити, що в темно-сірий колір (фірмову назву «Сірий космос») дуже хороший, зараз вийшов iPad Air, скоро буде iPad mini з Retina, теж темно-сірі, це дуже цікава альтернатива чорному. Тут же хочу зауважити, що iPhone 5S, як і інші iPhone, починаючи з самого першого, повільно але впевнено вбивають ринок люксових смартфонів. Зараз вже трохи соромно витрачати п'ятсот тисяч на Vertu, тому що всередині у Vertu коштує Android, а ця ОС мало узгоджується з прекрасним дизайном, матеріалами і особливим посилом для користувача. Тоді як у iPhone 5S з цим все в порядку, залізо і софт тісно пов'язані (як і завжди у Apple), якісні матеріали сусідять з цікавими технологіями - мова і про датчик відбитка пальця, і про новий процесор, і про модернізовану камеру, здатну чудово працювати в поганих умовах освітлення. Справа навіть не в тому, щоб витрачати гроші на Vertu, справа в іншому - навіщо витрачати час на Android. А Vertu з iOS не буде ніколи.

А Vertu з iOS не буде ніколи

Мені особисто все це подобається, в Apple створили щось на зразок «кольта», зрівнявши просунутого користувача, колупати Symbian з домогосподаркою, яка не бажає ні в чому розбиратися. Потрібні програми - йди в магазин, хочеш купити музику - йди в магазин або скачай з торрента, хочеш щось налаштувати - йди в налаштування або зламати iOS і радій. Головне, все це один апарат, одна операційна система, свого роду універсальна мова, дуже зручно. І, до речі, своїх слів тут стає все більше, напевно користувачі iOS зі мною погодяться - ми вже звикли до iMessage, деякі активно використовують FaceTime, iCloud допомагає зберігати в хмарі все, що там потрібно зберігати, тепер ось ще одне слово, AirDrop. Тільки викликає подив, чому нічого не виходить відправити таким чином на ноутбук (мова про «макбуки»). Крім слів, є знайомі жести, зрушити екран для розблокування, зверху вниз - з'являється панель повідомлень, тепер ще й знизу - вгору з додатковими кнопками. Всі елементи управління залишилися на своїх місцях, кнопка включення зверху, кнопки регулювання гучності збоку, там же і важіль відключення звуку. Роз'єм 3,5 мм внизу, поруч перфорація, роз'єм Lightning. Справа лоток SIM-карти, використовується nanoSIM. Динамік дуже гучний для мініатюрного смартфона, сигнал виклику відмінно чути - тільки ніяк не можу примиритися з новими мелодіями в iOS7, таке враження, що це диверсія з боку Samsung. Якась поліфонія з дев'яностих років, єдиний вподобаний сигнал називається «Повільно в гору». Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили.

Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили

Про сенсор Touch ID детально розповім нижче, хочу лише зауважити одну річ, багато знайомих користувачі iPhone 5S намагаються тиснути сильніше, ніж на кнопку в iPhone 5, для надійності - не перестарайтеся, друзі. Хоча і за собою помічав таке. Здається, що якщо застосувати силу, то точно все вийде. Природно, сила натискання ніякого значення не має.

Не можу сказати, що апарат дуже сильно нагрівається, задня частина іноді буває теплою (може бути, занадто теплою), відбувається це під час ігор (мова про Infinity Blade і подібні).

До змісту >>>

Touch ID

Після першого включення і різних формальностей типу введення Apple ID вам пропонується задати відбиток пальця, для правші це, швидше за все, великий палець правої руки. Ви прикладаєте палець до сенсора, на зображенні видно, як система розпізнає малюнок: прикладаєте, відпускаєте, прикладаєте знову, потім пропонується докласти подушечку, а кінчик пальця, з невеликим поворотом. Уявіть собі рух під час натискання на кнопку, ось саме так. Потім система запам'ятовує ваш відбиток, пропонується ввести пароль на випадок, якщо відбиток не буде розпізнано. Природно, можна зберегти відбитки решти пальців для більшої зручності. Установки сенсора знаходяться в меню «Основні / Пароль і відбиток», для роботи з цим меню потрібно ввести пароль (параноя). Тут можна вимкнути датчик, змінити пароль, вибрати простий або складний пароль, додати або видалити відбиток. І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме.

І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме

Найголовніше питання, що мені задають - наскільки швидко працює сканування? Дивіться, апарат заблокований, ви натискаєте на кнопку великим пальцем, відпускаєте, відбувається розблокування і перехід до домашнього екрану. Без всяких Slide to unlock. Я не прихильник захисту, мені нема чого приховувати, але ось ця штука працює дуже здорово і економить час - не потрібно натискати на кнопку включення, не потрібно водити пальцем по дисплею зайвий раз. До речі, в заблокованому стані можна перемикати треки в плеєрі, запускати камеру - це все доступно без введення пароля, але коли ви захочете перейти до домашнього екрану, опинитеся на екрані блокування, потрібно ввести пароль або відсканувати відбиток. Тобто, ви можете кому-небудь дати апарат познімати, послухати музику, скористатися калькулятором або ліхтариком, але далі людина зайти не зможе.

Я думаю, що Touch ID ми побачимо і в інших продуктах компанії, для Apple розглянутий апарат багато в чому тестовий майданчик, це стосується і датчика відбитків пальців, і процесора A7. При цьому Touch ID цілком може потрапити не тільки в iPad (це напевно трапиться), але і в ноутбуки. Мабуть, у фірмі взяли курс на всебічний захист даних користувача, самі розумієте, тут є і ще один приціл - в корпораціях будуть дуже раді таким можливостям, та й давно вже пора позбавлятися від Blackberry.

Багато хто говорить про те, що все це не нове, все це було, але історія повторюється, як і з багатьма іншими вигадками Apple. Адже всі пам'ятають FaceTime і виття якоїсь особливої ​​частини інтернет-спільноти з приводу відсутності інновацій. В Apple просто роблять звичні або існуючі технології зручніше, простіше і потрібніший (ключове слово) для простих людей, а не для міфічних спеціальних агентів - у багатьох адже такі асоціації, коли говориш про сканування відбитка пальця. В iPhone 5S це займає частки секунди, дозволяє моментально розблокувати апарат, економить час, ну і дає вам абсолютно унікальний рівень захисту даних - без необхідності придумувати складні паролі, малювати графічні ключі, розблокувати смартфон з використанням фронтальної камери і так далі.

До змісту >>>

дисплей

Це Retina, діагональ дисплея 4 дюйма, дозвіл 1136 х 640 точок, є олеофобним покриття, при активному використанні побивається місяці за два - три. Знайомий дисплей ще по iPhone 5, хороший під будь-яким кутом, чого не скажеш про дисплеї деяких інших смартфонів (привіт, Sony). Яскравість велика, але кольору тут не вирви око, як у Samsung Galaxy, все спокійніше. Особливо мені подобається контраст, чіткість, щодо діагоналі дисплея написав вище - якщо потрібно п'ять дюймів, ви готові миритися з розмірами, то тоді краще купити Samsung або Sony. Я вже мовчу про великі смартфони типу Sony Xperia Z Ultra.

Природно, такий дисплей не зовсім підійде для деяких завдань. Наприклад, при перегляді сайтів доводиться постійно займатися масштабуванням, при довгому читанні в iBooks втомлюються очі, красиві іграшки краще залишити для iPad, а на iPhone поставити шахи. З набором на клавіатурі ніяких проблем немає, в iOS 7 вона хороша.

До змісту >>>

LTE

Номер моєї моделі iPhone 5S ось такий, A1457, пробував з SIM-картою «Мегафон», LTE немає, з SIM-картою МТС теж не працює. Ви вже все це прекрасно знаєте, в Apple не дають використовувати LTE в Росії, про причини можна міркувати довго, але факт залишається фактом - за чутками, все має запрацювати в кінці листопада (за іншими чутками, до кінця року). Ще хочу зауважити, що все це не так уже й важливо. Цікаво інше, завдяки SMI тепер навіть школярки знають про iPhone 5S і LTE - і все обговорюють, і все обурюються, та тільки раніше нікого ця проблема не хвилювала. Наприклад, деякі взагалі вважають, що саме iPhone 5S / 5C це перші апарати в Росії з LTE, як ніби не було пристроїв Sony та інших.

Хочу нагадати, що існує кілька модифікацій iPhone 5S, ось вони:

  • Модель A1533 (GSM): UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1533 (CDMA): CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1453: CDMA EV-DO Rev. A і Rev B. (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
  • Модель A1457: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)
  • Модель A1530: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); FDD-LTE (діапазони 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20); TD-LTE (смуги 38, 39, 40)

Не треба везти в Росію моделі з CDMA - ви посмієтеся, але ж були листи від читачів і читачок, які купили такі в США.

До змісту >>>

пам'ять

Три версії, 16, 32 і 64 Гб, нагадаю, якщо ви багато фотографуєте, знімаєте відео, то краще заплатити за топову версію, зате потім не доведеться постійно скидати контент на комп'ютер. Якщо ви тільки телефонуйте, використовуєте кілька програм, цілком вистачить варіанти з 16 Гб, як би вас не переконували у зворотному, продавці люблять займатися такою нісенітницею. Я тут на чув недавно в магазині, як чоловікові в роках консультант вішав локшину на вуха, мовляв, чим більше пам'яті, тим швидше iPhone буде працювати, тому беріть 64 Гб! Не вірте! Швидкість не збільшується!

До змісту >>>

Операційна система

Використовується iOS 7 (вірніше, 7.0.3), трохи злить, що після кожного оновлення треба ввести свій ID і інше. Ясно, що в компанії піклуються про безпеку, але коли оновлення виходять мало не пару раз на місяць, це дратує. Думаю, до «сімці» все вже звикли, і я теж звик. Хоча дратує «Музика», то обкладинки там плутаються, незрозуміла логіка встановлення повтору - то там повтор пісні в меню, то повтор артиста, навіщо щось зробили пункт не повторювати. Ясно, що якщо Ви не оберете повтор, то і повторювати нічого не потрібно. Перемотка всередині треку дратує дуже сильно, повзунок маленька, не схопиш, плюс переміщається часом так, як потрібно йому, а не вам. Особливо це помітно на заблокованому екрані. Іноді неможливо з першого разу відповісти на виклик і дратує, що в заблокованому стані є тільки зелений повзунок відповіді, а червоного повзунка відбою немає. Ясно, можна кнопку вимикання натиснути, але чому не зробили одне меню і для заблокованого і для розблокованого смартфона? Деякі програми творці досі толком не оновили і працюють вони кострубато, меню повідомлень - абсолютно не функціонально і безглуздо. Переміщаються шпалери можуть викликати напад епілепсії і шкода, що це дивне 3D можна відключити. Деякі речі зроблені неочевидно, наприклад, у мене друг намагався вибирати функції в камері, натискаючи на написи над кнопкою, хоча там можна просто проводити пальцем по дисплею зліва-направо.

Ну, це причіпки, в цілому iOS 7 в iPhone 5S дуже хороша. Шрифти, індикатори, зручний поштовий клієнт і браузер, моментальний доступ до магазинів додатків і музики, приємний календар, диктофон, чудові нотатки. Продовжувати можна довго. Детальніше можете почитати в огляді. Ну а в коментарях можете розповісти, що злить вас.

До речі, щодо пошти - багато хто вважає, що вона тут не так функціональна, як в Android. Це не правда. Тут ви можете додати кілька акаунтів, відкривати вкладення різних типів: .jpg, .tiff, .gif (зображення); .doc і .docx (Microsoft Word); .htm і .html (веб-сторінки); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Перегляд і Adobe Acrobat); .ppt і .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (текст); .rtf (форматований текст); .vcf (контактна інформація); .xls і .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics. Зручна маркування, пошук, якщо зустрічаються фрази типу «зустрічаємося завтра о 20.00» то вони виділяються і відразу можна створити подію. Головне, в будь-якому смартфоні з Android для чогось встановлюють відразу два клієнти, один для Gmail, інший для інших акаунтів, ось ця логіка мені теж незрозуміла - в iOS такого абсурду немає.

До змісту >>>

продуктивність

За допомогою GeekBench 3 виміряв продуктивність, нагадаю, iPhone 5 в свій час отримав тисяча шістсот тридцять шість балів, ну а у iPhone 4S було 634. У iPhone 5S вийшло 2555 балів (multi-core score).

Використовується процесор A7 з 64-бітної архітектурою, співпроцесор M7, типова зв'язка для мобільних пристроїв компанії в кінці 2013 року (крім 5C), та ж схема у iPad Air і нового mini, цілком може бути, що і в оновленому iPod Touch теж з'явиться A7 . Різниця в продуктивності буде помітна лише тим, хто довго використовував iPhone 5, мовчу про користувачів iPhone 4S - їм здасться, що 5S реактивний. У порівнянні з «п'ятіркою» різниця видна при запуску і роботі звичних програм, трохи швидше працює Google Maps, пошта, браузер, але це «трохи швидше» складається в секунди, хвилини, години. В цілому, iPhone 5S дуже швидкий смартфон.

З Wi-Fi і Bluetooth (профіль 4.0) все зрозуміло, все працює нормально - Wi-Fi 802.11a / b / g / n (802.11n в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц). З підключенням до точок доступу проблем не виникало. Нагадаю, AirDrop задіє Bluetooth, так що не дивуйтеся, якщо помітите, що у вас він працює після першого включення.

До змісту >>>

Камера

Ймовірно, в Sony взимку покажуть смартфон з трідцатімегапіксельной камерою, повний розмір, багато налаштувань і дзвінких маркетингових слів - справа залишилася за малим, домогтися такого ж якості знімків, як у iPhone 5S. Дозвіл тут нікого не здивує, 8 Мп, об'єктив закриває сапфірове скло, поряд зі спалахом датчик освітленості, «пятілінзовий об'єктив», як написано на офіційному сайті, але технічні характеристики тут не мають ніякого значення. Головне, що в ваших руках виявляється цілком собі пристойна камера, здатна поборотися з купою цифромильниць. Я використовую 5S і в житті, і для вирішення якихось робочих завдань, і для Instagram, і для зйомки тексту - починаючи з iPhone 4 камери в смартфонах Apple стають все краще і краще, iPhone 5S не виняток. Я постараюся коротко пояснити, чому це так, буквально на пальцях. По-перше, в камері iPhone 5S поліпшена деталізація, чіткість, збільшений кут огляду, в порівнянні з iPhone 5 це дуже помітно, особливо якщо дивитися фото на комп'ютері. Ми скоро будемо готувати порівняння актуальних смартфонів, там все покажемо, поки ж повірте мені на слово. По-друге, iPhone 5S прекрасно знімає в сутінках, вночі, там, де iPhone 5 просто не справляється, на екрані не видно нічого, там iPhone 5S видає хороший результат. По-третє, тут з'явився режим сповільненої зйомки, Slo-mo, прекрасна річ для пустощів, у мене безліч таких роликів, але тут у багатьох виникає питання, як відправити таке відео в Instagram або інші сервіси. Нагадаю, якщо відправляти як є, то уповільнений ділянку буде показаний як звичайне відео. Можна користуватися програмами типу TrueSloMo, ну а якщо не боїтеся втрати якості, можна просто відправити собі відео поштою. Ось приклади таких відео.

Нарешті, в iOS 7 з'явився режим зйомки 1 x 1, квадратні фото, як в Instagram, можна застосовувати різні ефекти - до речі, ці ж ефекти можна використовувати і зі звичайною зйомкою. Природно, є і автоматична, і ручне фокусування, натисканням на дисплей задається потрібна точка.

Запис відео в HD, на екрані смартфона ролики виглядають відмінно, та й на ноутбуці теж. Наприклад, ось ролик про шлюб дисплея в iPhone 5S, буває і таке, так.

В цілому, як камера iPhone 5S став краще, причому різниця ця помітна - особливо якщо говорити про зйомку ввечері. До речі, поліпшили режим HDR, рекомендував би його використовувати. Спалах теж поводиться адекватної, ніж в iPhone 5, хоча я її практично завжди тримаю виключеною.

Про фронтальну камеру сказати особливо нічого, FaceTime працюють, особи у друзів виходять дуже великі (на фото Дембовський передає вам привіт).

Про фронтальну камеру сказати особливо нічого, FaceTime працюють, особи у друзів виходять дуже великі (на фото Дембовський передає вам привіт)

До змісту >>>

час роботи

Заявлений час роботи складає до 10 годин в режимі розмови, 250 годин в режимі очікування, 10 годин відтворення відео, 40 годин відтворення музики. Непогано, але при активному використанні, дзвінки, Wi-Fi, використання камери і багатьох додатків заряд може скінчитися швидко. Тобто, о дев'ятій ранку ви вийшли з дому, вже годині о чотирьом потрібно шукати зарядку. У спокійному режимі апарат спокійно доживає до пізнього вечора. Наприклад, якщо у вас залишилося двадцять відсотків і зменшити яскравість (залишити чверть або навіть трохи менше), вимкнути Wi-Fi, Bluetooth, позакривати всякі програми, то тоді ще можна буде кілька годин читати книгу.

Зверніть ще увагу і на повідомлення. Наприклад, Easy Ten постійно видає нагадування про нові слова, повтори слів, екран активується, батарея сідає. Ще це характерно для Twitter і іншої соціалки.

До змісту >>>

якість звуку

Деякі читачі просили порівняти якість звуку в iPhone 5 і iPhone 5S, я це зробив, використовував навушники EarPods, Bose QC-20 і Bowers & Wilkins P7. Різниці практично немає, рівень гучності однаковий, може бути, у 5S звук трохи більш насиченою, але в цілому дуже схоже. Окремо треба сказати про те, що iPhone 5S є одним з кращих на ринку смартфонів за якістю відтворення, у Sony Xperia Z1 звук і тихіше, і не такий цікавий, у SGS4 немає обсягу (хоча можна домогтися різними хитрощами). Крім того, в комплекті з iPhone 5S відразу ж знайдете чудові навушники EarPods, це вже саме по собі приємно - на ринку мало таких прикладів, відзначу лише Sony Xperia Z / ZL, у інших такі гарнітури, що плакати хочеться. Це гарнітури, де букву «р» можна поміняти на «в» і це буде точне визначення.

До змісту >>>


Висновки

Ще хочу зауважити, що в моєму апараті часом неадекватно поводиться датчик наближення, якщо у вас теж проблеми, напишіть в коментарях. Якщо під час розмови прибрати смартфон від вуха, екран активується з затримкою, іноді навіть доводиться натиснути на кнопку Home. До якості передачі мови претензій немає, до якості зв'язку є, пробував різні SIM-карти, але той же Sony Xperia Z1 поводиться краще - при розмові по iPhone 5S постійно чекаєш, що зв'язок перерветься. Може бути, це параноя ще з часів iPhone 4, може бути, дійсно проблеми з антеною не вирішили до кінця. Наведу тут ще трохи ТХ, про них зазвичай забувають:

  • Температура при експлуатації: від 0 до 35 ° C
  • Температура при зберіганні: від -20 до 45 ° C
  • Відносна вологість: від 5 до 95% без конденсації
  • Максимальна висота над рівнем моря при експлуатації: 3000 м

При мінусових температурах використовувати iPhone 5S взагалі не рекомендується - підключайте EarPods або інші гарнітури.

Чи варто міняти iPhone 5 на iPhone 5S? Так. У цього апарату є датчик відбитка пальця, не для проформи, наприклад як у новинки - фаблет HTC, а для вирішення нагальних завдань. Це і захист, і додаткову зручність, розблокування відбувається без зайвих рухів. Звичний дизайн, якісні матеріали, в ваших руках метал, під пальцями скло. Набагато краще, ніж пластик або пластмасова шкіра. Апарат став швидше в порівнянні з iPhone 5, камера краще (набагато краще) - якщо намагалися фотографувати в клубі і нічого не виходило, то тепер вийде. Змінили покриття, це відверто радує, колір мені особисто теж подобається, чорний вже набрид. Час роботи - загальна проблема для сучасних смартфонів, але якщо не використовувати апарат на повну котушку, то він легко тримається день. Ставив тут експеримент, відключив все зайве, передачу даних в тому числі, встановив близьку до мінімальної яскравість, тільки відповідав на виклики, писав SMS, музику не слухав. Загалом, не робив практично нічого. Апарат протримався в такому режимі близько чотирьох днів, якби менше розмовляв, пропрацював довше. Інше питання, кому потрібен iPhone 5S, якщо з ним нічого не робити. Ну, хіба мало, може вам стане в нагоді ця інформація.

Коли вийшов iPhone 5 стався перехід на роз'єм Lightning, багатьом довелося міняти всі аксесуари, зараз цієї проблеми немає, ринок завалений чохлами, колонками, зовнішніми батареями, батареями з чохлами, насадками для камери і іншим товаром - вибирай на смак. Великий плюс ще й у тому, що ті ж чохли від iPhone 5 повністю сумісні з iPhone 5S. До слова, досвід експлуатації оригінальної моделі з «шкіри» показав, що чохол Apple дуже швидко треться і приходить в непривабливий вигляд. Якщо хочете тільки такий, купуйте чорний, інші за тиждень сильно вбиваються.

Не так давно розпочався офіційний продаж в Росії, ціни приблизно такі: 16 Гб - 31990, 32 Гб - 36990 і 64 Гб - 41990, приблизно така ситуація у всіх офіціалів. На сірому ринку можна купити топову версію з США на кілька тисяч дешевше, ну а взагалі там за iPhone 5S 64 Гб просять близько $ 850, прекрасна пропозиція - LTE у нас працювати не буде, зате дешевше. Радити, де саме купувати, я не буду, кожен нехай вирішує для себе сам.

Чи варто купуваті? Так. Я перейшов на iPhone 5S вже більше місяця назад, в iPhone 5 вставлена ​​SIM-карта для роумінгу, тому анітрохи не тягне. Особливо радує вирішене завдання з покриттям, подобається TouchID, камера. Якщо запрацює LTE, буде добре, якщо ні, все одно добре. На даний момент iPhone 5S один з кращих смартфонів на ринку за сукупністю характеристик і, незважаючи на скромну за нинішніми мірками діагональ дисплея, легко витримає порівняння з іншими актуальними пристроями (і виявиться краще за більшість). Хочу нагадати, багато міркують про дисплей у відриві від інших функцій. Робити так навряд чи варто - що з того, що у HTC One прекрасний великий дисплей? Фірмі це навряд чи допоможе. Відповідно, можна скільки завгодно засуджувати спеців Apple за збереження мініатюрного (відносно) корпусу, за використання того ж дизайну, що і в минулому році, за відсутність прориву в технологіях (хоча як же бути з TouchID?), За iTunes, за відсутність десятків пунктів налаштувань в камері (кому це потрібно?) - за багато їх засуджують і чекатимуть знавці з інтернету, але продажі показують, хто правий. Так, iPhone 5C не вдався, за пластик люди рублем не голосують, але ось з iPhone 5S інша історія.

Історія з iPhone 5S проста - встигнути б купити, поки хто-то ще не купив.

Автор висловлює подяку магазину iCases.ru за допомогу в підготовці огляду.

До змісту >>>

ПОСИЛАННЯ по темі

Сергій Кузьмін ( [email protected] )
Сергій Кузьмін (   skuzmin@mobile-review Twitter Livejournal Instagram
Опубліковано - 12 листопада 2013 р

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Mobile-review.com Огляд iPhone 5S

зміст:

  1. Комплект поставки
  2. Дизайн, конструкція
  3. Touch ID
  4. дисплей
  5. LTE
  6. пам'ять
  7. Операційна система
  8. продуктивність
  9. Камера
  10. Час роботи
  11. якість звуку
  12. висновки

Комплект поставки:

  • смартфон
  • гарнітура EarPods
  • Кейс для гарнітури
  • Пристосування для витягання SIM-карти
  • документація

Що краще в порівнянні з iPhone 5: краще покриття (фарба не відлітає сама по собі), камера нормально працює в темряві, процесор A7, з'явився TouchID, є апарат золотого кольору, є підтримка LTE для Росії (поки в теорії). Чи треба купувати? Так, якщо ви звикли щороку переходити на новий iPhone.

Дизайн, конструкція

Мені було дуже цікаво подивитися, що трапиться з апаратом, якщо носити без чохлів, плівок - хочу нагадати, з iPhone 5 фарба буквально обсипалася, в досвіді експлуатації про це докладно розказано. В основному страждали торці, на задній частині покриття збереглося. Результати експерименту такі, покриття поліпшили, темно-сірий iPhone 5S, навіть якщо носити в кишені з ключами, іншими предметами, не втрачає форму - не братиму до уваги ледве помітні потертості на гострих гранях, це не страшно. Головне, покриття не відвалюється шматками і це дуже радує. На захист дисплея є дрібні подряпини, на датчику відбитків пальців нічого немає, але по краях накопичується пил - на працездатність датчика це ніяк не впливає. Подряпини з'являються і на пластикових заглушках ззаду, і на яблуці. В іншому, ніяких претензій немає, після iPhone 5 це просто подарунок - особливо з огляду на той факт, що сам я аксесуари для захисту не використовую. І тому є лише одна причина, мені не подобається, що iPhone стає більше. Нехай навіть на пару міліметрів. На момент появи пристрою багато знову почали говорити звичні слова - мовляв, у всіх виробників є величезні смартфони, зараз час п'ятидюймових дисплеїв, чому в Apple так роблять! Критика, критика, критика.

Критика, критика, критика

За фактом продажу підтверджують простий факт, в світі завжди знайдуться кілька мільйонів користувачів, кого така діагональ екрану цілком влаштовує. А діагональ дисплея тісно пов'язана з розмірами пристрою, ну а розміри такі - 123,8 х 58,6 х 7,6 мм, вага 112 грам. Мініатюрний брусок поміщається в будь-якій кишені, добре лежить в руці, матеріали звичні, метал, скло. Форма всім давно знайома, в Apple використовували той же «кузов», зміни мінімальні, прибрали квадрат з кнопки Home, інакше виглядає спалах, багатьом апарат здається важче, але і вага не змінився. Три варіанти, сріблястий, темно-сірий і золотий, останній унісекс, підійде і чоловікам, і жінкам, мені особисто він подобається, але ходити з ним трохи соромно - тут треба тоді повний набір, золотий годинник, браслет, ланцюг і все інше. Хочу зауважити, що в темно-сірий колір (фірмову назву «Сірий космос») дуже хороший, зараз вийшов iPad Air, скоро буде iPad mini з Retina, теж темно-сірі, це дуже цікава альтернатива чорному. Тут же хочу зауважити, що iPhone 5S, як і інші iPhone, починаючи з самого першого, повільно але впевнено вбивають ринок люксових смартфонів. Зараз вже трохи соромно витрачати п'ятсот тисяч на Vertu, тому що всередині у Vertu коштує Android, а ця ОС мало узгоджується з прекрасним дизайном, матеріалами і особливим посилом для користувача. Тоді як у iPhone 5S з цим все в порядку, залізо і софт тісно пов'язані (як і завжди у Apple), якісні матеріали сусідять з цікавими технологіями - мова і про датчик відбитка пальця, і про новий процесор, і про модернізовану камеру, здатну чудово працювати в поганих умовах освітлення. Справа навіть не в тому, щоб витрачати гроші на Vertu, справа в іншому - навіщо витрачати час на Android. А Vertu з iOS не буде ніколи.

А Vertu з iOS не буде ніколи

Мені особисто все це подобається, в Apple створили щось на зразок «кольта», зрівнявши просунутого користувача, колупати Symbian з домогосподаркою, яка не бажає ні в чому розбиратися. Потрібні програми - йди в магазин, хочеш купити музику - йди в магазин або скачай з торрента, хочеш щось налаштувати - йди в налаштування або зламати iOS і радій. Головне, все це один апарат, одна операційна система, свого роду універсальна мова, дуже зручно. І, до речі, своїх слів тут стає все більше, напевно користувачі iOS зі мною погодяться - ми вже звикли до iMessage, деякі активно використовують FaceTime, iCloud допомагає зберігати в хмарі все, що там потрібно зберігати, тепер ось ще одне слово, AirDrop. Тільки викликає подив, чому нічого не виходить відправити таким чином на ноутбук (мова про «макбуки»). Крім слів, є знайомі жести, зрушити екран для розблокування, зверху вниз - з'являється панель повідомлень, тепер ще й знизу - вгору з додатковими кнопками. Всі елементи управління залишилися на своїх місцях, кнопка включення зверху, кнопки регулювання гучності збоку, там же і важіль відключення звуку. Роз'єм 3,5 мм внизу, поруч перфорація, роз'єм Lightning. Справа лоток SIM-карти, використовується nanoSIM. Динамік дуже гучний для мініатюрного смартфона, сигнал виклику відмінно чути - тільки ніяк не можу примиритися з новими мелодіями в iOS7, таке враження, що це диверсія з боку Samsung. Якась поліфонія з дев'яностих років, єдиний вподобаний сигнал називається «Повільно в гору». Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили.

Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили

Про сенсор Touch ID детально розповім нижче, хочу лише зауважити одну річ, багато знайомих користувачі iPhone 5S намагаються тиснути сильніше, ніж на кнопку в iPhone 5, для надійності - не перестарайтеся, друзі. Хоча і за собою помічав таке. Здається, що якщо застосувати силу, то точно все вийде. Природно, сила натискання ніякого значення не має.

Не можу сказати, що апарат дуже сильно нагрівається, задня частина іноді буває теплою (може бути, занадто теплою), відбувається це під час ігор (мова про Infinity Blade і подібні).

До змісту >>>

Touch ID

Після першого включення і різних формальностей типу введення Apple ID вам пропонується задати відбиток пальця, для правші це, швидше за все, великий палець правої руки. Ви прикладаєте палець до сенсора, на зображенні видно, як система розпізнає малюнок: прикладаєте, відпускаєте, прикладаєте знову, потім пропонується докласти подушечку, а кінчик пальця, з невеликим поворотом. Уявіть собі рух під час натискання на кнопку, ось саме так. Потім система запам'ятовує ваш відбиток, пропонується ввести пароль на випадок, якщо відбиток не буде розпізнано. Природно, можна зберегти відбитки решти пальців для більшої зручності. Установки сенсора знаходяться в меню «Основні / Пароль і відбиток», для роботи з цим меню потрібно ввести пароль (параноя). Тут можна вимкнути датчик, змінити пароль, вибрати простий або складний пароль, додати або видалити відбиток. І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме.

І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме

Найголовніше питання, що мені задають - наскільки швидко працює сканування? Дивіться, апарат заблокований, ви натискаєте на кнопку великим пальцем, відпускаєте, відбувається розблокування і перехід до домашнього екрану. Без всяких Slide to unlock. Я не прихильник захисту, мені нема чого приховувати, але ось ця штука працює дуже здорово і економить час - не потрібно натискати на кнопку включення, не потрібно водити пальцем по дисплею зайвий раз. До речі, в заблокованому стані можна перемикати треки в плеєрі, запускати камеру - це все доступно без введення пароля, але коли ви захочете перейти до домашнього екрану, опинитеся на екрані блокування, потрібно ввести пароль або відсканувати відбиток. Тобто, ви можете кому-небудь дати апарат познімати, послухати музику, скористатися калькулятором або ліхтариком, але далі людина зайти не зможе.

Я думаю, що Touch ID ми побачимо і в інших продуктах компанії, для Apple розглянутий апарат багато в чому тестовий майданчик, це стосується і датчика відбитків пальців, і процесора A7. При цьому Touch ID цілком може потрапити не тільки в iPad (це напевно трапиться), але і в ноутбуки. Мабуть, у фірмі взяли курс на всебічний захист даних користувача, самі розумієте, тут є і ще один приціл - в корпораціях будуть дуже раді таким можливостям, та й давно вже пора позбавлятися від Blackberry.

Багато хто говорить про те, що все це не нове, все це було, але історія повторюється, як і з багатьма іншими вигадками Apple. Адже всі пам'ятають FaceTime і виття якоїсь особливої ​​частини інтернет-спільноти з приводу відсутності інновацій. В Apple просто роблять звичні або існуючі технології зручніше, простіше і потрібніший (ключове слово) для простих людей, а не для міфічних спеціальних агентів - у багатьох адже такі асоціації, коли говориш про сканування відбитка пальця. В iPhone 5S це займає частки секунди, дозволяє моментально розблокувати апарат, економить час, ну і дає вам абсолютно унікальний рівень захисту даних - без необхідності придумувати складні паролі, малювати графічні ключі, розблокувати смартфон з використанням фронтальної камери і так далі.

До змісту >>>

дисплей

Це Retina, діагональ дисплея 4 дюйма, дозвіл тисяча сто тридцять шість х 640 точок, є олеофобним покриття, при активному використанні побивається місяці за два - три. Знайомий дисплей ще по iPhone 5, хороший під будь-яким кутом, чого не скажеш про дисплеї деяких інших смартфонів (привіт, Sony). Яскравість велика, але кольору тут не вирви око, як у Samsung Galaxy, все спокійніше. Особливо мені подобається контраст, чіткість, щодо діагоналі дисплея написав вище - якщо потрібно п'ять дюймів, ви готові миритися з розмірами, то тоді краще купити Samsung або Sony. Я вже мовчу про великі смартфони типу Sony Xperia Z Ultra.

Природно, такий дисплей не зовсім підійде для деяких завдань. Наприклад, при перегляді сайтів доводиться постійно займатися масштабуванням, при довгому читанні в iBooks втомлюються очі, красиві іграшки краще залишити для iPad, а на iPhone поставити шахи. З набором на клавіатурі ніяких проблем немає, в iOS 7 вона хороша.

До змісту >>>

LTE

Номер моєї моделі iPhone 5S ось такий, A1457, пробував з SIM-картою «Мегафон», LTE немає, з SIM-картою МТС теж не працює. Ви вже все це прекрасно знаєте, в Apple не дають використовувати LTE в Росії, про причини можна міркувати довго, але факт залишається фактом - за чутками, все має запрацювати в кінці листопада (за іншими чутками, до кінця року). Ще хочу зауважити, що все це не так уже й важливо. Цікаво інше, завдяки SMI тепер навіть школярки знають про iPhone 5S і LTE - і все обговорюють, і все обурюються, та тільки раніше нікого ця проблема не хвилювала. Наприклад, деякі взагалі вважають, що саме iPhone 5S / 5C це перші апарати в Росії з LTE, як ніби не було пристроїв Sony та інших.

Хочу нагадати, що існує кілька модифікацій iPhone 5S, ось вони:

  • Модель A1533 (GSM): UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1533 (CDMA): CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1453: CDMA EV-DO Rev. A і Rev B. (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
  • Модель A1457: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)
  • Модель A1530: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); FDD-LTE (діапазони 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20); TD-LTE (смуги 38, 39, 40)

Не треба везти в Росію моделі з CDMA - ви посмієтеся, але ж були листи від читачів і читачок, які купили такі в США.

До змісту >>>

пам'ять

Три версії, 16, 32 і 64 Гб, нагадаю, якщо ви багато фотографуєте, знімаєте відео, то краще заплатити за топову версію, зате потім не доведеться постійно скидати контент на комп'ютер. Якщо ви тільки телефонуйте, використовуєте кілька програм, цілком вистачить варіанти з 16 Гб, як би вас не переконували у зворотному, продавці люблять займатися такою нісенітницею. Я тут на чув недавно в магазині, як чоловікові в роках консультант вішав локшину на вуха, мовляв, чим більше пам'яті, тим швидше iPhone буде працювати, тому беріть 64 Гб! Не вірте! Швидкість не збільшується!

До змісту >>>

Операційна система

Використовується iOS 7 (вірніше, 7.0.3), трохи злить, що після кожного оновлення треба ввести свій ID і інше. Ясно, що в компанії піклуються про безпеку, але коли оновлення виходять мало не пару раз на місяць, це дратує. Думаю, до «сімці» все вже звикли, і я теж звик. Хоча дратує «Музика», то обкладинки там плутаються, незрозуміла логіка встановлення повтору - то там повтор пісні в меню, то повтор артиста, навіщо щось зробили пункт не повторювати. Ясно, що якщо Ви не оберете повтор, то і повторювати нічого не потрібно. Перемотка всередині треку дратує дуже сильно, повзунок маленька, не схопиш, плюс переміщається часом так, як потрібно йому, а не вам. Особливо це помітно на заблокованому екрані. Іноді неможливо з першого разу відповісти на виклик і дратує, що в заблокованому стані є тільки зелений повзунок відповіді, а червоного повзунка відбою немає. Ясно, можна кнопку вимикання натиснути, але чому не зробили одне меню і для заблокованого і для розблокованого смартфона? Деякі програми творці досі толком не оновили і працюють вони кострубато, меню повідомлень - абсолютно не функціонально і безглуздо. Переміщаються шпалери можуть викликати напад епілепсії і шкода, що це дивне 3D можна відключити. Деякі речі зроблені неочевидно, наприклад, у мене друг намагався вибирати функції в камері, натискаючи на написи над кнопкою, хоча там можна просто проводити пальцем по дисплею зліва-направо.

Ну, це причіпки, в цілому iOS 7 в iPhone 5S дуже хороша. Шрифти, індикатори, зручний поштовий клієнт і браузер, моментальний доступ до магазинів додатків і музики, приємний календар, диктофон, чудові нотатки. Продовжувати можна довго. Детальніше можете почитати в огляді. Ну а в коментарях можете розповісти, що злить вас.

До речі, щодо пошти - багато хто вважає, що вона тут не так функціональна, як в Android. Це не правда. Тут ви можете додати кілька акаунтів, відкривати вкладення різних типів: .jpg, .tiff, .gif (зображення); .doc і .docx (Microsoft Word); .htm і .html (веб-сторінки); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Перегляд і Adobe Acrobat); .ppt і .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (текст); .rtf (форматований текст); .vcf (контактна інформація); .xls і .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics. Зручна маркування, пошук, якщо зустрічаються фрази типу «зустрічаємося завтра о 20.00» то вони виділяються і відразу можна створити подію. Головне, в будь-якому смартфоні з Android для чогось встановлюють відразу два клієнти, один для Gmail, інший для інших акаунтів, ось ця логіка мені теж незрозуміла - в iOS такого абсурду немає.

До змісту >>>

продуктивність

За допомогою GeekBench 3 виміряв продуктивність, нагадаю, iPhone 5 в свій час отримав тисячу шістсот тридцять шість балів, ну а у iPhone 4S було 634. У iPhone 5S вийшло 2555 балів (multi-core score).

Використовується процесор A7 з 64-бітної архітектурою, співпроцесор M7, типова зв'язка для мобільних пристроїв компанії в кінці 2013 року (крім 5C), та ж схема у iPad Air і нового mini, цілком може бути, що і в оновленому iPod Touch теж з'явиться A7 . Різниця в продуктивності буде помітна лише тим, хто довго використовував iPhone 5, мовчу про користувачів iPhone 4S - їм здасться, що 5S реактивний. У порівнянні з «п'ятіркою» різниця видна при запуску і роботі звичних програм, трохи швидше працює Google Maps, пошта, браузер, але це «трохи швидше» складається в секунди, хвилини, години. В цілому, iPhone 5S дуже швидкий смартфон.

З Wi-Fi і Bluetooth (профіль 4.0) все зрозуміло, все працює нормально - Wi-Fi 802.11a / b / g / n (802.11n в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц). З підключенням до точок доступу проблем не виникало. Нагадаю, AirDrop задіє Bluetooth, так що не дивуйтеся, якщо помітите, що у вас він працює після першого включення.

До змісту >>>

Камера

Ймовірно, в Sony взимку покажуть смартфон з трідцатімегапіксельной камерою, повний розмір, багато налаштувань і дзвінких маркетингових слів - справа залишилася за малим, домогтися такого ж якості знімків, як у iPhone 5S. Дозвіл тут нікого не здивує, 8 Мп, об'єктив закриває сапфірове скло, поряд зі спалахом датчик освітленості, «пятілінзовий об'єктив», як написано на офіційному сайті, але технічні характеристики тут не мають ніякого значення. Головне, що в ваших руках виявляється цілком собі пристойна камера, здатна поборотися з купою цифромильниць. Я використовую 5S і в житті, і для вирішення якихось робочих завдань, і для Instagram, і для зйомки тексту - починаючи з iPhone 4 камери в смартфонах Apple стають все краще і краще, iPhone 5S не виняток. Я постараюся коротко пояснити, чому це так, буквально на пальцях. По-перше, в камері iPhone 5S поліпшена деталізація, чіткість, збільшений кут огляду, в порівнянні з iPhone 5 це дуже помітно, особливо якщо дивитися фото на комп'ютері. Ми скоро будемо готувати порівняння актуальних смартфонів, там все покажемо, поки ж повірте мені на слово. По-друге, iPhone 5S прекрасно знімає в сутінках, вночі, там, де iPhone 5 просто не справляється, на екрані не видно нічого, там iPhone 5S видає хороший результат. По-третє, тут з'явився режим сповільненої зйомки, Slo-mo, прекрасна річ для пустощів, у мене безліч таких роликів, але тут у багатьох виникає питання, як відправити таке відео в Instagram або інші сервіси. Нагадаю, якщо відправляти як є, то уповільнений ділянку буде показаний як звичайне відео. Можна користуватися програмами типу TrueSloMo, ну а якщо не боїтеся втрати якості, можна просто відправити собі відео поштою. Ось приклади таких відео.

Mobile-review.com Огляд iPhone 5S

зміст:

  1. Комплект поставки
  2. Дизайн, конструкція
  3. Touch ID
  4. дисплей
  5. LTE
  6. пам'ять
  7. Операційна система
  8. продуктивність
  9. Камера
  10. Час роботи
  11. якість звуку
  12. висновки

Комплект поставки:

  • смартфон
  • гарнітура EarPods
  • Кейс для гарнітури
  • Пристосування для витягання SIM-карти
  • документація

Що краще в порівнянні з iPhone 5: краще покриття (фарба не відлітає сама по собі), камера нормально працює в темряві, процесор A7, з'явився TouchID, є апарат золотого кольору, є підтримка LTE для Росії (поки в теорії). Чи треба купувати? Так, якщо ви звикли щороку переходити на новий iPhone.

Дизайн, конструкція

Мені було дуже цікаво подивитися, що трапиться з апаратом, якщо носити без чохлів, плівок - хочу нагадати, з iPhone 5 фарба буквально обсипалася, в досвіді експлуатації про це докладно розказано. В основному страждали торці, на задній частині покриття збереглося. Результати експерименту такі, покриття поліпшили, темно-сірий iPhone 5S, навіть якщо носити в кишені з ключами, іншими предметами, не втрачає форму - не братиму до уваги ледве помітні потертості на гострих гранях, це не страшно. Головне, покриття не відвалюється шматками і це дуже радує. На захист дисплея є дрібні подряпини, на датчику відбитків пальців нічого немає, але по краях накопичується пил - на працездатність датчика це ніяк не впливає. Подряпини з'являються і на пластикових заглушках ззаду, і на яблуці. В іншому, ніяких претензій немає, після iPhone 5 це просто подарунок - особливо з огляду на той факт, що сам я аксесуари для захисту не використовую. І тому є лише одна причина, мені не подобається, що iPhone стає більше. Нехай навіть на пару міліметрів. На момент появи пристрою багато знову почали говорити звичні слова - мовляв, у всіх виробників є величезні смартфони, зараз час п'ятидюймових дисплеїв, чому в Apple так роблять! Критика, критика, критика.

Критика, критика, критика

За фактом продажу підтверджують простий факт, в світі завжди знайдуться кілька мільйонів користувачів, кого така діагональ екрану цілком влаштовує. А діагональ дисплея тісно пов'язана з розмірами пристрою, ну а розміри такі - 123,8 х 58,6 х 7,6 мм, вага 112 грам. Мініатюрний брусок поміщається в будь-якій кишені, добре лежить в руці, матеріали звичні, метал, скло. Форма всім давно знайома, в Apple використовували той же «кузов», зміни мінімальні, прибрали квадрат з кнопки Home, інакше виглядає спалах, багатьом апарат здається важче, але і вага не змінився. Три варіанти, сріблястий, темно-сірий і золотий, останній унісекс, підійде і чоловікам, і жінкам, мені особисто він подобається, але ходити з ним трохи соромно - тут треба тоді повний набір, золотий годинник, браслет, ланцюг і все інше. Хочу зауважити, що в темно-сірий колір (фірмову назву «Сірий космос») дуже хороший, зараз вийшов iPad Air, скоро буде iPad mini з Retina, теж темно-сірі, це дуже цікава альтернатива чорному. Тут же хочу зауважити, що iPhone 5S, як і інші iPhone, починаючи з самого першого, повільно але впевнено вбивають ринок люксових смартфонів. Зараз вже трохи соромно витрачати п'ятсот тисяч на Vertu, тому що всередині у Vertu коштує Android, а ця ОС мало узгоджується з прекрасним дизайном, матеріалами і особливим посилом для користувача. Тоді як у iPhone 5S з цим все в порядку, залізо і софт тісно пов'язані (як і завжди у Apple), якісні матеріали сусідять з цікавими технологіями - мова і про датчик відбитка пальця, і про новий процесор, і про модернізовану камеру, здатну чудово працювати в поганих умовах освітлення. Справа навіть не в тому, щоб витрачати гроші на Vertu, справа в іншому - навіщо витрачати час на Android. А Vertu з iOS не буде ніколи.

А Vertu з iOS не буде ніколи

Мені особисто все це подобається, в Apple створили щось на зразок «кольта», зрівнявши просунутого користувача, колупати Symbian з домогосподаркою, яка не бажає ні в чому розбиратися. Потрібні програми - йди в магазин, хочеш купити музику - йди в магазин або скачай з торрента, хочеш щось налаштувати - йди в налаштування або зламати iOS і радій. Головне, все це один апарат, одна операційна система, свого роду універсальна мова, дуже зручно. І, до речі, своїх слів тут стає все більше, напевно користувачі iOS зі мною погодяться - ми вже звикли до iMessage, деякі активно використовують FaceTime, iCloud допомагає зберігати в хмарі все, що там потрібно зберігати, тепер ось ще одне слово, AirDrop. Тільки викликає подив, чому нічого не виходить відправити таким чином на ноутбук (мова про «макбуки»). Крім слів, є знайомі жести, зрушити екран для розблокування, зверху вниз - з'являється панель повідомлень, тепер ще й знизу - вгору з додатковими кнопками. Всі елементи управління залишилися на своїх місцях, кнопка включення зверху, кнопки регулювання гучності збоку, там же і важіль відключення звуку. Роз'єм 3,5 мм внизу, поруч перфорація, роз'єм Lightning. Справа лоток SIM-карти, використовується nanoSIM. Динамік дуже гучний для мініатюрного смартфона, сигнал виклику відмінно чути - тільки ніяк не можу примиритися з новими мелодіями в iOS7, таке враження, що це диверсія з боку Samsung. Якась поліфонія з дев'яностих років, єдиний вподобаний сигнал називається «Повільно в гору». Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили.

Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили

Про сенсор Touch ID детально розповім нижче, хочу лише зауважити одну річ, багато знайомих користувачі iPhone 5S намагаються тиснути сильніше, ніж на кнопку в iPhone 5, для надійності - не перестарайтеся, друзі. Хоча і за собою помічав таке. Здається, що якщо застосувати силу, то точно все вийде. Природно, сила натискання ніякого значення не має.

Не можу сказати, що апарат дуже сильно нагрівається, задня частина іноді буває теплою (може бути, занадто теплою), відбувається це під час ігор (мова про Infinity Blade і подібні).

До змісту >>>

Touch ID

Після першого включення і різних формальностей типу введення Apple ID вам пропонується задати відбиток пальця, для правші це, швидше за все, великий палець правої руки. Ви прикладаєте палець до сенсора, на зображенні видно, як система розпізнає малюнок: прикладаєте, відпускаєте, прикладаєте знову, потім пропонується докласти подушечку, а кінчик пальця, з невеликим поворотом. Уявіть собі рух під час натискання на кнопку, ось саме так. Потім система запам'ятовує ваш відбиток, пропонується ввести пароль на випадок, якщо відбиток не буде розпізнано. Природно, можна зберегти відбитки решти пальців для більшої зручності. Установки сенсора знаходяться в меню «Основні / Пароль і відбиток», для роботи з цим меню потрібно ввести пароль (параноя). Тут можна вимкнути датчик, змінити пароль, вибрати простий або складний пароль, додати або видалити відбиток. І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме.

І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме

Найголовніше питання, що мені задають - наскільки швидко працює сканування? Дивіться, апарат заблокований, ви натискаєте на кнопку великим пальцем, відпускаєте, відбувається розблокування і перехід до домашнього екрану. Без всяких Slide to unlock. Я не прихильник захисту, мені нема чого приховувати, але ось ця штука працює дуже здорово і економить час - не потрібно натискати на кнопку включення, не потрібно водити пальцем по дисплею зайвий раз. До речі, в заблокованому стані можна перемикати треки в плеєрі, запускати камеру - це все доступно без введення пароля, але коли ви захочете перейти до домашнього екрану, опинитеся на екрані блокування, потрібно ввести пароль або відсканувати відбиток. Тобто, ви можете кому-небудь дати апарат познімати, послухати музику, скористатися калькулятором або ліхтариком, але далі людина зайти не зможе.

Я думаю, що Touch ID ми побачимо і в інших продуктах компанії, для Apple розглянутий апарат багато в чому тестовий майданчик, це стосується і датчика відбитків пальців, і процесора A7. При цьому Touch ID цілком може потрапити не тільки в iPad (це напевно трапиться), але і в ноутбуки. Мабуть, у фірмі взяли курс на всебічний захист даних користувача, самі розумієте, тут є і ще один приціл - в корпораціях будуть дуже раді таким можливостям, та й давно вже пора позбавлятися від Blackberry.

Багато хто говорить про те, що все це не нове, все це було, але історія повторюється, як і з багатьма іншими вигадками Apple. Адже всі пам'ятають FaceTime і виття якоїсь особливої ​​частини інтернет-спільноти з приводу відсутності інновацій. В Apple просто роблять звичні або існуючі технології зручніше, простіше і потрібніший (ключове слово) для простих людей, а не для міфічних спеціальних агентів - у багатьох адже такі асоціації, коли говориш про сканування відбитка пальця. В iPhone 5S це займає частки секунди, дозволяє моментально розблокувати апарат, економить час, ну і дає вам абсолютно унікальний рівень захисту даних - без необхідності придумувати складні паролі, малювати графічні ключі, розблокувати смартфон з використанням фронтальної камери і так далі.

До змісту >>>

дисплей

Це Retina, діагональ дисплея 4 дюйма, дозвіл тисяча сто тридцять шість х 640 точок, є олеофобним покриття, при активному використанні побивається місяці за два - три. Знайомий дисплей ще по iPhone 5, хороший під будь-яким кутом, чого не скажеш про дисплеї деяких інших смартфонів (привіт, Sony). Яскравість велика, але кольору тут не вирви око, як у Samsung Galaxy, все спокійніше. Особливо мені подобається контраст, чіткість, щодо діагоналі дисплея написав вище - якщо потрібно п'ять дюймів, ви готові миритися з розмірами, то тоді краще купити Samsung або Sony. Я вже мовчу про великі смартфони типу Sony Xperia Z Ultra.

Природно, такий дисплей не зовсім підійде для деяких завдань. Наприклад, при перегляді сайтів доводиться постійно займатися масштабуванням, при довгому читанні в iBooks втомлюються очі, красиві іграшки краще залишити для iPad, а на iPhone поставити шахи. З набором на клавіатурі ніяких проблем немає, в iOS 7 вона хороша.

До змісту >>>

LTE

Номер моєї моделі iPhone 5S ось такий, A1457, пробував з SIM-картою «Мегафон», LTE немає, з SIM-картою МТС теж не працює. Ви вже все це прекрасно знаєте, в Apple не дають використовувати LTE в Росії, про причини можна міркувати довго, але факт залишається фактом - за чутками, все має запрацювати в кінці листопада (за іншими чутками, до кінця року). Ще хочу зауважити, що все це не так уже й важливо. Цікаво інше, завдяки SMI тепер навіть школярки знають про iPhone 5S і LTE - і все обговорюють, і все обурюються, та тільки раніше нікого ця проблема не хвилювала. Наприклад, деякі взагалі вважають, що саме iPhone 5S / 5C це перші апарати в Росії з LTE, як ніби не було пристроїв Sony та інших.

Хочу нагадати, що існує кілька модифікацій iPhone 5S, ось вони:

  • Модель A1533 (GSM): UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1533 (CDMA): CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1453: CDMA EV-DO Rev. A і Rev B. (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
  • Модель A1457: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)
  • Модель A1530: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); FDD-LTE (діапазони 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20); TD-LTE (смуги 38, 39, 40)

Не треба везти в Росію моделі з CDMA - ви посмієтеся, але ж були листи від читачів і читачок, які купили такі в США.

До змісту >>>

пам'ять

Три версії, 16, 32 і 64 Гб, нагадаю, якщо ви багато фотографуєте, знімаєте відео, то краще заплатити за топову версію, зате потім не доведеться постійно скидати контент на комп'ютер. Якщо ви тільки телефонуйте, використовуєте кілька програм, цілком вистачить варіанти з 16 Гб, як би вас не переконували у зворотному, продавці люблять займатися такою нісенітницею. Я тут на чув недавно в магазині, як чоловікові в роках консультант вішав локшину на вуха, мовляв, чим більше пам'яті, тим швидше iPhone буде працювати, тому беріть 64 Гб! Не вірте! Швидкість не збільшується!

До змісту >>>

Операційна система

Використовується iOS 7 (вірніше, 7.0.3), трохи злить, що після кожного оновлення треба ввести свій ID і інше. Ясно, що в компанії піклуються про безпеку, але коли оновлення виходять мало не пару раз на місяць, це дратує. Думаю, до «сімці» все вже звикли, і я теж звик. Хоча дратує «Музика», то обкладинки там плутаються, незрозуміла логіка встановлення повтору - то там повтор пісні в меню, то повтор артиста, навіщо щось зробили пункт не повторювати. Ясно, що якщо Ви не оберете повтор, то і повторювати нічого не потрібно. Перемотка всередині треку дратує дуже сильно, повзунок маленька, не схопиш, плюс переміщається часом так, як потрібно йому, а не вам. Особливо це помітно на заблокованому екрані. Іноді неможливо з першого разу відповісти на виклик і дратує, що в заблокованому стані є тільки зелений повзунок відповіді, а червоного повзунка відбою немає. Ясно, можна кнопку вимикання натиснути, але чому не зробили одне меню і для заблокованого і для розблокованого смартфона? Деякі програми творці досі толком не оновили і працюють вони кострубато, меню повідомлень - абсолютно не функціонально і безглуздо. Переміщаються шпалери можуть викликати напад епілепсії і шкода, що це дивне 3D можна відключити. Деякі речі зроблені неочевидно, наприклад, у мене друг намагався вибирати функції в камері, натискаючи на написи над кнопкою, хоча там можна просто проводити пальцем по дисплею зліва-направо.

Ну, це причіпки, в цілому iOS 7 в iPhone 5S дуже хороша. Шрифти, індикатори, зручний поштовий клієнт і браузер, моментальний доступ до магазинів додатків і музики, приємний календар, диктофон, чудові нотатки. Продовжувати можна довго. Детальніше можете почитати в огляді. Ну а в коментарях можете розповісти, що злить вас.

До речі, щодо пошти - багато хто вважає, що вона тут не так функціональна, як в Android. Це не правда. Тут ви можете додати кілька акаунтів, відкривати вкладення різних типів: .jpg, .tiff, .gif (зображення); .doc і .docx (Microsoft Word); .htm і .html (веб-сторінки); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Перегляд і Adobe Acrobat); .ppt і .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (текст); .rtf (форматований текст); .vcf (контактна інформація); .xls і .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics. Зручна маркування, пошук, якщо зустрічаються фрази типу «зустрічаємося завтра о 20.00» то вони виділяються і відразу можна створити подію. Головне, в будь-якому смартфоні з Android для чогось встановлюють відразу два клієнти, один для Gmail, інший для інших акаунтів, ось ця логіка мені теж незрозуміла - в iOS такого абсурду немає.

До змісту >>>

продуктивність

За допомогою GeekBench 3 виміряв продуктивність, нагадаю, iPhone 5 в свій час отримав тисячу шістсот тридцять шість балів, ну а у iPhone 4S було 634. У iPhone 5S вийшло 2555 балів (multi-core score).

Використовується процесор A7 з 64-бітної архітектурою, співпроцесор M7, типова зв'язка для мобільних пристроїв компанії в кінці 2013 року (крім 5C), та ж схема у iPad Air і нового mini, цілком може бути, що і в оновленому iPod Touch теж з'явиться A7 . Різниця в продуктивності буде помітна лише тим, хто довго використовував iPhone 5, мовчу про користувачів iPhone 4S - їм здасться, що 5S реактивний. У порівнянні з «п'ятіркою» різниця видна при запуску і роботі звичних програм, трохи швидше працює Google Maps, пошта, браузер, але це «трохи швидше» складається в секунди, хвилини, години. В цілому, iPhone 5S дуже швидкий смартфон.

З Wi-Fi і Bluetooth (профіль 4.0) все зрозуміло, все працює нормально - Wi-Fi 802.11a / b / g / n (802.11n в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц). З підключенням до точок доступу проблем не виникало. Нагадаю, AirDrop задіє Bluetooth, так що не дивуйтеся, якщо помітите, що у вас він працює після першого включення.

До змісту >>>

Камера

Ймовірно, в Sony взимку покажуть смартфон з трідцатімегапіксельной камерою, повний розмір, багато налаштувань і дзвінких маркетингових слів - справа залишилася за малим, домогтися такого ж якості знімків, як у iPhone 5S. Дозвіл тут нікого не здивує, 8 Мп, об'єктив закриває сапфірове скло, поряд зі спалахом датчик освітленості, «пятілінзовий об'єктив», як написано на офіційному сайті, але технічні характеристики тут не мають ніякого значення. Головне, що в ваших руках виявляється цілком собі пристойна камера, здатна поборотися з купою цифромильниць. Я використовую 5S і в житті, і для вирішення якихось робочих завдань, і для Instagram, і для зйомки тексту - починаючи з iPhone 4 камери в смартфонах Apple стають все краще і краще, iPhone 5S не виняток. Я постараюся коротко пояснити, чому це так, буквально на пальцях. По-перше, в камері iPhone 5S поліпшена деталізація, чіткість, збільшений кут огляду, в порівнянні з iPhone 5 це дуже помітно, особливо якщо дивитися фото на комп'ютері. Ми скоро будемо готувати порівняння актуальних смартфонів, там все покажемо, поки ж повірте мені на слово. По-друге, iPhone 5S прекрасно знімає в сутінках, вночі, там, де iPhone 5 просто не справляється, на екрані не видно нічого, там iPhone 5S видає хороший результат. По-третє, тут з'явився режим сповільненої зйомки, Slo-mo, прекрасна річ для пустощів, у мене безліч таких роликів, але тут у багатьох виникає питання, як відправити таке відео в Instagram або інші сервіси. Нагадаю, якщо відправляти як є, то уповільнений ділянку буде показаний як звичайне відео. Можна користуватися програмами типу TrueSloMo, ну а якщо не боїтеся втрати якості, можна просто відправити собі відео поштою. Ось приклади таких відео.

Mobile-review.com Огляд iPhone 5S

зміст:

  1. Комплект поставки
  2. Дизайн, конструкція
  3. Touch ID
  4. дисплей
  5. LTE
  6. пам'ять
  7. Операційна система
  8. продуктивність
  9. Камера
  10. Час роботи
  11. якість звуку
  12. висновки

Комплект поставки:

  • смартфон
  • гарнітура EarPods
  • Кейс для гарнітури
  • Пристосування для витягання SIM-карти
  • документація

Що краще в порівнянні з iPhone 5: краще покриття (фарба не відлітає сама по собі), камера нормально працює в темряві, процесор A7, з'явився TouchID, є апарат золотого кольору, є підтримка LTE для Росії (поки в теорії). Чи треба купувати? Так, якщо ви звикли щороку переходити на новий iPhone.

Дизайн, конструкція

Мені було дуже цікаво подивитися, що трапиться з апаратом, якщо носити без чохлів, плівок - хочу нагадати, з iPhone 5 фарба буквально обсипалася, в досвіді експлуатації про це докладно розказано. В основному страждали торці, на задній частині покриття збереглося. Результати експерименту такі, покриття поліпшили, темно-сірий iPhone 5S, навіть якщо носити в кишені з ключами, іншими предметами, не втрачає форму - не братиму до уваги ледве помітні потертості на гострих гранях, це не страшно. Головне, покриття не відвалюється шматками і це дуже радує. На захист дисплея є дрібні подряпини, на датчику відбитків пальців нічого немає, але по краях накопичується пил - на працездатність датчика це ніяк не впливає. Подряпини з'являються і на пластикових заглушках ззаду, і на яблуці. В іншому, ніяких претензій немає, після iPhone 5 це просто подарунок - особливо з огляду на той факт, що сам я аксесуари для захисту не використовую. І тому є лише одна причина, мені не подобається, що iPhone стає більше. Нехай навіть на пару міліметрів. На момент появи пристрою багато знову почали говорити звичні слова - мовляв, у всіх виробників є величезні смартфони, зараз час п'ятидюймових дисплеїв, чому в Apple так роблять! Критика, критика, критика.

Критика, критика, критика

За фактом продажу підтверджують простий факт, в світі завжди знайдуться кілька мільйонів користувачів, кого така діагональ екрану цілком влаштовує. А діагональ дисплея тісно пов'язана з розмірами пристрою, ну а розміри такі - 123,8 х 58,6 х 7,6 мм, вага 112 грам. Мініатюрний брусок поміщається в будь-якій кишені, добре лежить в руці, матеріали звичні, метал, скло. Форма всім давно знайома, в Apple використовували той же «кузов», зміни мінімальні, прибрали квадрат з кнопки Home, інакше виглядає спалах, багатьом апарат здається важче, але і вага не змінився. Три варіанти, сріблястий, темно-сірий і золотий, останній унісекс, підійде і чоловікам, і жінкам, мені особисто він подобається, але ходити з ним трохи соромно - тут треба тоді повний набір, золотий годинник, браслет, ланцюг і все інше. Хочу зауважити, що в темно-сірий колір (фірмову назву «Сірий космос») дуже хороший, зараз вийшов iPad Air, скоро буде iPad mini з Retina, теж темно-сірі, це дуже цікава альтернатива чорному. Тут же хочу зауважити, що iPhone 5S, як і інші iPhone, починаючи з самого першого, повільно але впевнено вбивають ринок люксових смартфонів. Зараз вже трохи соромно витрачати п'ятсот тисяч на Vertu, тому що всередині у Vertu коштує Android, а ця ОС мало узгоджується з прекрасним дизайном, матеріалами і особливим посилом для користувача. Тоді як у iPhone 5S з цим все в порядку, залізо і софт тісно пов'язані (як і завжди у Apple), якісні матеріали сусідять з цікавими технологіями - мова і про датчик відбитка пальця, і про новий процесор, і про модернізовану камеру, здатну чудово працювати в поганих умовах освітлення. Справа навіть не в тому, щоб витрачати гроші на Vertu, справа в іншому - навіщо витрачати час на Android. А Vertu з iOS не буде ніколи.

А Vertu з iOS не буде ніколи

Мені особисто все це подобається, в Apple створили щось на зразок «кольта», зрівнявши просунутого користувача, колупати Symbian з домогосподаркою, яка не бажає ні в чому розбиратися. Потрібні програми - йди в магазин, хочеш купити музику - йди в магазин або скачай з торрента, хочеш щось налаштувати - йди в налаштування або зламати iOS і радій. Головне, все це один апарат, одна операційна система, свого роду універсальна мова, дуже зручно. І, до речі, своїх слів тут стає все більше, напевно користувачі iOS зі мною погодяться - ми вже звикли до iMessage, деякі активно використовують FaceTime, iCloud допомагає зберігати в хмарі все, що там потрібно зберігати, тепер ось ще одне слово, AirDrop. Тільки викликає подив, чому нічого не виходить відправити таким чином на ноутбук (мова про «макбуки»). Крім слів, є знайомі жести, зрушити екран для розблокування, зверху вниз - з'являється панель повідомлень, тепер ще й знизу - вгору з додатковими кнопками. Всі елементи управління залишилися на своїх місцях, кнопка включення зверху, кнопки регулювання гучності збоку, там же і важіль відключення звуку. Роз'єм 3,5 мм внизу, поруч перфорація, роз'єм Lightning. Справа лоток SIM-карти, використовується nanoSIM. Динамік дуже гучний для мініатюрного смартфона, сигнал виклику відмінно чути - тільки ніяк не можу примиритися з новими мелодіями в iOS7, таке враження, що це диверсія з боку Samsung. Якась поліфонія з дев'яностих років, єдиний вподобаний сигнал називається «Повільно в гору». Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили.

Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили

Про сенсор Touch ID детально розповім нижче, хочу лише зауважити одну річ, багато знайомих користувачі iPhone 5S намагаються тиснути сильніше, ніж на кнопку в iPhone 5, для надійності - не перестарайтеся, друзі. Хоча і за собою помічав таке. Здається, що якщо застосувати силу, то точно все вийде. Природно, сила натискання ніякого значення не має.

Не можу сказати, що апарат дуже сильно нагрівається, задня частина іноді буває теплою (може бути, занадто теплою), відбувається це під час ігор (мова про Infinity Blade і подібні).

До змісту >>>

Touch ID

Після першого включення і різних формальностей типу введення Apple ID вам пропонується задати відбиток пальця, для правші це, швидше за все, великий палець правої руки. Ви прикладаєте палець до сенсора, на зображенні видно, як система розпізнає малюнок: прикладаєте, відпускаєте, прикладаєте знову, потім пропонується докласти подушечку, а кінчик пальця, з невеликим поворотом. Уявіть собі рух під час натискання на кнопку, ось саме так. Потім система запам'ятовує ваш відбиток, пропонується ввести пароль на випадок, якщо відбиток не буде розпізнано. Природно, можна зберегти відбитки решти пальців для більшої зручності. Установки сенсора знаходяться в меню «Основні / Пароль і відбиток», для роботи з цим меню потрібно ввести пароль (параноя). Тут можна вимкнути датчик, змінити пароль, вибрати простий або складний пароль, додати або видалити відбиток. І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме.

І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме

Найголовніше питання, що мені задають - наскільки швидко працює сканування? Дивіться, апарат заблокований, ви натискаєте на кнопку великим пальцем, відпускаєте, відбувається розблокування і перехід до домашнього екрану. Без всяких Slide to unlock. Я не прихильник захисту, мені нема чого приховувати, але ось ця штука працює дуже здорово і економить час - не потрібно натискати на кнопку включення, не потрібно водити пальцем по дисплею зайвий раз. До речі, в заблокованому стані можна перемикати треки в плеєрі, запускати камеру - це все доступно без введення пароля, але коли ви захочете перейти до домашнього екрану, опинитеся на екрані блокування, потрібно ввести пароль або відсканувати відбиток. Тобто, ви можете кому-небудь дати апарат познімати, послухати музику, скористатися калькулятором або ліхтариком, але далі людина зайти не зможе.

Я думаю, що Touch ID ми побачимо і в інших продуктах компанії, для Apple розглянутий апарат багато в чому тестовий майданчик, це стосується і датчика відбитків пальців, і процесора A7. При цьому Touch ID цілком може потрапити не тільки в iPad (це напевно трапиться), але і в ноутбуки. Мабуть, у фірмі взяли курс на всебічний захист даних користувача, самі розумієте, тут є і ще один приціл - в корпораціях будуть дуже раді таким можливостям, та й давно вже пора позбавлятися від Blackberry.

Багато хто говорить про те, що все це не нове, все це було, але історія повторюється, як і з багатьма іншими вигадками Apple. Адже всі пам'ятають FaceTime і виття якоїсь особливої ​​частини інтернет-спільноти з приводу відсутності інновацій. В Apple просто роблять звичні або існуючі технології зручніше, простіше і потрібніший (ключове слово) для простих людей, а не для міфічних спеціальних агентів - у багатьох адже такі асоціації, коли говориш про сканування відбитка пальця. В iPhone 5S це займає частки секунди, дозволяє моментально розблокувати апарат, економить час, ну і дає вам абсолютно унікальний рівень захисту даних - без необхідності придумувати складні паролі, малювати графічні ключі, розблокувати смартфон з використанням фронтальної камери і так далі.

До змісту >>>

дисплей

Це Retina, діагональ дисплея 4 дюйма, дозвіл тисяча сто тридцять шість х 640 точок, є олеофобним покриття, при активному використанні побивається місяці за два - три. Знайомий дисплей ще по iPhone 5, хороший під будь-яким кутом, чого не скажеш про дисплеї деяких інших смартфонів (привіт, Sony). Яскравість велика, але кольору тут не вирви око, як у Samsung Galaxy, все спокійніше. Особливо мені подобається контраст, чіткість, щодо діагоналі дисплея написав вище - якщо потрібно п'ять дюймів, ви готові миритися з розмірами, то тоді краще купити Samsung або Sony. Я вже мовчу про великі смартфони типу Sony Xperia Z Ultra.

Природно, такий дисплей не зовсім підійде для деяких завдань. Наприклад, при перегляді сайтів доводиться постійно займатися масштабуванням, при довгому читанні в iBooks втомлюються очі, красиві іграшки краще залишити для iPad, а на iPhone поставити шахи. З набором на клавіатурі ніяких проблем немає, в iOS 7 вона хороша.

До змісту >>>

LTE

Номер моєї моделі iPhone 5S ось такий, A1457, пробував з SIM-картою «Мегафон», LTE немає, з SIM-картою МТС теж не працює. Ви вже все це прекрасно знаєте, в Apple не дають використовувати LTE в Росії, про причини можна міркувати довго, але факт залишається фактом - за чутками, все має запрацювати в кінці листопада (за іншими чутками, до кінця року). Ще хочу зауважити, що все це не так уже й важливо. Цікаво інше, завдяки SMI тепер навіть школярки знають про iPhone 5S і LTE - і все обговорюють, і все обурюються, та тільки раніше нікого ця проблема не хвилювала. Наприклад, деякі взагалі вважають, що саме iPhone 5S / 5C це перші апарати в Росії з LTE, як ніби не було пристроїв Sony та інших.

Хочу нагадати, що існує кілька модифікацій iPhone 5S, ось вони:

  • Модель A1533 (GSM): UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1533 (CDMA): CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1453: CDMA EV-DO Rev. A і Rev B. (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
  • Модель A1457: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)
  • Модель A1530: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); FDD-LTE (діапазони 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20); TD-LTE (смуги 38, 39, 40)

Не треба везти в Росію моделі з CDMA - ви посмієтеся, але ж були листи від читачів і читачок, які купили такі в США.

До змісту >>>

пам'ять

Три версії, 16, 32 і 64 Гб, нагадаю, якщо ви багато фотографуєте, знімаєте відео, то краще заплатити за топову версію, зате потім не доведеться постійно скидати контент на комп'ютер. Якщо ви тільки телефонуйте, використовуєте кілька програм, цілком вистачить варіанти з 16 Гб, як би вас не переконували у зворотному, продавці люблять займатися такою нісенітницею. Я тут на чув недавно в магазині, як чоловікові в роках консультант вішав локшину на вуха, мовляв, чим більше пам'яті, тим швидше iPhone буде працювати, тому беріть 64 Гб! Не вірте! Швидкість не збільшується!

До змісту >>>

Операційна система

Використовується iOS 7 (вірніше, 7.0.3), трохи злить, що після кожного оновлення треба ввести свій ID і інше. Ясно, що в компанії піклуються про безпеку, але коли оновлення виходять мало не пару раз на місяць, це дратує. Думаю, до «сімці» все вже звикли, і я теж звик. Хоча дратує «Музика», то обкладинки там плутаються, незрозуміла логіка встановлення повтору - то там повтор пісні в меню, то повтор артиста, навіщо щось зробили пункт не повторювати. Ясно, що якщо Ви не оберете повтор, то і повторювати нічого не потрібно. Перемотка всередині треку дратує дуже сильно, повзунок маленька, не схопиш, плюс переміщається часом так, як потрібно йому, а не вам. Особливо це помітно на заблокованому екрані. Іноді неможливо з першого разу відповісти на виклик і дратує, що в заблокованому стані є тільки зелений повзунок відповіді, а червоного повзунка відбою немає. Ясно, можна кнопку вимикання натиснути, але чому не зробили одне меню і для заблокованого і для розблокованого смартфона? Деякі програми творці досі толком не оновили і працюють вони кострубато, меню повідомлень - абсолютно не функціонально і безглуздо. Переміщаються шпалери можуть викликати напад епілепсії і шкода, що це дивне 3D можна відключити. Деякі речі зроблені неочевидно, наприклад, у мене друг намагався вибирати функції в камері, натискаючи на написи над кнопкою, хоча там можна просто проводити пальцем по дисплею зліва-направо.

Ну, це причіпки, в цілому iOS 7 в iPhone 5S дуже хороша. Шрифти, індикатори, зручний поштовий клієнт і браузер, моментальний доступ до магазинів додатків і музики, приємний календар, диктофон, чудові нотатки. Продовжувати можна довго. Детальніше можете почитати в огляді. Ну а в коментарях можете розповісти, що злить вас.

До речі, щодо пошти - багато хто вважає, що вона тут не так функціональна, як в Android. Це не правда. Тут ви можете додати кілька акаунтів, відкривати вкладення різних типів: .jpg, .tiff, .gif (зображення); .doc і .docx (Microsoft Word); .htm і .html (веб-сторінки); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Перегляд і Adobe Acrobat); .ppt і .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (текст); .rtf (форматований текст); .vcf (контактна інформація); .xls і .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics. Зручна маркування, пошук, якщо зустрічаються фрази типу «зустрічаємося завтра о 20.00» то вони виділяються і відразу можна створити подію. Головне, в будь-якому смартфоні з Android для чогось встановлюють відразу два клієнти, один для Gmail, інший для інших акаунтів, ось ця логіка мені теж незрозуміла - в iOS такого абсурду немає.

До змісту >>>

продуктивність

За допомогою GeekBench 3 виміряв продуктивність, нагадаю, iPhone 5 в свій час отримав тисячу шістсот тридцять шість балів, ну а у iPhone 4S було 634. У iPhone 5S вийшло 2555 балів (multi-core score).

Використовується процесор A7 з 64-бітної архітектурою, співпроцесор M7, типова зв'язка для мобільних пристроїв компанії в кінці 2013 року (крім 5C), та ж схема у iPad Air і нового mini, цілком може бути, що і в оновленому iPod Touch теж з'явиться A7 . Різниця в продуктивності буде помітна лише тим, хто довго використовував iPhone 5, мовчу про користувачів iPhone 4S - їм здасться, що 5S реактивний. У порівнянні з «п'ятіркою» різниця видна при запуску і роботі звичних програм, трохи швидше працює Google Maps, пошта, браузер, але це «трохи швидше» складається в секунди, хвилини, години. В цілому, iPhone 5S дуже швидкий смартфон.

З Wi-Fi і Bluetooth (профіль 4.0) все зрозуміло, все працює нормально - Wi-Fi 802.11a / b / g / n (802.11n в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц). З підключенням до точок доступу проблем не виникало. Нагадаю, AirDrop задіє Bluetooth, так що не дивуйтеся, якщо помітите, що у вас він працює після першого включення.

До змісту >>>

Камера

Ймовірно, в Sony взимку покажуть смартфон з трідцатімегапіксельной камерою, повний розмір, багато налаштувань і дзвінких маркетингових слів - справа залишилася за малим, домогтися такого ж якості знімків, як у iPhone 5S. Дозвіл тут нікого не здивує, 8 Мп, об'єктив закриває сапфірове скло, поряд зі спалахом датчик освітленості, «пятілінзовий об'єктив», як написано на офіційному сайті, але технічні характеристики тут не мають ніякого значення. Головне, що в ваших руках виявляється цілком собі пристойна камера, здатна поборотися з купою цифромильниць. Я використовую 5S і в житті, і для вирішення якихось робочих завдань, і для Instagram, і для зйомки тексту - починаючи з iPhone 4 камери в смартфонах Apple стають все краще і краще, iPhone 5S не виняток. Я постараюся коротко пояснити, чому це так, буквально на пальцях. По-перше, в камері iPhone 5S поліпшена деталізація, чіткість, збільшений кут огляду, в порівнянні з iPhone 5 це дуже помітно, особливо якщо дивитися фото на комп'ютері. Ми скоро будемо готувати порівняння актуальних смартфонів, там все покажемо, поки ж повірте мені на слово. По-друге, iPhone 5S прекрасно знімає в сутінках, вночі, там, де iPhone 5 просто не справляється, на екрані не видно нічого, там iPhone 5S видає хороший результат. По-третє, тут з'явився режим сповільненої зйомки, Slo-mo, прекрасна річ для пустощів, у мене безліч таких роликів, але тут у багатьох виникає питання, як відправити таке відео в Instagram або інші сервіси. Нагадаю, якщо відправляти як є, то уповільнений ділянку буде показаний як звичайне відео. Можна користуватися програмами типу TrueSloMo, ну а якщо не боїтеся втрати якості, можна просто відправити собі відео поштою. Ось приклади таких відео.

Mobile-review.com Огляд iPhone 5S

зміст:

  1. Комплект поставки
  2. Дизайн, конструкція
  3. Touch ID
  4. дисплей
  5. LTE
  6. пам'ять
  7. Операційна система
  8. продуктивність
  9. Камера
  10. Час роботи
  11. якість звуку
  12. висновки

Комплект поставки:

  • смартфон
  • гарнітура EarPods
  • Кейс для гарнітури
  • Пристосування для витягання SIM-карти
  • документація

Що краще в порівнянні з iPhone 5: краще покриття (фарба не відлітає сама по собі), камера нормально працює в темряві, процесор A7, з'явився TouchID, є апарат золотого кольору, є підтримка LTE для Росії (поки в теорії). Чи треба купувати? Так, якщо ви звикли щороку переходити на новий iPhone.

Дизайн, конструкція

Мені було дуже цікаво подивитися, що трапиться з апаратом, якщо носити без чохлів, плівок - хочу нагадати, з iPhone 5 фарба буквально обсипалася, в досвіді експлуатації про це докладно розказано. В основному страждали торці, на задній частині покриття збереглося. Результати експерименту такі, покриття поліпшили, темно-сірий iPhone 5S, навіть якщо носити в кишені з ключами, іншими предметами, не втрачає форму - не братиму до уваги ледве помітні потертості на гострих гранях, це не страшно. Головне, покриття не відвалюється шматками і це дуже радує. На захист дисплея є дрібні подряпини, на датчику відбитків пальців нічого немає, але по краях накопичується пил - на працездатність датчика це ніяк не впливає. Подряпини з'являються і на пластикових заглушках ззаду, і на яблуці. В іншому, ніяких претензій немає, після iPhone 5 це просто подарунок - особливо з огляду на той факт, що сам я аксесуари для захисту не використовую. І тому є лише одна причина, мені не подобається, що iPhone стає більше. Нехай навіть на пару міліметрів. На момент появи пристрою багато знову почали говорити звичні слова - мовляв, у всіх виробників є величезні смартфони, зараз час п'ятидюймових дисплеїв, чому в Apple так роблять! Критика, критика, критика.

Критика, критика, критика

За фактом продажу підтверджують простий факт, в світі завжди знайдуться кілька мільйонів користувачів, кого така діагональ екрану цілком влаштовує. А діагональ дисплея тісно пов'язана з розмірами пристрою, ну а розміри такі - 123,8 х 58,6 х 7,6 мм, вага 112 грам. Мініатюрний брусок поміщається в будь-якій кишені, добре лежить в руці, матеріали звичні, метал, скло. Форма всім давно знайома, в Apple використовували той же «кузов», зміни мінімальні, прибрали квадрат з кнопки Home, інакше виглядає спалах, багатьом апарат здається важче, але і вага не змінився. Три варіанти, сріблястий, темно-сірий і золотий, останній унісекс, підійде і чоловікам, і жінкам, мені особисто він подобається, але ходити з ним трохи соромно - тут треба тоді повний набір, золотий годинник, браслет, ланцюг і все інше. Хочу зауважити, що в темно-сірий колір (фірмову назву «Сірий космос») дуже хороший, зараз вийшов iPad Air, скоро буде iPad mini з Retina, теж темно-сірі, це дуже цікава альтернатива чорному. Тут же хочу зауважити, що iPhone 5S, як і інші iPhone, починаючи з самого першого, повільно але впевнено вбивають ринок люксових смартфонів. Зараз вже трохи соромно витрачати п'ятсот тисяч на Vertu, тому що всередині у Vertu коштує Android, а ця ОС мало узгоджується з прекрасним дизайном, матеріалами і особливим посилом для користувача. Тоді як у iPhone 5S з цим все в порядку, залізо і софт тісно пов'язані (як і завжди у Apple), якісні матеріали сусідять з цікавими технологіями - мова і про датчик відбитка пальця, і про новий процесор, і про модернізовану камеру, здатну чудово працювати в поганих умовах освітлення. Справа навіть не в тому, щоб витрачати гроші на Vertu, справа в іншому - навіщо витрачати час на Android. А Vertu з iOS не буде ніколи.

А Vertu з iOS не буде ніколи

Мені особисто все це подобається, в Apple створили щось на зразок «кольта», зрівнявши просунутого користувача, колупати Symbian з домогосподаркою, яка не бажає ні в чому розбиратися. Потрібні програми - йди в магазин, хочеш купити музику - йди в магазин або скачай з торрента, хочеш щось налаштувати - йди в налаштування або зламати iOS і радій. Головне, все це один апарат, одна операційна система, свого роду універсальна мова, дуже зручно. І, до речі, своїх слів тут стає все більше, напевно користувачі iOS зі мною погодяться - ми вже звикли до iMessage, деякі активно використовують FaceTime, iCloud допомагає зберігати в хмарі все, що там потрібно зберігати, тепер ось ще одне слово, AirDrop. Тільки викликає подив, чому нічого не виходить відправити таким чином на ноутбук (мова про «макбуки»). Крім слів, є знайомі жести, зрушити екран для розблокування, зверху вниз - з'являється панель повідомлень, тепер ще й знизу - вгору з додатковими кнопками. Всі елементи управління залишилися на своїх місцях, кнопка включення зверху, кнопки регулювання гучності збоку, там же і важіль відключення звуку. Роз'єм 3,5 мм внизу, поруч перфорація, роз'єм Lightning. Справа лоток SIM-карти, використовується nanoSIM. Динамік дуже гучний для мініатюрного смартфона, сигнал виклику відмінно чути - тільки ніяк не можу примиритися з новими мелодіями в iOS7, таке враження, що це диверсія з боку Samsung. Якась поліфонія з дев'яностих років, єдиний вподобаний сигнал називається «Повільно в гору». Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили.

Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили

Про сенсор Touch ID детально розповім нижче, хочу лише зауважити одну річ, багато знайомих користувачі iPhone 5S намагаються тиснути сильніше, ніж на кнопку в iPhone 5, для надійності - не перестарайтеся, друзі. Хоча і за собою помічав таке. Здається, що якщо застосувати силу, то точно все вийде. Природно, сила натискання ніякого значення не має.

Не можу сказати, що апарат дуже сильно нагрівається, задня частина іноді буває теплою (може бути, занадто теплою), відбувається це під час ігор (мова про Infinity Blade і подібні).

До змісту >>>

Touch ID

Після першого включення і різних формальностей типу введення Apple ID вам пропонується задати відбиток пальця, для правші це, швидше за все, великий палець правої руки. Ви прикладаєте палець до сенсора, на зображенні видно, як система розпізнає малюнок: прикладаєте, відпускаєте, прикладаєте знову, потім пропонується докласти подушечку, а кінчик пальця, з невеликим поворотом. Уявіть собі рух під час натискання на кнопку, ось саме так. Потім система запам'ятовує ваш відбиток, пропонується ввести пароль на випадок, якщо відбиток не буде розпізнано. Природно, можна зберегти відбитки решти пальців для більшої зручності. Установки сенсора знаходяться в меню «Основні / Пароль і відбиток», для роботи з цим меню потрібно ввести пароль (параноя). Тут можна вимкнути датчик, змінити пароль, вибрати простий або складний пароль, додати або видалити відбиток. І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме.

І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме

Найголовніше питання, що мені задають - наскільки швидко працює сканування? Дивіться, апарат заблокований, ви натискаєте на кнопку великим пальцем, відпускаєте, відбувається розблокування і перехід до домашнього екрану. Без всяких Slide to unlock. Я не прихильник захисту, мені нема чого приховувати, але ось ця штука працює дуже здорово і економить час - не потрібно натискати на кнопку включення, не потрібно водити пальцем по дисплею зайвий раз. До речі, в заблокованому стані можна перемикати треки в плеєрі, запускати камеру - це все доступно без введення пароля, але коли ви захочете перейти до домашнього екрану, опинитеся на екрані блокування, потрібно ввести пароль або відсканувати відбиток. Тобто, ви можете кому-небудь дати апарат познімати, послухати музику, скористатися калькулятором або ліхтариком, але далі людина зайти не зможе.

Я думаю, що Touch ID ми побачимо і в інших продуктах компанії, для Apple розглянутий апарат багато в чому тестовий майданчик, це стосується і датчика відбитків пальців, і процесора A7. При цьому Touch ID цілком може потрапити не тільки в iPad (це напевно трапиться), але і в ноутбуки. Мабуть, у фірмі взяли курс на всебічний захист даних користувача, самі розумієте, тут є і ще один приціл - в корпораціях будуть дуже раді таким можливостям, та й давно вже пора позбавлятися від Blackberry.

Багато хто говорить про те, що все це не нове, все це було, але історія повторюється, як і з багатьма іншими вигадками Apple. Адже всі пам'ятають FaceTime і виття якоїсь особливої ​​частини інтернет-спільноти з приводу відсутності інновацій. В Apple просто роблять звичні або існуючі технології зручніше, простіше і потрібніший (ключове слово) для простих людей, а не для міфічних спеціальних агентів - у багатьох адже такі асоціації, коли говориш про сканування відбитка пальця. В iPhone 5S це займає частки секунди, дозволяє моментально розблокувати апарат, економить час, ну і дає вам абсолютно унікальний рівень захисту даних - без необхідності придумувати складні паролі, малювати графічні ключі, розблокувати смартфон з використанням фронтальної камери і так далі.

До змісту >>>

дисплей

Це Retina, діагональ дисплея 4 дюйма, дозвіл тисяча сто тридцять шість х 640 точок, є олеофобним покриття, при активному використанні побивається місяці за два - три. Знайомий дисплей ще по iPhone 5, хороший під будь-яким кутом, чого не скажеш про дисплеї деяких інших смартфонів (привіт, Sony). Яскравість велика, але кольору тут не вирви око, як у Samsung Galaxy, все спокійніше. Особливо мені подобається контраст, чіткість, щодо діагоналі дисплея написав вище - якщо потрібно п'ять дюймів, ви готові миритися з розмірами, то тоді краще купити Samsung або Sony. Я вже мовчу про великі смартфони типу Sony Xperia Z Ultra.

Природно, такий дисплей не зовсім підійде для деяких завдань. Наприклад, при перегляді сайтів доводиться постійно займатися масштабуванням, при довгому читанні в iBooks втомлюються очі, красиві іграшки краще залишити для iPad, а на iPhone поставити шахи. З набором на клавіатурі ніяких проблем немає, в iOS 7 вона хороша.

До змісту >>>

LTE

Номер моєї моделі iPhone 5S ось такий, A1457, пробував з SIM-картою «Мегафон», LTE немає, з SIM-картою МТС теж не працює. Ви вже все це прекрасно знаєте, в Apple не дають використовувати LTE в Росії, про причини можна міркувати довго, але факт залишається фактом - за чутками, все має запрацювати в кінці листопада (за іншими чутками, до кінця року). Ще хочу зауважити, що все це не так уже й важливо. Цікаво інше, завдяки SMI тепер навіть школярки знають про iPhone 5S і LTE - і все обговорюють, і все обурюються, та тільки раніше нікого ця проблема не хвилювала. Наприклад, деякі взагалі вважають, що саме iPhone 5S / 5C це перші апарати в Росії з LTE, як ніби не було пристроїв Sony та інших.

Хочу нагадати, що існує кілька модифікацій iPhone 5S, ось вони:

  • Модель A1533 (GSM): UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1533 (CDMA): CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1453: CDMA EV-DO Rev. A і Rev B. (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
  • Модель A1457: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)
  • Модель A1530: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); FDD-LTE (діапазони 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20); TD-LTE (смуги 38, 39, 40)

Не треба везти в Росію моделі з CDMA - ви посмієтеся, але ж були листи від читачів і читачок, які купили такі в США.

До змісту >>>

пам'ять

Три версії, 16, 32 і 64 Гб, нагадаю, якщо ви багато фотографуєте, знімаєте відео, то краще заплатити за топову версію, зате потім не доведеться постійно скидати контент на комп'ютер. Якщо ви тільки телефонуйте, використовуєте кілька програм, цілком вистачить варіанти з 16 Гб, як би вас не переконували у зворотному, продавці люблять займатися такою нісенітницею. Я тут на чув недавно в магазині, як чоловікові в роках консультант вішав локшину на вуха, мовляв, чим більше пам'яті, тим швидше iPhone буде працювати, тому беріть 64 Гб! Не вірте! Швидкість не збільшується!

До змісту >>>

Операційна система

Використовується iOS 7 (вірніше, 7.0.3), трохи злить, що після кожного оновлення треба ввести свій ID і інше. Ясно, що в компанії піклуються про безпеку, але коли оновлення виходять мало не пару раз на місяць, це дратує. Думаю, до «сімці» все вже звикли, і я теж звик. Хоча дратує «Музика», то обкладинки там плутаються, незрозуміла логіка встановлення повтору - то там повтор пісні в меню, то повтор артиста, навіщо щось зробили пункт не повторювати. Ясно, що якщо Ви не оберете повтор, то і повторювати нічого не потрібно. Перемотка всередині треку дратує дуже сильно, повзунок маленька, не схопиш, плюс переміщається часом так, як потрібно йому, а не вам. Особливо це помітно на заблокованому екрані. Іноді неможливо з першого разу відповісти на виклик і дратує, що в заблокованому стані є тільки зелений повзунок відповіді, а червоного повзунка відбою немає. Ясно, можна кнопку вимикання натиснути, але чому не зробили одне меню і для заблокованого і для розблокованого смартфона? Деякі програми творці досі толком не оновили і працюють вони кострубато, меню повідомлень - абсолютно не функціонально і безглуздо. Переміщаються шпалери можуть викликати напад епілепсії і шкода, що це дивне 3D можна відключити. Деякі речі зроблені неочевидно, наприклад, у мене друг намагався вибирати функції в камері, натискаючи на написи над кнопкою, хоча там можна просто проводити пальцем по дисплею зліва-направо.

Ну, це причіпки, в цілому iOS 7 в iPhone 5S дуже хороша. Шрифти, індикатори, зручний поштовий клієнт і браузер, моментальний доступ до магазинів додатків і музики, приємний календар, диктофон, чудові нотатки. Продовжувати можна довго. Детальніше можете почитати в огляді. Ну а в коментарях можете розповісти, що злить вас.

До речі, щодо пошти - багато хто вважає, що вона тут не так функціональна, як в Android. Це не правда. Тут ви можете додати кілька акаунтів, відкривати вкладення різних типів: .jpg, .tiff, .gif (зображення); .doc і .docx (Microsoft Word); .htm і .html (веб-сторінки); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Перегляд і Adobe Acrobat); .ppt і .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (текст); .rtf (форматований текст); .vcf (контактна інформація); .xls і .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics. Зручна маркування, пошук, якщо зустрічаються фрази типу «зустрічаємося завтра о 20.00» то вони виділяються і відразу можна створити подію. Головне, в будь-якому смартфоні з Android для чогось встановлюють відразу два клієнти, один для Gmail, інший для інших акаунтів, ось ця логіка мені теж незрозуміла - в iOS такого абсурду немає.

До змісту >>>

продуктивність

За допомогою GeekBench 3 виміряв продуктивність, нагадаю, iPhone 5 в свій час отримав тисячу шістсот тридцять шість балів, ну а у iPhone 4S було 634. У iPhone 5S вийшло 2555 балів (multi-core score).

Використовується процесор A7 з 64-бітної архітектурою, співпроцесор M7, типова зв'язка для мобільних пристроїв компанії в кінці 2013 року (крім 5C), та ж схема у iPad Air і нового mini, цілком може бути, що і в оновленому iPod Touch теж з'явиться A7 . Різниця в продуктивності буде помітна лише тим, хто довго використовував iPhone 5, мовчу про користувачів iPhone 4S - їм здасться, що 5S реактивний. У порівнянні з «п'ятіркою» різниця видна при запуску і роботі звичних програм, трохи швидше працює Google Maps, пошта, браузер, але це «трохи швидше» складається в секунди, хвилини, години. В цілому, iPhone 5S дуже швидкий смартфон.

З Wi-Fi і Bluetooth (профіль 4.0) все зрозуміло, все працює нормально - Wi-Fi 802.11a / b / g / n (802.11n в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц). З підключенням до точок доступу проблем не виникало. Нагадаю, AirDrop задіє Bluetooth, так що не дивуйтеся, якщо помітите, що у вас він працює після першого включення.

До змісту >>>

Камера

Ймовірно, в Sony взимку покажуть смартфон з трідцатімегапіксельной камерою, повний розмір, багато налаштувань і дзвінких маркетингових слів - справа залишилася за малим, домогтися такого ж якості знімків, як у iPhone 5S. Дозвіл тут нікого не здивує, 8 Мп, об'єктив закриває сапфірове скло, поряд зі спалахом датчик освітленості, «пятілінзовий об'єктив», як написано на офіційному сайті, але технічні характеристики тут не мають ніякого значення. Головне, що в ваших руках виявляється цілком собі пристойна камера, здатна поборотися з купою цифромильниць. Я використовую 5S і в житті, і для вирішення якихось робочих завдань, і для Instagram, і для зйомки тексту - починаючи з iPhone 4 камери в смартфонах Apple стають все краще і краще, iPhone 5S не виняток. Я постараюся коротко пояснити, чому це так, буквально на пальцях. По-перше, в камері iPhone 5S поліпшена деталізація, чіткість, збільшений кут огляду, в порівнянні з iPhone 5 це дуже помітно, особливо якщо дивитися фото на комп'ютері. Ми скоро будемо готувати порівняння актуальних смартфонів, там все покажемо, поки ж повірте мені на слово. По-друге, iPhone 5S прекрасно знімає в сутінках, вночі, там, де iPhone 5 просто не справляється, на екрані не видно нічого, там iPhone 5S видає хороший результат. По-третє, тут з'явився режим сповільненої зйомки, Slo-mo, прекрасна річ для пустощів, у мене безліч таких роликів, але тут у багатьох виникає питання, як відправити таке відео в Instagram або інші сервіси. Нагадаю, якщо відправляти як є, то уповільнений ділянку буде показаний як звичайне відео. Можна користуватися програмами типу TrueSloMo, ну а якщо не боїтеся втрати якості, можна просто відправити собі відео поштою. Ось приклади таких відео.

Mobile-review.com Огляд iPhone 5S

зміст:

  1. Комплект поставки
  2. Дизайн, конструкція
  3. Touch ID
  4. дисплей
  5. LTE
  6. пам'ять
  7. Операційна система
  8. продуктивність
  9. Камера
  10. Час роботи
  11. якість звуку
  12. висновки

Комплект поставки:

  • смартфон
  • гарнітура EarPods
  • Кейс для гарнітури
  • Пристосування для витягання SIM-карти
  • документація

Що краще в порівнянні з iPhone 5: краще покриття (фарба не відлітає сама по собі), камера нормально працює в темряві, процесор A7, з'явився TouchID, є апарат золотого кольору, є підтримка LTE для Росії (поки в теорії). Чи треба купувати? Так, якщо ви звикли щороку переходити на новий iPhone.

Дизайн, конструкція

Мені було дуже цікаво подивитися, що трапиться з апаратом, якщо носити без чохлів, плівок - хочу нагадати, з iPhone 5 фарба буквально обсипалася, в досвіді експлуатації про це докладно розказано. В основному страждали торці, на задній частині покриття збереглося. Результати експерименту такі, покриття поліпшили, темно-сірий iPhone 5S, навіть якщо носити в кишені з ключами, іншими предметами, не втрачає форму - не братиму до уваги ледве помітні потертості на гострих гранях, це не страшно. Головне, покриття не відвалюється шматками і це дуже радує. На захист дисплея є дрібні подряпини, на датчику відбитків пальців нічого немає, але по краях накопичується пил - на працездатність датчика це ніяк не впливає. Подряпини з'являються і на пластикових заглушках ззаду, і на яблуці. В іншому, ніяких претензій немає, після iPhone 5 це просто подарунок - особливо з огляду на той факт, що сам я аксесуари для захисту не використовую. І тому є лише одна причина, мені не подобається, що iPhone стає більше. Нехай навіть на пару міліметрів. На момент появи пристрою багато знову почали говорити звичні слова - мовляв, у всіх виробників є величезні смартфони, зараз час п'ятидюймових дисплеїв, чому в Apple так роблять! Критика, критика, критика.

Критика, критика, критика

За фактом продажу підтверджують простий факт, в світі завжди знайдуться кілька мільйонів користувачів, кого така діагональ екрану цілком влаштовує. А діагональ дисплея тісно пов'язана з розмірами пристрою, ну а розміри такі - 123,8 х 58,6 х 7,6 мм, вага 112 грам. Мініатюрний брусок поміщається в будь-якій кишені, добре лежить в руці, матеріали звичні, метал, скло. Форма всім давно знайома, в Apple використовували той же «кузов», зміни мінімальні, прибрали квадрат з кнопки Home, інакше виглядає спалах, багатьом апарат здається важче, але і вага не змінився. Три варіанти, сріблястий, темно-сірий і золотий, останній унісекс, підійде і чоловікам, і жінкам, мені особисто він подобається, але ходити з ним трохи соромно - тут треба тоді повний набір, золотий годинник, браслет, ланцюг і все інше. Хочу зауважити, що в темно-сірий колір (фірмову назву «Сірий космос») дуже хороший, зараз вийшов iPad Air, скоро буде iPad mini з Retina, теж темно-сірі, це дуже цікава альтернатива чорному. Тут же хочу зауважити, що iPhone 5S, як і інші iPhone, починаючи з самого першого, повільно але впевнено вбивають ринок люксових смартфонів. Зараз вже трохи соромно витрачати п'ятсот тисяч на Vertu, тому що всередині у Vertu коштує Android, а ця ОС мало узгоджується з прекрасним дизайном, матеріалами і особливим посилом для користувача. Тоді як у iPhone 5S з цим все в порядку, залізо і софт тісно пов'язані (як і завжди у Apple), якісні матеріали сусідять з цікавими технологіями - мова і про датчик відбитка пальця, і про новий процесор, і про модернізовану камеру, здатну чудово працювати в поганих умовах освітлення. Справа навіть не в тому, щоб витрачати гроші на Vertu, справа в іншому - навіщо витрачати час на Android. А Vertu з iOS не буде ніколи.

А Vertu з iOS не буде ніколи

Мені особисто все це подобається, в Apple створили щось на зразок «кольта», зрівнявши просунутого користувача, колупати Symbian з домогосподаркою, яка не бажає ні в чому розбиратися. Потрібні програми - йди в магазин, хочеш купити музику - йди в магазин або скачай з торрента, хочеш щось налаштувати - йди в налаштування або зламати iOS і радій. Головне, все це один апарат, одна операційна система, свого роду універсальна мова, дуже зручно. І, до речі, своїх слів тут стає все більше, напевно користувачі iOS зі мною погодяться - ми вже звикли до iMessage, деякі активно використовують FaceTime, iCloud допомагає зберігати в хмарі все, що там потрібно зберігати, тепер ось ще одне слово, AirDrop. Тільки викликає подив, чому нічого не виходить відправити таким чином на ноутбук (мова про «макбуки»). Крім слів, є знайомі жести, зрушити екран для розблокування, зверху вниз - з'являється панель повідомлень, тепер ще й знизу - вгору з додатковими кнопками. Всі елементи управління залишилися на своїх місцях, кнопка включення зверху, кнопки регулювання гучності збоку, там же і важіль відключення звуку. Роз'єм 3,5 мм внизу, поруч перфорація, роз'єм Lightning. Справа лоток SIM-карти, використовується nanoSIM. Динамік дуже гучний для мініатюрного смартфона, сигнал виклику відмінно чути - тільки ніяк не можу примиритися з новими мелодіями в iOS7, таке враження, що це диверсія з боку Samsung. Якась поліфонія з дев'яностих років, єдиний вподобаний сигнал називається «Повільно в гору». Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили.

Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили

Про сенсор Touch ID детально розповім нижче, хочу лише зауважити одну річ, багато знайомих користувачі iPhone 5S намагаються тиснути сильніше, ніж на кнопку в iPhone 5, для надійності - не перестарайтеся, друзі. Хоча і за собою помічав таке. Здається, що якщо застосувати силу, то точно все вийде. Природно, сила натискання ніякого значення не має.

Не можу сказати, що апарат дуже сильно нагрівається, задня частина іноді буває теплою (може бути, занадто теплою), відбувається це під час ігор (мова про Infinity Blade і подібні).

До змісту >>>

Touch ID

Після першого включення і різних формальностей типу введення Apple ID вам пропонується задати відбиток пальця, для правші це, швидше за все, великий палець правої руки. Ви прикладаєте палець до сенсора, на зображенні видно, як система розпізнає малюнок: прикладаєте, відпускаєте, прикладаєте знову, потім пропонується докласти подушечку, а кінчик пальця, з невеликим поворотом. Уявіть собі рух під час натискання на кнопку, ось саме так. Потім система запам'ятовує ваш відбиток, пропонується ввести пароль на випадок, якщо відбиток не буде розпізнано. Природно, можна зберегти відбитки решти пальців для більшої зручності. Установки сенсора знаходяться в меню «Основні / Пароль і відбиток», для роботи з цим меню потрібно ввести пароль (параноя). Тут можна вимкнути датчик, змінити пароль, вибрати простий або складний пароль, додати або видалити відбиток. І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме.

І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме

Найголовніше питання, що мені задають - наскільки швидко працює сканування? Дивіться, апарат заблокований, ви натискаєте на кнопку великим пальцем, відпускаєте, відбувається розблокування і перехід до домашнього екрану. Без всяких Slide to unlock. Я не прихильник захисту, мені нема чого приховувати, але ось ця штука працює дуже здорово і економить час - не потрібно натискати на кнопку включення, не потрібно водити пальцем по дисплею зайвий раз. До речі, в заблокованому стані можна перемикати треки в плеєрі, запускати камеру - це все доступно без введення пароля, але коли ви захочете перейти до домашнього екрану, опинитеся на екрані блокування, потрібно ввести пароль або відсканувати відбиток. Тобто, ви можете кому-небудь дати апарат познімати, послухати музику, скористатися калькулятором або ліхтариком, але далі людина зайти не зможе.

Я думаю, що Touch ID ми побачимо і в інших продуктах компанії, для Apple розглянутий апарат багато в чому тестовий майданчик, це стосується і датчика відбитків пальців, і процесора A7. При цьому Touch ID цілком може потрапити не тільки в iPad (це напевно трапиться), але і в ноутбуки. Мабуть, у фірмі взяли курс на всебічний захист даних користувача, самі розумієте, тут є і ще один приціл - в корпораціях будуть дуже раді таким можливостям, та й давно вже пора позбавлятися від Blackberry.

Багато хто говорить про те, що все це не нове, все це було, але історія повторюється, як і з багатьма іншими вигадками Apple. Адже всі пам'ятають FaceTime і виття якоїсь особливої ​​частини інтернет-спільноти з приводу відсутності інновацій. В Apple просто роблять звичні або існуючі технології зручніше, простіше і потрібніший (ключове слово) для простих людей, а не для міфічних спеціальних агентів - у багатьох адже такі асоціації, коли говориш про сканування відбитка пальця. В iPhone 5S це займає частки секунди, дозволяє моментально розблокувати апарат, економить час, ну і дає вам абсолютно унікальний рівень захисту даних - без необхідності придумувати складні паролі, малювати графічні ключі, розблокувати смартфон з використанням фронтальної камери і так далі.

До змісту >>>

дисплей

Це Retina, діагональ дисплея 4 дюйма, дозвіл тисяча сто тридцять шість х 640 точок, є олеофобним покриття, при активному використанні побивається місяці за два - три. Знайомий дисплей ще по iPhone 5, хороший під будь-яким кутом, чого не скажеш про дисплеї деяких інших смартфонів (привіт, Sony). Яскравість велика, але кольору тут не вирви око, як у Samsung Galaxy, все спокійніше. Особливо мені подобається контраст, чіткість, щодо діагоналі дисплея написав вище - якщо потрібно п'ять дюймів, ви готові миритися з розмірами, то тоді краще купити Samsung або Sony. Я вже мовчу про великі смартфони типу Sony Xperia Z Ultra.

Природно, такий дисплей не зовсім підійде для деяких завдань. Наприклад, при перегляді сайтів доводиться постійно займатися масштабуванням, при довгому читанні в iBooks втомлюються очі, красиві іграшки краще залишити для iPad, а на iPhone поставити шахи. З набором на клавіатурі ніяких проблем немає, в iOS 7 вона хороша.

До змісту >>>

LTE

Номер моєї моделі iPhone 5S ось такий, A1457, пробував з SIM-картою «Мегафон», LTE немає, з SIM-картою МТС теж не працює. Ви вже все це прекрасно знаєте, в Apple не дають використовувати LTE в Росії, про причини можна міркувати довго, але факт залишається фактом - за чутками, все має запрацювати в кінці листопада (за іншими чутками, до кінця року). Ще хочу зауважити, що все це не так уже й важливо. Цікаво інше, завдяки SMI тепер навіть школярки знають про iPhone 5S і LTE - і все обговорюють, і все обурюються, та тільки раніше нікого ця проблема не хвилювала. Наприклад, деякі взагалі вважають, що саме iPhone 5S / 5C це перші апарати в Росії з LTE, як ніби не було пристроїв Sony та інших.

Хочу нагадати, що існує кілька модифікацій iPhone 5S, ось вони:

  • Модель A1533 (GSM): UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1533 (CDMA): CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1453: CDMA EV-DO Rev. A і Rev B. (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
  • Модель A1457: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)
  • Модель A1530: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); FDD-LTE (діапазони 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20); TD-LTE (смуги 38, 39, 40)

Не треба везти в Росію моделі з CDMA - ви посмієтеся, але ж були листи від читачів і читачок, які купили такі в США.

До змісту >>>

пам'ять

Три версії, 16, 32 і 64 Гб, нагадаю, якщо ви багато фотографуєте, знімаєте відео, то краще заплатити за топову версію, зате потім не доведеться постійно скидати контент на комп'ютер. Якщо ви тільки телефонуйте, використовуєте кілька програм, цілком вистачить варіанти з 16 Гб, як би вас не переконували у зворотному, продавці люблять займатися такою нісенітницею. Я тут на чув недавно в магазині, як чоловікові в роках консультант вішав локшину на вуха, мовляв, чим більше пам'яті, тим швидше iPhone буде працювати, тому беріть 64 Гб! Не вірте! Швидкість не збільшується!

До змісту >>>

Операційна система

Використовується iOS 7 (вірніше, 7.0.3), трохи злить, що після кожного оновлення треба ввести свій ID і інше. Ясно, що в компанії піклуються про безпеку, але коли оновлення виходять мало не пару раз на місяць, це дратує. Думаю, до «сімці» все вже звикли, і я теж звик. Хоча дратує «Музика», то обкладинки там плутаються, незрозуміла логіка встановлення повтору - то там повтор пісні в меню, то повтор артиста, навіщо щось зробили пункт не повторювати. Ясно, що якщо Ви не оберете повтор, то і повторювати нічого не потрібно. Перемотка всередині треку дратує дуже сильно, повзунок маленька, не схопиш, плюс переміщається часом так, як потрібно йому, а не вам. Особливо це помітно на заблокованому екрані. Іноді неможливо з першого разу відповісти на виклик і дратує, що в заблокованому стані є тільки зелений повзунок відповіді, а червоного повзунка відбою немає. Ясно, можна кнопку вимикання натиснути, але чому не зробили одне меню і для заблокованого і для розблокованого смартфона? Деякі програми творці досі толком не оновили і працюють вони кострубато, меню повідомлень - абсолютно не функціонально і безглуздо. Переміщаються шпалери можуть викликати напад епілепсії і шкода, що це дивне 3D можна відключити. Деякі речі зроблені неочевидно, наприклад, у мене друг намагався вибирати функції в камері, натискаючи на написи над кнопкою, хоча там можна просто проводити пальцем по дисплею зліва-направо.

Ну, це причіпки, в цілому iOS 7 в iPhone 5S дуже хороша. Шрифти, індикатори, зручний поштовий клієнт і браузер, моментальний доступ до магазинів додатків і музики, приємний календар, диктофон, чудові нотатки. Продовжувати можна довго. Детальніше можете почитати в огляді. Ну а в коментарях можете розповісти, що злить вас.

До речі, щодо пошти - багато хто вважає, що вона тут не так функціональна, як в Android. Це не правда. Тут ви можете додати кілька акаунтів, відкривати вкладення різних типів: .jpg, .tiff, .gif (зображення); .doc і .docx (Microsoft Word); .htm і .html (веб-сторінки); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Перегляд і Adobe Acrobat); .ppt і .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (текст); .rtf (форматований текст); .vcf (контактна інформація); .xls і .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics. Зручна маркування, пошук, якщо зустрічаються фрази типу «зустрічаємося завтра о 20.00» то вони виділяються і відразу можна створити подію. Головне, в будь-якому смартфоні з Android для чогось встановлюють відразу два клієнти, один для Gmail, інший для інших акаунтів, ось ця логіка мені теж незрозуміла - в iOS такого абсурду немає.

До змісту >>>

продуктивність

За допомогою GeekBench 3 виміряв продуктивність, нагадаю, iPhone 5 в свій час отримав тисячу шістсот тридцять шість балів, ну а у iPhone 4S було 634. У iPhone 5S вийшло 2555 балів (multi-core score).

Використовується процесор A7 з 64-бітної архітектурою, співпроцесор M7, типова зв'язка для мобільних пристроїв компанії в кінці 2013 року (крім 5C), та ж схема у iPad Air і нового mini, цілком може бути, що і в оновленому iPod Touch теж з'явиться A7 . Різниця в продуктивності буде помітна лише тим, хто довго використовував iPhone 5, мовчу про користувачів iPhone 4S - їм здасться, що 5S реактивний. У порівнянні з «п'ятіркою» різниця видна при запуску і роботі звичних програм, трохи швидше працює Google Maps, пошта, браузер, але це «трохи швидше» складається в секунди, хвилини, години. В цілому, iPhone 5S дуже швидкий смартфон.

З Wi-Fi і Bluetooth (профіль 4.0) все зрозуміло, все працює нормально - Wi-Fi 802.11a / b / g / n (802.11n в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц). З підключенням до точок доступу проблем не виникало. Нагадаю, AirDrop задіє Bluetooth, так що не дивуйтеся, якщо помітите, що у вас він працює після першого включення.

До змісту >>>

Камера

Ймовірно, в Sony взимку покажуть смартфон з трідцатімегапіксельной камерою, повний розмір, багато налаштувань і дзвінких маркетингових слів - справа залишилася за малим, домогтися такого ж якості знімків, як у iPhone 5S. Дозвіл тут нікого не здивує, 8 Мп, об'єктив закриває сапфірове скло, поряд зі спалахом датчик освітленості, «пятілінзовий об'єктив», як написано на офіційному сайті, але технічні характеристики тут не мають ніякого значення. Головне, що в ваших руках виявляється цілком собі пристойна камера, здатна поборотися з купою цифромильниць. Я використовую 5S і в житті, і для вирішення якихось робочих завдань, і для Instagram, і для зйомки тексту - починаючи з iPhone 4 камери в смартфонах Apple стають все краще і краще, iPhone 5S не виняток. Я постараюся коротко пояснити, чому це так, буквально на пальцях. По-перше, в камері iPhone 5S поліпшена деталізація, чіткість, збільшений кут огляду, в порівнянні з iPhone 5 це дуже помітно, особливо якщо дивитися фото на комп'ютері. Ми скоро будемо готувати порівняння актуальних смартфонів, там все покажемо, поки ж повірте мені на слово. По-друге, iPhone 5S прекрасно знімає в сутінках, вночі, там, де iPhone 5 просто не справляється, на екрані не видно нічого, там iPhone 5S видає хороший результат. По-третє, тут з'явився режим сповільненої зйомки, Slo-mo, прекрасна річ для пустощів, у мене безліч таких роликів, але тут у багатьох виникає питання, як відправити таке відео в Instagram або інші сервіси. Нагадаю, якщо відправляти як є, то уповільнений ділянку буде показаний як звичайне відео. Можна користуватися програмами типу TrueSloMo, ну а якщо не боїтеся втрати якості, можна просто відправити собі відео поштою. Ось приклади таких відео.

Нарешті, в iOS 7 з'явився режим зйомки 1 x 1, квадратні фото, як в Instagram, можна застосовувати різні ефекти - до речі, ці ж ефекти можна використовувати і зі звичайною зйомкою. Природно, є і автоматична, і ручне фокусування, натисканням на дисплей задається потрібна точка.

Запис відео в HD, на екрані смартфона ролики виглядають відмінно, та й на ноутбуці теж. Наприклад, ось ролик про шлюб дисплея в iPhone 5S, буває і таке, так.

В цілому, як камера iPhone 5S став краще, причому різниця ця помітна - особливо якщо говорити про зйомку ввечері. До речі, поліпшили режим HDR, рекомендував би його використовувати. Спалах теж поводиться адекватної, ніж в iPhone 5, хоча я її практично завжди тримаю виключеною.

Про фронтальну камеру сказати особливо нічого, FaceTime працюють, особи у друзів виходять дуже великі (на фото Дембовський передає вам привіт).

Про фронтальну камеру сказати особливо нічого, FaceTime працюють, особи у друзів виходять дуже великі (на фото Дембовський передає вам привіт)

До змісту >>>

Час роботи

Заявлений час роботи складає до 10 годин в режимі розмови, 250 годин в режимі очікування, 10 годин відтворення відео, 40 годин відтворення музики. Непогано, але при активному використанні, дзвінки, Wi-Fi, використання камери і багатьох додатків заряд може скінчитися швидко. Тобто, о дев'ятій ранку ви вийшли з дому, вже годині о чотирьом потрібно шукати зарядку. У спокійному режимі апарат спокійно доживає до пізнього вечора. Наприклад, якщо у вас залишилося двадцять відсотків і зменшити яскравість (залишити чверть або навіть трохи менше), вимкнути Wi-Fi, Bluetooth, позакривати всякі програми, то тоді ще можна буде кілька годин читати книгу.

Зверніть ще увагу і на повідомлення. Наприклад, Easy Ten постійно видає нагадування про нові слова, повтори слів, екран активується, батарея сідає. Ще це характерно для Twitter і іншої соціалки.

До змісту >>>

Mobile-review.com Огляд iPhone 5S

зміст:

  1. Комплект поставки
  2. Дизайн, конструкція
  3. Touch ID
  4. дисплей
  5. LTE
  6. пам'ять
  7. Операційна система
  8. продуктивність
  9. Камера
  10. Час роботи
  11. якість звуку
  12. висновки

Комплект поставки:

  • смартфон
  • гарнітура EarPods
  • Кейс для гарнітури
  • Пристосування для витягання SIM-карти
  • документація

Що краще в порівнянні з iPhone 5: краще покриття (фарба не відлітає сама по собі), камера нормально працює в темряві, процесор A7, з'явився TouchID, є апарат золотого кольору, є підтримка LTE для Росії (поки в теорії). Чи треба купувати? Так, якщо ви звикли щороку переходити на новий iPhone.

Дизайн, конструкція

Мені було дуже цікаво подивитися, що трапиться з апаратом, якщо носити без чохлів, плівок - хочу нагадати, з iPhone 5 фарба буквально обсипалася, в досвіді експлуатації про це докладно розказано. В основному страждали торці, на задній частині покриття збереглося. Результати експерименту такі, покриття поліпшили, темно-сірий iPhone 5S, навіть якщо носити в кишені з ключами, іншими предметами, не втрачає форму - не братиму до уваги ледве помітні потертості на гострих гранях, це не страшно. Головне, покриття не відвалюється шматками і це дуже радує. На захист дисплея є дрібні подряпини, на датчику відбитків пальців нічого немає, але по краях накопичується пил - на працездатність датчика це ніяк не впливає. Подряпини з'являються і на пластикових заглушках ззаду, і на яблуці. В іншому, ніяких претензій немає, після iPhone 5 це просто подарунок - особливо з огляду на той факт, що сам я аксесуари для захисту не використовую. І тому є лише одна причина, мені не подобається, що iPhone стає більше. Нехай навіть на пару міліметрів. На момент появи пристрою багато знову почали говорити звичні слова - мовляв, у всіх виробників є величезні смартфони, зараз час п'ятидюймових дисплеїв, чому в Apple так роблять! Критика, критика, критика.

Критика, критика, критика

За фактом продажу підтверджують простий факт, в світі завжди знайдуться кілька мільйонів користувачів, кого така діагональ екрану цілком влаштовує. А діагональ дисплея тісно пов'язана з розмірами пристрою, ну а розміри такі - 123,8 х 58,6 х 7,6 мм, вага 112 грам. Мініатюрний брусок поміщається в будь-якій кишені, добре лежить в руці, матеріали звичні, метал, скло. Форма всім давно знайома, в Apple використовували той же «кузов», зміни мінімальні, прибрали квадрат з кнопки Home, інакше виглядає спалах, багатьом апарат здається важче, але і вага не змінився. Три варіанти, сріблястий, темно-сірий і золотий, останній унісекс, підійде і чоловікам, і жінкам, мені особисто він подобається, але ходити з ним трохи соромно - тут треба тоді повний набір, золотий годинник, браслет, ланцюг і все інше. Хочу зауважити, що в темно-сірий колір (фірмову назву «Сірий космос») дуже хороший, зараз вийшов iPad Air, скоро буде iPad mini з Retina, теж темно-сірі, це дуже цікава альтернатива чорному. Тут же хочу зауважити, що iPhone 5S, як і інші iPhone, починаючи з самого першого, повільно але впевнено вбивають ринок люксових смартфонів. Зараз вже трохи соромно витрачати п'ятсот тисяч на Vertu, тому що всередині у Vertu коштує Android, а ця ОС мало узгоджується з прекрасним дизайном, матеріалами і особливим посилом для користувача. Тоді як у iPhone 5S з цим все в порядку, залізо і софт тісно пов'язані (як і завжди у Apple), якісні матеріали сусідять з цікавими технологіями - мова і про датчик відбитка пальця, і про новий процесор, і про модернізовану камеру, здатну чудово працювати в поганих умовах освітлення. Справа навіть не в тому, щоб витрачати гроші на Vertu, справа в іншому - навіщо витрачати час на Android. А Vertu з iOS не буде ніколи.

А Vertu з iOS не буде ніколи

Мені особисто все це подобається, в Apple створили щось на зразок «кольта», зрівнявши просунутого користувача, колупати Symbian з домогосподаркою, яка не бажає ні в чому розбиратися. Потрібні програми - йди в магазин, хочеш купити музику - йди в магазин або скачай з торрента, хочеш щось налаштувати - йди в налаштування або зламати iOS і радій. Головне, все це один апарат, одна операційна система, свого роду універсальна мова, дуже зручно. І, до речі, своїх слів тут стає все більше, напевно користувачі iOS зі мною погодяться - ми вже звикли до iMessage, деякі активно використовують FaceTime, iCloud допомагає зберігати в хмарі все, що там потрібно зберігати, тепер ось ще одне слово, AirDrop. Тільки викликає подив, чому нічого не виходить відправити таким чином на ноутбук (мова про «макбуки»). Крім слів, є знайомі жести, зрушити екран для розблокування, зверху вниз - з'являється панель повідомлень, тепер ще й знизу - вгору з додатковими кнопками. Всі елементи управління залишилися на своїх місцях, кнопка включення зверху, кнопки регулювання гучності збоку, там же і важіль відключення звуку. Роз'єм 3,5 мм внизу, поруч перфорація, роз'єм Lightning. Справа лоток SIM-карти, використовується nanoSIM. Динамік дуже гучний для мініатюрного смартфона, сигнал виклику відмінно чути - тільки ніяк не можу примиритися з новими мелодіями в iOS7, таке враження, що це диверсія з боку Samsung. Якась поліфонія з дев'яностих років, єдиний вподобаний сигнал називається «Повільно в гору». Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили.

Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили

Про сенсор Touch ID детально розповім нижче, хочу лише зауважити одну річ, багато знайомих користувачі iPhone 5S намагаються тиснути сильніше, ніж на кнопку в iPhone 5, для надійності - не перестарайтеся, друзі. Хоча і за собою помічав таке. Здається, що якщо застосувати силу, то точно все вийде. Природно, сила натискання ніякого значення не має.

Не можу сказати, що апарат дуже сильно нагрівається, задня частина іноді буває теплою (може бути, занадто теплою), відбувається це під час ігор (мова про Infinity Blade і подібні).

До змісту >>>

Touch ID

Після першого включення і різних формальностей типу введення Apple ID вам пропонується задати відбиток пальця, для правші це, швидше за все, великий палець правої руки. Ви прикладаєте палець до сенсора, на зображенні видно, як система розпізнає малюнок: прикладаєте, відпускаєте, прикладаєте знову, потім пропонується докласти подушечку, а кінчик пальця, з невеликим поворотом. Уявіть собі рух під час натискання на кнопку, ось саме так. Потім система запам'ятовує ваш відбиток, пропонується ввести пароль на випадок, якщо відбиток не буде розпізнано. Природно, можна зберегти відбитки решти пальців для більшої зручності. Установки сенсора знаходяться в меню «Основні / Пароль і відбиток», для роботи з цим меню потрібно ввести пароль (параноя). Тут можна вимкнути датчик, змінити пароль, вибрати простий або складний пароль, додати або видалити відбиток. І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме.

І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме

Найголовніше питання, що мені задають - наскільки швидко працює сканування? Дивіться, апарат заблокований, ви натискаєте на кнопку великим пальцем, відпускаєте, відбувається розблокування і перехід до домашнього екрану. Без всяких Slide to unlock. Я не прихильник захисту, мені нема чого приховувати, але ось ця штука працює дуже здорово і економить час - не потрібно натискати на кнопку включення, не потрібно водити пальцем по дисплею зайвий раз. До речі, в заблокованому стані можна перемикати треки в плеєрі, запускати камеру - це все доступно без введення пароля, але коли ви захочете перейти до домашнього екрану, опинитеся на екрані блокування, потрібно ввести пароль або відсканувати відбиток. Тобто, ви можете кому-небудь дати апарат познімати, послухати музику, скористатися калькулятором або ліхтариком, але далі людина зайти не зможе.

Я думаю, що Touch ID ми побачимо і в інших продуктах компанії, для Apple розглянутий апарат багато в чому тестовий майданчик, це стосується і датчика відбитків пальців, і процесора A7. При цьому Touch ID цілком може потрапити не тільки в iPad (це напевно трапиться), але і в ноутбуки. Мабуть, у фірмі взяли курс на всебічний захист даних користувача, самі розумієте, тут є і ще один приціл - в корпораціях будуть дуже раді таким можливостям, та й давно вже пора позбавлятися від Blackberry.

Багато хто говорить про те, що все це не нове, все це було, але історія повторюється, як і з багатьма іншими вигадками Apple. Адже всі пам'ятають FaceTime і виття якоїсь особливої ​​частини інтернет-спільноти з приводу відсутності інновацій. В Apple просто роблять звичні або існуючі технології зручніше, простіше і потрібніший (ключове слово) для простих людей, а не для міфічних спеціальних агентів - у багатьох адже такі асоціації, коли говориш про сканування відбитка пальця. В iPhone 5S це займає частки секунди, дозволяє моментально розблокувати апарат, економить час, ну і дає вам абсолютно унікальний рівень захисту даних - без необхідності придумувати складні паролі, малювати графічні ключі, розблокувати смартфон з використанням фронтальної камери і так далі.

До змісту >>>

дисплей

Це Retina, діагональ дисплея 4 дюйма, дозвіл тисяча сто тридцять шість х 640 точок, є олеофобним покриття, при активному використанні побивається місяці за два - три. Знайомий дисплей ще по iPhone 5, хороший під будь-яким кутом, чого не скажеш про дисплеї деяких інших смартфонів (привіт, Sony). Яскравість велика, але кольору тут не вирви око, як у Samsung Galaxy, все спокійніше. Особливо мені подобається контраст, чіткість, щодо діагоналі дисплея написав вище - якщо потрібно п'ять дюймів, ви готові миритися з розмірами, то тоді краще купити Samsung або Sony. Я вже мовчу про великі смартфони типу Sony Xperia Z Ultra.

Природно, такий дисплей не зовсім підійде для деяких завдань. Наприклад, при перегляді сайтів доводиться постійно займатися масштабуванням, при довгому читанні в iBooks втомлюються очі, красиві іграшки краще залишити для iPad, а на iPhone поставити шахи. З набором на клавіатурі ніяких проблем немає, в iOS 7 вона хороша.

До змісту >>>

LTE

Номер моєї моделі iPhone 5S ось такий, A1457, пробував з SIM-картою «Мегафон», LTE немає, з SIM-картою МТС теж не працює. Ви вже все це прекрасно знаєте, в Apple не дають використовувати LTE в Росії, про причини можна міркувати довго, але факт залишається фактом - за чутками, все має запрацювати в кінці листопада (за іншими чутками, до кінця року). Ще хочу зауважити, що все це не так уже й важливо. Цікаво інше, завдяки SMI тепер навіть школярки знають про iPhone 5S і LTE - і все обговорюють, і все обурюються, та тільки раніше нікого ця проблема не хвилювала. Наприклад, деякі взагалі вважають, що саме iPhone 5S / 5C це перші апарати в Росії з LTE, як ніби не було пристроїв Sony та інших.

Хочу нагадати, що існує кілька модифікацій iPhone 5S, ось вони:

  • Модель A1533 (GSM): UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1533 (CDMA): CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1453: CDMA EV-DO Rev. A і Rev B. (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
  • Модель A1457: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)
  • Модель A1530: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); FDD-LTE (діапазони 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20); TD-LTE (смуги 38, 39, 40)

Не треба везти в Росію моделі з CDMA - ви посмієтеся, але ж були листи від читачів і читачок, які купили такі в США.

До змісту >>>

пам'ять

Три версії, 16, 32 і 64 Гб, нагадаю, якщо ви багато фотографуєте, знімаєте відео, то краще заплатити за топову версію, зате потім не доведеться постійно скидати контент на комп'ютер. Якщо ви тільки телефонуйте, використовуєте кілька програм, цілком вистачить варіанти з 16 Гб, як би вас не переконували у зворотному, продавці люблять займатися такою нісенітницею. Я тут на чув недавно в магазині, як чоловікові в роках консультант вішав локшину на вуха, мовляв, чим більше пам'яті, тим швидше iPhone буде працювати, тому беріть 64 Гб! Не вірте! Швидкість не збільшується!

До змісту >>>

Операційна система

Використовується iOS 7 (вірніше, 7.0.3), трохи злить, що після кожного оновлення треба ввести свій ID і інше. Ясно, що в компанії піклуються про безпеку, але коли оновлення виходять мало не пару раз на місяць, це дратує. Думаю, до «сімці» все вже звикли, і я теж звик. Хоча дратує «Музика», то обкладинки там плутаються, незрозуміла логіка встановлення повтору - то там повтор пісні в меню, то повтор артиста, навіщо щось зробили пункт не повторювати. Ясно, що якщо Ви не оберете повтор, то і повторювати нічого не потрібно. Перемотка всередині треку дратує дуже сильно, повзунок маленька, не схопиш, плюс переміщається часом так, як потрібно йому, а не вам. Особливо це помітно на заблокованому екрані. Іноді неможливо з першого разу відповісти на виклик і дратує, що в заблокованому стані є тільки зелений повзунок відповіді, а червоного повзунка відбою немає. Ясно, можна кнопку вимикання натиснути, але чому не зробили одне меню і для заблокованого і для розблокованого смартфона? Деякі програми творці досі толком не оновили і працюють вони кострубато, меню повідомлень - абсолютно не функціонально і безглуздо. Переміщаються шпалери можуть викликати напад епілепсії і шкода, що це дивне 3D можна відключити. Деякі речі зроблені неочевидно, наприклад, у мене друг намагався вибирати функції в камері, натискаючи на написи над кнопкою, хоча там можна просто проводити пальцем по дисплею зліва-направо.

Ну, це причіпки, в цілому iOS 7 в iPhone 5S дуже хороша. Шрифти, індикатори, зручний поштовий клієнт і браузер, моментальний доступ до магазинів додатків і музики, приємний календар, диктофон, чудові нотатки. Продовжувати можна довго. Детальніше можете почитати в огляді. Ну а в коментарях можете розповісти, що злить вас.

До речі, щодо пошти - багато хто вважає, що вона тут не так функціональна, як в Android. Це не правда. Тут ви можете додати кілька акаунтів, відкривати вкладення різних типів: .jpg, .tiff, .gif (зображення); .doc і .docx (Microsoft Word); .htm і .html (веб-сторінки); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Перегляд і Adobe Acrobat); .ppt і .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (текст); .rtf (форматований текст); .vcf (контактна інформація); .xls і .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics. Зручна маркування, пошук, якщо зустрічаються фрази типу «зустрічаємося завтра о 20.00» то вони виділяються і відразу можна створити подію. Головне, в будь-якому смартфоні з Android для чогось встановлюють відразу два клієнти, один для Gmail, інший для інших акаунтів, ось ця логіка мені теж незрозуміла - в iOS такого абсурду немає.

До змісту >>>

продуктивність

За допомогою GeekBench 3 виміряв продуктивність, нагадаю, iPhone 5 в свій час отримав тисячу шістсот тридцять шість балів, ну а у iPhone 4S було 634. У iPhone 5S вийшло 2555 балів (multi-core score).

Використовується процесор A7 з 64-бітної архітектурою, співпроцесор M7, типова зв'язка для мобільних пристроїв компанії в кінці 2013 року (крім 5C), та ж схема у iPad Air і нового mini, цілком може бути, що і в оновленому iPod Touch теж з'явиться A7 . Різниця в продуктивності буде помітна лише тим, хто довго використовував iPhone 5, мовчу про користувачів iPhone 4S - їм здасться, що 5S реактивний. У порівнянні з «п'ятіркою» різниця видна при запуску і роботі звичних програм, трохи швидше працює Google Maps, пошта, браузер, але це «трохи швидше» складається в секунди, хвилини, години. В цілому, iPhone 5S дуже швидкий смартфон.

З Wi-Fi і Bluetooth (профіль 4.0) все зрозуміло, все працює нормально - Wi-Fi 802.11a / b / g / n (802.11n в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц). З підключенням до точок доступу проблем не виникало. Нагадаю, AirDrop задіє Bluetooth, так що не дивуйтеся, якщо помітите, що у вас він працює після першого включення.

До змісту >>>

Камера

Ймовірно, в Sony взимку покажуть смартфон з трідцатімегапіксельной камерою, повний розмір, багато налаштувань і дзвінких маркетингових слів - справа залишилася за малим, домогтися такого ж якості знімків, як у iPhone 5S. Дозвіл тут нікого не здивує, 8 Мп, об'єктив закриває сапфірове скло, поряд зі спалахом датчик освітленості, «пятілінзовий об'єктив», як написано на офіційному сайті, але технічні характеристики тут не мають ніякого значення. Головне, що в ваших руках виявляється цілком собі пристойна камера, здатна поборотися з купою цифромильниць. Я використовую 5S і в житті, і для вирішення якихось робочих завдань, і для Instagram, і для зйомки тексту - починаючи з iPhone 4 камери в смартфонах Apple стають все краще і краще, iPhone 5S не виняток. Я постараюся коротко пояснити, чому це так, буквально на пальцях. По-перше, в камері iPhone 5S поліпшена деталізація, чіткість, збільшений кут огляду, в порівнянні з iPhone 5 це дуже помітно, особливо якщо дивитися фото на комп'ютері. Ми скоро будемо готувати порівняння актуальних смартфонів, там все покажемо, поки ж повірте мені на слово. По-друге, iPhone 5S прекрасно знімає в сутінках, вночі, там, де iPhone 5 просто не справляється, на екрані не видно нічого, там iPhone 5S видає хороший результат. По-третє, тут з'явився режим сповільненої зйомки, Slo-mo, прекрасна річ для пустощів, у мене безліч таких роликів, але тут у багатьох виникає питання, як відправити таке відео в Instagram або інші сервіси. Нагадаю, якщо відправляти як є, то уповільнений ділянку буде показаний як звичайне відео. Можна користуватися програмами типу TrueSloMo, ну а якщо не боїтеся втрати якості, можна просто відправити собі відео поштою. Ось приклади таких відео.

Нарешті, в iOS 7 з'явився режим зйомки 1 x 1, квадратні фото, як в Instagram, можна застосовувати різні ефекти - до речі, ці ж ефекти можна використовувати і зі звичайною зйомкою. Природно, є і автоматична, і ручне фокусування, натисканням на дисплей задається потрібна точка.

Запис відео в HD, на екрані смартфона ролики виглядають відмінно, та й на ноутбуці теж. Наприклад, ось ролик про шлюб дисплея в iPhone 5S, буває і таке, так.

В цілому, як камера iPhone 5S став краще, причому різниця ця помітна - особливо якщо говорити про зйомку ввечері. До речі, поліпшили режим HDR, рекомендував би його використовувати. Спалах теж поводиться адекватної, ніж в iPhone 5, хоча я її практично завжди тримаю виключеною.

Про фронтальну камеру сказати особливо нічого, FaceTime працюють, особи у друзів виходять дуже великі (на фото Дембовський передає вам привіт).

Про фронтальну камеру сказати особливо нічого, FaceTime працюють, особи у друзів виходять дуже великі (на фото Дембовський передає вам привіт)

До змісту >>>

Час роботи

Заявлений час роботи складає до 10 годин в режимі розмови, 250 годин в режимі очікування, 10 годин відтворення відео, 40 годин відтворення музики. Непогано, але при активному використанні, дзвінки, Wi-Fi, використання камери і багатьох додатків заряд може скінчитися швидко. Тобто, о дев'ятій ранку ви вийшли з дому, вже годині о чотирьом потрібно шукати зарядку. У спокійному режимі апарат спокійно доживає до пізнього вечора. Наприклад, якщо у вас залишилося двадцять відсотків і зменшити яскравість (залишити чверть або навіть трохи менше), вимкнути Wi-Fi, Bluetooth, позакривати всякі програми, то тоді ще можна буде кілька годин читати книгу.

Зверніть ще увагу і на повідомлення. Наприклад, Easy Ten постійно видає нагадування про нові слова, повтори слів, екран активується, батарея сідає. Ще це характерно для Twitter і іншої соціалки.

До змісту >>>

Mobile-review.com Огляд iPhone 5S

зміст:

  1. Комплект поставки
  2. Дизайн, конструкція
  3. Touch ID
  4. дисплей
  5. LTE
  6. пам'ять
  7. Операційна система
  8. продуктивність
  9. Камера
  10. Час роботи
  11. якість звуку
  12. висновки

Комплект поставки:

  • смартфон
  • гарнітура EarPods
  • Кейс для гарнітури
  • Пристосування для витягання SIM-карти
  • документація

Що краще в порівнянні з iPhone 5: краще покриття (фарба не відлітає сама по собі), камера нормально працює в темряві, процесор A7, з'явився TouchID, є апарат золотого кольору, є підтримка LTE для Росії (поки в теорії). Чи треба купувати? Так, якщо ви звикли щороку переходити на новий iPhone.

Дизайн, конструкція

Мені було дуже цікаво подивитися, що трапиться з апаратом, якщо носити без чохлів, плівок - хочу нагадати, з iPhone 5 фарба буквально обсипалася, в досвіді експлуатації про це докладно розказано. В основному страждали торці, на задній частині покриття збереглося. Результати експерименту такі, покриття поліпшили, темно-сірий iPhone 5S, навіть якщо носити в кишені з ключами, іншими предметами, не втрачає форму - не братиму до уваги ледве помітні потертості на гострих гранях, це не страшно. Головне, покриття не відвалюється шматками і це дуже радує. На захист дисплея є дрібні подряпини, на датчику відбитків пальців нічого немає, але по краях накопичується пил - на працездатність датчика це ніяк не впливає. Подряпини з'являються і на пластикових заглушках ззаду, і на яблуці. В іншому, ніяких претензій немає, після iPhone 5 це просто подарунок - особливо з огляду на той факт, що сам я аксесуари для захисту не використовую. І тому є лише одна причина, мені не подобається, що iPhone стає більше. Нехай навіть на пару міліметрів. На момент появи пристрою багато знову почали говорити звичні слова - мовляв, у всіх виробників є величезні смартфони, зараз час п'ятидюймових дисплеїв, чому в Apple так роблять! Критика, критика, критика.

Критика, критика, критика

За фактом продажу підтверджують простий факт, в світі завжди знайдуться кілька мільйонів користувачів, кого така діагональ екрану цілком влаштовує. А діагональ дисплея тісно пов'язана з розмірами пристрою, ну а розміри такі - 123,8 х 58,6 х 7,6 мм, вага 112 грам. Мініатюрний брусок поміщається в будь-якій кишені, добре лежить в руці, матеріали звичні, метал, скло. Форма всім давно знайома, в Apple використовували той же «кузов», зміни мінімальні, прибрали квадрат з кнопки Home, інакше виглядає спалах, багатьом апарат здається важче, але і вага не змінився. Три варіанти, сріблястий, темно-сірий і золотий, останній унісекс, підійде і чоловікам, і жінкам, мені особисто він подобається, але ходити з ним трохи соромно - тут треба тоді повний набір, золотий годинник, браслет, ланцюг і все інше. Хочу зауважити, що в темно-сірий колір (фірмову назву «Сірий космос») дуже хороший, зараз вийшов iPad Air, скоро буде iPad mini з Retina, теж темно-сірі, це дуже цікава альтернатива чорному. Тут же хочу зауважити, що iPhone 5S, як і інші iPhone, починаючи з самого першого, повільно але впевнено вбивають ринок люксових смартфонів. Зараз вже трохи соромно витрачати п'ятсот тисяч на Vertu, тому що всередині у Vertu коштує Android, а ця ОС мало узгоджується з прекрасним дизайном, матеріалами і особливим посилом для користувача. Тоді як у iPhone 5S з цим все в порядку, залізо і софт тісно пов'язані (як і завжди у Apple), якісні матеріали сусідять з цікавими технологіями - мова і про датчик відбитка пальця, і про новий процесор, і про модернізовану камеру, здатну чудово працювати в поганих умовах освітлення. Справа навіть не в тому, щоб витрачати гроші на Vertu, справа в іншому - навіщо витрачати час на Android. А Vertu з iOS не буде ніколи.

А Vertu з iOS не буде ніколи

Мені особисто все це подобається, в Apple створили щось на зразок «кольта», зрівнявши просунутого користувача, колупати Symbian з домогосподаркою, яка не бажає ні в чому розбиратися. Потрібні програми - йди в магазин, хочеш купити музику - йди в магазин або скачай з торрента, хочеш щось налаштувати - йди в налаштування або зламати iOS і радій. Головне, все це один апарат, одна операційна система, свого роду універсальна мова, дуже зручно. І, до речі, своїх слів тут стає все більше, напевно користувачі iOS зі мною погодяться - ми вже звикли до iMessage, деякі активно використовують FaceTime, iCloud допомагає зберігати в хмарі все, що там потрібно зберігати, тепер ось ще одне слово, AirDrop. Тільки викликає подив, чому нічого не виходить відправити таким чином на ноутбук (мова про «макбуки»). Крім слів, є знайомі жести, зрушити екран для розблокування, зверху вниз - з'являється панель повідомлень, тепер ще й знизу - вгору з додатковими кнопками. Всі елементи управління залишилися на своїх місцях, кнопка включення зверху, кнопки регулювання гучності збоку, там же і важіль відключення звуку. Роз'єм 3,5 мм внизу, поруч перфорація, роз'єм Lightning. Справа лоток SIM-карти, використовується nanoSIM. Динамік дуже гучний для мініатюрного смартфона, сигнал виклику відмінно чути - тільки ніяк не можу примиритися з новими мелодіями в iOS7, таке враження, що це диверсія з боку Samsung. Якась поліфонія з дев'яностих років, єдиний вподобаний сигнал називається «Повільно в гору». Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили.

Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили

Про сенсор Touch ID детально розповім нижче, хочу лише зауважити одну річ, багато знайомих користувачі iPhone 5S намагаються тиснути сильніше, ніж на кнопку в iPhone 5, для надійності - не перестарайтеся, друзі. Хоча і за собою помічав таке. Здається, що якщо застосувати силу, то точно все вийде. Природно, сила натискання ніякого значення не має.

Не можу сказати, що апарат дуже сильно нагрівається, задня частина іноді буває теплою (може бути, занадто теплою), відбувається це під час ігор (мова про Infinity Blade і подібні).

До змісту >>>

Touch ID

Після першого включення і різних формальностей типу введення Apple ID вам пропонується задати відбиток пальця, для правші це, швидше за все, великий палець правої руки. Ви прикладаєте палець до сенсора, на зображенні видно, як система розпізнає малюнок: прикладаєте, відпускаєте, прикладаєте знову, потім пропонується докласти подушечку, а кінчик пальця, з невеликим поворотом. Уявіть собі рух під час натискання на кнопку, ось саме так. Потім система запам'ятовує ваш відбиток, пропонується ввести пароль на випадок, якщо відбиток не буде розпізнано. Природно, можна зберегти відбитки решти пальців для більшої зручності. Установки сенсора знаходяться в меню «Основні / Пароль і відбиток», для роботи з цим меню потрібно ввести пароль (параноя). Тут можна вимкнути датчик, змінити пароль, вибрати простий або складний пароль, додати або видалити відбиток. І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме.

І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме

Найголовніше питання, що мені задають - наскільки швидко працює сканування? Дивіться, апарат заблокований, ви натискаєте на кнопку великим пальцем, відпускаєте, відбувається розблокування і перехід до домашнього екрану. Без всяких Slide to unlock. Я не прихильник захисту, мені нема чого приховувати, але ось ця штука працює дуже здорово і економить час - не потрібно натискати на кнопку включення, не потрібно водити пальцем по дисплею зайвий раз. До речі, в заблокованому стані можна перемикати треки в плеєрі, запускати камеру - це все доступно без введення пароля, але коли ви захочете перейти до домашнього екрану, опинитеся на екрані блокування, потрібно ввести пароль або відсканувати відбиток. Тобто, ви можете кому-небудь дати апарат познімати, послухати музику, скористатися калькулятором або ліхтариком, але далі людина зайти не зможе.

Я думаю, що Touch ID ми побачимо і в інших продуктах компанії, для Apple розглянутий апарат багато в чому тестовий майданчик, це стосується і датчика відбитків пальців, і процесора A7. При цьому Touch ID цілком може потрапити не тільки в iPad (це напевно трапиться), але і в ноутбуки. Мабуть, у фірмі взяли курс на всебічний захист даних користувача, самі розумієте, тут є і ще один приціл - в корпораціях будуть дуже раді таким можливостям, та й давно вже пора позбавлятися від Blackberry.

Багато хто говорить про те, що все це не нове, все це було, але історія повторюється, як і з багатьма іншими вигадками Apple. Адже всі пам'ятають FaceTime і виття якоїсь особливої ​​частини інтернет-спільноти з приводу відсутності інновацій. В Apple просто роблять звичні або існуючі технології зручніше, простіше і потрібніший (ключове слово) для простих людей, а не для міфічних спеціальних агентів - у багатьох адже такі асоціації, коли говориш про сканування відбитка пальця. В iPhone 5S це займає частки секунди, дозволяє моментально розблокувати апарат, економить час, ну і дає вам абсолютно унікальний рівень захисту даних - без необхідності придумувати складні паролі, малювати графічні ключі, розблокувати смартфон з використанням фронтальної камери і так далі.

До змісту >>>

дисплей

Це Retina, діагональ дисплея 4 дюйма, дозвіл тисяча сто тридцять шість х 640 точок, є олеофобним покриття, при активному використанні побивається місяці за два - три. Знайомий дисплей ще по iPhone 5, хороший під будь-яким кутом, чого не скажеш про дисплеї деяких інших смартфонів (привіт, Sony). Яскравість велика, але кольору тут не вирви око, як у Samsung Galaxy, все спокійніше. Особливо мені подобається контраст, чіткість, щодо діагоналі дисплея написав вище - якщо потрібно п'ять дюймів, ви готові миритися з розмірами, то тоді краще купити Samsung або Sony. Я вже мовчу про великі смартфони типу Sony Xperia Z Ultra.

Природно, такий дисплей не зовсім підійде для деяких завдань. Наприклад, при перегляді сайтів доводиться постійно займатися масштабуванням, при довгому читанні в iBooks втомлюються очі, красиві іграшки краще залишити для iPad, а на iPhone поставити шахи. З набором на клавіатурі ніяких проблем немає, в iOS 7 вона хороша.

До змісту >>>

LTE

Номер моєї моделі iPhone 5S ось такий, A1457, пробував з SIM-картою «Мегафон», LTE немає, з SIM-картою МТС теж не працює. Ви вже все це прекрасно знаєте, в Apple не дають використовувати LTE в Росії, про причини можна міркувати довго, але факт залишається фактом - за чутками, все має запрацювати в кінці листопада (за іншими чутками, до кінця року). Ще хочу зауважити, що все це не так уже й важливо. Цікаво інше, завдяки SMI тепер навіть школярки знають про iPhone 5S і LTE - і все обговорюють, і все обурюються, та тільки раніше нікого ця проблема не хвилювала. Наприклад, деякі взагалі вважають, що саме iPhone 5S / 5C це перші апарати в Росії з LTE, як ніби не було пристроїв Sony та інших.

Хочу нагадати, що існує кілька модифікацій iPhone 5S, ось вони:

  • Модель A1533 (GSM): UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1533 (CDMA): CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1453: CDMA EV-DO Rev. A і Rev B. (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
  • Модель A1457: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)
  • Модель A1530: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); FDD-LTE (діапазони 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20); TD-LTE (смуги 38, 39, 40)

Не треба везти в Росію моделі з CDMA - ви посмієтеся, але ж були листи від читачів і читачок, які купили такі в США.

До змісту >>>

пам'ять

Три версії, 16, 32 і 64 Гб, нагадаю, якщо ви багато фотографуєте, знімаєте відео, то краще заплатити за топову версію, зате потім не доведеться постійно скидати контент на комп'ютер. Якщо ви тільки телефонуйте, використовуєте кілька програм, цілком вистачить варіанти з 16 Гб, як би вас не переконували у зворотному, продавці люблять займатися такою нісенітницею. Я тут на чув недавно в магазині, як чоловікові в роках консультант вішав локшину на вуха, мовляв, чим більше пам'яті, тим швидше iPhone буде працювати, тому беріть 64 Гб! Не вірте! Швидкість не збільшується!

До змісту >>>

Операційна система

Використовується iOS 7 (вірніше, 7.0.3), трохи злить, що після кожного оновлення треба ввести свій ID і інше. Ясно, що в компанії піклуються про безпеку, але коли оновлення виходять мало не пару раз на місяць, це дратує. Думаю, до «сімці» все вже звикли, і я теж звик. Хоча дратує «Музика», то обкладинки там плутаються, незрозуміла логіка встановлення повтору - то там повтор пісні в меню, то повтор артиста, навіщо щось зробили пункт не повторювати. Ясно, що якщо Ви не оберете повтор, то і повторювати нічого не потрібно. Перемотка всередині треку дратує дуже сильно, повзунок маленька, не схопиш, плюс переміщається часом так, як потрібно йому, а не вам. Особливо це помітно на заблокованому екрані. Іноді неможливо з першого разу відповісти на виклик і дратує, що в заблокованому стані є тільки зелений повзунок відповіді, а червоного повзунка відбою немає. Ясно, можна кнопку вимикання натиснути, але чому не зробили одне меню і для заблокованого і для розблокованого смартфона? Деякі програми творці досі толком не оновили і працюють вони кострубато, меню повідомлень - абсолютно не функціонально і безглуздо. Переміщаються шпалери можуть викликати напад епілепсії і шкода, що це дивне 3D можна відключити. Деякі речі зроблені неочевидно, наприклад, у мене друг намагався вибирати функції в камері, натискаючи на написи над кнопкою, хоча там можна просто проводити пальцем по дисплею зліва-направо.

Ну, це причіпки, в цілому iOS 7 в iPhone 5S дуже хороша. Шрифти, індикатори, зручний поштовий клієнт і браузер, моментальний доступ до магазинів додатків і музики, приємний календар, диктофон, чудові нотатки. Продовжувати можна довго. Детальніше можете почитати в огляді. Ну а в коментарях можете розповісти, що злить вас.

До речі, щодо пошти - багато хто вважає, що вона тут не так функціональна, як в Android. Це не правда. Тут ви можете додати кілька акаунтів, відкривати вкладення різних типів: .jpg, .tiff, .gif (зображення); .doc і .docx (Microsoft Word); .htm і .html (веб-сторінки); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Перегляд і Adobe Acrobat); .ppt і .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (текст); .rtf (форматований текст); .vcf (контактна інформація); .xls і .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics. Зручна маркування, пошук, якщо зустрічаються фрази типу «зустрічаємося завтра о 20.00» то вони виділяються і відразу можна створити подію. Головне, в будь-якому смартфоні з Android для чогось встановлюють відразу два клієнти, один для Gmail, інший для інших акаунтів, ось ця логіка мені теж незрозуміла - в iOS такого абсурду немає.

До змісту >>>

продуктивність

За допомогою GeekBench 3 виміряв продуктивність, нагадаю, iPhone 5 в свій час отримав тисячу шістсот тридцять шість балів, ну а у iPhone 4S було 634. У iPhone 5S вийшло 2555 балів (multi-core score).

Використовується процесор A7 з 64-бітної архітектурою, співпроцесор M7, типова зв'язка для мобільних пристроїв компанії в кінці 2013 року (крім 5C), та ж схема у iPad Air і нового mini, цілком може бути, що і в оновленому iPod Touch теж з'явиться A7 . Різниця в продуктивності буде помітна лише тим, хто довго використовував iPhone 5, мовчу про користувачів iPhone 4S - їм здасться, що 5S реактивний. У порівнянні з «п'ятіркою» різниця видна при запуску і роботі звичних програм, трохи швидше працює Google Maps, пошта, браузер, але це «трохи швидше» складається в секунди, хвилини, години. В цілому, iPhone 5S дуже швидкий смартфон.

З Wi-Fi і Bluetooth (профіль 4.0) все зрозуміло, все працює нормально - Wi-Fi 802.11a / b / g / n (802.11n в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц). З підключенням до точок доступу проблем не виникало. Нагадаю, AirDrop задіє Bluetooth, так що не дивуйтеся, якщо помітите, що у вас він працює після першого включення.

До змісту >>>

Камера

Ймовірно, в Sony взимку покажуть смартфон з трідцатімегапіксельной камерою, повний розмір, багато налаштувань і дзвінких маркетингових слів - справа залишилася за малим, домогтися такого ж якості знімків, як у iPhone 5S. Дозвіл тут нікого не здивує, 8 Мп, об'єктив закриває сапфірове скло, поряд зі спалахом датчик освітленості, «пятілінзовий об'єктив», як написано на офіційному сайті, але технічні характеристики тут не мають ніякого значення. Головне, що в ваших руках виявляється цілком собі пристойна камера, здатна поборотися з купою цифромильниць. Я використовую 5S і в житті, і для вирішення якихось робочих завдань, і для Instagram, і для зйомки тексту - починаючи з iPhone 4 камери в смартфонах Apple стають все краще і краще, iPhone 5S не виняток. Я постараюся коротко пояснити, чому це так, буквально на пальцях. По-перше, в камері iPhone 5S поліпшена деталізація, чіткість, збільшений кут огляду, в порівнянні з iPhone 5 це дуже помітно, особливо якщо дивитися фото на комп'ютері. Ми скоро будемо готувати порівняння актуальних смартфонів, там все покажемо, поки ж повірте мені на слово. По-друге, iPhone 5S прекрасно знімає в сутінках, вночі, там, де iPhone 5 просто не справляється, на екрані не видно нічого, там iPhone 5S видає хороший результат. По-третє, тут з'явився режим сповільненої зйомки, Slo-mo, прекрасна річ для пустощів, у мене безліч таких роликів, але тут у багатьох виникає питання, як відправити таке відео в Instagram або інші сервіси. Нагадаю, якщо відправляти як є, то уповільнений ділянку буде показаний як звичайне відео. Можна користуватися програмами типу TrueSloMo, ну а якщо не боїтеся втрати якості, можна просто відправити собі відео поштою. Ось приклади таких відео.

Нарешті, в iOS 7 з'явився режим зйомки 1 x 1, квадратні фото, як в Instagram, можна застосовувати різні ефекти - до речі, ці ж ефекти можна використовувати і зі звичайною зйомкою. Природно, є і автоматична, і ручне фокусування, натисканням на дисплей задається потрібна точка.

Запис відео в HD, на екрані смартфона ролики виглядають відмінно, та й на ноутбуці теж. Наприклад, ось ролик про шлюб дисплея в iPhone 5S, буває і таке, так.

В цілому, як камера iPhone 5S став краще, причому різниця ця помітна - особливо якщо говорити про зйомку ввечері. До речі, поліпшили режим HDR, рекомендував би його використовувати. Спалах теж поводиться адекватної, ніж в iPhone 5, хоча я її практично завжди тримаю виключеною.

Про фронтальну камеру сказати особливо нічого, FaceTime працюють, особи у друзів виходять дуже великі (на фото Дембовський передає вам привіт).

Про фронтальну камеру сказати особливо нічого, FaceTime працюють, особи у друзів виходять дуже великі (на фото Дембовський передає вам привіт)

До змісту >>>

Час роботи

Заявлений час роботи складає до 10 годин в режимі розмови, 250 годин в режимі очікування, 10 годин відтворення відео, 40 годин відтворення музики. Непогано, але при активному використанні, дзвінки, Wi-Fi, використання камери і багатьох додатків заряд може скінчитися швидко. Тобто, о дев'ятій ранку ви вийшли з дому, вже годині о чотирьом потрібно шукати зарядку. У спокійному режимі апарат спокійно доживає до пізнього вечора. Наприклад, якщо у вас залишилося двадцять відсотків і зменшити яскравість (залишити чверть або навіть трохи менше), вимкнути Wi-Fi, Bluetooth, позакривати всякі програми, то тоді ще можна буде кілька годин читати книгу.

Зверніть ще увагу і на повідомлення. Наприклад, Easy Ten постійно видає нагадування про нові слова, повтори слів, екран активується, батарея сідає. Ще це характерно для Twitter і іншої соціалки.

До змісту >>>

Mobile-review.com Огляд iPhone 5S

зміст:

  1. Комплект поставки
  2. Дизайн, конструкція
  3. Touch ID
  4. дисплей
  5. LTE
  6. пам'ять
  7. Операційна система
  8. продуктивність
  9. Камера
  10. Час роботи
  11. якість звуку
  12. висновки

Комплект поставки:

  • смартфон
  • гарнітура EarPods
  • Кейс для гарнітури
  • Пристосування для витягання SIM-карти
  • документація

Що краще в порівнянні з iPhone 5: краще покриття (фарба не відлітає сама по собі), камера нормально працює в темряві, процесор A7, з'явився TouchID, є апарат золотого кольору, є підтримка LTE для Росії (поки в теорії). Чи треба купувати? Так, якщо ви звикли щороку переходити на новий iPhone.

Дизайн, конструкція

Мені було дуже цікаво подивитися, що трапиться з апаратом, якщо носити без чохлів, плівок - хочу нагадати, з iPhone 5 фарба буквально обсипалася, в досвіді експлуатації про це докладно розказано. В основному страждали торці, на задній частині покриття збереглося. Результати експерименту такі, покриття поліпшили, темно-сірий iPhone 5S, навіть якщо носити в кишені з ключами, іншими предметами, не втрачає форму - не братиму до уваги ледве помітні потертості на гострих гранях, це не страшно. Головне, покриття не відвалюється шматками і це дуже радує. На захист дисплея є дрібні подряпини, на датчику відбитків пальців нічого немає, але по краях накопичується пил - на працездатність датчика це ніяк не впливає. Подряпини з'являються і на пластикових заглушках ззаду, і на яблуці. В іншому, ніяких претензій немає, після iPhone 5 це просто подарунок - особливо з огляду на той факт, що сам я аксесуари для захисту не використовую. І тому є лише одна причина, мені не подобається, що iPhone стає більше. Нехай навіть на пару міліметрів. На момент появи пристрою багато знову почали говорити звичні слова - мовляв, у всіх виробників є величезні смартфони, зараз час п'ятидюймових дисплеїв, чому в Apple так роблять! Критика, критика, критика.

Критика, критика, критика

За фактом продажу підтверджують простий факт, в світі завжди знайдуться кілька мільйонів користувачів, кого така діагональ екрану цілком влаштовує. А діагональ дисплея тісно пов'язана з розмірами пристрою, ну а розміри такі - 123,8 х 58,6 х 7,6 мм, вага 112 грам. Мініатюрний брусок поміщається в будь-якій кишені, добре лежить в руці, матеріали звичні, метал, скло. Форма всім давно знайома, в Apple використовували той же «кузов», зміни мінімальні, прибрали квадрат з кнопки Home, інакше виглядає спалах, багатьом апарат здається важче, але і вага не змінився. Три варіанти, сріблястий, темно-сірий і золотий, останній унісекс, підійде і чоловікам, і жінкам, мені особисто він подобається, але ходити з ним трохи соромно - тут треба тоді повний набір, золотий годинник, браслет, ланцюг і все інше. Хочу зауважити, що в темно-сірий колір (фірмову назву «Сірий космос») дуже хороший, зараз вийшов iPad Air, скоро буде iPad mini з Retina, теж темно-сірі, це дуже цікава альтернатива чорному. Тут же хочу зауважити, що iPhone 5S, як і інші iPhone, починаючи з самого першого, повільно але впевнено вбивають ринок люксових смартфонів. Зараз вже трохи соромно витрачати п'ятсот тисяч на Vertu, тому що всередині у Vertu коштує Android, а ця ОС мало узгоджується з прекрасним дизайном, матеріалами і особливим посилом для користувача. Тоді як у iPhone 5S з цим все в порядку, залізо і софт тісно пов'язані (як і завжди у Apple), якісні матеріали сусідять з цікавими технологіями - мова і про датчик відбитка пальця, і про новий процесор, і про модернізовану камеру, здатну чудово працювати в поганих умовах освітлення. Справа навіть не в тому, щоб витрачати гроші на Vertu, справа в іншому - навіщо витрачати час на Android. А Vertu з iOS не буде ніколи.

А Vertu з iOS не буде ніколи

Мені особисто все це подобається, в Apple створили щось на зразок «кольта», зрівнявши просунутого користувача, колупати Symbian з домогосподаркою, яка не бажає ні в чому розбиратися. Потрібні програми - йди в магазин, хочеш купити музику - йди в магазин або скачай з торрента, хочеш щось налаштувати - йди в налаштування або зламати iOS і радій. Головне, все це один апарат, одна операційна система, свого роду універсальна мова, дуже зручно. І, до речі, своїх слів тут стає все більше, напевно користувачі iOS зі мною погодяться - ми вже звикли до iMessage, деякі активно використовують FaceTime, iCloud допомагає зберігати в хмарі все, що там потрібно зберігати, тепер ось ще одне слово, AirDrop. Тільки викликає подив, чому нічого не виходить відправити таким чином на ноутбук (мова про «макбуки»). Крім слів, є знайомі жести, зрушити екран для розблокування, зверху вниз - з'являється панель повідомлень, тепер ще й знизу - вгору з додатковими кнопками. Всі елементи управління залишилися на своїх місцях, кнопка включення зверху, кнопки регулювання гучності збоку, там же і важіль відключення звуку. Роз'єм 3,5 мм внизу, поруч перфорація, роз'єм Lightning. Справа лоток SIM-карти, використовується nanoSIM. Динамік дуже гучний для мініатюрного смартфона, сигнал виклику відмінно чути - тільки ніяк не можу примиритися з новими мелодіями в iOS7, таке враження, що це диверсія з боку Samsung. Якась поліфонія з дев'яностих років, єдиний вподобаний сигнал називається «Повільно в гору». Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили.

Решта жахливо, хоча при бажанні можна використовувати класичні сигнали, їх залишили

Про сенсор Touch ID детально розповім нижче, хочу лише зауважити одну річ, багато знайомих користувачі iPhone 5S намагаються тиснути сильніше, ніж на кнопку в iPhone 5, для надійності - не перестарайтеся, друзі. Хоча і за собою помічав таке. Здається, що якщо застосувати силу, то точно все вийде. Природно, сила натискання ніякого значення не має.

Не можу сказати, що апарат дуже сильно нагрівається, задня частина іноді буває теплою (може бути, занадто теплою), відбувається це під час ігор (мова про Infinity Blade і подібні).

До змісту >>>

Touch ID

Після першого включення і різних формальностей типу введення Apple ID вам пропонується задати відбиток пальця, для правші це, швидше за все, великий палець правої руки. Ви прикладаєте палець до сенсора, на зображенні видно, як система розпізнає малюнок: прикладаєте, відпускаєте, прикладаєте знову, потім пропонується докласти подушечку, а кінчик пальця, з невеликим поворотом. Уявіть собі рух під час натискання на кнопку, ось саме так. Потім система запам'ятовує ваш відбиток, пропонується ввести пароль на випадок, якщо відбиток не буде розпізнано. Природно, можна зберегти відбитки решти пальців для більшої зручності. Установки сенсора знаходяться в меню «Основні / Пароль і відбиток», для роботи з цим меню потрібно ввести пароль (параноя). Тут можна вимкнути датчик, змінити пароль, вибрати простий або складний пароль, додати або видалити відбиток. І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме.

І під час покупки в iTunes / App Store теж можна використовувати відбитки пальців, хоча тут що ввести свій пароль, що покласти палець, за часом плюс-мінус теж саме

Найголовніше питання, що мені задають - наскільки швидко працює сканування? Дивіться, апарат заблокований, ви натискаєте на кнопку великим пальцем, відпускаєте, відбувається розблокування і перехід до домашнього екрану. Без всяких Slide to unlock. Я не прихильник захисту, мені нема чого приховувати, але ось ця штука працює дуже здорово і економить час - не потрібно натискати на кнопку включення, не потрібно водити пальцем по дисплею зайвий раз. До речі, в заблокованому стані можна перемикати треки в плеєрі, запускати камеру - це все доступно без введення пароля, але коли ви захочете перейти до домашнього екрану, опинитеся на екрані блокування, потрібно ввести пароль або відсканувати відбиток. Тобто, ви можете кому-небудь дати апарат познімати, послухати музику, скористатися калькулятором або ліхтариком, але далі людина зайти не зможе.

Я думаю, що Touch ID ми побачимо і в інших продуктах компанії, для Apple розглянутий апарат багато в чому тестовий майданчик, це стосується і датчика відбитків пальців, і процесора A7. При цьому Touch ID цілком може потрапити не тільки в iPad (це напевно трапиться), але і в ноутбуки. Мабуть, у фірмі взяли курс на всебічний захист даних користувача, самі розумієте, тут є і ще один приціл - в корпораціях будуть дуже раді таким можливостям, та й давно вже пора позбавлятися від Blackberry.

Багато хто говорить про те, що все це не нове, все це було, але історія повторюється, як і з багатьма іншими вигадками Apple. Адже всі пам'ятають FaceTime і виття якоїсь особливої ​​частини інтернет-спільноти з приводу відсутності інновацій. В Apple просто роблять звичні або існуючі технології зручніше, простіше і потрібніший (ключове слово) для простих людей, а не для міфічних спеціальних агентів - у багатьох адже такі асоціації, коли говориш про сканування відбитка пальця. В iPhone 5S це займає частки секунди, дозволяє моментально розблокувати апарат, економить час, ну і дає вам абсолютно унікальний рівень захисту даних - без необхідності придумувати складні паролі, малювати графічні ключі, розблокувати смартфон з використанням фронтальної камери і так далі.

До змісту >>>

дисплей

Це Retina, діагональ дисплея 4 дюйма, дозвіл тисяча сто тридцять шість х 640 точок, є олеофобним покриття, при активному використанні побивається місяці за два - три. Знайомий дисплей ще по iPhone 5, хороший під будь-яким кутом, чого не скажеш про дисплеї деяких інших смартфонів (привіт, Sony). Яскравість велика, але кольору тут не вирви око, як у Samsung Galaxy, все спокійніше. Особливо мені подобається контраст, чіткість, щодо діагоналі дисплея написав вище - якщо потрібно п'ять дюймів, ви готові миритися з розмірами, то тоді краще купити Samsung або Sony. Я вже мовчу про великі смартфони типу Sony Xperia Z Ultra.

Природно, такий дисплей не зовсім підійде для деяких завдань. Наприклад, при перегляді сайтів доводиться постійно займатися масштабуванням, при довгому читанні в iBooks втомлюються очі, красиві іграшки краще залишити для iPad, а на iPhone поставити шахи. З набором на клавіатурі ніяких проблем немає, в iOS 7 вона хороша.

До змісту >>>

LTE

Номер моєї моделі iPhone 5S ось такий, A1457, пробував з SIM-картою «Мегафон», LTE немає, з SIM-картою МТС теж не працює. Ви вже все це прекрасно знаєте, в Apple не дають використовувати LTE в Росії, про причини можна міркувати довго, але факт залишається фактом - за чутками, все має запрацювати в кінці листопада (за іншими чутками, до кінця року). Ще хочу зауважити, що все це не так уже й важливо. Цікаво інше, завдяки SMI тепер навіть школярки знають про iPhone 5S і LTE - і все обговорюють, і все обурюються, та тільки раніше нікого ця проблема не хвилювала. Наприклад, деякі взагалі вважають, що саме iPhone 5S / 5C це перші апарати в Росії з LTE, як ніби не було пристроїв Sony та інших.

Хочу нагадати, що існує кілька модифікацій iPhone 5S, ось вони:

  • Модель A1533 (GSM): UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1533 (CDMA): CDMA EV-DO Rev. A і Rev. B (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 19, 20, 25)
  • Модель A1453: CDMA EV-DO Rev. A і Rev B. (800, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
  • Модель A1457: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); LTE (смуги 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)
  • Модель A1530: UMTS / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 МГц); GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 МГц); FDD-LTE (діапазони 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20); TD-LTE (смуги 38, 39, 40)

Не треба везти в Росію моделі з CDMA - ви посмієтеся, але ж були листи від читачів і читачок, які купили такі в США.

До змісту >>>

пам'ять

Три версії, 16, 32 і 64 Гб, нагадаю, якщо ви багато фотографуєте, знімаєте відео, то краще заплатити за топову версію, зате потім не доведеться постійно скидати контент на комп'ютер. Якщо ви тільки телефонуйте, використовуєте кілька програм, цілком вистачить варіанти з 16 Гб, як би вас не переконували у зворотному, продавці люблять займатися такою нісенітницею. Я тут на чув недавно в магазині, як чоловікові в роках консультант вішав локшину на вуха, мовляв, чим більше пам'яті, тим швидше iPhone буде працювати, тому беріть 64 Гб! Не вірте! Швидкість не збільшується!

До змісту >>>

Операційна система

Використовується iOS 7 (вірніше, 7.0.3), трохи злить, що після кожного оновлення треба ввести свій ID і інше. Ясно, що в компанії піклуються про безпеку, але коли оновлення виходять мало не пару раз на місяць, це дратує. Думаю, до «сімці» все вже звикли, і я теж звик. Хоча дратує «Музика», то обкладинки там плутаються, незрозуміла логіка встановлення повтору - то там повтор пісні в меню, то повтор артиста, навіщо щось зробили пункт не повторювати. Ясно, що якщо Ви не оберете повтор, то і повторювати нічого не потрібно. Перемотка всередині треку дратує дуже сильно, повзунок маленька, не схопиш, плюс переміщається часом так, як потрібно йому, а не вам. Особливо це помітно на заблокованому екрані. Іноді неможливо з першого разу відповісти на виклик і дратує, що в заблокованому стані є тільки зелений повзунок відповіді, а червоного повзунка відбою немає. Ясно, можна кнопку вимикання натиснути, але чому не зробили одне меню і для заблокованого і для розблокованого смартфона? Деякі програми творці досі толком не оновили і працюють вони кострубато, меню повідомлень - абсолютно не функціонально і безглуздо. Переміщаються шпалери можуть викликати напад епілепсії і шкода, що це дивне 3D можна відключити. Деякі речі зроблені неочевидно, наприклад, у мене друг намагався вибирати функції в камері, натискаючи на написи над кнопкою, хоча там можна просто проводити пальцем по дисплею зліва-направо.

Ну, це причіпки, в цілому iOS 7 в iPhone 5S дуже хороша. Шрифти, індикатори, зручний поштовий клієнт і браузер, моментальний доступ до магазинів додатків і музики, приємний календар, диктофон, чудові нотатки. Продовжувати можна довго. Детальніше можете почитати в огляді. Ну а в коментарях можете розповісти, що злить вас.

До речі, щодо пошти - багато хто вважає, що вона тут не так функціональна, як в Android. Це не правда. Тут ви можете додати кілька акаунтів, відкривати вкладення різних типів: .jpg, .tiff, .gif (зображення); .doc і .docx (Microsoft Word); .htm і .html (веб-сторінки); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Перегляд і Adobe Acrobat); .ppt і .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (текст); .rtf (форматований текст); .vcf (контактна інформація); .xls і .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics. Зручна маркування, пошук, якщо зустрічаються фрази типу «зустрічаємося завтра о 20.00» то вони виділяються і відразу можна створити подію. Головне, в будь-якому смартфоні з Android для чогось встановлюють відразу два клієнти, один для Gmail, інший для інших акаунтів, ось ця логіка мені теж незрозуміла - в iOS такого абсурду немає.

До змісту >>>

продуктивність

За допомогою GeekBench 3 виміряв продуктивність, нагадаю, iPhone 5 в свій час отримав тисячу шістсот тридцять шість балів, ну а у iPhone 4S було 634. У iPhone 5S вийшло 2555 балів (multi-core score).

Використовується процесор A7 з 64-бітної архітектурою, співпроцесор M7, типова зв'язка для мобільних пристроїв компанії в кінці 2013 року (крім 5C), та ж схема у iPad Air і нового mini, цілком може бути, що і в оновленому iPod Touch теж з'явиться A7 . Різниця в продуктивності буде помітна лише тим, хто довго використовував iPhone 5, мовчу про користувачів iPhone 4S - їм здасться, що 5S реактивний. У порівнянні з «п'ятіркою» різниця видна при запуску і роботі звичних програм, трохи швидше працює Google Maps, пошта, браузер, але це «трохи швидше» складається в секунди, хвилини, години. В цілому, iPhone 5S дуже швидкий смартфон.

З Wi-Fi і Bluetooth (профіль 4.0) все зрозуміло, все працює нормально - Wi-Fi 802.11a / b / g / n (802.11n в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц). З підключенням до точок доступу проблем не виникало. Нагадаю, AirDrop задіє Bluetooth, так що не дивуйтеся, якщо помітите, що у вас він працює після першого включення.

До змісту >>>

Камера

Ймовірно, в Sony взимку покажуть смартфон з трідцатімегапіксельной камерою, повний розмір, багато налаштувань і дзвінких маркетингових слів - справа залишилася за малим, домогтися такого ж якості знімків, як у iPhone 5S. Дозвіл тут нікого не здивує, 8 Мп, об'єктив закриває сапфірове скло, поряд зі спалахом датчик освітленості, «пятілінзовий об'єктив», як написано на офіційному сайті, але технічні характеристики тут не мають ніякого значення. Головне, що в ваших руках виявляється цілком собі пристойна камера, здатна поборотися з купою цифромильниць. Я використовую 5S і в житті, і для вирішення якихось робочих завдань, і для Instagram, і для зйомки тексту - починаючи з iPhone 4 камери в смартфонах Apple стають все краще і краще, iPhone 5S не виняток. Я постараюся коротко пояснити, чому це так, буквально на пальцях. По-перше, в камері iPhone 5S поліпшена деталізація, чіткість, збільшений кут огляду, в порівнянні з iPhone 5 це дуже помітно, особливо якщо дивитися фото на комп'ютері. Ми скоро будемо готувати порівняння актуальних смартфонів, там все покажемо, поки ж повірте мені на слово. По-друге, iPhone 5S прекрасно знімає в сутінках, вночі, там, де iPhone 5 просто не справляється, на екрані не видно нічого, там iPhone 5S видає хороший результат. По-третє, тут з'явився режим сповільненої зйомки, Slo-mo, прекрасна річ для пустощів, у мене безліч таких роликів, але тут у багатьох виникає питання, як відправити таке відео в Instagram або інші сервіси. Нагадаю, якщо відправляти як є, то уповільнений ділянку буде показаний як звичайне відео. Можна користуватися програмами типу TrueSloMo, ну а якщо не боїтеся втрати якості, можна просто відправити собі відео поштою. Ось приклади таких відео.

Нарешті, в iOS 7 з'явився режим зйомки 1 x 1, квадратні фото, як в Instagram, можна застосовувати різні ефекти - до речі, ці ж ефекти можна використовувати і зі звичайною зйомкою. Природно, є і автоматична, і ручне фокусування, натисканням на дисплей задається потрібна точка.

Запис відео в HD, на екрані смартфона ролики виглядають відмінно, та й на ноутбуці теж. Наприклад, ось ролик про шлюб дисплея в iPhone 5S, буває і таке, так.

В цілому, як камера iPhone 5S став краще, причому різниця ця помітна - особливо якщо говорити про зйомку ввечері. До речі, поліпшили режим HDR, рекомендував би його використовувати. Спалах теж поводиться адекватної, ніж в iPhone 5, хоча я її практично завжди тримаю виключеною.

Про фронтальну камеру сказати особливо нічого, FaceTime працюють, особи у друзів виходять дуже великі (на фото Дембовський передає вам привіт).

Про фронтальну камеру сказати особливо нічого, FaceTime працюють, особи у друзів виходять дуже великі (на фото Дембовський передає вам привіт)

До змісту >>>

Час роботи

Заявлений час роботи складає до 10 годин в режимі розмови, 250 годин в режимі очікування, 10 годин відтворення відео, 40 годин відтворення музики. Непогано, але при активному використанні, дзвінки, Wi-Fi, використання камери і багатьох додатків заряд може скінчитися швидко. Тобто, о дев'ятій ранку ви вийшли з дому, вже годині о чотирьом потрібно шукати зарядку. У спокійному режимі апарат спокійно доживає до пізнього вечора. Наприклад, якщо у вас залишилося двадцять відсотків і зменшити яскравість (залишити чверть або навіть трохи менше), вимкнути Wi-Fi, Bluetooth, позакривати всякі програми, то тоді ще можна буде кілька годин читати книгу.

Зверніть ще увагу і на повідомлення. Наприклад, Easy Ten постійно видає нагадування про нові слова, повтори слів, екран активується, батарея сідає. Ще це характерно для Twitter і іншої соціалки.

До змісту >>>

якість звуку

Деякі читачі просили порівняти якість звуку в iPhone 5 і iPhone 5S, я це зробив, використовував навушники EarPods, Bose QC-20 і Bowers & Wilkins P7. Різниці практично немає, рівень гучності однаковий, може бути, у 5S звук трохи більш насиченою, але в цілому дуже схоже. Окремо треба сказати про те, що iPhone 5S є одним з кращих на ринку смартфонів за якістю відтворення, у Sony Xperia Z1 звук і тихіше, і не такий цікавий, у SGS4 немає обсягу (хоча можна домогтися різними хитрощами). Крім того, в комплекті з iPhone 5S відразу ж знайдете чудові навушники EarPods, це вже саме по собі приємно - на ринку мало таких прикладів, відзначу лише Sony Xperia Z / ZL, у інших такі гарнітури, що плакати хочеться. Це гарнітури, де букву «р» можна поміняти на «в» і це буде точне визначення.

До змісту >>>


Висновки

Ще хочу зауважити, що в моєму апараті часом неадекватно поводиться датчик наближення, якщо у вас теж проблеми, напишіть в коментарях. Якщо під час розмови прибрати смартфон від вуха, екран активується з затримкою, іноді навіть доводиться натиснути на кнопку Home. До якості передачі мови претензій немає, до якості зв'язку є, пробував різні SIM-карти, але той же Sony Xperia Z1 поводиться краще - при розмові по iPhone 5S постійно чекаєш, що зв'язок перерветься. Може бути, це параноя ще з часів iPhone 4, може бути, дійсно проблеми з антеною не вирішили до кінця. Наведу тут ще трохи ТХ, про них зазвичай забувають:

  • Температура при експлуатації: від 0 до 35 ° C
  • Температура при зберіганні: від -20 до 45 ° C
  • Відносна вологість: від 5 до 95% без конденсації
  • Максимальна висота над рівнем моря при експлуатації: 3000 м

При мінусових температурах використовувати iPhone 5S взагалі не рекомендується - підключайте EarPods або інші гарнітури.

Чи варто міняти iPhone 5 на iPhone 5S? Так. У цього апарату є датчик відбитка пальця, не для проформи, наприклад як у новинки - фаблет HTC, а для вирішення нагальних завдань. Це і захист, і додаткову зручність, розблокування відбувається без зайвих рухів. Звичний дизайн, якісні матеріали, в ваших руках метал, під пальцями скло. Набагато краще, ніж пластик або пластмасова шкіра. Апарат став швидше в порівнянні з iPhone 5, камера краще (набагато краще) - якщо намагалися фотографувати в клубі і нічого не виходило, то тепер вийде. Змінили покриття, це відверто радує, колір мені особисто теж подобається, чорний вже набрид. Час роботи - загальна проблема для сучасних смартфонів, але якщо не використовувати апарат на повну котушку, то він легко тримається день. Ставив тут експеримент, відключив все зайве, передачу даних в тому числі, встановив близьку до мінімальної яскравість, тільки відповідав на виклики, писав SMS, музику не слухав. Загалом, не робив практично нічого. Апарат протримався в такому режимі близько чотирьох днів, якби менше розмовляв, пропрацював довше. Інше питання, кому потрібен iPhone 5S, якщо з ним нічого не робити. Ну, хіба мало, може вам стане в нагоді ця інформація.

Коли вийшов iPhone 5 стався перехід на роз'єм Lightning, багатьом довелося міняти всі аксесуари, зараз цієї проблеми немає, ринок завалений чохлами, колонками, зовнішніми батареями, батареями з чохлами, насадками для камери і іншим товаром - вибирай на смак. Великий плюс ще й у тому, що ті ж чохли від iPhone 5 повністю сумісні з iPhone 5S. До слова, досвід експлуатації оригінальної моделі з «шкіри» показав, що чохол Apple дуже швидко треться і приходить в непривабливий вигляд. Якщо хочете тільки такий, купуйте чорний, інші за тиждень сильно вбиваються.

Не так давно розпочався офіційний продаж в Росії, ціни приблизно такі: 16 Гб - 31990, 32 Гб - 36990 і 64 Гб - 41990, приблизно така ситуація у всіх офіціалів. На сірому ринку можна купити топову версію з США на кілька тисяч дешевше, ну а взагалі там за iPhone 5S 64 Гб просять близько $ 850, прекрасна пропозиція - LTE у нас працювати не буде, зате дешевше. Радити, де саме купувати, я не буду, кожен нехай вирішує для себе сам.

Чи варто купуваті? Так. Я перейшов на iPhone 5S вже більше місяця назад, в iPhone 5 вставлена ​​SIM-карта для роумінгу, тому анітрохи не тягне. Особливо радує вирішене завдання з покриттям, подобається TouchID, камера. Якщо запрацює LTE, буде добре, якщо ні, все одно добре. На даний момент iPhone 5S один з кращих смартфонів на ринку за сукупністю характеристик і, незважаючи на скромну за нинішніми мірками діагональ дисплея, легко витримає порівняння з іншими актуальними пристроями (і виявиться краще за більшість). Хочу нагадати, багато міркують про дисплей у відриві від інших функцій. Робити так навряд чи варто - що з того, що у HTC One прекрасний великий дисплей? Фірмі це навряд чи допоможе. Відповідно, можна скільки завгодно засуджувати спеців Apple за збереження мініатюрного (відносно) корпусу, за використання того ж дизайну, що і в минулому році, за відсутність прориву в технологіях (хоча як же бути з TouchID?), За iTunes, за відсутність десятків пунктів налаштувань в камері (кому це потрібно?) - за багато їх засуджують і чекатимуть знавці з інтернету, але продажі показують, хто правий. Так, iPhone 5C не вдався, за пластик люди рублем не голосують, але ось з iPhone 5S інша історія.

Історія з iPhone 5S проста - встигнути б купити, поки хто-то ще не купив.

Автор висловлює подяку магазину iCases.ru за допомогу в підготовці огляду.

До змісту >>>

ПОСИЛАННЯ по темі

Сергій Кузьмін ( [email protected] )
Сергій Кузьмін (   skuzmin@mobile-review Twitter Livejournal Instagram
Опубліковано - 12 листопада 2013 р

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Чи треба купувати?
Найголовніше питання, що мені задають - наскільки швидко працює сканування?
Ясно, можна кнопку вимикання натиснути, але чому не зробили одне меню і для заблокованого і для розблокованого смартфона?
Чи варто міняти iPhone 5 на iPhone 5S?
Чи варто купуваті?
Робити так навряд чи варто - що з того, що у HTC One прекрасний великий дисплей?
Оча як же бути з TouchID?
Кому це потрібно?
Чи треба купувати?
Найголовніше питання, що мені задають - наскільки швидко працює сканування?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов