Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Mobile-review.com Огляд смартфона Xiaomi Mi A1

  1. зміст
  2. Характеристики
  3. Комплектація
  4. керуючі елементи
  5. Габарити
  6. екран
  7. Операційна система
  8. продуктивність
  9. Автономна робота
  10. Камера
  11. бездротові інтерфейси
  12. звук
  13. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Презентація Mi A1 проходила в Індії. Крім Xiaomi, на неї приїжджали і відповідальні за програму Android One. В Google говорили про те, що вирішили розширити Android One і випускати пристрої в рамках цього проекту не тільки для бюджетного, а й для середнього сегмента, і першою моделлю став Xiaomi Mi A1, який є аналогом Mi5X на чистому Android.

зміст

  1. Характеристики
  2. Комплектація
  3. Зовнішній вигляд, матеріали, збірка
  4. керуючі елементи
  5. Габарити
  6. екран
  7. Операційна система
  8. продуктивність
  9. Автономна робота
  10. Камера
  11. бездротові інтерфейси
  12. звук
  13. висновок

Характеристики

Технічні характеристики Клас Середній Матеріали корпусу Алюміній Операційна система Android 7.1.2 Мережа 2G: 850/900/1800/1900
3G: 850/900/1700/1900/2100
4G: b3 / b7 / b20 / b38
Дві SIM-карти Платформа Qualcomm Snapdragon 625 Процесор восьмиядерна Відеоприскорювач Adreno 506 Внутрішня пам'ять 64 ГБ Оперативна пам'ять 4 ГБ Слот для карти пам'яті Є Wi-Fi Є, a / b / g / n / ac, dual-band Bluetooth Є, 4.2 LE, A2DP NFC Ні Діагональ екрану 5.5 дюйма Дозвіл екрану 1920 х 1080 пікселів Тип матриці IPS Захисне покриття Скло Gorilla Glass 3 Олеофобное покриття Є Основна камера Подвійна 12 МП (26mm, f / 2.2; 50mm, f / 2.6), фазовий автофокус, х2 оптичний зум фронтальна камера 5 МП Навігація GPS, A-GPS, ГЛОНАСС Датчики Акселерометр, датчик освітлення, датчик наближення, гіроскоп Батарея знімні ая, Li-Ion 3080 мАг Розміри 155.4 х 75.8 х 7.3 мм Вага 165 г Вартість 19 000 рублів

Комплектація

  • смартфон
  • Зарядний пристрій
  • Кабель для підключення до ПК (також є частиною зарядного пристрою)
Презентація Mi A1 проходила в Індії

Зовнішній вигляд, матеріали, збірка

Mi A1 схожий на безліч інших смартфонів Xiaomi з лінійки Redmi: сканер на задній кришці, панель з сенсорними кнопками під екраном, закруглені кути і відносно невелика товщина. Тут немає якихось дизайнерських вишукувань, але і дратувати вас теж нічого не буде.

Тут немає якихось дизайнерських вишукувань, але і дратувати вас теж нічого не буде

Корпус зроблений з алюмінію, він не ковзає і не мажеться. Завдяки такому матеріалу апарат приємно холодить руку, коли ви його тримаєте. Зверху і знизу можна бачити пластикові обідки, в них заховані антени.

Зверху і знизу можна бачити пластикові обідки, в них заховані антени

Смартфон продається в трьох кольорах: чорному, сріблястому і рожевому. Так вже вийшло, що в мене на тесті була саме рожева версія.

Так вже вийшло, що в мене на тесті була саме рожева версія

За місяць використання у мене не виникло претензій до збірки. Смартфон прекрасно зібраний.

До змісту >>>

керуючі елементи

Над дисплеєм встановлені розмовний динамік, датчики освітлення та наближення, фронтальна камера і світловий індикатор.

Над дисплеєм встановлені розмовний динамік, датчики освітлення та наближення, фронтальна камера і світловий індикатор

Під екраном - сенсорна панель з трьох кнопок: «Меню», «Додому» і «Назад». На відміну від смартфонів на MIUI, тут не можна налаштувати інші дії на клавіші або поміняти їх місцями. Коротке натискання «Меню» викликає найновіші програми, довгий запускає режим Split View, в ньому можна переглядати інформацію відразу з двох додатків. Довге натиснення кнопки «Додому» викликає Google Now, а на утримання «Назад» ніяких дій не призначено.

Ліворуч можна бачити лоток для двох nanoSIM або nanoSIM + microSD, праворуч - кнопку включення і гойдалку регулювання гучності.

На нижньому торці встановлені порт Type C, зовнішній динамік, миниджек і мікрофон, а зверху - другий мікрофон і ІК-порт.

На нижньому торці встановлені порт Type C, зовнішній динамік, миниджек і мікрофон, а зверху - другий мікрофон і ІК-порт

Задня частина приладу подвійна камера і сканер відбитків пальців. У сканера зручне розташування, палець лягає прямо на нього. Розблокування відбувається миттєво, за роки свого президентства він не спрацював буквально пару раз.

Розблокування відбувається миттєво, за роки свого президентства він не спрацював буквально пару раз

До змісту >>>

Габарити

Висота (мм) Ширина (мм) Товщина (мм) Вага (грам) Xiaomi Mi A1 155.4 75.8 7.3 165 Meizu M6 Note 154.6 75.2 8.4 173 Huawei P10 Lite 146.5 72 7.2 146 Moto X4 148.4 73.4 8 163

У Mi A1 типові для своєї діагоналі (5.5 дюйма) розміри і вагу. Смартфон не відчувається важким або товстим, його комфортно тримати однією рукою, а ось для управління вам знадобляться обидві, все-таки ця модель ближче до фаблет.

У порівнянні з Apple iPhone 7 Plus

До змісту >>>

екран

Характеристики Значення Діагональ екрану 5.5 дюйма Роздільна здатність дисплея 1920 х 1080 пікселів Значення PPI 403 Тип матриці LTPS IPS Захисне покриття Скло Gorilla Glass Олеофобное покриття Є Автоматичне регулювання яскравості Є Підтримка «мультитач» Присутній, до десяти одночасних дотиків

У смартфона хороший для своєї ціни дисплей: у нього приємна природна передача кольору, максимальні кути огляду, хороший запас по яскравості і відмінне олеофобним покриття. На сонці картинка вицвітає, але залишається читабельною, а в темряві на мінімальній яскравості дисплей не битиме по очах.

Я недавно тестував Sony XZ1 Compact і звернув увагу, що на ньому немає цих типових чорних ободків навколо дисплея, які добре видно у Xiaomi з білою передньою панеллю. На жаль, в Mi A1 вони також присутні. З іншого боку, мене вони не особливо дратували.

Розмір рамок з боків невеликий, при цьому під час використання у вас не буде помилкових натискань.

В цілому, дисплей мені дуже сподобався. Так, тут немає безлічі налаштувань екрану, як на MIUI, але я не особливо по ним нудьгував.

До змісту >>>

Операційна система

Головна особливість моделі - знаходження в програмі Android One. Завдяки цьому перед нами смартфон на абсолютно чистому Android 7.1.2, до кінця року обіцяють оновити його до 8.0. Для середнього сегмента це дуже хороші новини.

У Xiaomi додали тільки два своїх додатки - камеру і пульт для управління технікою за допомогою інфрачервоного порту. У компанії відзначали, що хотіли б, щоб навіть на стоковому Android користувачі змогли оцінити зручність програми-пульта, а також їх зусилля по оптимізації і поліпшення камери. На мій погляд, обійшлися "малою кров'ю": обидві програми потрібні, і їх наявність не викликало у мене роздратування.

Тепер хотів би поговорити про враження від стокового Android. Періодично я тестую китайські смартфони без оболонки, де начебто теж той самий чистий Android. Але на них постійно щось не так: то повідомлення не приходять, то вони гріються, то ще щось. На жаль, китайські «хвости» все одно проявляються.

Коли ж користуєшся Mi A1, призначений для користувача досвід максимально схожий на Nexus або Pixel, просто в бюджетному варіанті. Все працює так, як задумано: нічого не вилітає, які не лага, не перевантажується. Той самий «чистий користувальницький досвід від Google», про який компанія так любить говорити.

Окремо відзначу, що немає тут і ніяких проблем з повідомленнями, все чітко, як на флагманських апаратах.

Але є і недоліки, властиві чистому Android: наприклад, в дзвонилка досі немає російських букв, ви не зможете скористатися записом з лінії, включити індикатор заряду або використовувати тонке налаштування, як в MIUI. Це жертва, на яку потрібно піти при купівлі смартфона на стоковому Android.

До змісту >>>

продуктивність

Характеристики Значення чіпсет Qualcomm Snapdragon 625 Процесор восьмиядерна Відеоприскорювач Adreno 506 Об'єм оперативної пам'яті 4 ГБ Ємність внутрішнього накопичувача 64 ГБ Слот для карти пам'яті Є

Мабуть, важливим позитивним фактором став старий добрий Qualcomm Snapdragon 625, відомий своєю стабільністю роботи практично на всіх смартфонах. У всякому разі, у мене тільки хороші враження від нього, і Mi A1 не став винятком.

Смартфон працює швидко всюди де тільки можна, не тупить, чи не лага, не гальмує. Прекрасно запускає більшість іграшок на максимальних налаштуваннях, правда, під час ігор або запуску бенчмарків апарат очікувано гріється.

До змісту >>>

Автономна робота

Характеристики Значення Ємність акумулятора 3080 мАг Тип акумулятора Незнімний, Li-Ion Час роботи в режимі перегляду HD-відео на максимальній яскравості (включений авіарежім) 7 годині 5 хвилин Час роботи в режимі браузера (Wi-Fi) на 100% яскравості (включений авіарежім) 5 годині 27 хвилин Час роботи в режимі ігор на 100% яскравості (включений авіарежім) 5 годину 2 хвилини

Смартфон теоретично повинен підтримувати швидку зарядку QC 3.0, проте від мого блоку харчування з 3.0 він заряджався зі звичайною швидкістю - 25% за півгодини. Режим сну в апарата просто прекрасний, за 12 годин він втратив всього 1% заряду (правда, в режимі «в літаку» з включеним Wi-Fi).

Результати тестів стандартні, при повсякденному використанні ви можете розраховувати приблизно на чотири години включеного дисплея (мобільний інтернет, соціальні мережі, пошта, месенджери, веб-серфінг). При моєму сценарії використання заряду смартфона вистачало на один день.

Прискіпливі читачі обов'язково поскаржаться на малу ємність акумулятора, особливо якщо згадати, що у серії Redmi майже всі апарати мають ємність від 4000 мАг і вище. Особисто я не відчув брак ємності при використанні A1.

До змісту >>>

Камера

Характеристики Значення Дозвіл основної камери Подвійна 12 МП, фазовий автофокус, х2 оптичний зум Дозвіл фронтальної камери 5 МП Значення діафрагми 26mm, f / 2.2; 50mm, f / 2.6 Дозвіл при відеозйомці 2160p @ 30fps, 720p @ 120fps Фокусування після натискання Є Стереозвук Є

Наявність подвійної камери в сегменті до 20 тисяч рублів, та ще й з подвійним оптичним зумом - це однозначний плюс для Mi A1, в усякому разі, на перший погляд. А коли починаєш дивитися знімки, захоплення швидко проходить. Для вашої зручності всі фото будуть йти парами: зліва на звичайну камеру, праворуч - на телекамеру.

Денні знімки обох камер вдаються непогано.

При вечірньому освітленні сильно падає деталізація, а на телекамери дрібні деталі змащуються ще сильніше.

При штучному освітленні фотографії виходять зовсім поганими.

Переходимо до портретному режиму. Я тестував його при штучному освітленні і залишився ним незадоволений. Подивіться самі, скільки шумів на фото.

Селфі-знімкам також не вистачає різкості. Нижче - два портрета, перший без бьютіфікатора, другий - з ним.

При зйомці відео ви не можете перемикатися між камерами. До слова, якість самого відео також не дуже висока.

Загалом, камера - одне зі слабких місць цього апарату.

До змісту >>>

бездротові інтерфейси

Інтерфейси Наявність Wi-Fi Є, b / g / n / ac, dual-band Bluetooth Є, 4.2 LE, A1DP GPS Холодний старт займає близько 3 секунд Мобільні дані 2G: 850/900/1800/1900
3G: 850/900/1700/1900/2100
4G: b3 / b7 / b20 / b38
Дві SIM-карти ІК-порт Є USB On-The-Go Є NFC Ні

Ну що ж, давайте відразу пройдемося по слабких місцях бездротових інтерфейсів. NFC-модуля немає, і я знаю, як сильно це засмучує тих, хто часто користується Android Pay, я і сам засмучений цим фактом. З іншого боку, в сегменті до 20 тисяч рублів лише кілька смартфонів володіють цією модулем.

По інших модулів все стандартно: підтримка останніх версій Wi-Fi, Bluetooth LE, дві SIM-карти, швидкий GPS і USB OTG. Також традиційно похвалю Xiaomi за додавання ІК-порту, це дрібниця, але дуже приємна.

До змісту >>>

звук

У смартфона хороший розмовний динамік і два мікрофони, під час розмови ви і ваш співрозмовник чудово один одного чуєте.

Зовнішній динамік один, але він гучний і якісний, що не хрипить навіть на максимальній гучності.

У навушниках смартфон звучить добре. На мій погляд, йому трохи не вистачає деталізації, але «неозброєним вухом» ви навряд чи почуєте цю різницю.


висновок

У фірмовому інтернет-магазині Xiaomi Mi A1 продається за 19 тисяч рублів. В рамках різних акцій його можна придбати і за 17 тисяч, але не факт, що вам дістанеться апарат.

В рамках різних акцій його можна придбати і за 17 тисяч, але не факт, що вам дістанеться апарат

По суті, у Xiaomi вийшов такий собі бюджетний Pixel, або, якщо точніше сказати, Google Edition версія свого Mi5X. І це здорово, я з чистою совістю зізнаюся, що отримав більше задоволення від цього апарату саме завдяки його прошивці. Я знаю, що стоковий Android обов'язково оцінять гіки, але не знаю, наскільки їхня аудиторія велика.

З інших переваг виділю відмінний дисплей, непоганий час роботи, хороші габарити і вага, а також прекрасну швидкість роботи.

Уважний читач може причепитися до відсутності NFC-модуля і ємності акумулятора, мене ж ці «недоліки» особливо не турбували. А ось якість камери відверто засмутило, розглядати цю модель як фоторішення точно не варто.

Стоковий Android істотно вплинув на мої враження від цієї моделі в кращу сторону, але якщо для вас він не принциповий, то можете звернути увагу на наступних конкурентів:

Huawei P10 Lite. Краще камера, приємніше дизайн, є NFC, але працює на чіпсеті HiSilicon Kirin 658. Ціна - 17 000 рублів.

Ціна - 17 000 рублів

Meizu M6 Note. Той же чіпсет, але вище ємність акумулятора (4000 мАч), краще дизайн, по камері нічого сказати не можу, знаю, що апарат на тесті у Романа Білих. Плюс ціна ще невідома, можливо, апарат буде коштувати дорожче, ніж Mi A1.

Плюс ціна ще невідома, можливо, апарат буде коштувати дорожче, ніж Mi A1

Xiaomi Redmi Note 4 / 4X. Якщо вам не потрібні подвійна камера і стоковий Android, то має сенс звернути увагу на Redmi Note 4, що працює на тому ж 625-му чіпсеті, але з більшою ємністю акумулятора. Нагадую, що офіційно в Росії продається версія на Qualcomm, так що відмінностей між Note 4 і 4X ви не знайдете.

Нагадую, що офіційно в Росії продається версія на Qualcomm, так що відмінностей між Note 4 і 4X ви не знайдете

Для тих, хто хоче собі недорогий смартфон на стоковому Android, оптимизированном саме Google, альтернатив цьому апарату немає. І такі люди пробачать і відсутність NFC, і не самий ємний акумулятор, і навіть посередню камеру. У всякому разі, я б простив.

Але якщо питання чистого Android перед вами не варто, то, як бачите, відразу з'являється багато цікавих конкурентів.

А як вам Mi A1? Діліться враженнями в коментарях.

До змісту >>>

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

А як вам Mi A1?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов