Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Мотлох з гідропідсилювачем

  1. Матеріали по темі

Наша сеть партнеров Banwar

Свій перший трактор майстер з Серишевского району зібрав у восьмому класі

З одного обороту

Зараз Вадиму 21 рік. За плечима тисячі гектарів ріллі, а в кишені червоний диплом випускника Благовіщенського сельхозтехникума. Найперший його трактор досі оре і виглядає як новенький, хоча деталі для саморобної машини вдвічі старше господаря.

- Рама від нього була, плюс кабіна так шатуни з двигуна стирчали, - небагатослівно описує минуле життя свого дітища місцевий раціоналізатор. - Місяців за два упорався. Повозився, зібрав та поїхав. Його в кузові машини привезли і в нашому городі вивантажили. Правда, він ще років зо три у нас стояв - думали на запчастини розібрати.

Навіть в маленькому глухому Вододільному старенький Т-40 не виглядає раритетом. З першого погляду не здогадаєшся, що колись він був купою мотлоху, яку повністю своїми руками відновив школяр. Машина пофарбована в стандартний синій колір, заводиться з одного обороту і розмірено торохтить, немов тільки зійшла з конвеєра.

- Гідропідсилювач, як на іномарці, - без жодних зусиль провертає рульове колесо батько самоделкина теж Вадим Вільшаник. - Двигун як годинник працює, а дах він рік тому «підняв». Стандартна кабіна замала, на купині раз у раз доводиться головою в стелю стукатися. На ньому досі оре - ось тобі і мотлох. Всі йдуть, просять - знають, що не підведе машина. О п'ятій ранку встає, до основної роботи пару городів окультурити встигає.

У свої двадцять з невеликим Вадим встиг обзавестися значною командою постійних клієнтів. За оранку городів сусіди платять грошима, традиційна сорокаградусна валюта йому не потрібні - не п'є. Вечорами, як і всі його однолітки, любить посидіти за комп'ютером. Поговорити з ним довго не вдалося - при першій же можливості хлопець поїхав в поля. Погода цього року не дала вчасно посіяти зернові, зараз всі намагаються надолужити згаяне.

- Син, коли ще в технікумі вчився, їздив на всеукраїнські змагання механізаторів в Мордовію. Перше місце привіз, - не без гордості розповідає батько. - А що з нього взяти - я сам тут механізатором починав, все життя на техніці, і Вадим поруч. Пам'ятаю, в дитинстві конструктор йому купили, так він трактор зібрав, леза для гоління приробив і всю траву біля будинку викосив.

Залізо на заслуженому відпочинку

Місцеву сільраду працює на два села - поруч з Вододільним причаїлося настільки ж невелике Мельохіна. Загальної чисельності населення і трьохсот чоловік не набереться, мужики з головою і руками тут обмаль. Ініціативи батька і сина Ольшаннікових стали справжньою паличкою-виручалочкою для куцою сільської економіки.

Вадим Миколайович і Вадим Вадимович трудяться в невеликому СФГ «Вільшаник». Старший очолює і оре, молодший оре і ремонтує. Завдяки такому симбіозу виграна не одна битва за посівну і урожай.

На повне оновлення скромного парку техніки у господарства грошей немає, тому в хід йде все, що хоча б віддалено нагадує трактор або комбайн. З останніх досягнень - глибока реконструкція не менше стародавнього радянського трактора Т-150. Машина 1982 року випуску не тільки знайшла друге життя, але і додала кінських сил.

- Він у нас теж стояв іржавів. Є ще одна проблема - потужності у таких тракторів замало, а грунту у нас важкі, глинисті. Син покопався, подивився і сказав: «Зроблю» - і разом з товаришем повернув його до життя, - розповідає Вадим Миколайович.

В ході реконструкції старий типовий шестициліндровий «мазовскій» двигун пішов в утиль. Замість нього встав восьмициліндровий «кразовскій». Ось уже три роки оновлений Т-150 ударно трудиться на місцевих полях.

- Він тепер не поступається нашому славному «Кіровці» - ні за швидкістю, ні за потужністю, - продовжує глава селянсько-фермерського господарства. - Ми набагато пізніше дізналися, що зараз такі трактори навіть наша промисловість випускає. Кожен три з половиною мільйона рублів коштує. У нас таких грошей немає, тому власними руками. У деяких господарствах в кожну машину до обіду два відра масла заливають, після обіду ще три. Все на совість.

В цілому механізатори СФГ «Вільшаник» практично зібрали своїми руками чотири трактори та горя з ними не знають. За минулу посівну на весь парк техніки пішло всього 110 літрів машинного масла. Це мізерно мало, запевняє Вадим Миколайович.

До речі, колектив господарства зовсім невеликий. Разом з главою всього сім механізаторів. Знайти додаткових людей важко - в обох селах насилу набереться чотири десятка мужиків активного працездатного віку. Однак навіть серед них майже нікому довірити техніку. Одні п'ють, інші звикли жити на допомогу, пенсії і субсидії.

Серед помітних новинок в СФГ «Вільшаник» свіженький «Амур-Палессе», куплений в довгостроковий лізинг за обласною програмою рік тому. Оновлення техніки почалося, але йде повільно - поки виручає старе залізо.

Три в одному

У селі Мельохіна прямо на вулиці стоїть ще одне свідчення прудкої конструкторської думки сім'ї Ольшаннікових. Неприродно витягнута машина з неприродно великим бульдозерним чи ковшем, то чи підбирачем. Вона віддалено нагадує заводський трактор, а точніше, відразу три трактора - рівно стільки старих сільгоспмашин знадобилося для її збірки. Старший Вільшаник зібрав диво-гібрид своїми руками. Рік він відпрацював в тайзі на заготівлі дров, потім підсипав дороги в рідному селі, допомагав як навантажувача. Тепер варто на заслуженому відпочинку.

4 000 тракторів зайняті в аграрному секторі Амурської області. Понад 300 нових грунтообробних машин надійшло в господарства за два останні роки.


Матеріали по темі

Свій перший трактор майстер з Серишевского району зібрав у восьмому класі   З одного обороту   Зараз Вадиму 21 рік Кот, лисиця і олень: Тиндинський коваль робить для міста металеві скульптури тварин 24.05.2019, 11:17 Залізна людина навчить школярів Благовещенська робити костюми супергероїв 24.04.2019, 8:06 Ринок воскових фігур: амурчанін виготовляє і продає по всій Росії свічки з бджолиного воску 22.02.2019, 8:07 Маркет розбрату: хендмейд-майстри Благовещенська посварилися з «Островами» через ціни на торгові місця 08.02.2019, 9:05 Житель Шимановська побудував в городі сніговий містечко (фото) 12.12.2018, 15:33 Валянки в тренді: взуття з натурального повсті підкорила амурських модниць 11.10.2018, 8:02 Благовіщенка створює брошки у вигляді пам'яток міста 02.10.2018, 12:26 «Три ведмеді» і статуя Свободи: сім'я залізничників створила в Тинді унікальні пам'ятники 05.08.2018, 10:00 Амурський льодовий художник отримав листівку з США 17.01.2018, 12:05 Новорічну листівку глухого пенсіонера з Маркова зняли з космосу 31.12.2017, 11:17 «Амурська правда» вручила глухому художнику теплий подарунок від росіян 27.12.2017, 7:09

показати ще

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов