Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

На якій висоті правильно вішати витяжку над газовою плитою

  1. На якій висоті необхідно вішати витяжку над газовою плитою?
  2. горизонтальна
  3. похила
  4. Вплив характеристик витяжки на висоту її розташування
  5. Розташування розетки
  6. Розміщення всередині кухонних меблів
  7. Особливості установки витяжного обладнання над газовою плитою
  8. ПВХ-повітропровід (пластиковий)
  9. Гофра побутова (вентиляційна).
  10. Стандартні вентиляційні решітки для шахти
  11. Особливості установки в нестандартних ситуаціях

Наша сеть партнеров Banwar

Витяжка захищає кухню від кіптяви і жиру. Є кілька простих рекомендацій по її установці. Щоб точно знати, на якій висоті вішати витяжку над газовою плитою, спочатку треба визначитися, яка модель підійде до інтер'єру і вибрати з величезної кількості існуючих варіантів. Потім можна вникати в тонкощі монтажу.

Потім можна вникати в тонкощі монтажу

Зміст статті

На якій висоті необхідно вішати витяжку над газовою плитою?

Витяжка грає роль санітара на кухні, поглинає неприємні запахи, забезпечуючи свіже повітря. Вона ж відповідає за відсутність забруднень на кухонних меблів, стінах і стелі.

Яку модель встановити це вибір смаку. Кухня з готовим інтер'єром і вбудовані меблі свідомо припускає наявність сучасної витяжки. Випускаються моделі залежать від наступних факторів:

Випускаються моделі залежать від наступних факторів:

  • Ціна питання;
  • Інтер'єр, меблі, кухонний дизайн;
  • Обсяг приміщення. Чим більше приміщення тим більший об'єм витяжки.

Підвісні витяжки відносно прості в установці. Робоча площа повинна бути дорівнює площі конфорка.

На якій висоті вішати витяжку над газовою плитою? Яку б модель не вибрали, від газової плити необхідно відступити 75-85 см. Якщо встановити ближче, виникає пожежна небезпека. З іншого боку, витяжка буде працювати вхолосту, якщо встановити далі і вище.

Перед установкою обов'язково треба ознайомитися з рекомендаціями виробника. Інструкція дає більш точне уявлення про встановлення витяжки по відношенню до самої плиті. У рекомендаціях завжди вказується мінімальна висота для конкретної моделі.

горизонтальна

горизонтальна

Кріпиться на стіну над варильною поверхнею, під підвісну кухонну шафу, до стелі. Пристрій такого типу дозволяє економити місце. Щоб встановити горизонтальну витяжку треба:

  • Прокреслити на стіні кордон підстави витяжки;
  • Відзначити місця кріплень;
  • Висвердлити отвори для кріплення;
  • У дюбель не до кінця закриття шурупи, залишаючи 1 см;
  • На шурупи вішається витяжка і перевіряється за рівнем;
  • Якщо виглядає рівно, шурупи закручуються до кінця. .

Прокреслити на стіні кордон підстави витяжки;   Відзначити місця кріплень;   Висвердлити отвори для кріплення;   У дюбель не до кінця закриття шурупи, залишаючи 1 см;   На шурупи вішається витяжка і перевіряється за рівнем;   Якщо виглядає рівно, шурупи закручуються до кінця

Після того, як проведений основний монтаж, і модель міцно закріпилася, встановлюється гофра. Її обов'язково необхідно затягнути хомутом. Інакше, труба буде пропускати гар на кухню. В кінці монтажу гофру закривають декоративним коробом і перевіряють працездатність за допомогою звичайного аркуша. Якщо повітряний струмінь притягнула аркуш паперу, значить, на кухні завжди буде свіже повітря.

Великою популярністю користуються острівна витяжка з вертикальним повітропроводом. Модель кріпиться до стелі на зручній відстані від стіни. Вага виробу не дозволяє використовувати натяжна або підвісну стелю. Корпус з двигуном підвішується на троси або на шпильки з цангами.

похила

Похила витяжка з'явилися на ринку порівняно недавно, але вже встигла завоювати популярність. Такі моделі відрізняються незвичайним зовнішнім виглядом. Форма допомагає використовувати навіть обмежений простір кухні з більшою користю. Для економії корисної площі витяжка має високий кут нахилу.

Обмеження по висоті для для даного типу моделей не критичні. Щоб точно зазначити відстань, до короба монтуються спеціальні кріплення. Робляться виміри від верху короба до центру петель. витяжка підвішується з дотриманням стандартних правил кріплення.

витяжка підвішується з дотриманням стандартних правил кріплення

Не використовуються повітроводи, діаметром менше 120 мм. Один кінець воздуховода скріплюється з перехідним фланцем, інший кінець необхідно з'єднати з вентиляційним отвором в стіні. Місце стикування зміцнюється хомутом. Чим менше вигинів, тим вища продуктивність, менше шуму і менше вібрації.

Чим менше вигинів, тим вища продуктивність, менше шуму і менше вібрації

Вплив характеристик витяжки на висоту її розташування

Оптимальна відстань до кожного типу витяжки виробник дає в інструкції. Поверхня виробу не є основним фактором. За стандартами визначено мінімальну відстань від газової плити до корпусу, виходячи з легкозаймистих властивостей жиру від приготування їжі, кіптяви та інших речовин.

Але є ряд основних параметрів, які необхідно враховувати при установці для найбільш ефективної експлуатації обладнання:

  1. Потужність витяжки;
  2. Розмір обладнання;
  3. Площа повітрообміну;
  4. Розташування повітрозабірника;

Потужність витяжки;   Розмір обладнання;   Площа повітрообміну;   Розташування повітрозабірника;

Витяжка над газовою плитою встановлюється на висоті 0,75 метрів, якщо обладнання невеликої потужності (вимога ГОСТ). Сучасні моделі здатні очищати великі площі. В середньому норма становить 500-600 кубометрів на годину. Кріпити такі витяжки можна вище до стелі, тим самим збільшуючи робочу зону.

Розмір витяжки повинен відповідати розміру газової плити. Якщо габарити виявляться менше, простір не буде очищено повністю від відпрацьованого повітря. Витяжки середніх розміри не підвішуються занадто високо. Щоб мати можливість збільшити відстань між плитою і витяжкою, купується модель розміром від 0,9 метрів.

Повітрозабірник вбудовується в горизонтальному положенні або під кутом. У похилому положенні, нижня межа витяжки опускається нижче рекомендованого параметра.

Розташування розетки

Розміщення під стелею

Ідеально, якщо розетка для витяжки розташовується під стелею. Найбільш вдалий варіант - розетка знаходиться поруч з вилкою в одному місці над витяжкою. Таке розташування зручно і не псує кухонний інтер'єр. Не рекомендується розетку встановлювати за воздуховодом.

Проводку краще робити приховану. Буде потрібно більше зусиль, але робота виглядає на професійному рівні. Також розетку можна зміцнити відкритим способом, а проводку прокласти в стіні.

Також розетку можна зміцнити відкритим способом, а проводку прокласти в стіні

Розміщення всередині кухонних меблів

Шафа або кухонне полку може служити місцем для розетки. Там же зміцнюють вилку від витяжки. У задній стінці робиться спеціальне технологічне отвір, підключається розетка. Отвір закривається декоративною кришкою.

У рідкісних випадках розетка для витяжки встановлюється посередині стіни, в стандартному варіанті. Це може бути не зовсім зручно. Таке розташування призначене, в основному, для холодильника, телевізора, електрочайника. З естетичного боку, провід, який звисає зверху, псує інтер'єр.

З естетичного боку, провід, який звисає зверху, псує інтер'єр

Розетки На Кухні intended for Розетки Для Кухні - Goosengz

Особливості установки витяжного обладнання над газовою плитою

Ви купили кухонну витяжку, принесли додому, повісили. Постає питання, як встановити обладнання над газовою плитою і підключити до шахти воздуховода, щоб не порушилася природна вентиляція на кухні. Простір для творчості великий. Як підключати - варіантів може бути маса. Чим підключати - в основному, використовується пластиковий воздуховод або побутова гофра.

ПВХ-повітропровід (пластиковий)

Випускаються різних розмірів 0,5 м, 1 м і 1,5 м круглої і прямокутної форми. Якщо повітропровід потрібен більшого розміру, продаються спеціальні з'єднувачі, які скріплюють повітроводи між собою. Всі стики промащуються силіконовим герметиком. Бажано після герметизації почекати 5-10 хвилин, поки не підсохне склад. Біля підстави стики з'єднуються міцніше.

Витяжка має стандартний круглий вихід. Без необхідності не варто спеціально робити менше перетин воздуховода. До вихідного фланця підключається труба з однаковим перетином. В крайньому випадку, є варіант скористатися перехідником. Але при заміні на менший діаметр витяжка може створювати шум в кілька разів більше, ніж звичайно. Для зменшення шуму ставиться вугільний фільтр. Тяга буде дещо слабше, але, в будь-якому випадку, витяжка буде забирати використане повітря в потрібному обсязі.

Короба беруться відповідного розміру. В основному, виробляються з діаметром 120 мм. Кути, повороти і переходи в самих коробах бувають різні. Потрібно враховувати, чим більше кутів і стиків при установці - тим більше витяжка втрачає свою потужність. Маленькими саморізами кріпиться сама підстава.

Гофра побутова (вентиляційна).

Гофра побутова (вентиляційна)

Щоб підключити кухонну витяжку до воздуховодам з алюмінієвої гофри, знадобляться:

  • Два хомута;
  • Повітропровід з алюмінієвої гофри;
  • Вентиляційна решітка на вентиляційну шахту.

У витяжки на виході поставлений пластиковий фланець, зазвичай, з переходом з квадрата на коло, на який накидається вільний кінець гофри. У вентиляційну решітку вставляється спеціальний фланець, на яку накидається залишився вільний кінець. Пристрій закріплюється хомутами. Гофра встановлена. У гофри багато достоїнств, але є великий недолік - гучність.

Стандартні вентиляційні решітки для шахти

Випускаються з подвійним призначенням, враховуючи роботу природної вентиляції. Коли вставляється вентиляційне коліно від витяжки, вона включається. Починає працювати примусова вентиляція.

Інжектор допомагає видаляти відпрацьоване повітря, направляючи потік вгору. Звідти його забирає природна вентиляція. Якщо витяжка вимкнена, тоді працює припливна вентиляція.

Якщо витяжка вимкнена, тоді працює припливна вентиляція

Вентиляційний кожух призначений для того, щоб приховати підключення витяжки. Він виконує декоративну функцію, легко знімається. Під кожухом знаходиться фланець. У декоративну пластину вставляється труба.

При підключенні витяжки, в кінці воздуховода можна поставити антівозвратний клапан. Відкривається, як «метелик», перешкоджає зворотному притоку повітря.

Особливості установки в нестандартних ситуаціях

Найпоширеніший випадок, якщо заважає газова труба. За допомогою дюбелів і довгих саморезних болтів можна приєднати брусок. На відстані газової труби кріпиться за рівнем, щоб витяжка була встановлена ​​без перекосів. Після чого обладнання кріпиться на брусок. Не повинно бути ніяких зрушень.

На брусок в повному обсязі накручуються саморізи, потім підвішується витяжка і закріплюється до кінця. Щоб кріплення вийшло міцним, нижче за рівнем кріпиться другий брусок. Таким чином, можна обійти газову трубу і надійно закріпити витяжку над газовою плитою.

Таким чином, можна обійти газову трубу і надійно закріпити витяжку над газовою плитою

Затіваючи ремонт на кухні, багато хто задається питанням. Яку техніку вибрати, щоб була якісною, а установка не складною? Як не заблукати в кухонних лабіринтах? Великим попитом користуються витяжки настінного типу. Крім свого основного завдання, вони прикрашають зовнішній вигляд приміщення. Модельний ряд відрізняється широким асортиментом матеріалів виготовлення, форм, кольорів і розмірів. Встановити витяжку над газовою плитою не складає великих труднощів.

Т З

На якій висоті необхідно вішати витяжку над газовою плитою?
На якій висоті вішати витяжку над газовою плитою?
Яку техніку вибрати, щоб була якісною, а установка не складною?
Як не заблукати в кухонних лабіринтах?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов