Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Навантажувачі: види і застосування

  1. Захоплення, підйом і переміщення
  2. Двигун і шини
  3. Деякі важливі чинники вибору навантажувача

Наша сеть партнеров Banwar

Самохідні механізми, призначені для вантажно-розвантажувальних робіт і укладання вантажів в складських приміщеннях - технічна база, багато в чому визначає конкурентоспроможність будь-якої великої логістичної компанії

Самохідні механізми, призначені для вантажно-розвантажувальних робіт і укладання вантажів в складських приміщеннях - технічна база, багато в чому визначає конкурентоспроможність будь-якої великої логістичної компанії. Без хорошого парку навантажувачів неможливо оперативно виконувати замовлення і забезпечувати безперебійну роботу транспорту.

Історія виникнення

Навантажувач - одне з найпрогресивніших і гуманних винаходів людства. Немає тяжчого і виснажливого ручної праці, ніж праця робітників-вантажників, який з розвитком техніки все більше і більше відходить у минуле. Сучасні робочі від фізичної праці поступово переходять до функцій операторів, керуючих сучасною технікою.

Перші навантажувачі відомі з дев'ятнадцятого століття. Найбільш серйозним прототипом сучасних машин можна назвати платформу з електроприводом, розроблену залізничною компанією Pennsylvania Railroad, яка використовувалася на вокзалах для перевезення багажу. Навантажувачі з'явилися в двадцяті роки. Це були конструкції американських і європейських автомобільних компаній. В кінці сорокових років минулого століття на передові позиції в розвитку вантажної техніки вийшла американська компанія Hyster, техніка якої використовувалася і під час війни, і пізніше, на відновленні зруйнованих бомбардуванням міст.

Не менш активно розвивалися і східно-європейські виробники навантажувачів «Балканкар» (Болгарія), «Львів» (Україна), Desta (Чехословаччина), Kraft (НДР). В кінці двадцятого століття виробники стали приділяти увагу не тільки функціональним якостям, а й дизайну своїх агрегатів для вантажно-розвантажувальних робіт.
Навантажувачі продовжують удосконалюватися і в наші дні, в їх розробці використовуються останні досягнення машинобудування. У наш час в десятку найпопулярніших брендів навантажувачів входять STILL, GmbH, Caterpillar, Komatsu, Kalmar, Toyota, Кion Group, Linde, Nissan.

Захоплення, підйом і переміщення

Ми застосовуємо в роботі різні типи машин, кожен з яких призначений для певного типу вантажів і операцій. Навантажувачі діляться на групи за типом двигуна, вантажопідйомності, габаритам і типам шин.
Перш за все, машини для навантаження і розвантаження розрізняються за типом захоплення на вилочні й ковшові. У вилочних вантажників захоплююче Пристрій сконструйовано у вигляді вилки, встановленої на каретці або щоглі. Цей тип навантажувачів розрахований на вантажі, упаковані в палети.
Навантажувачі можуть бути багатофункціональними, оснащеними різними видами змінного навісного обладнання: різної довжини вилами, захопленнями для бочок, кран-балкою, кіпові захопленням.
Вантажопідйомна щогла навантажувача може бути:
• двосекційна (дуплекс);
• дуплекс з вільним входом, має третій циліндр, який збільшує висоту вільного підйому (підйому каретки вилочного навантажувача без висунення другої секції щогли);
• трехсекционная (триплекс), що має найбільшу висоту підйому.
Ковшові навантажувачі переміщують сипучі матеріали за допомогою пристрою, що нагадує екскаваторний ківш. Вони також можуть застосовуватися для земляних робіт.
Підйомний елемент може перебувати спереду. Такі навантажувачі називаються фронтальними. При певних умовах навантаження і розвантаження зручніше використовувати бічні навантажувачі з розташованим збоку підйомним пристроєм.

Двигун і шини

За типом палива, на якому працює двигун, навантажувачі діляться на:
• бензинові;
• дизельні;
• газові;
• газово-бензинові;
• електричні.
На відкритому повітрі і в великих, добре провітрюваних приміщеннях наша компанія застосовує машини з двигуном внутрішнього згоряння, що працюють на різних видах палива. В експлуатації вони значно дешевше електричних навантажувачів, але при роботі ці механізми виробляють шум і виділяють вихлопні гази.

У закритих приміщеннях ми використовуємо тільки електричні машини, використання яких дорожче, але зате вони працюють безшумно і не забруднюють повітря. Електронавантажувачі наводяться в рух електромотором і як джерело енергії використовують акумулятор, який необхідно періодично заряджати.
За особливостями ходової частини навантажувачі діляться на колісні та гусеничні. Колісна техніка більш швидкісна і маневрена, однак при несприятливих погодних умовах набагато вигідніше гусеничні навантажувачі.
Зустрічаються чотирьох опорні навантажувачі, мають чотири опорних колеса і триколісні, що пересуваються на трьох колесах. Щоб вантажні машини успішно працювали, потрібно брати до уваги стан поверхні, по якій їм належить рухатися і вибирати механізми з найбільш підходящими шинами: пневматичними або супереластичними. Якщо поверхня нерівна, то краще використовувати навантажувачі з пневматичними шинами. Вони краще амортизують і оберігають вантажі від поштовхів і тряски. На поверхні, засіяної гострими предметами, краще застосовувати машини з суцільнолитими (супереластичними) шинами. Вони більш довговічні, але на нерівних майданчиках неефективні, оскільки не володіють амортизаційними властивостями.
За вантажопідйомності машини діляться на:
• легкі (від 500 кг до 2т.);
• середні (2-4 т.);
• важкі (4-10 т.);
• великовантажні (понад 10 т.).

Деякі важливі чинники вибору навантажувача

У грамотної організації вантажно-розвантажувальних робіт величезне значення має правильний вибір навантажувачів. Для цього необхідно ретельно проаналізувати не тільки особливості приміщення, де будуть відбуватися роботи, не тільки тип поверхні, по якій буде пересуватися навантажувач, але і габарити вантажів. Дуже важливо правильно визначити центр ваги, тобто відстань від каретки навантажувача до центра ваги вантажу, що піднімається.

Велике значення має такий параметр, як висота штабелювання. Залежно від того, на якій висоті будуть розміщуватися вантажі, потрібно вибирати підйомник з двосекційний або трехсекционной щоглою. У більшості сучасних навантажувачів щогла має функцію нахилу «вперед-назад».
Найдосконалішим типом навантажувача можна назвати навантажувач на шасі. Ці машини відрізняються потужністю, зручним управлінням, вони здатні розвивати велику швидкість, мають високий ККД і порівняно безпечні. Досить часто використовуються фронтальні навантажувачі на базі трактора. Вони стійкі до перевантажень і можуть використовуватися не тільки для навантаження-розвантаження, але і для інших робіт.
Вибираючи техніку для того чи іншого виду роботи, необхідно оцінити особливості складського приміщення, обсяги роботи, конфігурацію і вага вантажу. Тільки, виходячи з усіх цих даних, можна вибрати ідеальну техніку для вирішення поточної задачі.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов