Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Нон-стоп бензин

Наша сеть партнеров Banwar

Цього року ціни на бензин і дизпаливо змінюються настільки швидко, що автолюбителі не встигають їх запам'ятовувати, а багато хто з автовласників вже готові відмовитися від комфорту і ходити пішки.

Минулої неділі, 16 жовтня, автомобільне паливо подорожчало в дев'ятий раз за цей рік.

Солярка за ціною 95-го

Після червневої откруткі цін, що стала тоді реакцією на акцію «Стоп-бензин", Белнефтехим підвищує ціни обережно, але регулярно.
У нинішній раз ціни на бензин виросли в середньому на 3%, а на дизельне паливо, яке завжди було найдешевшим, - на 5%. В результаті в ціні солярка зрівнялася з 95-м бензином.

РЕКЛАМА

Якщо порівняти з початком року, то літр Н-80 виріс в ціні з 2850 до 4740 (66%), літр АІ-92 з 2870 до 4970 рублів (на 73%), АІ-95 з 3240 до 5360 рублів (65%) . Літр дизпального подорожчав найбільше - з 2580 до 5360 (107%).

Якщо попереднє підвищення цін на паливо «Белнефтехим» пояснював необхідністю «поетапного вирівнювання цін на товари в країнах Митного союзу», то зараз причиною зростання цін було названо наступне: нафтопереробні заводи стали закуповувати валюту по так званому ринковому курсу, і подорожчання відбулося «з метою підвищення ефективності роботи нафтопереробних заводів ».

Насправді експерти відзначають, що нафтопереробні підприємства працюють у збиток. Наприклад, Мозирський нафтопереробний завод став лідером у списку найбільш збиткових підприємств республіки за підсумками другого кварталу. Його збитки склали понад 180 млрд руб.

«Вважаємо кожен кілометр»

Кожне подорожчання палива викликає обурення у автолюбителів. «Я не пам'ятаю, щоб бензин в рік дорожчав по дев'ять разів, адже ні у кого зарплати так не росли, - обурено сказав автолюбитель з 10-річним стажем Олександр. - Якщо раніше на роботу, в магазини або на ринок я завжди їздив на машині, то зараз вважаю кожен кілометр, намагаюся більше їздити на громадському транспорті ».

РЕКЛАМА

Дивуватися обуренню автовласників не доводиться: адже за поточний рік купівельна спроможність зарплат скоротилася майже в півтора рази. Так, якщо в грудні 2010-го житель м Барановичі на середню зарплату міг купити 502 літри бензину АІ-92, то в жовтні - всього 365 літрів.

Поїздка на особистому авто стала відчутно бити по кишені автолюбителів. Так, на початку цього року на поїздку з Барановичів до Мінська і назад на бензині АІ-92 потрібно було витратити близько 69 тисяч рублів (при досить поширеному витраті 8 літрів на 100 км), то зараз така ж поїздка на автомобілі обійдеться в 119 тисяч рублів .

Однак найбільше постраждали власники дизельних автомобілів. Адже в жовтні літр дизпалива став коштувати стільки ж, як літр 95-го бензину. У підсумку, якщо в грудні на середню зарплату можна було купити 559 літрів солярки, то в жовтні - 338 літрів, тобто на 221 літр менше. При витраті 8 літрів ДТ на 100 км цього цілком вистачило б, щоб з'їздити на відпочинок до Криму і повернутися назад.

Незважаючи на те, що роздрібні ціни на нафтопродукти в Білорусі поки що нижче, ніж в суміжних державах, білоруським автовласникам від цього не легше. Адже при оцінці купівельної спроможності виявляється, що, наприклад, поляк на свою середньомісячну зарплату зможе купити майже в два рази більше бензину, ніж білорус.

Адже при оцінці купівельної спроможності виявляється, що, наприклад, поляк на свою середньомісячну зарплату зможе купити майже в два рази більше бензину, ніж білорус

Середня вартість бензину А-95 в країнах світу (в доларах США)

Ціна на паливо не зупиниться

Прогнози експертів на найближчий час невтішні. Так, практик-економіст Олександр Сінкевич вважає, що вартість літра палива буде розрахована виходячи з ринкового курсу долара, який встановиться після проведення єдиної торгової сесії на Білоруській валютно-фондовій біржі 20 жовтня. «Нафтопереробні підприємства в збитках. Якщо сировина для них буде закуповуватися за єдиним курсом, без підвищення цін на паливо не обійтися, притому подорожчання може виявитися шоковим для населення, - зазначив експерт. - Можливо, в уряді спробують згладити ситуацію, і зростання цін буде не разовим, а поступовим, але його все одно не уникнути ».

Директор інформаційно-просвітницького закладу «За Авто» Артем Шарков також упевнений в тому, що паливо подорожчає значно. «Після проведення єдиної торгової сесії на валютно-фондовій біржі рівень цін на паливо« підженуть »до ринкового курсу долара, - сказав він. - Крім усього, є інформація, що за кордон наші підприємства постачають зараз паливо за ціною 12 тисяч за літр. Я не виключаю, що і для білоруських автолюбителів воно може зупинитися на такій позначці ».

Разом з тим директор інформаційно-просвітницького закладу «За Авто» Артем Шарков вважає, що поетапне підвищення роздрібних цін на нафтопродукти, до протестної акції автомобілістів «Стоп-бензин" не призведе. «Поетапне і повільне подорожчання згладжує протестні настрої, - сказав Артем Шарков. - Якщо стрибок буде різкий, не виключено, що автолюбителі будуть намагатися висловити свій протест ».
На АЗС заправляються «по повній»

На одній з автозаправок «IP» розповіли, що, незважаючи на те, що паливо дорожчає із завидною регулярністю, обсяги продажів, як це не дивно, не зменшуються. «Зараз автолюбителі намагаються заправлятися під зав'язку. Можливо, боячись чергового подорожчання, вони намагаються хоч якось заощадити, - поділилися спостереженнями працівники автозаправки. - Мало хто купує по 5-10 літрів, все намагаються залити повний бак ».

Динаміка зміни цін на паливо в 2011 році в Білорусі

До речі

Як повідомляє «Інтерфакс-Захід», з 20 жовтня на 20% подорожчає природний паливний компримированні газ. Ціна цього виду газу при реалізації на автогазонаповнювальних компресорних станціях республіки з урахуванням ПДВ складе 1680 рублів за куб. м проти 1400 рублів за куб. м в даний час.

РЕКЛАМА

Автор: Інна ГОНЧАР

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов