Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Обжимка кручений пари - схема обтискача вилки RJ45, скачати обтискача - цоколевка rg - кручений пари RJ 45

  1. Одна кручена пара - один провід- кабель на два комп'ютери (зазвичай використовується при складності...
  2. Обжимка кабелю для гигабитной мережі
  3. Обжимка RJ 45 викруткою або що робити коли обтискача немає під рукою?
  4. Cтандарт на з'єднання провідників кабелю типу «кручена пара»:
Як обжати виту пару RJ-45 - 8P8C (rg45, rg 45 ко45) для мережі - хаба - роутера або терморегулятори пачкорд:

Наша сеть партнеров Banwar

Монтаж здійснюється спеціальною обжимкой Монтаж здійснюється спеціальною обжимкой   яка вдавлює металеві загострені із зворотного боку контакти Конект в провід, в результаті чого утворюється щільний контакт яка вдавлює металеві загострені із зворотного боку контакти Конект в провід, в результаті чого утворюється щільний контакт. Обжимка Rg45 цілком під силу кожному. В крайньому випадку кілька роз'ємів можна обжати викруткою, з деякою вправністю, про це напишемо в самому кінці цієї інструкції - керівництва, так як сущесвуют і більш прості варіанти.

Обжимка, терморегулятори RJ-45 за кольорами - схема кольорів:
Б О О Б З С Б З З Б К К
Біло-оранжевий * Помаранчевий * біло -Зелений * Синій * біло-синій * Зелений * біло-коричневий * Коричневий

Обжимка, терморегулятори RJ-45 за кольорами - схема кольорів:   Б О О Б З С Б З З Б К К   Біло-оранжевий * Помаранчевий * біло -Зелений * Синій * біло-синій * Зелений * біло-коричневий * Коричневий

Монтаж - схеми обтиску RJ-45 як прямий кабель за стандартом EIA / TIA-568B комп'ютер, телевізор, ресивер - хаб, роутер, стійка. Обжимаємо з двох кінців кабель однаково як показано на фото нижче. Один кінець - коннектор мережева карта комп'ютера інший гніздо хаба -роутера. Схема терморегулятори розводки пачкорд (короткий провід для коммутирования стійки) аналогічна.

При використанні монтажі комп'ютерної - електричної розетки вибираємо в розетки варіант «В».

Перехресний Кросовое кабель (- крос-овер Crossover) для з'єднання двох мережевих карт (комп'ютерів) безпосередньо (без хаба) комп'ютер-комп'ютер зі швидкістю до 100 мегабіт: Біло-помаранчева жила змінюється з біло-зеленій, помаранчева з зеленою.
Б З З Б О С Б З Про Б К К

З одного боку провід обжимаємо як показано на першому фото, а другий боці дроту як показано нижче. У підсумку ми обіжміть кабель яким можна з'єднати комп'ютери безпосередньо, без хаба -роутера, тобто мережева карта в мережеву карту комп'ютерів.

У підсумку ми обіжміть кабель яким можна з'єднати комп'ютери безпосередньо, без хаба -роутера, тобто  мережева карта в мережеву карту комп'ютерів

Тобто мережу комп-комп без роутера хаба на одній стороні дроти стандартна вище наведена обжимка кручений пари а на іншому кінці дроту міняємо місцями проводи на таку послідовність: БЗ - З - БО -С - БС - ОР - БК - К.

Одна кручена пара - один провід- кабель на два комп'ютери (зазвичай використовується при складності протягання другого кабелю):

Дана схема обтискача Дана схема обтискача   - розпаювання крос кабелю - підходить для 100-мегабітного з'єднання, так як при використанні 100-мегабітного з'єднання задіяні тільки 2 з 4 пар, а саме помаранчева-б / помаранчева і зелена-б / зелена - розпаювання крос кабелю - підходить для 100-мегабітного з'єднання, так як при використанні 100-мегабітного з'єднання задіяні тільки 2 з 4 пар, а саме помаранчева-б / помаранчева і зелена-б / зелена. При неможливості прокладки додаткового кабелю кручений пари або просто для жорсткої економії часто задіюють які не використовуються - синию і коричневу пари в такому випадку можна як вже було сказано обійтися одним кабелем на два комп'ютери.

Обжимка кабелю для гигабитной мережі

При використанні гігабітного з'єднання використовуються вже всі 4 пари провідників. При цьому обжимка кабелю на одному кінці робиться як на першому фото, а на другому набуває вигляду: БЗ З БО До БК Про БС С

Після будь-якої обтискача бажано продзвонити контакт тестілкой (спеціальним устройсва послідовно перевіряє всі лінії дроти), а при її відсутності при явної необхідності - мультиметром.

Обжимка RJ 45 викруткою або що робити коли обтискача немає під рукою?

А тепер повернемося до безвихідної ситуації, коли обтискача не дістати. А зробити - відновити мережу необхідно тут і зараз. Тобто rg45 обжати викруткою при помічені (rg45? Ко-45, до 45, ко45). Отже, беремо про запас конекторів, і як завжди з запасом по довжині виту пару. Потім акуратно маленькими кусачками і / або бокорезами і / або просто гострим ножем не допускаючи скільки-небудь сильного сплющивания рівненько відрізаємо провід. Потім з запасом расшкуріваем верхню оплетку кручений пари. Потім розплітаємо і розгладжуємо в ряд згідно зі схемою наведеної вище за кольорами проводки. Якщо ви ошкурить провід з надто великим запасом або кінці зрізу приплющив просто, наприклад, на дерев'яній дощечки гострим ножем їх рівненько підрівнюємо. Потім вставляємо, як зазначено на малюнку.

Так що б металева жила була добре видна і впиралася в самий кінець коннектора і проглядалася збоку - якщо дивитися на малюнок, то зверху. Потім невеликий досить гострою викруткою чітко вдавлюємо акуратно металеві контакти коннектора так що б збоку - на малюнку зверху ми чітко бачили що кожен коннектор пробив оплетку дроти, єдиний момент потрібно звичайно не перестаратися так як сильно деформована контактна майданчика в конектор теж не є добре.

Далі вже широкої викруткою вдавлюємо сильним натисканням поперечну пластмасу (ямка поперек контактам на коннекторе) так що б вона поперечно проводках прогнувшись в низ їх сильно затиснула. Якщо провід тимчасовий або часто не рухається то дану пластмасу можна і не вдавлювати. Вона просто додатково фіксує проводки в коннекторе. Далі по можливі тести Далі вже широкої викруткою вдавлюємо сильним натисканням поперечну пластмасу (ямка поперек контактам на коннекторе) так що б вона поперечно проводках прогнувшись в низ їх сильно затиснула ..

Звичайно обжимати викруткою це у всіх сенсах не є добре, як по ефективності, так і за часом, і тим більше за якістю результату. Хоча в цілому це цілком працездатний (неодноразово перевірений особисто) і досить простий в здійсненні варіант. Але ще простіше просто попросити знайомого працюючого в близько комп'ютерної - комп'ютерної сфері обтиснути 4-6 коротеньких решт кручений пари і просто потім принісши їх додому відповідно квітам припаяти - подовжити виту пару.

Звичайно, не всяка кручена пара більш-менш нормально в принципі паяется. Але ацетиленовий кислота і / або нормальна паяльна кислота і / або нормальна каніфоль роблять неможливе - можливим. Припій в соотвесвенно практично не позначається на швидкість і стабільність в звичайних стандартних умовах роботи.

Cтандарт на з'єднання провідників кабелю типу «кручена пара»:

Сучасні обтискача досить універсальний пристрій, зокрема в інструкції до обжимний інструмент представленому на фото вище написано: For cuts, strips and crimps 8P8C / RJ-45, 6P6C / RJ-12, 6P4C / RJ-11 in one tool. Загалом 3 в 1 - обрізка, расшнуровка і вдавлення - обжимка.

TIA / EIA-568-B (AT & T 258A) - набір з трьох телекомунікаційних стандартів, випущених Асоціацією телекомунікаційної промисловості США в 2001 році, який замінив собою застарілий стандарт TIA / EIA-568-А. Ці стандарти описують побудову телекомунікаційних структурованих кабельних систем в будівлях.
Ці стандарти найбільш відомі за двома таблицями T568A і T568B (найбільш часто використовуваний в Росії -B), які описують з'єднання провідників кабелю типу «кручена пара» (англ. Twisted pair) з контактами роз'ємів 8P8C (часто помилково званими RJ-45) при організації мережі Ethernet. Pin / Ethernet / TIA / EIA-568-B (AT & T 258A)

1) / Transmit + / White with Orange stripe 2) / Transmit + / Orange 3) / Receive + / White with Green stripe 4) 5) 6) / Receive - / Green 7) 8)

8P8C (8 Position 8 Contact), часто через поширеність вище пріведеннной розводки званий RJ45 або RJ45 - уніфікований роз'єм, який використовується в телекомунікаціях, має 8 контактів і засувку.

RJ - registered jack - будь-який роз'єм, застосовуваний для з'єднань, RJ це сленгові назву для модульної розетки. Абревіатура RJ використовується для ідентифікації кабельної розводки. Кожен тип роз'ємів може використовуватися для різних конфігурацій розводки. Наприклад 6-ти піновий роз'єми конфігурують в міру необхідності як під однопарний схему розводки RJ11C, так і двупарную RJ14C.

Використовується для створення ЛВС за технологіями 10BASE-T, 100BASE-T і 1000BASE-TX з використанням 4-парних кабелів кручений пари. Використовується в багатьох інших областях і для побудови інших мереж.

Телефонний уніфікований роз'єм RJ-11 менше за розміром і може вставлятися в гнізда 8P8C (для забезпечення сумісності).

Різновиди кабелю:Різновиди кабелю:

В залежності від наявності захисту - електрично заземленої мідної сітки або алюмінієвої фольги навколо скручених пар, визначають різновиди даної технології:
* Незахищена кручена пара (UTP - Unshielded twisted pair) - відсутній захисний екран навколо окремої пари найчастіше це UTP категорії 5 і вище;
* Фольгированная В залежності від наявності захисту - електрично заземленої мідної сітки або алюмінієвої фольги навколо скручених пар, визначають різновиди даної технології:   * Незахищена кручена пара (UTP - Unshielded twisted pair) - відсутній захисний екран навколо окремої пари найчастіше це UTP категорії 5 і вище;   * Фольгированная   кручена пара (FTP - Foiled twisted pair) - також відома як F / UTP (див кручена пара (FTP - Foiled twisted pair) - також відома як F / UTP (див .: en: Screened fully-shielded twisted pair # Screened Shielded Twisted Pair (S / STP)), присутній один загальний зовнішній екран у вигляді фольги;
* Захищена вита пара (STP - Shielded twisted pair) - присутній захист у вигляді екрану для кожної пари і загальний зовнішній екран у вигляді сітки;
* Фольгированная екранована кручена пара (S / FTP - Screened Foiled twisted pair) - зовнішній екран з мідної обплетення і кожна пара в фольгованої оплетке;
* Незахищена екранована кручена пара (SF / UTP - Screened Foiled Unshielded twisted pair) - подвійний зовнішній екран з мідної обплетення і фольги, кожна кручена пара без захисту.

Екранування забезпечує кращий захист від електромагнітних наведень як зовнішніх, так і внутрішніх, і т. Д. Екран по всій довжині з'єднаний з неізольованим дренажним проводом, який об'єднує екран в разі поділу на секції при зайвому вигині або розтягуванні кабелю.

Залежно від структури провідників - кабель застосовується одно- і багатожильний. У першому випадку кожен провід складається з однієї мідної жили, а в другому - з декількох.

Одножильний кабель не передбачає прямих контактів з підключається периферією. Тобто, як правило, його застосовують для прокладки в коробах, стінах і т. Д. З подальшим параметрів завершення розетками. Пов'язано це з тим, що мідні жили досить товсті і при частих вигинах швидко ламаються. Однак для «врізання» в роз'єми панелей розеток такі жили підходять як не можна краще.

У свою чергу багатожильний кабель погано переносить «врізання» в роз'єми панелей розеток (тонкі жили розрізаються), але чудово поводиться при вигинах і скручуванні. Крім того, багатожильний провід має великий загасанням сигналу. Тому багатожильний кабель використовують в основному для виготовлення патчкордів (англ. Patchcord), що з'єднують периферію з розетками.

джерело

Обжимка RJ 45 викруткою або що робити коли обтискача немає під рукою?
Rg45?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов