Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Офіційний сайт компанії «Ноотехніка» | Електронні вимикачі noolite

Наша сеть партнеров Banwar

Ну, ви ж знаєте, що я фанат ідеї "розумного будинку", за першим диплому електронник і тому іноді сумую без паяльника. Тому сьогодні розповім вам (і буду пекельно рекламувати!) Цікаві і корисні речі. Читачі щоденника - електронщики з Білорусії компанії "НООТЕХНІКА" прислали мені кілька електронних вимикачів, які я тут же почав прилаштовувати по всій квартирі. Це ціла серія електронних пристроїв, якими білоруські електронщики випереджають за ціною / якістю китайські розробки.

Ідея полягає в тому, щоб включати (або регулювати) світло дистанційно зі спеціальних пультів, які можна наклеїти в будь-якому місці без проводів. А де-небудь біля лампи в прихованому місці встановлюється маленька коробочка-радіокоммутатор.

Пристрої поставляються в коробочках такого приблизно дизайну:

Ну, ви ж знаєте, що я фанат ідеї розумного будинку, за першим диплому електронник і тому іноді сумую без паяльника

Пультік виглядає так. На фотке його розглядає Стасько і заїхав в гості музикант Костя Арбенин. Пульт можна наклеїти в будь-якому місці квартири - там літієва батарейка, на роки вистачить:

Пульт можна наклеїти в будь-якому місці квартири - там літієва батарейка, на роки вистачить:

Сам комутатор - це маленька коробочка з антенкой і чотирма проводками: два в мережу, два до лампочки. На знімку комутатор для ламп розжарювання SN111-500 - до 500Вт (бувають і 5000Вт), він регулює яскравість. Зовні схожі, але пластикові (без алюмінієвої боку) - комутатори для люмінесцентних ламп. Наука фізика не залишає можливості регулювати яскравість люмінесцентних ламп, але їх можна просто включати або вимикати.

Наука фізика не залишає можливості регулювати яскравість люмінесцентних ламп, але їх можна просто включати або вимикати

Першу задачу, яку я вирішив в будинку - це облаштування додаткового вимикача світла у ванній для чотирирічного Стасько. Тому що типові вимикачі в будинках радянської закладки з неясної причини розташовувалися на такій висоті, що дитині світло не включити, а тільки бігати і кричати "мама, тато, включи мені світло у ванній":

Тому що типові вимикачі в будинках радянської закладки з неясної причини розташовувалися на такій висоті, що дитині світло не включити, а тільки бігати і кричати мама, тато, включи мені світло у ванній:

Стандартні наші трехклавішние вимикачі зручні тим, що всередині проведена розетка, а значить є куди включити комутаційний блок. Під'єднали, налаштовуємо:

Під'єднали, налаштовуємо:

Налаштування проста. Детально цитувати інструкцію не буду, але сенс в тому, що треба натиснути непримітну кнопку (здавленням корпусу) і перейти в режим прив'язки пульта. Схожа кнопка є і на пульті. Будь-пульт можна прив'язати до будь-якого пристрою, і не тільки до одного. Всі разом це ще дає можливість задавати сценарії, наприклад пульт біля вхідних дверей, що відключає / включає відразу все лампи в квартирі. Прив'язка пристроїв не залежить від перебоїв енергії і збережеться на роки. Що таке "сценарій"? Припустимо, у вас у всіх кімнатах встановлені електронні вимикачі, а біля дверей пульт PU212 (або в кишені брелок PN313). Там є кнопка "сценарій". Встановлюємо світло в потрібний стан - на кухні включимо, у ванній вимкнемо, в кімнаті виведемо середній рівень яскравості, після чого утримуємо кнопку сценарію кілька секунд (поки світильники не засвітяться). Тепер, прийшовши додому ввечері, в темряву, можна ще за дверима натиснути з пульта кнопку сценарію (або біля дверей в передпокої), і світло в усіх місцях стане таким, як треба.

Тепер, прийшовши додому ввечері, в темряву, можна ще за дверима натиснути з пульта кнопку сценарію (або біля дверей в передпокої), і світло в усіх місцях стане таким, як треба

Один раз прив'язали пульт - і все, запихає пристрій в щілину (на щастя у стандартних трьохклавішний вимикачів така щілина є).

Один раз прив'язали пульт - і все, запихає пристрій в щілину (на щастя у стандартних трьохклавішний вимикачів така щілина є)

Дорогий Станіслав Леонідович! Оскільки ви малого поки зростання, ми зробили вам окремий вимикач світла у ванній (як ви здогадалися, я його просто Запаралеленими з відповідною кнопкою виклику). Вибирай, Станіслав, де тобі зручніше буде його наклеїти, щоб самому включати світло? Дитина вибирає ... наклеїти в самій ванній. Я чесно намагався йому пояснити, що це не саме вдале місце (хоча я бачив в житті і таке). Пояснюю: краще повісити зовні, щоб не бігати в темряву і шукати вимикач навпомацки. Але Станіслав Леонідович був непохитний: хочу, каже, в ванну сюди, і тільки сюди. Навпомацки знайду, а що стосується темряви - так я її не боюся! Гордий. Ну - справа твоє. Думка молодої людини поважаємо:

Думка молодої людини поважаємо:

Наступне завдання - обладнання люстри. У люстрі у мене давно стоять енергозберігаючі, а щоб світло можна було плавно зменшувати, додаємо ще маленьку лампочку розжарювання, міньйон. Запускаємо в світило 200 вольт і ставимо два комутатора. Один для люмінесцентних, він буде включати і вимикати їх. Інший - для ламп розжарювання, він буде регулювати яскравість міньйон:

Інший - для ламп розжарювання, він буде регулювати яскравість міньйон:

Пульти можна тепер приклеїти в будь-який зручний місце (та ще продублювати), забувши всі проблеми проводів як страшний сон. А у NooLite ще є і портативна версія пульта - брелок:

А у NooLite ще є і портативна версія пульта - брелок:

До речі, радіус дії великий - достатній для управління квартирою або офісом. В процесі експериментів я сходив з пультом на пару поверхів вище, але працювало і звідти. Оскільки був в домашніх тапочках, вище пертися було лінь, так що точний радіус я не знаю, але ясно одне - він цілком достатній. Усередині всіх цих штук коштує досить розумна схемку. Вона займається не тільки тупим включенням, але ще запам'ятовує стану і робить інші дрібні послуги. Наприклад, ти викрутив яскравість на мінімум (все згасло) і потім взагалі вимкнув (виключення - спеціальна кнопка, щоб кожного разу не перенастроювати яскравість). Але при наступному включенні яку яскравість тобі дати? Яку ти встановив минулого разу - темряву повну? Так буде незрозуміло, включився світло чи ні. Тому в цьому випадку все одно світло включається на мінімум - щоб показати, що він на мінімумі. На цьому простому прикладі ми бачимо, що творці продумали дуже багато дрібниць.

На цьому простому прикладі ми бачимо, що творці продумали дуже багато дрібниць

Ціна комплекту "пульт + вимикач" в середньому трохи менше 1000 руб , Що для такої штуки дуже мило. Нагадую, сайт виробників: http://noo.com.by .

Мінуси - не виявлені. Є трохи незвична затримка в півсекунди: ти натиснув на кнопку, а світло включився не в ту ж мить. Але це питання звички. Точно так же питання звички самі сенсорні вимикачі. І ось тут би я запропонував розробникам подумати про серію вимикачів з іншим дизайном. Не кажучи вже про колір, форму, мало б сенс зробити серію вимикачів з більш ергономічними кнопками. Все-таки плоскі сенсори без ходу під пальцем - це стиль хайтек. А можливо багато домогосподарки і домохазяїни віддадуть перевагу опуклі зручні кнопки, які б відчутно натискалися або навіть клацали. Ну і звичайно регулювання яскравості мало б сенс зробити (на правах варіанти дизайну) не двома кнопками, а великим зручним коліщатком. Але це так, ідея.

PS: Розробники, до речі, по секрету розповіли, що зараз готується USB-модель пульта, що працює від комп'ютера. І у мене звичайно відразу засвербіли руки здійснити давню мрію - управління голосом.

USB-вимикача поки у продажу ще немає, але я вже поцікавився, що в світі є для розпізнавання голосу. І знайшов для себе гугловський API, за допомогою якого зібрав поки систему програвання музики за запитом. Наприклад, якщо сказати "музика осінь", система полізе в мій музичний архів, вибере там всі пісні зі словом "осінь" в назві і почне їх грати. Працює! Вчора ввечері весь день розмовляв з мікрофоном. Правда, з відстані кількох метрів від мікрофона ноутбука мова Гугль розбирати перестає. І багато робить помилок. Наприклад, мені так і не вдалося його змусити грати пісні зі словом "весна" - він перекладав як "авто" і запускав в плейлист не тільки всі треки зі словами "автоматика", "автобус", але і 2000 треків з папки "Авторська пісня і шансон ", що виявилося зовсім нестерпно. Погано було і з англійською мовою. Я звичайно розумію, що мій акцент жахливий, але розпізнати "Jesus Christ Superstar" як "повія" - так ти, Гугль, позамежний кощунник. Кому цікаво, як я з цим вчора експериментував, під катом скриптик (для Лінукса). Маю велику надію, що в найближчі років п'ять розпізнавання голосу буде активно вдосконалюватися, а USB-вимикачі з'являться раніше;)

Що таке "сценарій"?
Вибирай, Станіслав, де тобі зручніше буде його наклеїти, щоб самому включати світло?
Але при наступному включенні яку яскравість тобі дати?
Яку ти встановив минулого разу - темряву повну?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов