Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Огляд Nikon D5000

  1. режими зйомки Як і в більшості дзеркалок, режими зйомки перемикаються поворотом спеціально диска....

режими зйомки

Наша сеть партнеров Banwar

режими зйомки

Як і в більшості дзеркалок, режими зйомки перемикаються поворотом спеціально диска. Основні режими наступні:

  • Авто (або «Зелений). У цьому автоматичному, «однокнопочному», режимі практично всі параметри Камера визначає відповідно до поточної ситуації. Спалах вистрибує і спрацьовує автоматично, якщо об'єкт погано освітлений. Контроль за параметрами зображення в цьому режимі відключений.
  • Програмний автомат P. Камера підбирає витримку і діафрагму для оптимальної експозиції.
  • Пріоритет діафрагми A. Ти встановлюєш діафрагму, камера визначає витримку.
  • Пріоритет витримки S. Ти ставиш витримку, камера підбирає діафрагму.
  • Ручний M. Тут ти сам визначаєш і витримку, і діфрагми.

Тут ти сам визначаєш і витримку, і діфрагми

Найбільш сприятливі умови, в першу чергу для початківців користувачів, надають сюжетні програми. На диску режимів окремими положеннями винесені сім сюжетів: Портрет, Пейзаж, Діти, Спорт, Макро, Нічний портрет і без спалаху, а за положенням диска SCENE приховано ще 13 сюжетних програм. Їх перебір (коліщатком управління) супроводжується анімацією на моніторі. Використання сюжетних програм накладає радикальні обмеження на можливості налаштування параметрів - блокується навіть введення експокорекції, режими спалаху також жорстко обмежуються (наприклад, в Пейзажі вона відключена, і передній план навіть при бажанні вже не підсвітити, в Портреті вона на встановлюється на Авто - відповідно, спрацьовує навіть всупереч твоїм бажанням). Тобто, сюжетні програми здатні сильно полегшити життя, але в даному випадку вони беруть на себе аж надто багато.

Тобто, сюжетні програми здатні сильно полегшити життя, але в даному випадку вони беруть на себе аж надто багато

Режим живого виду з'явився в зеркалках відносно недавно (раніше можливість візування по екрану була тільки у компактних камер), але вже встиг пройти хоч і короткий, але все ж еволюційний шлях. У моделі D5000 розробники відмовилися від фазового автофокусу (з використанням основних фокусировочних датчиків камери) - справа в тому, що він по суті своїй повільний і галасливий, супроводжується ударами дзеркала (і щоб сфокусуватися, і щоб зробити знімок). Тут же використовується тільки автофокус контрастного типу (по сигналу з матриці, як в компактних камерах) - зате аж в чотирьох варіантах. Розпізнавання облич знаходить до п'яти осіб в кадрі, обводить їх жовтими квадратиками, а коли сфокусується (на найближчому) - воно стають зеленими. У двох варіантах (Широка і Нормальна область АФ) ти можеш переміщати прямокутник відповідного розміру по полю кадру. «Ведення об'єкта» використовується при русі об'єкта в поле зору. В цілому контрастний АФ став швидше, в порівнянні з першими моделями, де він з'явився, але все ж він залишається повільним - секунди дві-три, і це при хорошому освітленні. Так що в першу чергу він підходить для неквапливої ​​зйомки, не дарма Nikon називає режим живого виду «штативним». Однак режим живого виду може виявитися також корисним при зйомці зверху, на витягнутих руках над натовпом, або, навпаки, знизу від самої землі - дозволяючи легко створювати незвичайні і ефектні ракурси.

Відеозйомка

Відеозйомку, яку розробники називають «D-movie», не відразу і зрозумієш, як включати. На диску режимів її немає, в меню - тільки настройка дозволу, аж до максимальних [Email protected] , Але знову ж таки, не включення запису. Насправді, відеозйомка включається з режиму живого виду, потрібно просто натиснути кнопку ОК. На моніторі побіжить що залишився до кінця запису час - тривалість окремого ролика не може перевищувати п'яти хвилин. Це обмеження, але не таке вже принципове. Незручність воно викличе лише в екзотичних ситуаціях - наприклад, якщо ти записуєш лекцію, то доведеться кожні п'ять хвилин перезапускати запис. У більшості ж реальних випадків відеозйомка всяко ведеться відносно короткими епізодами.

А ось автофокусування при відеозйомці не працює. Однак і це не така вже й велика біда, як може здатися. Згадай, як виглядають справжні, серйозні фільми. Як правило, вони складаються з фрагментів з фіксованою фокусною відстанню, зуммирование в межах кадру зустрічається вкрай рідко. Переклад же різкості з одного плану на інший - з однієї особи на іншу, з героя на фон - зустрічається часто, але цю-то можливість D5000 якраз і дає! У дзеркалки з великої матрицею глибина різкості набагато менше, ніж у компактних фотоапаратів (та й аматорських відеокамер), так що тут тобі і карти в руки. Правда, попрацювати доведеться, але що ж поробиш. Хочеш отримати ефект перекладу фокуса, який виглядає красиво і професійно - постарайся розвинути в собі відповідні навички, не так вже це й складно. Ну а якщо перекладу не потрібно, то просте розмиття заднього плану з чіткими героями на передньому зробити ще простіше - один раз навів на фокус і знімаєш.

Виходить, відеозйомка з D5000 буде виглядати так: настроюєш зум і фокус, знімаєш безперервний фрагмент. Потім отримані епізоди ріжеш і склеюєш в зовнішньому редакторі. Зауважимо, що якщо ти часто перемикаєшся між фото- та відеозйомкою, виникає незручність - потрібно кожен раз перемикати режим фокусування на ручний, а при поверненні до фотозйомки - назад на авто; можна легко забути це зробити і зіпсувати знімок.

При відеозйомці продовжують працювати сюжетні програми (як мінімум, деякі з аспектів, наприклад, підвищення насиченості в сюжетах Пейзаж або Осіннє листя). Якість звуку аналогічне Nikon'у D90, роз'єму для підключення зовнішнього мікрофона немає. При панорамуванні виникає ефект «гойдаються вертикалей» - рухаєш камеру в сторону, а вертикальні лінії відстають, викривляються. Стовпи погойдуються, ніби гумові. Очевидно, сигнал зчитується не миттєво з усією матриці, а послідовно, безперервно, і виходить, що в міру зчитування і формування зображення картинка встигає змінитися, піти убік ... і виглядає це як викривлення. Втім, різкі бічні руху камерою в будь-якому випадку при відеозйомці протипоказані.

Однак все дрібні недоліки і незручності з лишком окупаються якістю зображення. Фільми виходять немов знятими на кіноплівку - соковитими, насиченими, м'якими (без болісно-попиксельной структури). До якості хорошою відеокамери вони все ж не дотягують, але перевага над цифрокомпактах разюча. Постав камеру на штатив, що не зловживай зумуванням в межах кадру, і тоді поєднання стабільності картинки з невеликою глибиною різкості і епізодичними перекладами фокуса між планами дозволить тобі отримувати ефектні, професійно виглядають фільми.

Зауважимо, що у деяких конкурентів автофокус при відеозйомці працює. Однак і там «на льоту» користуватися ним навряд чи вийде. Він повільний і нишпорить туди-сюди, не відразу чіпляючись на об'єкті, і виглядає це несимпатичні. Методика роботи все одно буде тією ж - спочатку наводити на фокус, потім починаєш запис, а в процесі зйомки автофокусування не використовуєш.

Автор: Дмитро Крупський

Повернутися до списку оглядів
Перейти до обговорення на форумі
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов