Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Особливості ПДР або правила дорожнього руху в Європі

  1. По якій стороні їхати
  2. Швидкість руху
  3. Наявність жилетів зі світловідбиваючими вставками
  4. Антирадари і «противотуманки»
  5. Використання клаксона
  6. Розмови по телефону

Наша сеть партнеров Banwar

Особливості ПДР в Європі

Особливості ПДР в Європі

Плануючи поїздку по Європі на автомобілі, виділіть час і ретельно вивчіть правила дорожнього руху в європейських країнах, які лежать на маршруті вашого прямування.

За великим рахунком, різниця ПДР України та Європи невелика, оскільки багато країн приєдналися до Віденської конвенції про дорожній рух, яка була прийнята в 1968 році. Також існує додаткова конвенція про дорожні знаки і сигнали - тому великої різниці між нашими позначеннями і знаками на дорогах Європи ви теж не помітите.

Тексти документів знаходяться у вільному доступі, так що ви можете ознайомитися з ними на сайті unece.org , А також на офіційному ресурсі Верховної Ради України .

Незважаючи на те, що основні принципи ПДР європейських країн схожі, в деяких з них є свої нюанси. Їх незнання може коштувати вам не тільки штрафу, але й поставити під загрозу вашому здоров'ю та безпеці оточуючих.

Ось деякі особливості дорожнього руху в Європі, знаючи які ви будете почувати себе впевненіше за кермом автомобіля в незнайомій країні.

  • По якій стороні їхати

На 72% доріг в світі прийнято правосторонній рух (червоним), а лівосторонній (синім) - на 28%. В Європі країн, в яких автолюбителі рухаються по лівій стороні трохи - це Великобританія, Ірландія і Мальта.

  • Швидкість руху

Переважно у всіх європейських країнах вимоги до швидкісного режиму збігаються. Обмеження по швидкості в межах населеного пункту в середньому 50 км / год, за містом - 90 км / год, на швидкісних автострадах - близько 120 км / ч. Однак, трапляються й винятки, тому перед поїздкою варто звіритися з прийнятими нормами в конкретній країні.

Сума штрафу залежить від швидкості, з якою ви їхали: вище перевищення - більше штраф. Наприклад, якщо ви перевищите допустиму швидкість руху на 50 км / год на дорогах Німеччини (на тій ділянці, де є обмеження), то заплатите штраф близько 300 євро. А ось таке ж порушення у Франції може загрожувати вам штрафом в 1500 євро.

  • Наявність жилетів зі світловідбиваючими вставками

Європейські правила дорожнього руху зобов'язують водіїв мати в машині світловідбиваючі жилети. Їх слід надягати кожен раз, коли виходиш з авто на трасі, знаходишся на узбіччі або проїжджої частини. За невиконання цього правила загрожує штраф, сума якого варіюється в залежності від держави. Колір жилета в різних країнах може відрізнятися, єдина умова - щоб він був яскравим і мав світловідбиваючі смуги.

  • Антирадари і «противотуманки»

Використання антирадарів, а також протитуманних фар при хороших погодних умовах в більшості країн Європи заборонено і спричинить за собою штрафні санкції (в середньому від 20 до 60 євро).

  • Використання клаксона

Звичку сигналити неквапливому або зазівався на світлофорі водієві доведеться залишити на батьківщині. Так як застосовувати такого роду спосіб для залучення уваги або висловлення невдоволення загрожує покаранням. Виняток - екстрені ситуації.

  • Розмови по телефону

Таке «задоволення», як бесіда по мобільному під час їзди, суворо карається європейським законодавством. Для здійснення дзвінків в дорозі вам знадобляться пристрої Hands free або гучний зв'язок.

Детальніше про те, скільки може заплатити любитель поговорити за кермом, а також про те, чого ще не варто робити на дорогах Європи, читайте в нашій спеціальній статті « Автомобільні штрафи в Європі ».

Детальніше про те, скільки може заплатити любитель поговорити за кермом, а також про те, чого ще не варто робити на дорогах Європи, читайте в нашій спеціальній статті «   Автомобільні штрафи в Європі   »

І на закінчення назвемо ще кілька особливостей, які необхідно враховувати при водінні на території європейських країн:

  • В якості знака, який висловлює прохання дати дорогу, використовується включення лівого поворотника, а не миготіння дальнім світлом, як часто відбувається у нас.
  • На дорогах з декількома рядами потрібно пересуватися в крайньому правому ряду. Перебудова в інші ряди дозволена тільки з метою обгону. При цьому їхати в «більш лівому» ряду, якщо правий вільний, можна тільки 1 км.
  • На червоний сигнал світлофора можна повертати направо, навіть якщо не горить додаткова секція. Тільки перед цим необхідно пропустити учасників руху з інших напрямків.
  • Дорожні правила Європи не передбачають розрізнення понять «обгін» і «випередження». Так що при вигляді знака, який забороняє обгін, випереджати машини не варто. На додаток, на заміських трасах можна випереджати по правій смузі.
  • Телефонний номер для екстрених ситуацій, діючий по всій Європі - 112.

Як бачите, правила дорожнього руху в Європі мають свою специфіку. Так що гранична уважність і обережність під час автопоїздки по незнайомій країні будуть гарантією приємного та безпечного відпочинку.


Є питання по наших послуг? Телефонуйте нам за тел. +380 68 144-63-95


Для пошуку кращих авіаквитків, готелів і оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner

Є питання по наших послуг?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов