Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

П'ять кольорів для відеокарт

  1. Вступ
  2. Як проводилося тестування
  3. Круглі кулери
  4. Висновки
  5. Додаткові матеріали

Наша сеть партнеров Banwar

Пройшли ті часи, коли відеокарти не грілися. Можливо, вони колись ще повернуться, але на сьогоднішній день відеочіпи стали настільки гарячими, що для їх охолодження недостатньо звичайного кулера, скрученого з 486-го процесора. Сьогодні для охолодження відеокарт використовуються кулери, зроблені за тими ж технологіями, що і для гарячих процесорів Athlon / Pentium 4. Раніше ми дивилися на відеокарту і просто візуально визначали, хороший кулер, чи ні, а точніше - наскільки він великий. В принципі, у нас-то і не було іншого вибору, та й охолоджувати ядро ​​відеокарти вище норми сенсу не було, як і немає зараз. Але тепер, коли охолоджувачі відеочіпів продаються Retail, на полицях магазинів, коли у виборі між однаковими відеокартами різних виробників вирішальну роль відіграє кулер, пора придивитися до цих пристроїв, і прийшов час поговорити про них більш серйозно.

Вступ

Взагалі, кольорів для відеочіпів, як таких, дуже мало. Компанії-виробники цих пристроїв заявляють їх, як охолоджувачів просто чіпів. Найчастіше - BGA кулери, або кулери для системних / відео чіпсетів. Воно й зрозуміло, адже з одного боку системні чіпи підходять по його виділяє тепла до GPU відеокарт, а з іншого боку, і ті і інші використовують корпусу BGA стандартних розмірів, а значить кріплення для кольорів ідентичні. А взагалі, як кріпиться охолоджувач на чіпсет? Взагалі-то, способу два. І обидва вони добре нам відомі. Перший - приклеювання теплопровідним клеєм радіатора до поверхні чіпа, а другий - закріплення радіатора, або спеціальної скоби за отвори в друкованій платі. Звичайно, перший спосіб зручніше, тому що до чіпу можна приклеїти практично будь-який радіатор. А ось якщо ви вирішили кріпити його до друкованої плати, то вам треба знати, що в залежності від розмірів охолоджуваного чіпа, отвори в друкованій платі можуть бути розташовані на різній відстані, а це зажадає застосування іншого кріплення. З іншого боку, приклеєний кулер - це на все життя. Віддерти його складно, і хоча для справжнього оверклокера немає нічого неможливого, піти на таку операцію наважиться не кожен. Відповідно, мертвий вентилятор на приклеєному кулере відеокарти - гарантія того, що з її продажем у вас виникнуть роблеми.

Відкрите, як і материнські плати - це річ нестандартна. Нестандартна у всьому, включаючи охолодження. Тому сьогодні для живлення вентиляторів відеокарт використовуються кілька типів конекторів з двома різними напругами - 5 Вольт і 12 Вольт. Деякі відеокарти вміють знімати показання тахометрів вентиляторів, і хоча нічого в цьому складного немає ні з боку охолоджувача, ні з боку самої плати, поки що ще лише одиниці виробників відеоплат застосовують апаратний моніторинг охолодження. Ті ж кулери, що продаються окремо, підключаються через Molex конектор до материнської плати і мають перехідник на PCPlug в комплекті.

Я пам'ятаю, з яким подивом дивилися покупці на перші відеокарти з активним охолодженням. Можливо, скоро ми також будемо дивитися на водяній відвід тепла від плат розширення комп'ютера. Але за останні пару років еволюції відеокарт, їх охолодження теж не стояло на місці і пройшло свій шлях від пасивного радіатора на GPU до системи водяного охолодження чіпів пам'яті і процесора. Останні тільки з'являються у продажу на ринку, але їх поширення - лише питання часу. При тому, що ідея водяного охолодження відеокарт може легко перекочувати від одного виробника до іншого, чого ми і чекаємо. Ну а поки що давайте почнемо з того, що охолоджує нашу відеосистему. Поки що вони зовсім маленькі - майже не шумлять, споживають мало і зі своїми нескладними завданнями справляються на славу. Відповідальності на них ніякої, адже зупинка кулера на відеокарті не приведе до її втрати. Зате скільком ми зобов'язані саме їм, що дозволив отримати нам кілька зайвих кадрів в іграшках.

Як проводилося тестування

Тестова системаПроцесор

AMD Athlon 1200 Материнська плата Soltek SL75DRV Відеокарта Inno3D Tornado3 Температура повітря 26оС

Для тестування ми використовували комп'ютер, конфігурація якого вказана в таблиці справа. Ми встановлювали кулери на відеокарту InnoVision Tornado3, використовуючи одну і ту ж срібну термопасту від компанії Titan. Відеокарта працювала в двох режимах. режим простою, при якому в номінальному режимі, при частоті відеокарти 200/460 МГц система працювала в 2D редакторах типу Adobe Photoshop 6 та інших офісних додатках. У режимі максимального нагріву відеокарта розганяла до частоти 220/460 МГц і працювала в тестах 3DMark2001 . Тепер треба сказати про те, як знімалися показники температури. Як відомо, BGA чіп розсіює тепло в обидві сторони. Тому ми використовували спеціальний електронний термометр, датчик якого поміщали на задню стінку відеокарти, прямо під відеочіпом. Для кращого нагріву датчика на задній стінці відеокарти була зроблена невелика подушка з срібною термопасти. Ми розуміємо, що результати знятої таким чином температури не можна розглядати, як 100% точні, а тому попереджаємо, що всі показники температури в цьому огляді мають якісний характер, тобто характеризують той, чи інший кулер.


Круглі кулери

Круглі кулери. Незважаючи на те, що сьогодні вже ніхто не пам'ятає, яка компанія першою почала випускати круглі кулери для відеокарт, все круглі кулери так, чи інакше асоціюються у людей з компанією Thermaltake. Секрету в цьому ніякого немає, адже саме Thermaltake першою почала виробляти золотисті круглі кулери серії Orb для всіх процесорів, і саме ця компанія першою запустила в продаж широко відомий всім охолоджувач чіпсетів Blue Orb, що поставляється в Retail поставки. Ця модель сьогодні є гарантом стабільності відеокарти, чи материнської плати.

Blue Orb

Будь оверклокер знає, що таке Blue Orb, а тому наш огляд ми починаємо саме з цього легендарного охолоджувача. Зустрічайте! Thermaltake Blue Orb!

Це перший охолоджувач для чіпсетів від компанії Thermaltake. Навіть з назви кулера стає ясно, що спроектований він за тим же принципом, що і його прабатьки - Golden Orb-и . І це дійсно так. Ребра радіатора розташовані під кутом, з таким нахилом, що повітряний потік від вентилятора проходить крізь них, створюючи якомога менше шуму. Кулер поставляється в Retail комплектації. В упаковці з ним йде перехідник для підключення до PCPlug, пакетик термопасти, дві пластмасових шпильки кріплення до плати і двостороння теплопроводящая наклейка на той випадок, якщо вам доведеться приклеювати кулер до чіпу (наприклад, в відеокарті, або материнської плати немає отворів для кріплення).

Точно також, як і Golden Orb-и, радіатор цього кулера складається з двох частин - підстави і ребер. Обидві частини виконані з алюмінію і спресовані разом. Як помітно з фотографії, підстава має значно менший діаметр, ніж сам радіатор, тому повітряний потік потрапляє прямо на поверхню чіпа і охолоджує її, а також те, що знаходиться поруч. Підстава має два вушка для кріплення до плати. Кріплення Blue Orb настільки зручно, що встановлювати охолоджувач на відеокарту, рівно як і знімати його - одне задоволення.

Шпильки кріплення складаються також з трьох частин і віддалено нагадують автомобільні амортизатори. Внутрішня частина шпильки має роздвоєння на кінці, яким вона кріпиться за друковану плату. Зовнішня частина, циліндр, рухливий уздовж підстави, притискає її за рахунок вбудованої пружини до друкованої плати із зворотного боку. При закріпленні кулера на платі не доводиться застосовувати зайву силу - все розміри шпильок підібрані за стандартом, відповідно до розмірів отворів на платі. Знімається Blue Orb також просто. Досить здавити головку шпильок пінцетом, або навіть пальцями, і за рахунок пружини шпильки самі вийдуть з отворів і звільнять кулер.

Blue Orb - дуже великий кулер. Його розміри - 55x18 мм. І хоча при установці на відеокарту, він не блокує сусідній PCI слот, він все одно вважається занадто високим, тим більше в порівнянні зі стандартними охолоджувачами. Як я не придивлявся до анонсів відеокарт з круглими синіми кулерами, я так і не побачив жодної, що йде з кулером Blue Orb. Хоча ні. Були одні відеокарти тюнинговой контори - Overclockerz. Але ці хлопці просто замінювали стандартний кулер на відеокарті на Blue Orb, навіть не спромігшись підключити останній до самої видеоплате. Чому виробники відеокарт обійшли стороною Blue Orb? Причин багато. Перша - висока ціна. Retail упаковка з кулером коштувала більше десяти доларів, в той час, як кулери, що встановлюються на відеокарти коштують менше долара. Друга - відсутність OEM варіанту охолоджувача. Третя - високий рівень шуму блакитного кола. Четверта - велика висота кулера (хоч він і не заважав установці інших плат, але виробники цього злякалися. Пятая- в цьому не було потреби. Справа в тому, що Blue Orb вийшов задовго до появи GeForce2 Ultra і GeForce3, а з усім іншим чудово справлялися інші охолоджувачі.


Заявлені характеристики Blue OrbРозміри кулера, мм

55x55x18 Потужність, Вт 2.16 Частота обертання пропелера, об / хв 4600 Підвіска ротора вентилятора Ball Продуктивність, CFM 15 Рівень шуму, дБ 26 Продуктивність Blue Orb Мінімальна температура, оС 51 Максимальна температура, оС 55

При тестуванні вентилятор Blue Orb видавав понад 5500 об / хв. При цьому кулер шумів ... Ну не так сильно, як кулери на процесорах, але сильніше, ніж інші охолоджувачі відеокарт. Таким чином, Blue Orb став привілеєм оверклокерів, які знають, на що їм іти. По тестах видно, що Blue Orb має відмінну продуктивність, повністю виправдовуючи свою установку. А з шумом можна звикнути.


Low Profile Blue Orb

Сам Blue Orb в OEM комплектації не продавався, і це була одна з причин, чому виробники відеокарт не використали його для охолодження своїх продуктів. Але в мережі досить часто проходили анонси різних відеоплат, де вказувалося, що графічний чіп охолоджується кулером Blue Orb. Це пояснюється досить просто. Thermaltake через деякий час після виходу Blue Orb випустила новий кулер для чіпсетів - Thermaltake Low Profile Blue Orb. Як зрозуміло з назви, це низькопрофільний Blue Orb, тобто має меншу висоту. Цей кулер не продається окремо, тому для тестування ми зняли його з відеокарти Inno3D Tornado3, на якій він стоїть за умовчанням.

Як видно, зміни піддалося зовсім мало. Вентилятор тепер має висоту всього 10мм, сам кулер - 14 мм. Однак, як видно, конструкція у LP Blue Orb залишилася все та ж - спресований радіатор з підстави і ребер. Якщо подивитися на висоту LP Blue Orb в порівнянні зі звичайним, то ми навіть без лінійки зможемо побачити різницю в висоті.

Так як цей кулер не продається окремо, то і підключається він до відеокарти через двоконтактний великий Molex конектор. Від Blue Orb йому в спадок залишилося те ж дуже зручне кріплення, чому його дуже легко знімати з відеокарти і встановлювати назад. До речі, якщо ви звернули увагу, то у Low Profile Blue Orb ребра радіатора вже не зігнуті по довжині. Вони як і раніше розташовані під нахилом, але зигзага вже не утворюють. Чому? Питання до інженерів Thermaltake.

Першою кулери LP Blue Orb почала використовувати компанія Hercules в своїх відкритих Prophet III. За нею підтяглися й інші виробники. Gigabyte, Inno3D і інші використовували Low Profile Blue Orb для охолодження чіпів GeForce3. Звичайно ж, LP Blue Orb мав встановлюватися на відеокарти, які потраплять в будинку звичайних користувачів. А так як ми поки що не маємо можливості вибору, який кулер стоятиме на нашій відеокарті, то низькопрофільний охолоджувач мав шуміти менше, нехай і на шкоду продуктивності.


Заявлені характеристики Low Profile Blue OrbРозміри кулера, мм

55x55x14 Потужність, Вт 1.68 Частота обертання пропелера, об / мин 5000 Підвіска ротора вентилятора Ball Продуктивність, CFM 10.8 Рівень шуму, дБ 24.5 Продуктивність Low Profile Blue Orb Мінімальна температура, оС 52 Максимальна температура, оС 58

Перевірити частоту обертання пропелера ми не маємо можливості, тому повіримо інженерам Thermaltake на слова. Якщо мова про рівень шуму, то в порівнянні з Blue Orb він значно нижче, і тепер охолодження відеокарти не тисне по мізках так сильно, як у Blue Orb. Ну а що ми маємо по продуктивності? Тут все гранично ясно: при підвищеному навантаженні кулер програє три градуси свого прабатька. Багато це, чи мало - три градуси? Навіть я не беруся відповісти вам, тому що перед нами відносні значення температури, і ми не знаємо, яка температура була хоча б на поверхні GPU, під радіатором. Але те, що за рахунок зниження продуктивності ми втрачаємо мегагерци при розгоні - однозначно.


Orange Orb

І все ж Low Profile Blue Orb конструктивно був дуже схожий на свого прабатька. Тому і вартість його була вище, ніж у інших круглих OEM кольорів. Щоб змусити виробників недорогих відеоплат охолоджувати їх швидкість продукцією Thermaltake, компанія випустила ще більш дешевий і простий кулер для чіпсетів - Orange Orb. Цей охолоджувач від серії Blue Orb успадкував тільки круглу форму, а тому і був перефарбований в інші кольори (до речі, на цій фотографії з сайту Thermaltake помилка. Ребра повинні бути спрямовані в іншу сторону :) Ось вам і недолік комп'ютерного рендеринга в порівнянні з цифровою фотозйомкою :)).

Цей охолоджувач також, як і Low Profile Blue Orb, продавався в OEM партіях виробникам відеокарт. У роздрібному продажі я його не зустрічав, хоча він повинен продаватися окремо. Тому для нашого огляду я зняв його з відеокарти InnoVision Tornado3 Ti200 . Для InnoVision компанія Thermaltake поставляє синю версію Orange Orb, тому будь ласка не звертайте уваги на його колір - це Orange Orb, помаранчевий коло, але трохи посиніло.

Ну а тепер поговоримо про відмінності між Orange Orb і серією Blue Orb. Подивіться на ребра. По вертикалі вони абсолютно прямі. Прощай кут до основи, прощай розташування по повітряному потоку. Зате в іншій площині, як видно з фотографії справа, ребра трохи зігнуті, але таке ми вже бачили в недорогих підробках під кулери Thermaltake Golden Orb. Тепер подивимося на підставу. В Orange Orb використовується литий радіатор, а тому і ребра і підстава - це одне ціле. За рахунок цього товщина підстави помітно зменшилася, а сам охолоджувач став легше.


Заявлені характеристики Orange OrbРозміри кулера, мм

55x55x14 Потужність, Вт 1.68 Частота обертання пропелера, об / мин 5000 Підвіска ротора вентилятора Ball Продуктивність, CFM 10.8 Рівень шуму, дБ 30 Продуктивність Orange Orb Мінімальна температура, оС 53 Максимальна температура, оС 58

При тестуванні, як виявилося, Orange Orb шумів навіть тихіше LP Blue Orb, не дивлячись на те, що заявлений рівень шуму вище. Так як Orange Orb - це недороге рішення для охолодження відеокарт, то і кріплення кулера дісталося не найкраще. Ми маємо справу зі звичайними пластиковими шпильками, такими ж, як на найдешевших китайських кулерах для відеокарт. Звичайно, це мінус. Тим більше, якщо ви купуєте Orange Orb в магазині, для установки на свою відеокарту. Orange Orb має той же вентилятор, що і низькопрофільний синій кулер. Тому він хоч і програє в режимі простою, але показує той же результат при максимальному завантаженні. Orange Orb встановлюється на більш дешеві відеокарти на чіпах GeForce3 Ti200, KYRO II і інших. При покупці цього охолоджувача в Retail поставки, ви зможете підключити його до материнської плати, або PCPlug розетки.


Titan TTC-CSC11

Вічний конкурент Thermaltake, компанія Titan також не відставала в плані розробки кулерів для відеокарт і материнських плат. У відповідь на Blue Orb вони випустили свій золотистий охолоджувач, який мав фатальний недолік - кріплення до чіпу за допомогою двосторонньої клейкої плівки. Тобто, вам доводилося приклеювати кулер до відеокарти. Так як якість Titan завжди поступається Thermaltake-чортківському, то кулер весь час падав, залишаючи відеокарту взагалі без охолодження. Компанія Titan не захотіла довести свій охолоджувач до повної відповідності Blue Orb і не стала придумувати йому кріплення. Замість цього, інженери Titan взяли в виробництво кулер нової, доволі модною конструкції.

Про Відмінності від Thermaltake-вских кольорів Говорити марно - це абсолютно Різні моделі охолоджувачів. Ві бачите, что у тітановского кулера ребра розташовані плошмя до потоку Повітря. Кріплення здійснюється за помощью сталевої скоби, якові утрімують две стандартних пластикових шпильки. Вентилятор цього кулера має аж одинадцять лопатей. Его висота - всього 10 мм. Вентилятор встановлений на пластиковій основі, яка кріпіться зверху до радіатора на трьох маленьких шурупчики. І хоча я жодного разу не бачив цей кулер у продажу, Titan TTC-CSC11 поставляється як OEM, так і Retail (так, принаймні, написано на сайті Titan). Відповідно, тому підключатися він може через трьохконтактний Molex до материнської плати, або двоконтактний до відеокарти. Ми використовували кулер, що поставляється OEM з двоконтактний підключенням.

Навіть за зовнішнім виглядом можна припустити, що TTC-CSC11 має невисоку продуктивність. Цей охолоджувач випускається не тільки компанією Titan, але і іншими виробниками кулерів (MegaCool і т.п.). Подібні пристрої встановлюються як рекомендований кулер на відеокарти з чіпами KYRO II (наочний приклад - PowerMagic KYRO II 4500 ), А тепер ми бачимо їх і на GeForce2 Titanium платах від Inno3D. Ну що ж, давайте подивимося, що ж може TTC-CSC11.

Заявлені характеристики Orange OrbРозміри кулера, мм

48x48x12 Потужність, Вт 1.2 Частота обертання пропелера, об / мин 5000 Підвіска ротора вентилятора Sleeve або Ball Продуктивність, CFM 5.43 Рівень шуму, дБ Менше 24 Продуктивність Orange Orb Мінімальна температура, оС 58 Максимальна температура, оС 65

Дуже тихий кулер. Я б сказав, майже безшумний. І це єдина його гідність, тому що охолоджує він неважливо. Чому? Все дуже просто. Вентилятор слабкий, поверхня радіатора невелика, а це і є дві складові успіху. Правда, мушу зазначити, що при максимальному завантаженні з цим кольором GeForce3, розігнаний до 220 МГц є зависав і працював без глюків. Отже, чому б не ставити такі безшумні охолоджувачі на GeForce3-карту?


TTC-CUV1AB

Я щось не чую оплесків. Ви теж не чуєте їх? Дивно, адже перед нами перший в світі мідний повітряний кулер для відеокарт. Конструктивно, TTC-CUV1AB є повну копію TTC-CSC11, але з мідним радіатором. У нашу лабораторію потрапила Retail версія цього охолоджувача, тому ми можемо подивитися, що йде в комплекті.

Перед нами Blue Orb і Titan TTC-CUV1AB. І, відповідно, дві упаковки. На перший погляд може здатися, що Titan упакував в один пакет два кулера - НЕ дочекаєтеся! Просто TTC-CUV1AB в кращих оверклокерських традиціях поставляється в розібраному вигляді. І тому є своє пояснення. У комплекті з цим охолоджувачем йдуть аж три скоби кріплення для кріплення до платам трьох стандартів. Щоб зрозуміти це, подивіться на нашу схему:

Звичайно ж, жоден з кулерів Thermaltake не має такої сумісності. Тому докладіть по одній кожну з трьох скоб до вашої відеокарти, чи материнської плати, виберіть потрібну довжину - і збирайте кулер.

У комплекті з CUV1AB є чотири маленьких шурупчики, хоча вентилятор кріпиться на трьох. Це зроблено на випадок, якщо ви втратите один. Також разом з кулером поставляється перехідник на підключення його до PCPlug і шприц срібною термопасти. Чи легко збирати кулер? Якщо у вас є набір викруток годинникового майстра, то дуже легко, тому що стандартної викруткою, що підходить до будь-якого болта, або гвинта в комп'ютері, вентилятор не зміцнити.

Як я вже говорив, цей кулер - повна копія попереднього, алюмінієвого. Подивіться на них разом і ви зрозумієте, що навіть форма для радіаторів використовувалася одна і та ж.

А раз так, то говорити про нього особливо нічого. Ми вже знаємо, що алюмінієвий радіатор мав невелику площу поверхні. А якщо Titan використовує той же самий вентилятор, що і в попередньому випадку, то від кулера чекати особливих зрушень не потрібно.

Заявлені характеристики Orange OrbРозміри кулера, мм

48x48x12 Потужність, Вт 1.2 Частота обертання пропелера, об / мин 5000 Підвіска ротора вентилятора Ball Продуктивність, CFM 5.43 Рівень шуму, дБ Менше 24 Продуктивність Orange Orb Мінімальна температура, оС 56 Максимальна температура, оС 62

При тестуванні вентилятор мідного кулера видавав 5818 об / хв. Треба сказати, що мідний титан працював також тихо, як і його алюмінієвий побратим, а тому дуже нас порадував. Від використання міді ми отримали виграш всього два градуси в режимі спокою і три градуси при максимальному завантаженні. Говорячи звичним мовою, це дрібниці. Використання міді не виправдано. Компанії Titan варто було б поставити більш потужний вентилятор, щоб зробити CUV1AB моделлю для оверклокерів. Але я вважаю, що наздогнати серію Blue Orb ці кулери змогли б тільки з "семитисячниками", а на таке збільшення шуму Titan не піде. Аплодисменти стихають.


Висновки

Ми протестували п'ять різних круглих кулерів на відеокарти. Звичайно, ми продовжимо тестувати і інші моделі круглих, квадратних, прямокутних і будь-яких інших кольорів. Але на сьогоднішній день висновки такі: кращий кулер для охолодження відеокарти - Thermaltake Blue Orb. Заплатіть за гарне охолодження десяток доларів і будьте готові чути роботу вашої відеокарти навіть в закритому комп'ютері - не біда, адже головне - мегагерци, що переростають в кадри-в-секунду. Про решту кулерах нічого сказати особливо нічого. Хіба що, на мідний титан купуватися не варто - краще взяти все той же Blue Orb, або Orange Orb.

Додаткові матеріали

Пройшли ті часи, коли відеокарти не грілися Cравненіе кольорів для P4. Q4 `2002
Cравненіе кольорів для роз'єму SocketA. Q4 `2002
Cравненіе кольорів для P4. Q3 `2002
Cравненіе кольорів для роз'єму SocketA. Q3 `2002
Cравненіе кольорів для роз'єму SocketA. Q2 `2002
"Майстер" охолодження Badong
Енциклопедія процесорних кулерів
тестуємо термопасти
Кулери з алюмінієвими вентиляторами. Titan проти Spire
Прогресивні технології охолодження процесорів

Если Ви помітілі помилки - віділіть необхідній текст и натісніть CTRL + ENTER.

А взагалі, як кріпиться охолоджувач на чіпсет?
Чому виробники відеокарт обійшли стороною Blue Orb?
Чому?
Ну а що ми маємо по продуктивності?
Багато це, чи мало - три градуси?
Чому?
Отже, чому б не ставити такі безшумні охолоджувачі на GeForce3-карту?
Ви теж не чуєте їх?
Чи легко збирати кулер?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов