Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Паяльна лампа: пристрій, ремонт і як користуватися

  1. Конструкція бензинової паяльної лампи
  2. Технічні характеристики паяльної лампи працює на бензині
  3. Принцип функціонування паяльної лампи
  4. Області застосування виробу
  5. Інструкція по експлуатації паяльної лампи
  6. Запобіжні заходи необхідні при роботі з паяльною лампою

Наша сеть партнеров Banwar

Паяльна лампа є нагрівальним приладом, за допомогою якого отримують високу температуру при здійсненні полум'яного горіння деяких вихідних легкозаймистих речовин. Такими речовинами, використовуваними при роботі пристрою, є:

  • бензин;
  • спирт;
  • гас і деякі інші.
Паяльна лампа є нагрівальним приладом, за допомогою якого отримують високу температуру при здійсненні полум'яного горіння деяких вихідних легкозаймистих речовин

Паяльна лампа допоможе впоратися з великою кількістю завдань: нагріти неоткручеваемую гайку, розігріти гудрон і т.д.

Продукти горіння, одержувані в процесі роботи пристрою, утворюють факел витягнутої форми, при цьому температура факела має дуже високі показники.

Найбільшого поширення набула бензинова паяльна лампа. Крім цієї модифікації поширення набули паяльні лампи, джерелом полум'я в яких служить природний газ. Цей тип паяльних ламп відрізняється від бензинових не тільки видом палива, що спалюється в процесі їх роботи палива, але і конструкцією. Обсяг резервуарів використовуваних для палива в паяльних лампах може коливатися в залежності від моделі пристрою від 0,1 до 2 літрів. Теплова потужність цих пристроїв здатна змінюватися в діапазоні від 0,5 до 3 кВт в залежності від подачі палива. Потужність лампи регулюється за допомогою спеціального крана відкриває подачу палива, що спалюється речовини.

Конструкція бензинової паяльної лампи

У пристрої бензинової паяльної лампи виділяють дві основні конструктивні частини - резервуар для зберігання запасу палива і пальник.

У пристрої бензинової паяльної лампи виділяють дві основні конструктивні частини - резервуар для зберігання запасу палива і пальник

Ежектор - пристрій, в якому відбувається передача кінетичної енергії від одного середовища, що рухається з більшою швидкістю, до іншої.

Пальник носить назву ежектора. Ежектор має конструкцію, яка забезпечує просування потоку повітря і розпадаються продуктів горіння в процесі спалювання палива. Принцип роботи цього пристрою заснований на створенні тяги за рахунок згоряння палива.

У резервуар заливається запас палива, після чого він закривається щільною кришкою з ущільнювачем. Кришка з ущільненням запобігає витік палива в процесі зберігання пристосування, а також в процесі його експлуатації. Резервуар для зберігання запасу бензину забезпечується насосним пристроєм дозволяє здійснювати нагнітання повітря в резервуар для створення надлишкового тиску в ньому. Надлишок тиску сприяє в процесі роботи пристосування транспортуванні бензину з резервуару до пальника.

Типове пристрій в своєму складі містить наступні конструктивні елементи:

  • резервуар для палива;
  • ручка для утримання приладу в процесі роботи;
  • герметично закривається горловина для заливання палива;
  • насос з клапаном - для створення надлишку тиску в резервуарі;
  • сифонная трубка, що забезпечує подачу палива до випарника;
  • клапан голчастий, службовець для регулювання подачі палива;
  • випарник;
  • форсунка;
  • ежектор;
  • пристосування для чищення форсунки.

Паливо, що заправляється в резервуар пристрою, є витратним матеріалом. Від якості використовуваного палива залежить димність полум'я і засоряемость форсунки, крім цього від якості палива залежить ступінь вибухонебезпечності, що виникає в процесі використання приладу. Для нормальної роботи бензинових пристроїв потрібно застосовувати спеціальний бензин або бензин, який має октанове число не менше 80. У разі використання неякісного палива приладу може знадобитися ремонт.

Технічні характеристики паяльної лампи працює на бензині

Пристрій, комплектація і вага паяльної лампи залежить від моделі.

Паяльна лампа є корисним в домашньому господарстві інструментом. Випускаються в Росії моделі інструменту мають різні технічні параметри і витрата пального. Існує кілька параметрів, які характеризують ці прилади. Для того щоб правильно вибрати відповідну модель інструменту потрібно ознайомитися з технічними параметрами виробів. Спільними параметрами для всіх пристроїв є наступні:

  • ємність паливного резервуара;
  • встановлений показник максимального наповнення паливного резервуара;
  • граничний тиск допустиме в процесі роботи;
  • витрати палива;
  • діаметр резервуара;
  • маса пристрою без палива;
  • наявність гарантій заводу-виготовлювача;
  • термін служби пристрою.

Технічні характеристики пристосування визначають популярність моделей паяльних ламп. Найбільш популярними є пристосування, які мають обсяг резервуара близько 2 літрів. Ці моделі встановлений показник максимального заповнення мають в районі 1,5-1,8 літра, гранично допустимий тиск в процесі роботи одно 0,3 МПа. Витрата палива більшості найбільш поширених моделей становить 1,2 літра на годину. Маса таких паяльних ламп в сухому НЕ заправленому вигляді становить близько 2 кілограмів. Більшість виробників цих виробів дають гарантію на свою продукцію протягом одного року. Термін служби більшості виробів що виготовляються російськими виробниками становить 5 років.

Принцип функціонування паяльної лампи

Паяльна лампа може працювати на гасі і бензині.

Після заправки пристрої нагнітається повітря в резервуар за допомогою насоса, що дозволяє створити підвищений тиск всередині балона з паливом. Надмірний тиск повітря забезпечує витіснення палива в пальник, де відбувається його згорання і освіту факела полум'я. Для займання пальники та її стабільної роботи її потрібно попередньо нагріти до певного рівня. Для здійснення нагріву використовується чашка для палива, яка змонтована під пальником. Ємності однієї чашки як правило цілком достатньо для того щоб розігріти пальник до потрібної температури.

При досягненні певного температурного значення нагріву пальника, паливо, яке надходить з резервуара в пальник, випаровується у випарнику. Газоподібне паливо надходить в область згоряння і формування факела полум'я через спеціальний жиклер. У процесі горіння випаровується палива відбуватися всмоктування кисню в область горіння і підтримку процесу.

В процесі розігріву пальника повітря в резервуар з метою безпеки не закачується, а запірний кран в цей момент повинен бути закритий. Запірний кран відкривається тільки після того як здійсниться розігрів пальника і випарника. Після відкриття запірного крана проводиться регулювання сили полум'я. Після закінчення роботи з приладом його вимикають шляхом загвинчування запірного крана.

Області застосування виробу

Ще близько десяти років тому це пристосування застосовували в кожному випадку, якщо потрібно здійснити нагрів поверхонь або металу. Це дуже часто використовувалося на виробництві, так як найчастіше йому не було заміни. Паяльною лампою користуються в тих випадках, коли потрібно провести нагрів в відсутності альтернативних джерел теплової енергії або при відсутності можливості використання сучасної техніки.

Паяльною лампою користуються в тих випадках, коли потрібно провести нагрів в відсутності альтернативних джерел теплової енергії або при відсутності можливості використання сучасної техніки

Паяльна лампа застосовується для: розігрівання жала паяльника, зварювання металевих деталей до 1000 градусів, розплавлення метала до 900 градусів, для зняття лакового покриття, при розігріванні завмерлих труб.

Найчастіше цей пристрій застосовується в наступних ситуаціях:

  • при відсутності можливості в процесі роботи використовувати електричний паяльник, пристрій дозволяє прекрасно здійснити розігрів, як припою, так і жала паяльника;
  • при необхідності проведення зварювання металевих заготовок з металів, температура плавлення яких є нижче 1000 градусів;
  • здійснити при необхідності розплавлення металу має температуру плавлення нижче 900 градусів;
  • інструмент застосовується при виникненні необхідності зняття лакового покриття на поверхні предметів, виготовлених з металу;
  • при проведенні розігріву і відтавання замерзлої води в трубах водопостачання і каналізації;
  • при необхідності проведення операції відігрівання автомобільного двигуна.

У деяких випадках паяльна лампа використовується для ослаблення болтових та інших з'єднань при здійсненні їх розбирання, в тому випадку якщо ці з'єднання заіржавіли. Крім цього цей пристрій застосовується в сільському господарстві при проведенні забою худоби для проведення осмоления шкур тварин.

Інструкція по експлуатації паяльної лампи

Перед тим як застосовувати пристрій потрібно вивчити інструкцію про те, як користуватися паяльною лампою. Використовувати в роботі цей пристрій можна тільки після того як вивчена інструкція.

Застосування пристрою допустимо тільки на відкритому повітрі. При виникненні гострої необхідності застосування пристосування в закритому просторі його можна використовувати протягом короткого часу з подальшим якісним провітрюванням.

При використанні приладу слід чітко виконувати інструкції по експлуатації.

При використанні приладу слід чітко виконувати інструкції по експлуатації

Недотримання техніки безпеки при роботі з паяльної лампи може привезти до її вибуху і іншим страшних наслідків.

  • Перед початком проведення робіт проводиться заправка приладу при необхідності паливом. Заправка резервуара повинна здійснюватися на три чверті обсягу. Порожній обсяг потрібно для створення в процесі роботи тиску.
  • Надмірний тиск потрібно в резервуарі створити за допомогою вбудованого в прилад нагнітає насоса. Для створення тиску потрібно здійснити до 10 різких качків.
  • Після отримання підвищеного тиску потрібно налити в ванночку пальника палива. Найкраще для цієї мети використовувати спирт, так як це паливо не дає великої кількості кіптяви. Залите в ванночку паливо підпалюється для того щоб забезпечити початковий розігрів випарника пальника. У процесі горіння палива в ванні потрібно забезпечити захист приладу від протягів.
  • Після припинення горіння палива налитого в ванночку здійснюють відкриття голчастого клапана. Паливо, яке надходить з випарника, має бути газоподібним - при виявленні в потоці палива крапель процедуру розігріву випарника пальника слід повторити.
  • Після отримання струменя газоподібного палива вона підпалюється. У разі необхідності обсяг що надходить палива можна регулювати за допомогою голчастого клапана. Для прискорення процесу повного розігріву пальника можна лампу поставити до металевого листа, при цьому відстань від листа до сопла пальника має становити 2-3 см.
  • При проведенні робіт здійснювати контроль стану факела - збільшувати його або зменшувати можна за допомогою голчастого запірного клапана.
  • У разі якщо спостерігається нестабільність роботи пальника або відбувається загасання горіння, то потрібно провести чистку форсунки спеціально призначеної для цього голкою.
  • Після закінчення роботи проводиться гасіння факела приладу. Гасіння факела приладу здійснюється шляхом загвинчування вентиля і опусканням голки. Після охолодження лампи проводиться випускання повітря з резервуара.

При роботі з інструментом слід дотримуватися запобіжних заходів.

http:

Запобіжні заходи необхідні при роботі з паяльною лампою

При роботі з лампою потрібно суворе дотримання правил техніки безпеки. Справа в тому, що порушення правил роботи з цим приладом здатні спровокувати вибух пристрою. Паяльна лампа являє собою пожежонебезпечна пристрій. Резервуар для зберігання запасу палива знаходиться дуже близько до відкритого полум'я факела.

В процесі експлуатації приладу слід дотримуватися таких правил:

  • заборонена експлуатація інструменту при виявленні в конструкції місць витоку палива або його парів;
  • забороняється використовувати в процесі роботи паяльної лампи пальне, яке за показниками не відповідає рекомендаціям заводу-виготовлювача;
  • забороняється експлуатація пристрою протягом тривалого часу, так як близьке розташування пальника провокує нагрів балону з паливом вище 50 градусів Цельсія;
  • заборонено використання приладу в разі виявлення несправності запобіжного клапана;
  • не можна проводити заправку резервуара паливом при палаючої пальнику;
  • не рекомендується експлуатація пристрою в закритих приміщеннях.

http:

Крім цього слід сказати, що недотримання практично будь-якого з правил безпеки при роботі з паяльною лампою здатне спровокувати виникнення вибуху і неприємних наслідків.

Виконання нескладних правил безпеки дозволяє домогтися максимально ефективної роботи пристрою в процесі експлуатації.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов