Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

ПДР 2019 Правила дорожнього руху 2019 року РФ Зміни 1 січня 2019 Росії

  1. ПДР 2019 Правила дорожнього руху 2019 року РФ Зміни 1 січня 2019 Росії
  2. ПДР 2019 Правила дорожнього руху 2019 року РФ Зміни 1 січня 2019 Росії
  3. ПДР 2019 Правила дорожнього руху 2019 року РФ Зміни 1 січня 2019 Росії
  4. ПДР 2019 Правила дорожнього руху 2019 року РФ Зміни 1 січня 2019 Росії

ПДР 2019 Правила дорожнього руху 2019 року РФ Зміни 1 січня 2019 Росії

Наша сеть партнеров Banwar

1.1. Ці Правила дорожнього руху 2019 роки ** встановлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території Російської Федерації (РФ). Інші нормативні акти, що стосуються дорожнього руху, повинні грунтуватися на вимогах Правил і не суперечити їм. ** Надалі - Правила.

1.2. У Правилах вживаються в такому значенні і терміни: "Автомагістраль" - дорога, позначена знаком 5.1 ** і має для кожного напрямку руху проїжджі частини, відокремлені одна від одної розділювальною смугою (а при її відсутності - дорожнім огородженням), без перетинів в одному рівні з іншими дорогами, залізничними або трамвайними коліями, пішохідними чи велосипедними доріжками.

** Тут і далі наведено нумерація дорожніх знаків згідно з Додатком 1 (Дорожні знаки) .

"Автопоїзд" - механічний транспортний засіб, зчеплене з причепом (причепами).

"Велосипед" - транспортний засіб, крім інвалідних колясок, яке має принаймні два колеса і приводиться в рух як правило м'язової енергією осіб, які перебувають на цьому транспортному засобі, зокрема за допомогою педалей або рукояток, і може також мати електродвигун номінальною максимальною потужністю в режимі тривалого навантаження, що не перевищує 0,25 кВт, автоматично відключається на швидкості понад 25 км / год.

"Велосипедист" - особа, яка керує велосипедом.

"Водій" - особа, яка керує будь-яким транспортним засобом, погонич, провідний дорогою в'ючних, верхових і в'ючних тварин або стадо. До водія прирівнюється навчальний водінню.

"Вимушена зупинка" - припинення руху транспортного засобу через його технічну несправність або небезпеки, створюваної вантажем, що перевозиться, станом водія (пасажира) або перешкодою на дорозі.

"Гібридний автомобіль" - транспортний засіб, що має не менше 2 різних перетворювачів енергії (двигунів) і 2 різних (бортових) систем акумулювання енергії для цілей приведення в рух транспортного засобу.

"Денні ходові вогні" - зовнішні світлові прилади, призначені для поліпшення видимості рухомого транспортного засобу спереду в світлий час доби.

"Дорога" - облаштована або пристосована і використовувана для руху транспортних засобів смуга землі або поверхня штучної споруди. Дорога включає в себе одну або декілька проїзних частин, а також трамвайні колії, тротуари, узбіччя і розділювальні смуги при їх наявності.

"Дорожній рух" - сукупність суспільних відносин, що виникають в процесі переміщення людей і вантажів за допомогою транспортних засобів або без таких у межах доріг.

"Дорожньо-транспортна пригода" - подія, що виникло в процесі руху по дорозі транспортного засобу і з його участю, при якому загинули або поранені люди, пошкоджені транспортні засоби, споруди, вантажі або заподіяно інший матеріальний збиток.

"Залізничний переїзд" - перехрещення дороги із залізничними коліями на одному рівні.

"Маршрутне транспортний засіб" - транспортний засіб загального користування (автобус, тролейбус, трамвай), призначене для перевезення по дорогах людей і рухається за встановленим маршрутом з позначеними місцями зупинок.

"Механічний транспортний засіб" - транспортний засіб, що приводиться в рух двигуном. Термін поширюється також на будь-які трактори і самохідні машини.

"Мопед" - двох- або триколісне механічний транспортний засіб, максимальна конструктивна швидкість якого не перевищує 50 км / год, що має двигун внутрішнього згоряння з робочим об'ємом, що не перевищує 50 куб. см, або електродвигун номінальною максимальною потужністю в режимі тривалого навантаження більше 0,25 кВт і менше 4 кВт. До мопедів прирівнюються квадріцікли, що мають аналогічні технічні характеристики.

"Мотоцикл" - двоколісний механічний транспортний засіб з боковим причепом або без нього, робочий об'єм двигуна якого (у разі двигуна внутрішнього згорання) перевищує 50 куб. см або максимальна конструктивна швидкість (при будь-якому двигуні) перевищує 50 км / год. До мотоциклів прирівнюються трицикли, а також квадріцікли з мотоциклетної посадкою або кермом мотоциклетного типу, мають ненавантажену масу, що не перевищує 400 кг (550 кг для транспортних засобів, призначених для перевезення вантажів) без урахування маси акумуляторів (в разі електричних транспортних засобів), і максимальну ефективну потужність двигуна, що не перевищує 15 кВт.

"Недостатня видимість" - видимість дороги менше 300 м в умовах туману, дощу, снігопаду тощо, а також в сутінки.

"Обгін" - випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу (бік проїжджої частини), призначену для зустрічного руху, і наступним поверненням на раніше займану смугу (бік проїжджої частини).

"Обмежена видимість" - видимість водієм дороги в напрямку руху, обмежена рельєфом місцевості, геометричними параметрами дороги, рослинністю, будовами, спорудами або іншими об'єктами, в тому числі транспортними засобами.

"Небезпека для руху" - ситуація, що виникла в процесі дорожнього руху, при якій продовження руху в тому ж напрямку і з тією ж швидкістю створює загрозу виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

"Небезпечний вантаж" - речовини, вироби з них, відходи виробничої та іншої господарської діяльності, які в силу притаманних їм властивостей можуть під час перевезення спричинити загрозу для життя і здоров'я людей, завдати шкоди навколишньому середовищу, пошкодити або знищити матеріальні цінності.

"Випередження" - рух транспортного засобу із швидкістю, більшою швидкості попутного транспортного засобу.

"Організована перевезення групи дітей" - перевезення в автобусі, який не має відношення до маршрутному транспортному засобу, групи дітей чисельністю 8 і більше осіб, що здійснюється без їх батьків або інших законних представників.

"Організована транспортна колона" - група з трьох і більше механічних транспортних засобів, які прямують безпосередньо один за одним по одній і тій же смузі руху з постійно включеними фарами в супроводі головного транспортного засобу з нанесеними на зовнішні поверхні спеціальними цветографическими схемами і включеними проблисковими маячками синього і червоного кольорів.

"Організована піша колона" - позначена відповідно до пункту 4.2 Правил група людей, спільно рухаються по дорозі в одному напрямку.

"Зупинка" - навмисне припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин, а також на більшу, якщо це необхідно для посадки або висадки пасажирів або завантаження або розвантаження транспортного засобу.

"Острівець безпеки" - елемент облаштування дороги, що розділяє смуги руху (в тому числі смуги для велосипедистів), а також смуги руху і трамвайні колії, конструктивно виділений бордюрним каменем над проїзною частиною дороги або позначений технічними засобами організації дорожнього руху і призначений для зупинки пішоходів при переході проїжджої частини дороги. До острівця безпеки може ставитися частина розділової смуги, через яку прокладено пішохідний перехід.

"Парковка (паркувальне місце)" - спеціально позначене і при необхідності облаштоване і обладнане місце, що є в тому числі частиною автомобільної дороги і (або) примикає до проїжджої частини і (або) тротуару, узбіччі, естакаді або мосту або є частиною підестакадного або підмостових просторів, площ та інших об'єктів вулично-дорожньої мережі, будівель, споруд або споруд і призначене для організованої стоянки транспортних засобів на платній основі або без справляння плати за рішенням власника чи іншого власника автомобільної дороги, власника земельної ділянки або власника відповідної частини будівлі, будівлі або споруди.

"Пасажир" - особа, крім водія, що знаходиться в транспортному засобі (на ньому), а також особа, яка входить в транспортний засіб (сідає на нього) або виходить з транспортного засобу (сходить з нього).

"Перехрестя" - місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, обмежене уявними лініями, що з'єднують відповідно протилежні, найбільш віддалені від центру перехрестя початку заокруглень проїзних частин. Не вважаються перехрестями виїзди з прилеглих територій.

"Перебудова" - виїзд з займаної смуги або займаного ряду зі збереженням первісного напрямку руху.

"Пішохід" - особа, яка була поза транспортного засобу на дорозі або на пішохідній або Вело-пішохідний доріжці і не виробляє на них роботу. До пішоходів прирівнюються особи, які рухаються в інвалідних колясках, ведуть велосипед, мопед, мотоцикл, везуть санки, візок, дитячу чи інвалідну коляску, а також використовують для пересування роликові ковзани, самокати та інші аналогічні засоби.

"Смуга руху" - будь-яка з поздовжніх смуг проїзної частини, позначена або не позначена розміткою і має ширину, достатню для руху автомобілів в один ряд.

"Перевага (пріоритет)" - право на першочерговий рух в наміченому напрямку по відношенню до інших учасників руху.

"Перешкода" - нерухомий об'єкт на смузі руху (несправний або пошкоджений транспортний засіб, дефект проїзної частини, сторонні предмети і т.п.), що не дозволяє продовжити рух по цій смузі.

Чи не є перешкодою затор або транспортний засіб, що зупинилося на цій смузі руху відповідно до вимог Правил.

"Прилегла територія" - територія, безпосередньо прилегла до дороги і не призначена для наскрізного руху транспортних засобів (двори, житлові масиви, автостоянки, АЗС, підприємства тощо). Рух по прилеглій території здійснюється відповідно до цих Правил дорожнього руху 2019.

"Причіп" - транспортний засіб, не обладнаний двигуном і призначене для руху в складі з механічним транспортним засобом. Термін поширюється також на напівпричепи і причепи-розпуски.

"Проїжджа частина" - елемент дороги, призначений для руху безрейкових транспортних засобів.

"Дозволена максимальна маса" - маса спорядженого транспортного засобу з вантажем, водієм і пасажирами, встановлена ​​підприємством-виробником як максимальна допустима. За дозволену максимальну масу складу транспортних засобів, тобто зчеплених і рухомих як одне ціле, приймається сума дозволених максимальних мас транспортних засобів, що входять до складу.

"Регулювальник" - особа, наділена в установленому порядку повноваженнями з регулювання дорожнього руху за допомогою сигналів, встановлених Правилами дорожнього руху 2019, і яка безпосередньо здійснює вказане регулювання. Регулювальник повинен бути у форменому одязі і (або) мати розпізнавальний знак та екіпіровку. До регулювальникам відносяться співробітники поліції і військової автомобільної інспекції, а також працівники дорожньо-експлуатаційних служб, чергові на залізничних переїздах і поромних переправах при виконанні ними своїх посадових обов'язків.

До регулювальникам також відносяться уповноважені особи з числа працівників підрозділів транспортної безпеки, які виконують обов'язки по догляду, додаткового огляду, повторного огляду, спостереження і (або) співбесіди з метою забезпечення транспортної безпеки, щодо регулювання дорожнього руху на ділянках автомобільних доріг, визначених постановою Кабінету Міністрів Федерації від 18 липня 2016 р No 686 "Про визначення ділянок автомобільних доріг, залізничних і внутрішніх водних шляхів, ве ртодромов, посадкових майданчиків, а також інших забезпечують функціонування транспортного комплексу будівель, споруд, пристроїв та обладнання, що є об'єктами транспортної інфраструктури ".

"Стоянка" - навмисне припинення руху транспортного засобу на час більше 5 хвилин з причин, не пов'язаних з посадкою або висадкою пасажирів або завантаженням або розвантаженням транспортного засобу.

"Темний час доби" - проміжок часу від кінця вечірніх сутінків до початку ранкових сутінків.

"Транспортний засіб" - пристрій, призначений для перевезення по дорогах людей, вантажів чи устаткування, встановленого на ньому.

"Тротуар" - елемент дороги, призначений для руху пішоходів і примикає до проїжджої частини або до велосипедній доріжці або відокремлений від них газоном.

"Дати дорогу (не створювати перешкод)" - вимога, що означає, що учасник дорожнього руху не повинен починати, відновлювати або продовжувати рух, здійснювати будь-якої маневр, якщо це може змусити інших учасників руху, що мають по відношенню до нього перевага, змінити напрямок руху або швидкість.

"Учасник дорожнього руху" - особа, яка бере безпосередню участь у процесі руху як водій, пішохода, пасажира транспортного засобу.

"Шкільний автобус" - спеціалізований транспортний засіб (автобус), що відповідає вимогам до транспортних засобів для перевезення дітей, встановленим законодавством про технічне регулювання, і те що на праві власності або на іншій законній підставі дошкільної освітньої або загальноосвітньої організації.

"Електромобіль" - транспортний засіб, що приводиться в рух виключно електричним двигуном і заряджається за допомогою зовнішнього джерела електроенергії.

1.3. Учасники дорожнього руху зобов'язані знати і дотримуватися належні до них вимоги Правил, сигналів світлофорів, знаків і розмітки, а також виконувати розпорядження регулювальників, що діють в межах наданих їм прав і регулюють дорожній рух встановленими сигналами. 1.4. На дорогах встановлено правосторонній рух транспортних засобів. 1.6. Особи, які порушили Правила 2019, несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.

ПДР 2019 Правила дорожнього руху 2019 року РФ Зміни 1 січня 2019 Росії

1.1. Ці Правила дорожнього руху 2019 роки ** встановлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території Російської Федерації (РФ). Інші нормативні акти, що стосуються дорожнього руху, повинні грунтуватися на вимогах Правил і не суперечити їм. ** Надалі - Правила.

1.2. У Правилах вживаються в такому значенні і терміни: "Автомагістраль" - дорога, позначена знаком 5.1 ** і має для кожного напрямку руху проїжджі частини, відокремлені одна від одної розділювальною смугою (а при її відсутності - дорожнім огородженням), без перетинів в одному рівні з іншими дорогами, залізничними або трамвайними коліями, пішохідними чи велосипедними доріжками.

** Тут і далі наведено нумерація дорожніх знаків згідно з Додатком 1 (Дорожні знаки) .

"Автопоїзд" - механічний транспортний засіб, зчеплене з причепом (причепами).

"Велосипед" - транспортний засіб, крім інвалідних колясок, яке має принаймні два колеса і приводиться в рух як правило м'язової енергією осіб, які перебувають на цьому транспортному засобі, зокрема за допомогою педалей або рукояток, і може також мати електродвигун номінальною максимальною потужністю в режимі тривалого навантаження, що не перевищує 0,25 кВт, автоматично відключається на швидкості понад 25 км / год.

"Велосипедист" - особа, яка керує велосипедом.

"Водій" - особа, яка керує будь-яким транспортним засобом, погонич, провідний дорогою в'ючних, верхових і в'ючних тварин або стадо. До водія прирівнюється навчальний водінню.

"Вимушена зупинка" - припинення руху транспортного засобу через його технічну несправність або небезпеки, створюваної вантажем, що перевозиться, станом водія (пасажира) або перешкодою на дорозі.

"Гібридний автомобіль" - транспортний засіб, що має не менше 2 різних перетворювачів енергії (двигунів) і 2 різних (бортових) систем акумулювання енергії для цілей приведення в рух транспортного засобу.

"Денні ходові вогні" - зовнішні світлові прилади, призначені для поліпшення видимості рухомого транспортного засобу спереду в світлий час доби.

"Дорога" - облаштована або пристосована і використовувана для руху транспортних засобів смуга землі або поверхня штучної споруди. Дорога включає в себе одну або декілька проїзних частин, а також трамвайні колії, тротуари, узбіччя і розділювальні смуги при їх наявності.

"Дорожній рух" - сукупність суспільних відносин, що виникають в процесі переміщення людей і вантажів за допомогою транспортних засобів або без таких у межах доріг.

"Дорожньо-транспортна пригода" - подія, що виникло в процесі руху по дорозі транспортного засобу і з його участю, при якому загинули або поранені люди, пошкоджені транспортні засоби, споруди, вантажі або заподіяно інший матеріальний збиток.

"Залізничний переїзд" - перехрещення дороги із залізничними коліями на одному рівні.

"Маршрутне транспортний засіб" - транспортний засіб загального користування (автобус, тролейбус, трамвай), призначене для перевезення по дорогах людей і рухається за встановленим маршрутом з позначеними місцями зупинок.

"Механічний транспортний засіб" - транспортний засіб, що приводиться в рух двигуном. Термін поширюється також на будь-які трактори і самохідні машини.

"Мопед" - двох- або триколісне механічний транспортний засіб, максимальна конструктивна швидкість якого не перевищує 50 км / год, що має двигун внутрішнього згоряння з робочим об'ємом, що не перевищує 50 куб. см, або електродвигун номінальною максимальною потужністю в режимі тривалого навантаження більше 0,25 кВт і менше 4 кВт. До мопедів прирівнюються квадріцікли, що мають аналогічні технічні характеристики.

"Мотоцикл" - двоколісний механічний транспортний засіб з боковим причепом або без нього, робочий об'єм двигуна якого (у разі двигуна внутрішнього згорання) перевищує 50 куб. см або максимальна конструктивна швидкість (при будь-якому двигуні) перевищує 50 км / год. До мотоциклів прирівнюються трицикли, а також квадріцікли з мотоциклетної посадкою або кермом мотоциклетного типу, мають ненавантажену масу, що не перевищує 400 кг (550 кг для транспортних засобів, призначених для перевезення вантажів) без урахування маси акумуляторів (в разі електричних транспортних засобів), і максимальну ефективну потужність двигуна, що не перевищує 15 кВт.

"Недостатня видимість" - видимість дороги менше 300 м в умовах туману, дощу, снігопаду тощо, а також в сутінки.

"Обгін" - випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу (бік проїжджої частини), призначену для зустрічного руху, і наступним поверненням на раніше займану смугу (бік проїжджої частини).

"Обмежена видимість" - видимість водієм дороги в напрямку руху, обмежена рельєфом місцевості, геометричними параметрами дороги, рослинністю, будовами, спорудами або іншими об'єктами, в тому числі транспортними засобами.

"Небезпека для руху" - ситуація, що виникла в процесі дорожнього руху, при якій продовження руху в тому ж напрямку і з тією ж швидкістю створює загрозу виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

"Небезпечний вантаж" - речовини, вироби з них, відходи виробничої та іншої господарської діяльності, які в силу притаманних їм властивостей можуть під час перевезення спричинити загрозу для життя і здоров'я людей, завдати шкоди навколишньому середовищу, пошкодити або знищити матеріальні цінності.

"Випередження" - рух транспортного засобу із швидкістю, більшою швидкості попутного транспортного засобу.

"Організована перевезення групи дітей" - перевезення в автобусі, який не має відношення до маршрутному транспортному засобу, групи дітей чисельністю 8 і більше осіб, що здійснюється без їх батьків або інших законних представників.

"Організована транспортна колона" - група з трьох і більше механічних транспортних засобів, які прямують безпосередньо один за одним по одній і тій же смузі руху з постійно включеними фарами в супроводі головного транспортного засобу з нанесеними на зовнішні поверхні спеціальними цветографическими схемами і включеними проблисковими маячками синього і червоного кольорів.

"Організована піша колона" - позначена відповідно до пункту 4.2 Правил група людей, спільно рухаються по дорозі в одному напрямку.

"Зупинка" - навмисне припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин, а також на більшу, якщо це необхідно для посадки або висадки пасажирів або завантаження або розвантаження транспортного засобу.

"Острівець безпеки" - елемент облаштування дороги, що розділяє смуги руху (в тому числі смуги для велосипедистів), а також смуги руху і трамвайні колії, конструктивно виділений бордюрним каменем над проїзною частиною дороги або позначений технічними засобами організації дорожнього руху і призначений для зупинки пішоходів при переході проїжджої частини дороги. До острівця безпеки може ставитися частина розділової смуги, через яку прокладено пішохідний перехід.

"Парковка (паркувальне місце)" - спеціально позначене і при необхідності облаштоване і обладнане місце, що є в тому числі частиною автомобільної дороги і (або) примикає до проїжджої частини і (або) тротуару, узбіччі, естакаді або мосту або є частиною підестакадного або підмостових просторів, площ та інших об'єктів вулично-дорожньої мережі, будівель, споруд або споруд і призначене для організованої стоянки транспортних засобів на платній основі або без справляння плати за рішенням власника чи іншого власника автомобільної дороги, власника земельної ділянки або власника відповідної частини будівлі, будівлі або споруди.

"Пасажир" - особа, крім водія, що знаходиться в транспортному засобі (на ньому), а також особа, яка входить в транспортний засіб (сідає на нього) або виходить з транспортного засобу (сходить з нього).

"Перехрестя" - місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, обмежене уявними лініями, що з'єднують відповідно протилежні, найбільш віддалені від центру перехрестя початку заокруглень проїзних частин. Не вважаються перехрестями виїзди з прилеглих територій.

"Перебудова" - виїзд з займаної смуги або займаного ряду зі збереженням первісного напрямку руху.

"Пішохід" - особа, яка була поза транспортного засобу на дорозі або на пішохідній або Вело-пішохідний доріжці і не виробляє на них роботу. До пішоходів прирівнюються особи, які рухаються в інвалідних колясках, ведуть велосипед, мопед, мотоцикл, везуть санки, візок, дитячу чи інвалідну коляску, а також використовують для пересування роликові ковзани, самокати та інші аналогічні засоби.

"Смуга руху" - будь-яка з поздовжніх смуг проїзної частини, позначена або не позначена розміткою і має ширину, достатню для руху автомобілів в один ряд.

"Перевага (пріоритет)" - право на першочерговий рух в наміченому напрямку по відношенню до інших учасників руху.

"Перешкода" - нерухомий об'єкт на смузі руху (несправний або пошкоджений транспортний засіб, дефект проїзної частини, сторонні предмети і т.п.), що не дозволяє продовжити рух по цій смузі.

Чи не є перешкодою затор або транспортний засіб, що зупинилося на цій смузі руху відповідно до вимог Правил.

"Прилегла територія" - територія, безпосередньо прилегла до дороги і не призначена для наскрізного руху транспортних засобів (двори, житлові масиви, автостоянки, АЗС, підприємства тощо). Рух по прилеглій території здійснюється відповідно до цих Правил дорожнього руху 2019.

"Причіп" - транспортний засіб, не обладнаний двигуном і призначене для руху в складі з механічним транспортним засобом. Термін поширюється також на напівпричепи і причепи-розпуски.

"Проїжджа частина" - елемент дороги, призначений для руху безрейкових транспортних засобів.

"Дозволена максимальна маса" - маса спорядженого транспортного засобу з вантажем, водієм і пасажирами, встановлена ​​підприємством-виробником як максимальна допустима. За дозволену максимальну масу складу транспортних засобів, тобто зчеплених і рухомих як одне ціле, приймається сума дозволених максимальних мас транспортних засобів, що входять до складу.

"Регулювальник" - особа, наділена в установленому порядку повноваженнями з регулювання дорожнього руху за допомогою сигналів, встановлених Правилами дорожнього руху 2019, і яка безпосередньо здійснює вказане регулювання. Регулювальник повинен бути у форменому одязі і (або) мати розпізнавальний знак та екіпіровку. До регулювальникам відносяться співробітники поліції і військової автомобільної інспекції, а також працівники дорожньо-експлуатаційних служб, чергові на залізничних переїздах і поромних переправах при виконанні ними своїх посадових обов'язків.

До регулювальникам також відносяться уповноважені особи з числа працівників підрозділів транспортної безпеки, які виконують обов'язки по догляду, додаткового огляду, повторного огляду, спостереження і (або) співбесіди з метою забезпечення транспортної безпеки, щодо регулювання дорожнього руху на ділянках автомобільних доріг, визначених постановою Кабінету Міністрів Федерації від 18 липня 2016 р No 686 "Про визначення ділянок автомобільних доріг, залізничних і внутрішніх водних шляхів, ве ртодромов, посадкових майданчиків, а також інших забезпечують функціонування транспортного комплексу будівель, споруд, пристроїв та обладнання, що є об'єктами транспортної інфраструктури ".

"Стоянка" - навмисне припинення руху транспортного засобу на час більше 5 хвилин з причин, не пов'язаних з посадкою або висадкою пасажирів або завантаженням або розвантаженням транспортного засобу.

"Темний час доби" - проміжок часу від кінця вечірніх сутінків до початку ранкових сутінків.

"Транспортний засіб" - пристрій, призначений для перевезення по дорогах людей, вантажів чи устаткування, встановленого на ньому.

"Тротуар" - елемент дороги, призначений для руху пішоходів і примикає до проїжджої частини або до велосипедній доріжці або відокремлений від них газоном.

"Дати дорогу (не створювати перешкод)" - вимога, що означає, що учасник дорожнього руху не повинен починати, відновлювати або продовжувати рух, здійснювати будь-якої маневр, якщо це може змусити інших учасників руху, що мають по відношенню до нього перевага, змінити напрямок руху або швидкість.

"Учасник дорожнього руху" - особа, яка бере безпосередню участь у процесі руху як водій, пішохода, пасажира транспортного засобу.

"Шкільний автобус" - спеціалізований транспортний засіб (автобус), що відповідає вимогам до транспортних засобів для перевезення дітей, встановленим законодавством про технічне регулювання, і те що на праві власності або на іншій законній підставі дошкільної освітньої або загальноосвітньої організації.

"Електромобіль" - транспортний засіб, що приводиться в рух виключно електричним двигуном і заряджається за допомогою зовнішнього джерела електроенергії.

1.3. Учасники дорожнього руху зобов'язані знати і дотримуватися належні до них вимоги Правил, сигналів світлофорів, знаків і розмітки, а також виконувати розпорядження регулювальників, що діють в межах наданих їм прав і регулюють дорожній рух встановленими сигналами. 1.4. На дорогах встановлено правосторонній рух транспортних засобів. 1.6. Особи, які порушили Правила 2019, несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.

ПДР 2019 Правила дорожнього руху 2019 року РФ Зміни 1 січня 2019 Росії

1.1. Ці Правила дорожнього руху 2019 роки ** встановлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території Російської Федерації (РФ). Інші нормативні акти, що стосуються дорожнього руху, повинні грунтуватися на вимогах Правил і не суперечити їм. ** Надалі - Правила.

1.2. У Правилах вживаються в такому значенні і терміни: "Автомагістраль" - дорога, позначена знаком 5.1 ** і має для кожного напрямку руху проїжджі частини, відокремлені одна від одної розділювальною смугою (а при її відсутності - дорожнім огородженням), без перетинів в одному рівні з іншими дорогами, залізничними або трамвайними коліями, пішохідними чи велосипедними доріжками.

** Тут і далі наведено нумерація дорожніх знаків згідно з Додатком 1 (Дорожні знаки) .

"Автопоїзд" - механічний транспортний засіб, зчеплене з причепом (причепами).

"Велосипед" - транспортний засіб, крім інвалідних колясок, яке має принаймні два колеса і приводиться в рух як правило м'язової енергією осіб, які перебувають на цьому транспортному засобі, зокрема за допомогою педалей або рукояток, і може також мати електродвигун номінальною максимальною потужністю в режимі тривалого навантаження, що не перевищує 0,25 кВт, автоматично відключається на швидкості понад 25 км / год.

"Велосипедист" - особа, яка керує велосипедом.

"Водій" - особа, яка керує будь-яким транспортним засобом, погонич, провідний дорогою в'ючних, верхових і в'ючних тварин або стадо. До водія прирівнюється навчальний водінню.

"Вимушена зупинка" - припинення руху транспортного засобу через його технічну несправність або небезпеки, створюваної вантажем, що перевозиться, станом водія (пасажира) або перешкодою на дорозі.

"Гібридний автомобіль" - транспортний засіб, що має не менше 2 різних перетворювачів енергії (двигунів) і 2 різних (бортових) систем акумулювання енергії для цілей приведення в рух транспортного засобу.

"Денні ходові вогні" - зовнішні світлові прилади, призначені для поліпшення видимості рухомого транспортного засобу спереду в світлий час доби.

"Дорога" - облаштована або пристосована і використовувана для руху транспортних засобів смуга землі або поверхня штучної споруди. Дорога включає в себе одну або декілька проїзних частин, а також трамвайні колії, тротуари, узбіччя і розділювальні смуги при їх наявності.

"Дорожній рух" - сукупність суспільних відносин, що виникають в процесі переміщення людей і вантажів за допомогою транспортних засобів або без таких у межах доріг.

"Дорожньо-транспортна пригода" - подія, що виникло в процесі руху по дорозі транспортного засобу і з його участю, при якому загинули або поранені люди, пошкоджені транспортні засоби, споруди, вантажі або заподіяно інший матеріальний збиток.

"Залізничний переїзд" - перехрещення дороги із залізничними коліями на одному рівні.

"Маршрутне транспортний засіб" - транспортний засіб загального користування (автобус, тролейбус, трамвай), призначене для перевезення по дорогах людей і рухається за встановленим маршрутом з позначеними місцями зупинок.

"Механічний транспортний засіб" - транспортний засіб, що приводиться в рух двигуном. Термін поширюється також на будь-які трактори і самохідні машини.

"Мопед" - двох- або триколісне механічний транспортний засіб, максимальна конструктивна швидкість якого не перевищує 50 км / год, що має двигун внутрішнього згоряння з робочим об'ємом, що не перевищує 50 куб. см, або електродвигун номінальною максимальною потужністю в режимі тривалого навантаження більше 0,25 кВт і менше 4 кВт. До мопедів прирівнюються квадріцікли, що мають аналогічні технічні характеристики.

"Мотоцикл" - двоколісний механічний транспортний засіб з боковим причепом або без нього, робочий об'єм двигуна якого (у разі двигуна внутрішнього згорання) перевищує 50 куб. см або максимальна конструктивна швидкість (при будь-якому двигуні) перевищує 50 км / год. До мотоциклів прирівнюються трицикли, а також квадріцікли з мотоциклетної посадкою або кермом мотоциклетного типу, мають ненавантажену масу, що не перевищує 400 кг (550 кг для транспортних засобів, призначених для перевезення вантажів) без урахування маси акумуляторів (в разі електричних транспортних засобів), і максимальну ефективну потужність двигуна, що не перевищує 15 кВт.

"Недостатня видимість" - видимість дороги менше 300 м в умовах туману, дощу, снігопаду тощо, а також в сутінки.

"Обгін" - випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу (бік проїжджої частини), призначену для зустрічного руху, і наступним поверненням на раніше займану смугу (бік проїжджої частини).

"Обмежена видимість" - видимість водієм дороги в напрямку руху, обмежена рельєфом місцевості, геометричними параметрами дороги, рослинністю, будовами, спорудами або іншими об'єктами, в тому числі транспортними засобами.

"Небезпека для руху" - ситуація, що виникла в процесі дорожнього руху, при якій продовження руху в тому ж напрямку і з тією ж швидкістю створює загрозу виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

"Небезпечний вантаж" - речовини, вироби з них, відходи виробничої та іншої господарської діяльності, які в силу притаманних їм властивостей можуть під час перевезення спричинити загрозу для життя і здоров'я людей, завдати шкоди навколишньому середовищу, пошкодити або знищити матеріальні цінності.

"Випередження" - рух транспортного засобу із швидкістю, більшою швидкості попутного транспортного засобу.

"Організована перевезення групи дітей" - перевезення в автобусі, який не має відношення до маршрутному транспортному засобу, групи дітей чисельністю 8 і більше осіб, що здійснюється без їх батьків або інших законних представників.

"Організована транспортна колона" - група з трьох і більше механічних транспортних засобів, які прямують безпосередньо один за одним по одній і тій же смузі руху з постійно включеними фарами в супроводі головного транспортного засобу з нанесеними на зовнішні поверхні спеціальними цветографическими схемами і включеними проблисковими маячками синього і червоного кольорів.

"Організована піша колона" - позначена відповідно до пункту 4.2 Правил група людей, спільно рухаються по дорозі в одному напрямку.

"Зупинка" - навмисне припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин, а також на більшу, якщо це необхідно для посадки або висадки пасажирів або завантаження або розвантаження транспортного засобу.

"Острівець безпеки" - елемент облаштування дороги, що розділяє смуги руху (в тому числі смуги для велосипедистів), а також смуги руху і трамвайні колії, конструктивно виділений бордюрним каменем над проїзною частиною дороги або позначений технічними засобами організації дорожнього руху і призначений для зупинки пішоходів при переході проїжджої частини дороги. До острівця безпеки може ставитися частина розділової смуги, через яку прокладено пішохідний перехід.

"Парковка (паркувальне місце)" - спеціально позначене і при необхідності облаштоване і обладнане місце, що є в тому числі частиною автомобільної дороги і (або) примикає до проїжджої частини і (або) тротуару, узбіччі, естакаді або мосту або є частиною підестакадного або підмостових просторів, площ та інших об'єктів вулично-дорожньої мережі, будівель, споруд або споруд і призначене для організованої стоянки транспортних засобів на платній основі або без справляння плати за рішенням власника чи іншого власника автомобільної дороги, власника земельної ділянки або власника відповідної частини будівлі, будівлі або споруди.

"Пасажир" - особа, крім водія, що знаходиться в транспортному засобі (на ньому), а також особа, яка входить в транспортний засіб (сідає на нього) або виходить з транспортного засобу (сходить з нього).

"Перехрестя" - місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, обмежене уявними лініями, що з'єднують відповідно протилежні, найбільш віддалені від центру перехрестя початку заокруглень проїзних частин. Не вважаються перехрестями виїзди з прилеглих територій.

"Перебудова" - виїзд з займаної смуги або займаного ряду зі збереженням первісного напрямку руху.

"Пішохід" - особа, яка була поза транспортного засобу на дорозі або на пішохідній або Вело-пішохідний доріжці і не виробляє на них роботу. До пішоходів прирівнюються особи, які рухаються в інвалідних колясках, ведуть велосипед, мопед, мотоцикл, везуть санки, візок, дитячу чи інвалідну коляску, а також використовують для пересування роликові ковзани, самокати та інші аналогічні засоби.

"Смуга руху" - будь-яка з поздовжніх смуг проїзної частини, позначена або не позначена розміткою і має ширину, достатню для руху автомобілів в один ряд.

"Перевага (пріоритет)" - право на першочерговий рух в наміченому напрямку по відношенню до інших учасників руху.

"Перешкода" - нерухомий об'єкт на смузі руху (несправний або пошкоджений транспортний засіб, дефект проїзної частини, сторонні предмети і т.п.), що не дозволяє продовжити рух по цій смузі.

Чи не є перешкодою затор або транспортний засіб, що зупинилося на цій смузі руху відповідно до вимог Правил.

"Прилегла територія" - територія, безпосередньо прилегла до дороги і не призначена для наскрізного руху транспортних засобів (двори, житлові масиви, автостоянки, АЗС, підприємства тощо). Рух по прилеглій території здійснюється відповідно до цих Правил дорожнього руху 2019.

"Причіп" - транспортний засіб, не обладнаний двигуном і призначене для руху в складі з механічним транспортним засобом. Термін поширюється також на напівпричепи і причепи-розпуски.

"Проїжджа частина" - елемент дороги, призначений для руху безрейкових транспортних засобів.

"Дозволена максимальна маса" - маса спорядженого транспортного засобу з вантажем, водієм і пасажирами, встановлена ​​підприємством-виробником як максимальна допустима. За дозволену максимальну масу складу транспортних засобів, тобто зчеплених і рухомих як одне ціле, приймається сума дозволених максимальних мас транспортних засобів, що входять до складу.

"Регулювальник" - особа, наділена в установленому порядку повноваженнями з регулювання дорожнього руху за допомогою сигналів, встановлених Правилами дорожнього руху 2019, і яка безпосередньо здійснює вказане регулювання. Регулювальник повинен бути у форменому одязі і (або) мати розпізнавальний знак та екіпіровку. До регулювальникам відносяться співробітники поліції і військової автомобільної інспекції, а також працівники дорожньо-експлуатаційних служб, чергові на залізничних переїздах і поромних переправах при виконанні ними своїх посадових обов'язків.

До регулювальникам також відносяться уповноважені особи з числа працівників підрозділів транспортної безпеки, які виконують обов'язки по догляду, додаткового огляду, повторного огляду, спостереження і (або) співбесіди з метою забезпечення транспортної безпеки, щодо регулювання дорожнього руху на ділянках автомобільних доріг, визначених постановою Кабінету Міністрів Федерації від 18 липня 2016 р No 686 "Про визначення ділянок автомобільних доріг, залізничних і внутрішніх водних шляхів, ве ртодромов, посадкових майданчиків, а також інших забезпечують функціонування транспортного комплексу будівель, споруд, пристроїв та обладнання, що є об'єктами транспортної інфраструктури ".

"Стоянка" - навмисне припинення руху транспортного засобу на час більше 5 хвилин з причин, не пов'язаних з посадкою або висадкою пасажирів або завантаженням або розвантаженням транспортного засобу.

"Темний час доби" - проміжок часу від кінця вечірніх сутінків до початку ранкових сутінків.

"Транспортний засіб" - пристрій, призначений для перевезення по дорогах людей, вантажів чи устаткування, встановленого на ньому.

"Тротуар" - елемент дороги, призначений для руху пішоходів і примикає до проїжджої частини або до велосипедній доріжці або відокремлений від них газоном.

"Дати дорогу (не створювати перешкод)" - вимога, що означає, що учасник дорожнього руху не повинен починати, відновлювати або продовжувати рух, здійснювати будь-якої маневр, якщо це може змусити інших учасників руху, що мають по відношенню до нього перевага, змінити напрямок руху або швидкість.

"Учасник дорожнього руху" - особа, яка бере безпосередню участь у процесі руху як водій, пішохода, пасажира транспортного засобу.

"Шкільний автобус" - спеціалізований транспортний засіб (автобус), що відповідає вимогам до транспортних засобів для перевезення дітей, встановленим законодавством про технічне регулювання, і те що на праві власності або на іншій законній підставі дошкільної освітньої або загальноосвітньої організації.

"Електромобіль" - транспортний засіб, що приводиться в рух виключно електричним двигуном і заряджається за допомогою зовнішнього джерела електроенергії.

1.3. Учасники дорожнього руху зобов'язані знати і дотримуватися належні до них вимоги Правил, сигналів світлофорів, знаків і розмітки, а також виконувати розпорядження регулювальників, що діють в межах наданих їм прав і регулюють дорожній рух встановленими сигналами. 1.4. На дорогах встановлено правосторонній рух транспортних засобів. 1.6. Особи, які порушили Правила 2019, несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.

ПДР 2019 Правила дорожнього руху 2019 року РФ Зміни 1 січня 2019 Росії

1.1. Ці Правила дорожнього руху 2019 роки ** встановлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території Російської Федерації (РФ). Інші нормативні акти, що стосуються дорожнього руху, повинні грунтуватися на вимогах Правил і не суперечити їм. ** Надалі - Правила.

1.2. У Правилах вживаються в такому значенні і терміни: "Автомагістраль" - дорога, позначена знаком 5.1 ** і має для кожного напрямку руху проїжджі частини, відокремлені одна від одної розділювальною смугою (а при її відсутності - дорожнім огородженням), без перетинів в одному рівні з іншими дорогами, залізничними або трамвайними коліями, пішохідними чи велосипедними доріжками.

** Тут і далі наведено нумерація дорожніх знаків згідно з Додатком 1 (Дорожні знаки) .

"Автопоїзд" - механічний транспортний засіб, зчеплене з причепом (причепами).

"Велосипед" - транспортний засіб, крім інвалідних колясок, яке має принаймні два колеса і приводиться в рух як правило м'язової енергією осіб, які перебувають на цьому транспортному засобі, зокрема за допомогою педалей або рукояток, і може також мати електродвигун номінальною максимальною потужністю в режимі тривалого навантаження, що не перевищує 0,25 кВт, автоматично відключається на швидкості понад 25 км / год.

"Велосипедист" - особа, яка керує велосипедом.

"Водій" - особа, яка керує будь-яким транспортним засобом, погонич, провідний дорогою в'ючних, верхових і в'ючних тварин або стадо. До водія прирівнюється навчальний водінню.

"Вимушена зупинка" - припинення руху транспортного засобу через його технічну несправність або небезпеки, створюваної вантажем, що перевозиться, станом водія (пасажира) або перешкодою на дорозі.

"Гібридний автомобіль" - транспортний засіб, що має не менше 2 різних перетворювачів енергії (двигунів) і 2 різних (бортових) систем акумулювання енергії для цілей приведення в рух транспортного засобу.

"Денні ходові вогні" - зовнішні світлові прилади, призначені для поліпшення видимості рухомого транспортного засобу спереду в світлий час доби.

"Дорога" - облаштована або пристосована і використовувана для руху транспортних засобів смуга землі або поверхня штучної споруди. Дорога включає в себе одну або декілька проїзних частин, а також трамвайні колії, тротуари, узбіччя і розділювальні смуги при їх наявності.

"Дорожній рух" - сукупність суспільних відносин, що виникають в процесі переміщення людей і вантажів за допомогою транспортних засобів або без таких у межах доріг.

"Дорожньо-транспортна пригода" - подія, що виникло в процесі руху по дорозі транспортного засобу і з його участю, при якому загинули або поранені люди, пошкоджені транспортні засоби, споруди, вантажі або заподіяно інший матеріальний збиток.

"Залізничний переїзд" - перехрещення дороги із залізничними коліями на одному рівні.

"Маршрутне транспортний засіб" - транспортний засіб загального користування (автобус, тролейбус, трамвай), призначене для перевезення по дорогах людей і рухається за встановленим маршрутом з позначеними місцями зупинок.

"Механічний транспортний засіб" - транспортний засіб, що приводиться в рух двигуном. Термін поширюється також на будь-які трактори і самохідні машини.

"Мопед" - двох- або триколісне механічний транспортний засіб, максимальна конструктивна швидкість якого не перевищує 50 км / год, що має двигун внутрішнього згоряння з робочим об'ємом, що не перевищує 50 куб. см, або електродвигун номінальною максимальною потужністю в режимі тривалого навантаження більше 0,25 кВт і менше 4 кВт. До мопедів прирівнюються квадріцікли, що мають аналогічні технічні характеристики.

"Мотоцикл" - двоколісний механічний транспортний засіб з боковим причепом або без нього, робочий об'єм двигуна якого (у разі двигуна внутрішнього згорання) перевищує 50 куб. см або максимальна конструктивна швидкість (при будь-якому двигуні) перевищує 50 км / год. До мотоциклів прирівнюються трицикли, а також квадріцікли з мотоциклетної посадкою або кермом мотоциклетного типу, мають ненавантажену масу, що не перевищує 400 кг (550 кг для транспортних засобів, призначених для перевезення вантажів) без урахування маси акумуляторів (в разі електричних транспортних засобів), і максимальну ефективну потужність двигуна, що не перевищує 15 кВт.

"Недостатня видимість" - видимість дороги менше 300 м в умовах туману, дощу, снігопаду тощо, а також в сутінки.

"Обгін" - випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу (бік проїжджої частини), призначену для зустрічного руху, і наступним поверненням на раніше займану смугу (бік проїжджої частини).

"Обмежена видимість" - видимість водієм дороги в напрямку руху, обмежена рельєфом місцевості, геометричними параметрами дороги, рослинністю, будовами, спорудами або іншими об'єктами, в тому числі транспортними засобами.

"Небезпека для руху" - ситуація, що виникла в процесі дорожнього руху, при якій продовження руху в тому ж напрямку і з тією ж швидкістю створює загрозу виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

"Небезпечний вантаж" - речовини, вироби з них, відходи виробничої та іншої господарської діяльності, які в силу притаманних їм властивостей можуть під час перевезення спричинити загрозу для життя і здоров'я людей, завдати шкоди навколишньому середовищу, пошкодити або знищити матеріальні цінності.

"Випередження" - рух транспортного засобу із швидкістю, більшою швидкості попутного транспортного засобу.

"Організована перевезення групи дітей" - перевезення в автобусі, який не має відношення до маршрутному транспортному засобу, групи дітей чисельністю 8 і більше осіб, що здійснюється без їх батьків або інших законних представників.

"Організована транспортна колона" - група з трьох і більше механічних транспортних засобів, які прямують безпосередньо один за одним по одній і тій же смузі руху з постійно включеними фарами в супроводі головного транспортного засобу з нанесеними на зовнішні поверхні спеціальними цветографическими схемами і включеними проблисковими маячками синього і червоного кольорів.

"Організована піша колона" - позначена відповідно до пункту 4.2 Правил група людей, спільно рухаються по дорозі в одному напрямку.

"Зупинка" - навмисне припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин, а також на більшу, якщо це необхідно для посадки або висадки пасажирів або завантаження або розвантаження транспортного засобу.

"Острівець безпеки" - елемент облаштування дороги, що розділяє смуги руху (в тому числі смуги для велосипедистів), а також смуги руху і трамвайні колії, конструктивно виділений бордюрним каменем над проїзною частиною дороги або позначений технічними засобами організації дорожнього руху і призначений для зупинки пішоходів при переході проїжджої частини дороги. До острівця безпеки може ставитися частина розділової смуги, через яку прокладено пішохідний перехід.

"Парковка (паркувальне місце)" - спеціально позначене і при необхідності облаштоване і обладнане місце, що є в тому числі частиною автомобільної дороги і (або) примикає до проїжджої частини і (або) тротуару, узбіччі, естакаді або мосту або є частиною підестакадного або підмостових просторів, площ та інших об'єктів вулично-дорожньої мережі, будівель, споруд або споруд і призначене для організованої стоянки транспортних засобів на платній основі або без справляння плати за рішенням власника чи іншого власника автомобільної дороги, власника земельної ділянки або власника відповідної частини будівлі, будівлі або споруди.

"Пасажир" - особа, крім водія, що знаходиться в транспортному засобі (на ньому), а також особа, яка входить в транспортний засіб (сідає на нього) або виходить з транспортного засобу (сходить з нього).

"Перехрестя" - місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, обмежене уявними лініями, що з'єднують відповідно протилежні, найбільш віддалені від центру перехрестя початку заокруглень проїзних частин. Не вважаються перехрестями виїзди з прилеглих територій.

"Перебудова" - виїзд з займаної смуги або займаного ряду зі збереженням первісного напрямку руху.

"Пішохід" - особа, яка була поза транспортного засобу на дорозі або на пішохідній або Вело-пішохідний доріжці і не виробляє на них роботу. До пішоходів прирівнюються особи, які рухаються в інвалідних колясках, ведуть велосипед, мопед, мотоцикл, везуть санки, візок, дитячу чи інвалідну коляску, а також використовують для пересування роликові ковзани, самокати та інші аналогічні засоби.

"Смуга руху" - будь-яка з поздовжніх смуг проїзної частини, позначена або не позначена розміткою і має ширину, достатню для руху автомобілів в один ряд.

"Перевага (пріоритет)" - право на першочерговий рух в наміченому напрямку по відношенню до інших учасників руху.

"Перешкода" - нерухомий об'єкт на смузі руху (несправний або пошкоджений транспортний засіб, дефект проїзної частини, сторонні предмети і т.п.), що не дозволяє продовжити рух по цій смузі.

Чи не є перешкодою затор або транспортний засіб, що зупинилося на цій смузі руху відповідно до вимог Правил.

"Прилегла територія" - територія, безпосередньо прилегла до дороги і не призначена для наскрізного руху транспортних засобів (двори, житлові масиви, автостоянки, АЗС, підприємства тощо). Рух по прилеглій території здійснюється відповідно до цих Правил дорожнього руху 2019.

"Причіп" - транспортний засіб, не обладнаний двигуном і призначене для руху в складі з механічним транспортним засобом. Термін поширюється також на напівпричепи і причепи-розпуски.

"Проїжджа частина" - елемент дороги, призначений для руху безрейкових транспортних засобів.

"Дозволена максимальна маса" - маса спорядженого транспортного засобу з вантажем, водієм і пасажирами, встановлена ​​підприємством-виробником як максимальна допустима. За дозволену максимальну масу складу транспортних засобів, тобто зчеплених і рухомих як одне ціле, приймається сума дозволених максимальних мас транспортних засобів, що входять до складу.

"Регулювальник" - особа, наділена в установленому порядку повноваженнями з регулювання дорожнього руху за допомогою сигналів, встановлених Правилами дорожнього руху 2019, і яка безпосередньо здійснює вказане регулювання. Регулювальник повинен бути у форменому одязі і (або) мати розпізнавальний знак та екіпіровку. До регулювальникам відносяться співробітники поліції і військової автомобільної інспекції, а також працівники дорожньо-експлуатаційних служб, чергові на залізничних переїздах і поромних переправах при виконанні ними своїх посадових обов'язків.

До регулювальникам також відносяться уповноважені особи з числа працівників підрозділів транспортної безпеки, які виконують обов'язки по догляду, додаткового огляду, повторного огляду, спостереження і (або) співбесіди з метою забезпечення транспортної безпеки, щодо регулювання дорожнього руху на ділянках автомобільних доріг, визначених постановою Кабінету Міністрів Федерації від 18 липня 2016 р No 686 "Про визначення ділянок автомобільних доріг, залізничних і внутрішніх водних шляхів, ве ртодромов, посадкових майданчиків, а також інших забезпечують функціонування транспортного комплексу будівель, споруд, пристроїв та обладнання, що є об'єктами транспортної інфраструктури ".

"Стоянка" - навмисне припинення руху транспортного засобу на час більше 5 хвилин з причин, не пов'язаних з посадкою або висадкою пасажирів або завантаженням або розвантаженням транспортного засобу.

"Темний час доби" - проміжок часу від кінця вечірніх сутінків до початку ранкових сутінків.

"Транспортний засіб" - пристрій, призначений для перевезення по дорогах людей, вантажів чи устаткування, встановленого на ньому.

"Тротуар" - елемент дороги, призначений для руху пішоходів і примикає до проїжджої частини або до велосипедній доріжці або відокремлений від них газоном.

"Дати дорогу (не створювати перешкод)" - вимога, що означає, що учасник дорожнього руху не повинен починати, відновлювати або продовжувати рух, здійснювати будь-якої маневр, якщо це може змусити інших учасників руху, що мають по відношенню до нього перевага, змінити напрямок руху або швидкість.

"Учасник дорожнього руху" - особа, яка бере безпосередню участь у процесі руху як водій, пішохода, пасажира транспортного засобу.

"Шкільний автобус" - спеціалізований транспортний засіб (автобус), що відповідає вимогам до транспортних засобів для перевезення дітей, встановленим законодавством про технічне регулювання, і те що на праві власності або на іншій законній підставі дошкільної освітньої або загальноосвітньої організації.

"Електромобіль" - транспортний засіб, що приводиться в рух виключно електричним двигуном і заряджається за допомогою зовнішнього джерела електроенергії.

1.3. Учасники дорожнього руху зобов'язані знати і дотримуватися належні до них вимоги Правил, сигналів світлофорів, знаків і розмітки, а також виконувати розпорядження регулювальників, що діють в межах наданих їм прав і регулюють дорожній рух встановленими сигналами. 1.4. На дорогах встановлено правосторонній рух транспортних засобів. 1.6. Особи, які порушили Правила 2019, несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов