Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

ПМ-Т травматичний пістолет Макаров

  1. переваги
  2. Вибір ПМ-Т від DENI aka DENI.guns.ru

Наша сеть партнеров Banwar

Пістолет ПМ-Т Фото nobninsk

Пістолет ПМ-Т Фото nobninsk.ru Пістолет ПМ-Т Фото nobninsk

Пістолет ПМ-Т в даний час відноситься до вогнепальної зброї обмеженого ураження

Пістолет ПМ-Т являє собою зброю самооборони, виконане на основі бойового пістолета Макарова шляхом установки гладкого стовбура з невеликою перегородкою-штифтом відразу за патронником і ослабляють проточками, натомість оригінального нарізної стовбура. В цілому, стовбур ПМ-Т аналогічний по конструкції стовбура пістолета Grand Power T12 . Пістолет ПМ-Т є плодом спільної роботи ТОВ ПКП АКБС і ВАТ ЗІД, які розробили його з урахуванням криміналістичних вимог, що діють на території РФ на даний момент. Головною метою при створенні цієї зброї самооборони було максимальне збереження їх "історичної цінності" шляхом мінімізації переробок і втручань в оригінальну конструкцію.

Поява травматичного пістолета ПМ-Т на російському ринку зброї самооборони стало справжньою сенсацією. Вперше громадяни РФ отримали можливість придбати в особисту власність гумострільні пістолет, виконаний з бойового ПМ шляхом всього лише заміни нарізної стовбура на стовбур з гладким каналом, що має штифт за патронником і ослабляють проточки для виключення можливості стрільби кулями з твердих матеріалів. По суті, пістолет ПМ-Т відрізняється від пістолета Макарова тільки використовуваним патроном - 9mm PA з гумовою кулею замість бойового 9x18 . Завдяки цьому ПМ-Т є найбільш автентичним варіантом пістолета ПМ під патрон травматичної дії.

Не менш важливою обставиною, що викликав величезний інтерес до новинки, стало і те, що пістолети ПМ-Т володіють не тільки властивостями зброї самооборони, але і мають колекційну цінність. Вони виготовлялися з бойових пістолетів Макарова випуску з початку 1950-х по кінець 1980-х рр. Велика частина пістолетів ПМ-Т перероблялася з ПМ, вироблених в 1960-1970-і рр. Обробка поверхні рами і затвора-кожуха збережена, немає шліфування і нового покриття. Збережені і оригінальні номери. До того ж, пістолети Макарова, вироблені за радянських часів, відрізняються високою якістю стали, виготовлення і обробки поверхонь. Особливо це відноситься до зброї, що випускався з 1950-х по 1970-і рр. На жаль, сучасні версії ПМ і пістолети випуску 1990-х навіть близько не можуть зрівнятися за якістю зі зброєю, виготовляли в Радянському Союзі.

В результаті вийшов зовні не зіпсований Макаров, з широкою планкою «антивідблиском», «бородатий», з номерними деталями і рідним воронінням. Якщо не брати до уваги невеликі зовнішні відмінності у вигляді нанесеної лазером маркування на правій стороні рами, набитою перед номером пістолета на лівій стороні затвора-кожуха літери «Т» або цифри «1», а так само менший діаметр каналу ствола, покупці ПМ-Т отримали практично ідентичний бойовому Макарову травматичний пістолет. Цінність ПМ-Т стала ясна з першого ж анонса, викладеного виробником в інтернеті, на своєму сайті і популярному збройовому форумі. Скромна інформація про плани випуску такого пістолета стала причиною серйозного ажіотажу з боку любителів зброї. Особливо тих, для кого не байдужа його історична цінність.

Інтерес не в малому ступені підігрівав законодавчу заборону на виготовлення пневматичного, сигнального та газової зброї з можливістю стрільби гумовими кулями з основних частин бойової зброї. Ця поправка до Закону про Зброя, разом з іншими змінами, вступала в дію з 1 липня 2011 року і АКБС спільно з ВАТ ЗиД повинні були встигнути виготовити максимальну кількість примірників ПМ-Т до зазначеного «чорного дня». По суті, ПМ-Т стали малосерійним зброєю. В результаті, з моменту появи пістолетів ПМ-Т в збройових магазинах до кінця травня, в початковий період продажів, покупці з ранку стояли в чергах і «розбирали» їх в незалежності від стану покриття, року випуску того чи іншого примірника і ціни. Встигли придбати собі один з пістолетів ПМ-Т, яких всього було випущено близько 5000 шт., Не прогадали. В даний час ціна на ці пістолети тільки зростає. Якщо в червні вартість в збройовий магазинах в середньому становила 16000 - 18000 р., То зараз «з рук» ПМ-Т продають вже більш ніж за 50000 р.

Автоматика пістолета ПМ-Т працює на основі використання віддачі з вільним затвором. Поворотна пружина залишена рідна, від бойових примірників. Зношені пружини були замінені на нові. Ресурс цих зворотних пружин дуже великий, завдяки значно меншому імпульсу віддачі патрона травматичної дії 9mm PA, в порівнянні з бойовим. Але багато власників зіткнулися з проблемою, викликаної саме сильної поворотною пружиною. Виникали затримки в стрільбі по причині недосилання патрона. Це особливо актуально при використанні травматичних патронів малої потужності. Рішенням стала установка поворотної пружини від пневматичного пістолета МР-654К.

На жаль, багато пістолетів перших партій мали погану якість виготовлення новодельних стовбура, через що відбувалися затримки через утикання патрона при подачі. Однак компанії АКБС вдалося досить оперативно вплинути на виробника і незабаром ПМ-Т були позбавлені вищеназваних недоліків, що стосується пістолетів випущених з початку червня. Але канал ствола і скіс патронника пістолетів більш пізнього випуску, проте, вимагають доопрацювання поліруванням для найкращої точності стрільби і надійності досилання патрона в патронник. Ударно-спусковий механізм куркового типу, подвійної дії з автоматичною постановкою курка на запобіжний взвод. Спуск з попередженням. Зусилля спуску при стрільбі з попередньо зведеним курком в режимі одинарної дії становить 2 кг, а при стрілянині само взводом - 4,5 кг.

Хід спускового гачка у ПМ, виготовлених в СРСР з 1955 року, відрізняється плавністю і досить короткий, для УСМ бойового пістолета. Всі деталі УСМ пістолетів випуску до 1980-х рр. виготовлені фрезеруванням. З лівого боку рами розташований важіль затримки затвора. З метою більш надійної екстракції стріляних гільз можна порекомендувати власникам ПМ-Т, що мають затворну затримку з широким «зубом» відбивача, замінити цю деталь на більш ранню, з вузьким і довшим відбивачем. Хоча особисто у мене рідна «дута» затворна затримка з широким «зубом» працює відмінно. Запобіжник пістолета ПМ-Т, що розміщується зліва на затворі, при включенні блокує ударник і безпечно спускає курок з бойового взводу. У включеному положенні запобіжник блокує шепотіло і затвор-кожух, при цьому курок не стосується ударника. Він вимикається перекладом важеля в нижнє положення, тобто природним рухом великого пальця утримує зброю руки стрілка.

Прицільні пристосування складаються з нерухомої мушки, виконаної як частина затвора-кожуха, і цілини, закріпленого в пазі типу «ластівчин хвіст» з можливістю внесення бічних поправок. Однорядний магазин вміщає вісім патронів. У шахті магазина він фіксується пружинної засувкою внизу рукоятки, що є більш надійним способом, ніж фіксація бічний засувкою в основі спусковий скоби. Мінусом тут є менша швидкість заміни магазину при перезарядці зброї. Пістолети ПМ-Т комплектувалися тільки одним магазином. В подальшому власники набували додаткові магазини окремо, в основному відповідають за періоду випуску купленому пістолета. Найбільш поширеними є магазини зразка 1954-1985 рр. з виштамповкою знизу на лівій стороні. Такі магазини відповідають більшості ПМ-Т і коштують в середньому не дорожче 500 р. Та й взагалі, пістолет ПМ-Т цінний доступністю ЗІП. Оригінальні деталі, виготовлені за радянських часів, знайти досить просто, а коштують вони недорого.

Крім високої якості, великого службового ресурсу та історичної цінності, пістолет ПМ-Т є надійним і досить ефективною зброєю самооборони. Плюси і мінуси у ПМ-Т практично ті ж, що і у його прототипу. До недоліків відноситься досить довгий хід спуску і чимала його зусилля, як і у бойових ПМ, що впливає на точність стрільби. До вузької рукоятці з малим кутом нахилу потрібно звикати, якщо до цього власник користувався більш ергономічним зброєю. На точності негативно позначаються і малогабаритні, фактично рудиментарні, прицільні пристосування з вузькою і низькою мушкою і маленької прорізом цілика. Такі прицільні пристосування не підходять для маневреного ведення швидкісної стрільби на близьких дистанціях. Однак при бажанні домогтися точної стрільби і купчастості при швидкісній стрільбі можна досить швидко, до пістолета звикаєш, а його недоліки компенсуються напрацюванням навичок в поводженні зі зброєю.

Одним з найважливіших достоїнств пістолета, створеного Миколою Федоровичем Макаровим, є надійність роботи в найважчих умовах експлуатації. Це якість було доведено не тільки на випробуваннях і при експлуатації в діючій армії, а й в суворих бойових умовах, в самих різних країнах. Травматичний пістолет Макарова поєднує в собі кращі якості особистого короткоствольної зброї самооборони. Він компактний, дуже надійний, міцний, безпечний, простий в обігу і обслуговуванні. Все це актуально і для ПМ-Т. Він не здається пластикової іграшкою або дешевої виробом з легкого сплаву. Це міцний і надійний пістолет, на який можна покластися. І тут, по ідеї, необхідний куди більш потужний боєприпас, ніж випускаються зараз патрони травматичної дії 9mm PA, так як навіть новодельний стовбур ПМ-Т здатний витримати значно більші навантаження. Але це питання, на жаль, поза компетенцією тих, хто носить свій пістолет для захисту життя і здоров'я себе та своїх близьких.

На мою особисту думку, пістолет ПМ-Т сьогодні є найкращим з представлених на російському ринку зброї самооборони зразків, виконаних на базі бойових моделей зі сталевою рамкою. Вивчивши переваги та недоліки різних травматичних пістолетів і револьверів, я прийшов до висновку, що саме пістолет ПМ-Т відповідає всім моїм вимогам, а саме: максимальна надійність роботи в будь-яких умовах експлуатації; простота в застосуванні і обслуговуванні; компактність і непомітність при прихованому носінні; досить висока на реальних дистанціях самооборони точність стрільби; база - тільки бойовий пістолет; матеріал рамки - тільки сталь; історична цінність.

Моє знайомство з цим пістолетом відбулося в середині червня. Як і більшість ПМ-Т, обраний мною примірник носив сліди часу і експлуатації у вигляді потертого покриття і дрібних подряпин на реактопластовой рукоятці. Однак це лише додавало зброї антуражності і харизми. «Бувалий», цей пістолет Макарова був виготовлений в 1972 році з відмінною якістю і з відмінною збройової сталі. Перше враження від пістолета - справжнє, нормальне зброю, надійний і перевірений пістолет Макарова! І навіть та обставина, що це вже ПМ-Т, що стріляє гумовими кулями, не додало ложки дьогтю. Пістолет простий, але в той же час по своєму витончений, з яскраво вираженою харизмою добротного радянської зброї часів великої країни, якої більше немає. Красиве чорне воронение, широка планка «антивідблиском», велика «борода» в передній частині затвора-кожуха ... Курок, запобіжник і викидач мають оригінальне червоне воронение, що характерно для радянських ПМ. Навіть досить вузька рукоятка не видається незручною, коли тримаєш не дешево пластикову саморобку сучасного ширвжитку, а надійний і якісний радянський пістолет з відмінною збройової сталі.

У той же день був проведений відстріл потужними патронами, який показав відмінну купчастість на дистанції сім метрів. Автоматика працювала на відмінно. Однак в подальшому, через розкиду потужності патронів і з метою забезпечення надійної екстракції навіть з малопотужними боєприпасами довелося змінити рідну поворотну пружину на кілька більш слабку. Звук пострілу дуже гучний і хльосткий, а віддача нагадує стрілянину з бойового ПМ. Для стрільби я використовував найпотужніші з доступних патронів 9mm PA - АКБС Магнум для Інни. У поєднанні з такими патронами пістолет ПМ-Т являє собою досить ефективна зброя самооборони. Результати стрільби не дають приводу в цьому сумніватися. Загалом, стріляти з пістолета хочеться знову і знову. Звичайно ж, в даний час на ринку зброї самооборони можна купити «з рук» і більш потужні пістолети зі значно більш місткими дворядними магазинами, такі як Гроза-02 зі стовбуром v4 калібру 9mm PA без штифтів і «зубів» в каналі ствола чи словацький Grand Power T-12 під патрон 10x28Т. Однак якість стали, виготовлення і обробки поверхонь ПМ-Т випуску часів СРСР, на мою особисту думку, перевершує пістолети Гроза. До того ж, варіант зі стволом v4 в основному продають по надзвичайно завищеними цінами, з огляду на відсутність будь-якої їх історичної цінності. Пістолет Т-12 дійсно вдалий, але його досить великі габарити, особливо ширина, в більшості випадків не дозволяють використовувати цю зброю для прихованого носіння.

Пістолет ПМ-Т купують і прості громадяни з метою самооборони і колекціонери, любителі зброї взагалі і пістолета Макарова зокрема. Але сьогодні серед доступних для придбання рядовими громадянами РФ зразків гумострільні пістолетів, виконаних з бойових пістолетів виготовлених за радянських часів, є кілька досить цікавих моделей. це лідер , Лідер-М і МР-81 , Виконані з пістолетів ТТ . АПС-М і MP-355 , Виготовлені з автоматичних пістолетів Стєчкіна . Однак ... Все пістолети на базі ТТ мають занадто багато змін, що зводить до мінімуму їх історичну цінність. Всі вони вимагають той чи інший обсяг доопрацювання для надійного функціонування і хоча б приблизного відповідності історичному оригіналу. Схожа ситуація і з пістолетом АПС-М, який, до того ж, через конструкції нового стовбура, що рве гумові кульки, являє собою просто працює макет АПС, але ніяк не зброя самооборони. Пістолет MP-355 позбавлений деяких недоліків АПС-М, але разом з тим і всіх оригінальних клейм і номерів, що знову ж таки зводить до мінімуму його історичну цінність.

На цьому тлі пістолет ПМ-Т виглядає найкращим вибором. Він цінний як колекційний екземпляр, і в той же час, як надійна зброя самооборони. Його приємно тримати в руках, з нього приємно стріляти. ПМ-Т зручний для прихованого носіння, як в кобурі на поясі або під пахвою, так і в поясний сумці. Він досить легкий і необтяжливий. Для нього є найбільший вибір патронів, які можна купити в будь-якому збройовому магазині по всій країні. Особисто для мене ПМ-Т насамперед частина історії великої країни якої я пишаюся, незважаючи ні на що залишається моєю Батьківщиною. Поки громадянам Росії не повернуто їх законне право на володіння і носіння бойового короткоствольної нарізної зброї - пістолетів та револьверів, що стріляють бойовими патронами з твердими кулями, а на прилавках збройових магазинів не з'явилися Макарови, Глок, Вальтер, Кольти і Сміт-Вессон, травматичний пістолет Макарова є одним з кращих зразків зброї самооборони, доступного пересічним громадянам.

переваги

  • міцний
  • дуже надійний
  • Простий в обслуговуванні
  • Звичний в зверненні
  • досить компактний
  • доступність ЗІП

недоліки

  • Велике зусилля і хід спускового гачка
  • Чи не ергономічна рукоятка
  • Рудиментарні прицільні пристосування
  • Відсутність якості виготовлення стовбура і адаптації під патрон 9 мм PA

Технічні характеристики

Калібр: 9мм Р.А. (9 × 22)

Довжина зброї: 161,5 мм

Довжина стовбура: 93,5 мм

Висота зброї: 126,5 мм

Ширина зброї: 30,5 мм

Маса без патронів: 730 р

Ємність магазина: 8 патронів

Вибір ПМ-Т від DENI aka DENI.guns.ru

ПМ-Т (умовно) п'яти типів:

  • А. ПМ-Т, переробка з т.зв. "Вухатого" ПМ, що випускався в 1953-му році.
  • Б. ПМ-Т, переробка з т.зв. "Перехідного" ПМ, що випускався в 1954 і частково в 1955 році
  • В. ПМ-Т, переробка з ПМ, що випускалися з 1955 по середину 1970-х років
  • Г. ПМ-Т, переробка з ПМ, що випускався з 1976 по 1984р.
  • Д. (можливо) переробка з ПМ випуску 1985-1989 рр.

Г і Д буде дуже мізерна кількість.

Практично всі пістолети будуть б / у в тій чи іншій мірі.

Загальна по вибору для всіх: звичайно не варто вибирати ПМ зі слідами корозії на металі.

Плюси "вухатого" і "перехідного" ПМ тільки в їх історичній колекційної цінності.

Мінусів у них багато:

  1. Спусковий гачок, спускова тяга и спускові скоби (Останнє не важливо) невзаємозамінні з Основним випуском ПМ, тобто ЗІП коштує дорожча и найти проблематічніше.
  2. Огидний характер спуску на ціх пістолетах: довгий Хід спускового Гачка з мінімальнім провалом, або даже відсутністю оного при пострілі з попередня взводу. Буквально в самому кінці відбувається Постріл, причому при натісканні спусковий гачок практично затіскає шкіру пальця между собою и рамкою - Досить непріємні Відчуття, и пострілу перешкоджає (хоча, Звичайно, пальці у всех Різні). Може віявітіся что пострілу то и не буде, тім более в режімі самооборони. А про темпової стрільби взагалі можна забути.
  3. Настрел пістолетів невідомий. Зате чудово відомо, що бажано через кожні 3000 пострілів міняти поворотну пружину, яка має властивість сідати. В результаті чого затвор починає бити про рамку, що призводить до утворення тріщин або в рамці або в затворі. Це косяк у всіх ПМ 50-60-х років.
  4. Вони через "вальтеровского" типу рамки лізуть далеко не в усі хороші формовані кобури, а вже в пластикові взагалі не лізуть.
  5. Через відсутність паза на гребені затвора під спускову тягу можуть зриватися на чергу.

Тобто вибираючи варіанти А і Б можна виходити тільки з історичної колекційної цінності, з рідкісними стрільбами. (Я собі такий для цього і візьму)

ПМ 55-середини 70-х відрізняється гарною якістю виготовлення деталей, м'яким зручним спуском, прекрасним якістю воронения. Але косяк пункту 3, що вище у нього також є присутнім.

ПМ 70-х років хороший тим, що у нього посилено нижня частина затвора (т.зв. борода), що зменшує ймовірність появи тріщин в затворі при великому Настріл з сіла поворотною пружиною.

Насправді випадки тріщин рідкісні, і на 99,9% не потраплять в варіанті ПМ-Т, тому що тирів ПМ з понад великим настрелом утилізували, мали тріщини утилізували тим більше, а імпульс затвора на гумових кулях менше ніж у 9х18, так що про тріщини і не думайте.

Пістолети ПМ 80-х хороші тим, що ймовірність великого настрела у них мінімальна, але погані тим, що якість воронения у них гірше, ніж у більш ранніх, а також, в 80-х роках почалося впровадження литих деталей, які апріорі менш надійні, ніж виготовлені фрезеруванням з поковок.

Ну і на закінчення, для більшої надійності затворну затримку на всіх ПМ краще ставити з вузьким довгим відбивачем.

Травматична зброя самооборони - ВАТП

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов