Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Поради у виборі мотоблока і навісного обладнання

Наша сеть партнеров Banwar

13:19:57 - 03.07.2019

особливості конструкції
Нерідко терміни «мотокультиватор» і «мотоблок» плутають. Але це хоча і близькі за призначенням і конструкції, але все-таки не ідентичні машини. У мотокультиваторов культивація (розпушування поверхневого шару грунту без перевертання пласта) є найголовнішою, а часом єдиною функцією. Мотоблок - більш універсальний агрегат, здатний використовувати спеціальні причіпні або навісні знаряддя. Його можна використовувати для оранки, подрібнення брил після оранки, знищення особливості конструкції   Нерідко терміни «мотокультиватор» і «мотоблок» плутають бур'янів, вирівнювання поверхні, розпушення грунтової кірки, рівномірного перемішування з грунтом внесених добрив, перевезення вантажів, а також прибирання території і очищення її від снігу. Зазвичай мотоблоки мають два вала: на один встановлюються ведучі колеса, інший - вал відбору потужності (скорочено ВВП) для приводу навісного обладнання. У мотокультиваторов колеса, як правило, можна встановити тільки замість фрез. (Існують так звані самохідні мотокультиватори, у яких, крім валу для коліс, є окремий вал для фрез, але установка будь-яких інших інструментів не передбачена.)

Сучасні мотоблоки оснащені четирехтактнимі двигунами потужністю від 5 до 15 л. с. Двотактні зустрічаються тільки на застарілих моделях. На деякі важкі мотоблоки встановлюють навіть дизелі - у них великий крутний момент на низьких оборотах, що для «трактороподобной» техніки набагато важливіше питомої потужності (відношення потужності до ваги). Єдине, що обмежує широке поширення дизельних двигунів, - їх висока вартість.

Однією з найважливіших характеристик, що визначають зручність роботи, надійність і навіть компоновку, є тип зчеплення і редуктора. Важка універсальна машина не може обійтися без кількох передач і заднього ходу. На більш потужних мотоблоки використовується шестерна коробка передач і дисковий зчеплення, майже такі ж, як на автомобілі. На легких або недорогих застарілих моделях «коробка передач» являє собою набір шківів, з'єднаних ременями. Вибирають передачу натягом за допомогою ролика того чи іншого ременя (інші ремені при цьому прослизають). До важких відносять мотоблоки вагою понад 80 кг і потужністю понад 8 к.с.

Такий технікою обробляють ділянки значного розміру. Вони призначені для професійного використання фермерами і працівниками комунальних служб.

Відбір потужності може здійснюватися або через ремінну передачу, або за допомогою шліцьового з'єднання. Однозначно визначити, що краще, не можна. Перший спосіб, завдяки прослизанню, запобігає поломку мотоблока або робочих органів в разі їх заклинювання, наприклад наїзду на камінь. ВВП з шліцьовим з'єднанням дозволяє передати більший крутний момент, тому застосовується на більш важких і потужних машинах. Інша перевага - це зручність приєднання навісного обладнання: зістикувати шліци швидше і легше, ніж надіти на шківи ремінь і натягнути його. Та ще не треба піклуватися про те, як не втратити ремінь при використанні мотоблока без активного навісного обладнання.

Навісне та причіпне обладнання
На відміну від мотокультиваторов, мотоблоки зазвичай продаються укомплектованими тільки пневматичними колесами, без будь-яких робочих інструментів, які набувають окремо. Тому при виборі мотоблоків треба враховувати не тільки їх технічні параметри, а й асортимент випускається до нього обладнання, а також сумісність з обладнанням інших моделей і виробників. Найбільш поширені такі типи Навісне та причіпне обладнання   На відміну від мотокультиваторов, мотоблоки зазвичай продаються укомплектованими тільки пневматичними колесами, без будь-яких робочих інструментів, які набувають окремо навісного та причіпного обладнання.

Культиватор (фреза). Найбільш затребуваним інструментом є культиваційних фрези. На деяких моделях їх встановлюють замість коліс, як у мотокультиватора. Змінюючи кількість легкознімних секцій і регулюючи сошник, підбирають необхідну ширину обробки. Але краще використовувати культиватор у вигляді окремого навісного агрегату з приводом від Вома.

Колеса забезпечують рівномірний рух вперед і перешкоджають «самозакапиванію» фрез, чим грішать звичайні культиватори. А так як фрези і колеса обертаються в протилежних напрямках, то це запобігає їх «вискакування» і «втікання» при наїзді на більш твердий ділянку грунту.

плуг . Іноді оранка найкращим за всі інші видів агротехнічних робіт. Наприклад, при обробці цілини, коли площа ділянки значна, культивація займає надто багато часу. При відповідному навику за допомогою плуга можна закопувати картопля навесні і викопувати восени. Добре виготовлений і настроєний плуг самозаглубляется при русі.

Оборотний плуг. З звичайним плугом після оранки кожної борозни доводиться вхолосту переганяти мотоблок назад. У оборотного плуга два лемеші - один відвалює пласт наліво, інший направо. Але працює тільки один, другий піднятий над землею. При оранці в зворотному напрямку працює вже саме він, так що пласт відвалюється в ту ж сторону.

Роторний плуг. Для його роботи потрібно привід від вала відбору потужності, але працювати з ним легше, ніж з простим плугом, оскільки він не критичний до рівномірності і прямолінійності руху мотоблока. Конструктивно являє собою від двох до чотирьох вигнутих лемешів, Переваги в порівнянні з фрезою-культиватором - перенесення верхнього шару землі вниз, як у звичайного плуга, і велика продуктивність.

Борона. Після оранки залишаються величезні грудки землі. Їх необхідно розбити і розрівняти. Для цього і призначена борона - дискова або з зубами (пальчикова).

Окучник (плуг-підгортальник). Плуг з V-подібним лемешем. З його допомогою роблять борозни для посіву овочів (картоплі, квасолі, гороху, цибулі) і підгортають картоплю після посадки.

Картофелевикапиватель. Процес викопування картоплі - один з найважчих етапів сільськогосподарських робіт. Для цієї мети можна використовувати плуг, але робота з ним важка і часто призводить до руйнування коренеплодів. Кращий варіант - спеціальний картофелевикапиватель. Він піднімає грунт разом з коренеплодами, земля осипається, а картопля виявляється на поверхні.

Косарка. Мотоблоком не тільки обробляють землю, а й косять траву, використовуючи косарки двох основних типів: ножові і роторні. Роторні більш ефективні, але ножові маневреннее, ними зручніше косити між дерев і кущів.

Роторна щітка. Насадка, що дозволяє швидко і ефективно підмести велику територію, будь то асфальтові доріжки або газон. Треба тільки відрегулювати висоту. Чи впорається вона і з щойно випав снігом.

Ніж-відвал (бульдозерний ніж). Іноді потрібно пересунути купу піску або зняти шар грунту, а найчастіше - снігу. Махати лопатою довго і виснажливо, викликати бульдозер - дорого, та й на маленькій ділянці він буде, як слон в посудній лавці. У власника важкого мотоблока є інший вихід - навісити ніж-відвал. Звичайно, справжній бульдозер не вийде - занадто малий вагу. Але з невеликими купами сміття він цілком впорається.

Шнеко-роторний снігоприбирач. Сніг можна відсунути в сторону ножем-відвалом, а остаточно очистити поверхню за допомогою щітки. Але коли снігу багато, краще скористатися спеціальним шнеко-роторним снегоуборщиком. Сталевий шнек з зубами перемелює навіть злежалі і обмерзлі замети. Сніг викидається в сторону на відстань до 20 метрів.

Причіп вантажний. Для перевезення вантажів до мотоблоку приєднують візок вантажопідйомністю від 300 до 500 кг. Кузов у ​​неї, як правило, самоскидний або перекидається. Візок буває забезпечена гальмами і сидінням оператора, а іноді і світлотехнікою.

Причіп-адаптер. Цей нехитрий пристрій називають ще робочої одноколці або їздовим модулем. Дозволяє перетворити мотоблок в міні-трактор з ламаються рамою. Являє собою «задній міст» для мотоблока з встановленим на ньому сидінням. Ззаду адаптера є зчіпка для причіпного або пасивного навісного обладнання.

Металеві колеса з грунтозацепами. Складність оранки мотоблоком полягає в його малій вазі і, як наслідок, в малому тяговому зусиллі. Для його збільшення передбачені спеціальні металеві колеса. Вони значно важче пневматичних, а високі рідкісні грунтозацепи не забиває землею при роботі.

Ланцюги протиковзання на колеса. Також призначені для збільшення тягового зусилля, але менш ефективні. Зате дешеві і компактні.

Обважнювачі. Якщо мотоблок занадто легкий для забезпечення великого тягового зусилля, його обтяжують додатковими вантажами. Обважнювачі можна навішувати як на корпус мотоблока, так і безпосередньо на колеса, що більш ефективно.

Крім зазначених, існує ще багато різних спеціалізованих агрегатів: ворошителя сіна, мотопомпи, електрогенератори, сівалки або комбіновані машини для виконання декількох операцій за один прохід.

купити Мотоблок в мережі магазинів садової техніки і електроінструменту щасливчику

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов