Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Порівняння бензину АІ-92 і АІ-95

  1. Аі-92 або А-95
  2. Що буде, якщо використовувати Аі-95 замість рекомендованого Аі-92
  3. Що буде, якщо використовувати Аі-92 замість рекомендованого Аі-95
  4. Як убезпечити себе від палива низької якості
  5. Наслідки від палива поганої якості
  6. Присадки використовуються в бензині
  7. Застосування бензину Аі-98
  8. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

У багатьох автовласників періодично виникає питання - чому 95-й бензин вважається краще, і чи варто переплачувати. У даній статті ми постараємося розібратися, яким бензином краще заправляти свій автомобіль, 92 або 95? А також розберемо більшість нюансів використання того чи іншого бензину. У багатьох автовласників періодично виникає питання - чому 95-й бензин вважається краще, і чи варто переплачувати


Аі-92 або А-95


У народі постійно гуляє думка, що більше октанове число в бензиновому паливі - це головна ознака якості та переваги його використання для двигуна. З цим думка складно сперечатися, адже дивлячись на об'єктивні показники при використанні палива з вищим октановим числом, інша думка складно собі уявити. На 95-му бензині:
• двигун автомобіля починає працювати більш «м'якше»;
• зменшується детонація в порівнянні з іншим бензином;
• При довгої експлуатації, можна помітити поліпшення показань в динаміці розгону і деяке зниження витрати палива.
Але для кращого розуміння теми статті. Необхідно розібратися в такому понятті - що таке бензин. Це вид палива, що отримується шляхом перегонки сирої нафти. А октанове число - це міра вимірювання детонаційної стійкості бензину або, іншими словами, стійкість палива для двигунів внутрішнього згоряння від самозаймання при високому тиску. У народі постійно гуляє думка, що більше октанове число в бензиновому паливі - це головна ознака якості та переваги його використання для двигуна


Також, варто знати, що максимальне октанове число палива при перегонці може досягати значення в 93, а більш високе значення надають бензину за допомогою додавання різних присадок що підвищують детонаційний поріг.
Тому, в силу вступає людський фактор при визначенні кращого палива для автомобіля. Якщо бензин Аі-92 створюється тільки за допомогою перегонки нафти, то в бензин Аі-95 можуть бути додані різні добавки відрізняються за якістю і характеристикам. Відповідно, краще застосовувати чистий продукт, ніж використовувати паливо з невідомою якістю.
Ще один нюанс, який визначає паливо для використання на Вашому автомобілі - це рекомендації виробника, або точніше - передбачуваний вид палива для якого проектувався і налаштовувався силовий агрегат машини.

Що буде, якщо використовувати Аі-95 замість рекомендованого Аі-92


За теоретичним викладенням. Можна зробити висновок, що підвищувати октанове число не можна. Але при практичних випробуваннях - це не зовсім так. При невеликій різниці в октанове число використовуваного і рекомендованого палива, негативних наслідків не виникає. Тому, використання 95-го бензину замість 92-го - це нормальна практика, що підвищує потужність і комфорт від експлуатації мотора. При цьому, слід враховувати, що дана заява вірно тільки при використанні якісного палива, в якому не використовувалися дешеві присадки або різні способи «розведення». Як вже говорилося вище, автомобіль трохи поліпшить свої динамічні характеристики, а знижений витрата палива може зрівняти вартість використання більш дорогого палива. За теоретичним викладенням


Але ситуація трохи змінюється. Якщо різниця в октанових числах буде більше. Наприклад: при використанні 92 бензину на моторі передбачає використання 80-го - це може привести до того, що прогорять клапана при тривалій експлуатації автомобіля.
Тому, не варто гнатися за «якістю», вираженим в октанових числах і вартості пального. У деяких випадках - це може привести до поломок силового агрегату.

Що буде, якщо використовувати Аі-92 замість рекомендованого Аі-95


Зовсім інакше виглядає ситуація. Коли автовласник бажає заощадити на паливі і вирішує використовувати більш дешевий варіант і переходить з рекомендованого 95-го на 92-й. Цього робити не варто, і може привести до серйозних проблем з двигуном автомобіля. Основні симптому виявляються моментально і виражаються в:
• появу значної детонації;
• динамічні і силові характеристики автомобіля погіршуються;
• Значно збільшується витрата бензину;
• мотор починає працювати з помітним зусиллям.
Тепер стає зрозумілим, що економія на паливі з більш низьким показником по октановим числах може перейти в додаткові витрати. А використання мотора в такому режимі тривалий час призведе до необхідності капітального ремонту, що тягне за собою великі витрати грошових коштів. Зовсім інакше виглядає ситуація


Використання палива з підвищеним октановим числом - більш сприятливо, ніж використання бензину зі зниженим показником детонаційної стійкості від рекомендованого виробником.
Для того, що б дізнатися рекомендований вид палива, можна проконсультуватися на офіційній дилерській станції, прочитати інструкцію до автомобіля вашої моделі або подивитися на наклейку, розташовану на внутрішній стороні лючка бензобака.

Як убезпечити себе від палива низької якості


Для кожного автовласника існує ризик потрапити на паливо низької якості. Але постійне використання деяких правил і порад, може знизити цей ризик до мінімальних значень.
В першу чергу, не варто постійно експериментувати і користуватися послугами різних заправних станцій. Якщо Ви знайшли для себе прийнятну заправку розташовану в зручному місці, і з паливом хорошої якості. Перевірена неодноразовими заправками - то не варто гнатися за додатковою вигодою в 20 копійок на літрі бензину і ризикувати автомобілем заправляючись на сумнівних або неперевірених заправних станціях. Для кожного автовласника існує ризик потрапити на паливо низької якості


Також, можна віднести до відносно безпечним заправкам мають велику мережу по всій території країни. Великим гравцям на паливному ринку роздрібної торгівлі бензином - немає сенсу обманювати клієнтів поганою якістю. Тому, в незнайомому місці або місті, краще заправлятися великих мережевих АЗС.
У тому випадку, якщо Вам довелося по необхідності заправитися на сумнівною заправці, і все таки потрапили на пальне низької якості, то можна прийняти кілька заходів. В першу чергу, не варто заправляти повний бак бензином на невідомої заправці. Слід залити рівно стільки палива, що б вам вистачило доїхати до перевірених АЗС з невеликим запасом. Якщо Вам залили паливо поганої якості, то можна його розбавити бензином з високим октановим числом, наприклад Аі-98.


У разі, коли в автомобіль потрапило паливо зовсім жахливої ​​якості, без відвідування станції технічного обслуговування не обійдеться. На станції необхідно буде злити весь бензин з паливного бака і промити паливну систему, можливо доведеться поміняти паливні фільтри.

Також, є кілька способів для перевірки якості палива підручними засобами і навіть в польових умовах, описаних в нашій статті - як перевірити якість бензину .

Наслідки від палива поганої якості


Так склалося, що на території російської Федерації, до сих пір, часто зустрічаються продавці намагаються обдурити споживачів. Це відбувається, в тому числі і на АЗС, тому, заправившись бензином низької якості, Ви швидко помітите перші симптоми:
• Автомобіль різко втрачає тягу, і створюється враження про наявність причепа або кого то на буксирі;
• з'являється сторонній звук в двигуні. Який часто називають як - «пальці застукали»;
• мотор починає працювати з перебоями. А обороти двигуна на холостому ходу втрачають стабільність. Так склалося, що на території російської Федерації, до сих пір, часто зустрічаються продавці намагаються обдурити споживачів


Ці ознаки говорять про те, що подальша експлуатація автомобіля з таким паливом - вкрай небажана. Тому що, на стінках циліндра, порушених і клапанах може почати утворюватися нагар, що заважає нормальній роботі мотора. А каталізатор розташований у вихлопній системі починає швидко забиватися, що призведе до необхідності його заміни, що стоїть немаленьких грошових сум.
Тому, варто швидко вирішити проблему самостійно або звернутися на станцію технічного обслуговування.

Присадки використовуються в бензині


Для підвищення детонаційної стійкості палива призначеного для двигунів внутрішнього згоряння до сих пір застосовуються різні присадки. Ці присадки змінювалися з часом і розвитком технологій, але принцип підвищення октанового числа залишився незмінним.
До 2000 року, до складу високооктанових видів бензину входив тетраетилсвинець, визнаний небезпечною речовиною для навколишнього середовища і зменшує ресурс силових агрегатів. Також, до даного типу був зарахований етилований бензин, який вже заборонений в більшості країн світу, включаючи і РФ. Але деякі, особливо підприємливі, люди, можуть використовувати тетраетилсвинець для підвищення октанового числа і здешевлення кінцевого продукту. Але, застарілий тетраетилсвинець, не тільки забруднює навколишнє середовище, а також сприяє швидкому забивання каталізатора. Для підвищення детонаційної стійкості палива призначеного для двигунів внутрішнього згоряння до сих пір застосовуються різні присадки
На сьогоднішній день, в паливній промисловості застосовується етанол або речовини на його основі. Насправді, це звичайний етиловий спирт, який не викликає негативних наслідків для навколишнього середовища. А сучасний бензин Аі-95 складається на 10% з речовин заснованих на етанолі, дозволений до реалізації на території всього світу.

Застосування бензину Аі-98


Не всі автовласники усвідомлюють, що бензин з високим октановим числом пропонований на багатьох АЗС, а точніше бензин марки Аі-98. Призначений для форсованих силових агрегатів. Які застосовуються в спортивних або дорогих автомобілях преміум сегменту. А використання його на моторах не призначених для нього - це може спричинити за собою негативні наслідки виражені позаплановим ремонтом, а також економічної необгрунтованістю використання такого палива.
Не всі автовласники усвідомлюють, що бензин з високим октановим числом пропонований на багатьох АЗС, а точніше бензин марки Аі-98

висновок


Як стало зрозуміло з отриманої інформації - кожен двигун внутрішнього згоряння проектується під певний вид палива. З цього випливає, що застосування бензину з відмінним октановим числом, в більшості випадків, не несе користі, і може стати причиною позапланового капітального ремонту мотора. Але допускається використання бензину з невеликою відмінністю октанового числа в більшу сторону.
Тому, на питання про те, який бензин краще Аі-92 або А-95, можна відповісти наступним чином: «Ступінь якості палива для ДВС не визначається кількістю октановим чисел, і не можна дати відповідь на дане питання. Але використання бензину марки Аі-95, в деяких випадках, призводить до поліпшення характеристик силового агрегату автомобіля, без наслідків для його ресурсу.

Автор статті:

Готовчіков Дмитро 2017

Елемент 223593 не найден.

У даній статті ми постараємося розібратися, яким бензином краще заправляти свій автомобіль, 92 або 95?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов