Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Повернення прав після позбавлення за п'янку 2017

  1. Процедура позбавлення прав у 2017 році
  2. Повернення водійських прав після позбавлення
  3. Порядок іспиту для тих, хто позбавлений прав за пиятику
  4. Де і як забирати права?
  5. Дострокове повернення прав після позбавлення
  6. підсумок

Наша сеть партнеров Banwar

Законодавство Російської Федерації щодо порушили Правила дорожнього руху має на увазі можливість держави позбавляти недобросовісних водіїв можливості управляти власним засобом пересування.

Найбільш жорстка відповідальність передбачена за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння, а якщо говорити по-простому, то за пиятику.

При цьому, порядок повернення водійських прав строго регламентований.

Але розглядаючи самобутність нашого народу, можна сказати, що запит, як повернути права після позбавлення за п'янку, цікавить досить багатьох.

Тому що, за кермування в подібному стані, якщо фіксується повторне порушення, права забирають на період до 3 років. В ході даного часу керувати будь-яким транспортним засобом забороняється. Причому навіть якщо вас зловили в такому вигляді за кермом мопеда, а працюєте ви на комбайні, позбавлення автоматично означає заборону професійної діяльності.

Якщо ви все-таки потрапили в неприємну ситуацію, і вас цікавить повернення прав після позбавлення за п'янку 2017, то слід сказати, що починаючи з 1 січня порядок дещо змінився.

Процедура позбавлення прав у 2017 році

Глобальне виправлення в законах Росії полягає в тому, що тепер співробітник ДАІ не може забрати права прямо на проїжджій частині. У водія є можливість дочекатися рішення судових органів. Після чого він може спробувати його оскаржити. І тільки в разі остаточного вступу в силу позбавлення за пиятику, необхідно буде здати своє посвідчення водія.

Загальний порядок:

  1. Здати права, отримавши відповідну постанову органів суду.
    На це дається три робочих дня. Якщо у громадянина є тимчасовий документ, його теж потрібно здати, а не намагатися їздити по ньому, лише посилюючи своє становище. Крім незаконність такої поведінки, поки не здані тимчасові паперу, час позбавлення стоїть на місці і не відраховується.

  2. Чекати закінчення періоду позбавлення.
    Відлік йде з того дня, коли відбулося отримання копії постанови органів суду і дня передачі документів співробітникам держінспекції. Тому затягувати з передачею всіх необхідних паперів не варто.

  3. Повернути водійське посвідчення, орієнтуючись на новий регламент, затверджений в Росії.

Як вже зазначалося вище, найбільш серйозні покарання чекають на тих, у кого це повторне порушення. Але процедура повернення особистих водійських прав нічим не відрізняється.

Повернення водійських прав після позбавлення

Повернення водійських прав після позбавлення

Незважаючи на те, що у вітчизняних водіїв нерідко трапляються рецидиви, тобто у них це повторне покарання, порядок їм не завжди відомий. Про зміни законодавства в даному питанні багато хто навіть не чули, тому намагаються повернути права за старою схемою.

Тим часом, з початку 2017 року за позбавлення посвідчення за п'янку, повернути власні права вийде тільки знову здавши теоретичний іспит з правил руху на дорогах країни.

Крім того, доведеться надати довідку від медичного працівника, яка підтвердить, що пиятика носила тимчасовий характер, а не є звичайним станом громадянина.

Цю ж процедуру необхідно буде пройти тим водіям, які хочуть повернути права достроково .

Відлік часу позбавлення лягає на плечі самого водія. Згідно із законом рішення суду можна оскаржити протягом 10 днів. Цей строк не вважається враховується. Відповідно відлік йде з 11-го дня після суду. Тому на питання, коли можна повернути відібрані права після процедури позбавлення відповідь виглядає так:

дата винесення рішення судом + 11 днів + термін покарання

Зробивши нехитрі розрахунки можна з'ясувати точний день повернення відібраних прав після позбавлення за пиятику. Ті, у кого це вже повторну постанову, швидше за все, вважають легко в розумі.

Подавати паперове заяву на повернення прав в державну інспекцію необхідно не пізніше, ніж за 30 календарних днів до заповітної дати.

Однак, не раніше, ніж пройде велика частина терміну покарання. При цьому, коли права відібрали в іншому регіоні, заяву доведеться відправляти туди і в ньому висловити прохання про пересилання посвідчення водія до відділу ДАІ за місцем проживання.

Тестування в ГИБДД, яке покаже знання правил дорожнього руху, можна здавати не чекаючи завершення терміну позбавлення. Якщо необхідно повернути права в максимально стислі терміни, приступити до складання краще заздалегідь. Зробити це можна в другій половині періоду покарання. Тобто, коли документи відібрали на 2,5 року (30 місяців), йти на іспит можна через 15 місяців.

Порядок іспиту для тих, хто позбавлений прав за пиятику

Загальна процедура відрізняється тим, що відповідати доведеться тільки на теоретичні питання. А завдання, що стосуються експлуатації транспортних засобів виключаються з іспиту.

В іншому, це абсолютно схожий іспит, який напевно нагадає ту процедуру, що була при первинному отриманні водійських прав.

Якщо підготуватися належним чином не вдалося і іспит провалено, то доведеться його перездавати. І поки не буде отримано позитивний результат, повернути права не вийде. Повторне проходження тестування можливо кожні 7 календарних днів. Кількість спроб не обмежена.

Де і як забирати права?

Де і як забирати права

Якщо ви направляли заяву про пересилання, то повинні забирати права там, куди попросили їх доставити. Якщо цього не робили, то згідно із законодавством, видача водійських прав після позбавлення проводиться за місцем відкриття адміністративної справи.

Порядок передбачає надання такого списку документів:

  1. Паспорт громадянина РФ.

  2. Копія рішення суду в адміністративній справі.

  3. Довідка про передачу прав в архів ГИБДД.

  4. Документ, що підтверджує здачу теорії.

  5. Медичний документ зі свіжої датою виписки про допуск до керування автотранспортними засобами.

Крім того, за поточним тенденціям, якщо відібрали права, то повернути їх після закінчення терміну позбавлення можна буде, лише сплативши всі квитанції зі штрафами державтоінспекції. Новий порядок гарантує відсутність боргів водія перед органами правопорядку.

Якщо з документами все в порядку, то права повернуть з архіву ГИБДД і передадуть на руки водієві, щоб він знову міг керувати своїм автотранспортним засобом.

Що стосується терміну відновлення права водіння, то згідно з поточними нормам законодавства Росії, на повернення водійських прав дається один день. Звичайно, громадянину не обов'язково в той же день мчати в відділення ГИБДД, щоб повернути права. Але й затягувати на довгі роки не варто - через три роки зберігання документи знищать. Повторне відновлення паперів відбувається набагато повільніше.

Дострокове повернення прав після позбавлення

У російському суспільстві давно обговорюється ідея пом'якшення відповідальності для водіїв, які усвідомили свою провину і готові надалі суворо дотримуватися правил дорожнього руху. Для них придумано УДО після позбавлення, тобто умовно-дострокове звільнення від покарання.

В інтернеті часто обговорюють і схвалюють цю ініціативу. Багатьох позбавлених права водіння за п'янку така перспектива тішить.

Згідно з проектом поправок до закону, достроково повернути права після позбавлення зможуть громадяни, які:

  • можуть надати переконливі документи, що свідчать про каяття (як правило, мається на увазі позитивна характеристика з місця роботи; участь у соціальному та суспільно корисної діяльності і т.д.)

  • можуть принести медичну довідку, яка підтверджує відсутність згубної пристрасті до алкоголю

  • вже відбули більше половини покарання

Початковий проект закону був досить сирим і не конкретизував багато понять, особливо в частині «зразкової поведінки». Тепер ці моменти виправлені, але з'явився ряд інших обмежень.

Незважаючи на те, що закон ще навіть не прийнятий, вже точно відомо, що повернути права достроково після позбавлення не зможуть ті водії, які втратили права водіїв за пиятику.

Порядок УДО в даному випадку дуже суворий - раніше терміну повернути посвідчення неможливо, якщо вилучення відбулося за статтями 12.8, 12.26, 12.27 ч.3 КпАП РФ. Так що, на поблажливість розраховувати не доводиться.

Крім того, ймовірно, така ж доля спіткає водіїв, у яких зафіксовано повторне грубе порушення протягом короткого проміжку часу.

підсумок

Повернення права керування транспортним засобом після позбавлення за п'янку в 2017 році значно ускладнений. Це зроблено для того, щоб громадяни більш відповідально ставилися до руху по дорогах. Порядок проходження водійських курсів не передбачає серйозного поглиблення в дану проблему. Тому законодавцям доводиться боротися з п'яними все більш суворими покараннями.

Де і як забирати права?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов