Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Повітряне опалення приватного будинку своїми руками

  1. Що таке повітряне опалення приватного будинку своїми руками
  2. Як функціонує система
  3. Позитивні і негативні якості такого обладнання
  4. різновиди систем
  5. Особливості пристрою опалення в будинку: повітряне опалення прямоточного типу
  6. Рециркуляционная система
  7. Чи можна зробити систему повітряного обігріву самостійно
  8. що знадобиться
  9. Поради по проведенню монтажних робіт
  10. Система повітряного опалення будинку за допомогою каміна (відео)

Наша сеть партнеров Banwar

ПОДЕЛИТЕСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Якщо ви ще не визначилися з вибором опалювальної системи для свого будинку, то варто розглянути всі варіанти. Уваги заслуговує і повітряне опалення приватного будинку своїми руками. Це не найпопулярніший варіант, але досить ефективний. Для обігріву кімнат не потрібно трудомісткого обслуговування і використання радіаторів. При цьому нагріті повітряні маси відразу надходять в приміщення. Створюючи проект, не забувайте враховувати, що при неправильній плануванні може з'явитися небажаний шум. Крім того, варто продумати установку воздуховодов, які мають значний діаметр.

Крім того, варто продумати установку воздуховодов, які мають значний діаметр

На схемі показаний варіант подібної конструкції

Що таке повітряне опалення приватного будинку своїми руками

Система повітряного опалення для приватного будинку передбачає застосування повітря як основного джерела тепла. При цьому потоки під впливом обертання вентилятора подаються до теплообмінника. Повітря прогрівається, а потім лунає по воздуховодам. Подібна конструкція об'єднує в собі кондиціювання, опалення та вентиляцію.

Подібна конструкція об'єднує в собі кондиціювання, опалення та вентиляцію

Так працює конструкція з вентильованої системою

Створювати проект повітряного опалення потрібно на етапі зведення споруди. Для планування виконують такі дії:

  • розраховують теплові втрати;
  • визначають необхідну потужність агрегату повітряного обігріву;
  • вибирають нагрівальну конструкцію і планують розміщення вентиляційних шахт;
  • розраховують показники аеродинамічного опору для визначення втрат напору і остаточного вибору установки.

Необхідне обладнання для прогріву приміщень Корисна інформація! Переміщення повітря відбувається за рахунок вентилятора повітронагрівача. Часто монтуються вентиляційні решітки, через які змінюється швидкість, витрата і напрямок повітряних мас.

Як функціонує система

В процесі монтажу повітряного опалення приватного будинку своїми руками застосовуються два основних способи. Раніше в житлових будинках використовувалися конструкції по аналогії з водяним опаленням. В даному випадку в якості теплоносія застосовувався повітря. І нагріті металеві повітроводи роздавали тепле повітря по кімнатах.

І нагріті металеві повітроводи роздавали тепле повітря по кімнатах

Переміщення потоків гарячого і холодного повітря

Зараз частіше застосовується прямий нагрів, коли використовуються теплогенератори (рекуператори). Повітря з вулиці нагрівається в спеціальній камері змішувача від відпрацьованого повітря приміщення, додатково підігріваючись Тенамі (в сильні морози просто необхідно) і по каналах переміщається в кімнати. Такий підхід забезпечує кращий ККД. Така технологія стала особливо популярною завдяки об'єднанню з установками кондиціонування і вентиляційними агрегатами.

Принцип роботи рекуператора

Стаття по темі:

Рекуператор для приватного будинку.

Що це за пристрій? Як воно працює? У чому його переваги? Чи складно виконати самостійний монтаж? На ці та інші питання ми відповімо в спеціальній публікації. Читайте!

Перед тим, як приступити до монтажу повітряного опалення заміського будинку, потрібно розібратися з його пристроєм. Основний елемент - це теплогенератор, що включає:

  • пальник, яка буває дизельної, газовій або комбінованої. Іноді використовуються агрегати на пелетному паливі;
  • електричні прилади підходять для прогріву за місцем;
  • камера згоряння з теплообмінником. У ній здійснюється нагрівання повітря від димових газів. Система повітропроводів включає бляшані короби, вентилятори і труби з гратами;
  • в сучасних конструкціях присутній механізм автоматичного регулювання основних параметрів.

Теплогенератор в котельні

Корисна інформація!

За допомогою сучасної повітряної опалювальної конструкції можна забезпечити регулювання температури за місцем. При цьому застосовуються локальні агрегати в окремих приміщеннях.

Позитивні і негативні якості такого обладнання

Повітряне опалення приватного будинку своїми руками має свої переваги і недоліки. До плюсів можна віднести:

  • високу продуктивність;
  • відсутність радіаторів та трубопроводів;
  • наявність сучасних автоматизованих систем контролю параметрів;
  • можливість миттєво нагріти приміщення.

Варто знати і про таких мінусах:

  • установка системи можлива тільки на етапі будівництва будинку;
  • споживає значну кількість електроенергії;
  • після запуску не може удосконалюватися.

Робота агрегату в двоповерховій будівлі

Корисна інформація!

Правильно направити повітряні маси допоможуть спеціальні вентилятори. Установка такого пристосування виконується під вогнищами.

різновиди систем

Пристрій такого опалення може мати різні схеми циркуляції повітряних мас: гравітаційну і примусову.

Особливості пристрою опалення в будинку: повітряне опалення прямоточного типу

При організації обігріву своїми силами варто розглянути прямоточні конструкції примусового типу. Вони функціонують за наступним принципом: вентилятор проганяє повітря через калорифер, після якого він, будучи нагрітим, за системою воздуховодов лунає в кожне приміщення, а потім виводиться через систему витяжної вентиляції або спеціальну шахту.

Вони функціонують за наступним принципом: вентилятор проганяє повітря через калорифер, після якого він, будучи нагрітим, за системою воздуховодов лунає в кожне приміщення, а потім виводиться через систему витяжної вентиляції або спеціальну шахту

Принцип роботи прямоточною установки

Рециркуляционная система

Більш високою продуктивністю і економічністю відрізняється рециркуляційна система. Вона функціонує наступним чином: повітря нагрівається калорифером і подається в усі приміщення. При цьому тепло віддається навколишньому простору, а остиглий повітря по спеціальним рециркуляційні каналах знову направляється до калорифера.

При цьому тепло віддається навколишньому простору, а остиглий повітря по спеціальним рециркуляційні каналах знову направляється до калорифера

Схема функціонування рециркуляционной установки

Чи можна зробити систему повітряного обігріву самостійно

Якщо потрібно сконструювати установку повітряного опалення будинку за канадською методикою або іншим способом, потрібно запланувати схему під конкретне жиле приміщення. Попередній план можна скласти на папері. Не забувайте прорахувати такі параметри, як теплова потужність установки, натиск вентиляторів, аеродинамічний опір, а також розміри повітропроводів і тепловтрати будинку.

Не забувайте прорахувати такі параметри, як теплова потужність установки, натиск вентиляторів, аеродинамічний опір, а також розміри повітропроводів і тепловтрати будинку

змонтована установка

Корисна порада!

Щоб вибрати якісну модель теплогенератора, варто проконсультуватися з фахівцем. Всі прилади краще ставити в окремому приміщенні.

що знадобиться

На початку виберіть підходящу модель теплогенератора для повітряного опалення приватного будинку. Ціну варто дізнатися заздалегідь. Стаціонарні установки мають значні габарити. Їх задіюють для великих площ. Також стаціонарні моделі мають ізольованою камерою для згоряння і встановлюються в окремих приміщеннях. Такі прилади можуть бути навісного або підлогового типу.

Такі прилади можуть бути навісного або підлогового типу

Кріпильні і сполучні елементи

Організувати систему можна з використанням теплових насосів. Щоб їх встановити буде потрібно додаткове обладнання: вентилятори, випарний і конденсаторний блок, трубопроводи, повітроводи і фітинги. Ці елементи необхідні при самостійному проведенні монтажних робіт.

Система з повітряним тепловим насосом

Стаття по темі:

Тепловий насос для опалення будинку.

У цій статті розглянуто тепловий насос для опалення будинку, ціни окремих складових і загальна вартість реалізації проекту.

Поради по проведенню монтажних робіт

Установка подібної опалювальної системи виконується по порядку. Спочатку встановлюється воздухонагреватель з теплообмінної камерою. Від нього виконується розводка і кріплення повітропроводів. Обов'язково проводиться теплоізоляція каналів. Відводи робляться через гнучкі рукава, які встановлюються в стіні.

Відводи робляться через гнучкі рукава, які встановлюються в стіні

Повітряна конструкція для прогріву житлового і гаражного приміщення

Важливим елементом системи є джерело тепла (котел, пальник або Тени). Його підключення варто довірити фахівцям, або виконати самостійно, уважно вивчивши інструкцію виробника. Установка виконується в комірчині або в підвалі. Краще, якщо димохід матиме сендвіч-конструкцію. Теплообмінник потрібно з'єднати з воздуховодом, а під камерою згоряння встановити вентилятор.

Змонтована та теплоізольована установка

Спорудити надійний пристрій вам допоможуть наступні рекомендації:

  • для ізоляції місць з'єднання ділянок повітропроводів варто використовувати скотч з алюмінію з додатковим армуванням;
  • магістралі слід кріпити до стелі. При цьому використовуються хомути;
  • подачу теплих повітряних мас рекомендується організовувати низько біля підлогового покриття;
  • якщо присутній кондиціонер, для труб потрібна додаткова теплоізоляція. При використанні фітингів складної форми і з колінами необхідно задіяти додаткові заслінки;
  • застосування фільтруючих пристроїв для очищення повітря призводить до поліпшення якості повітря.

Дотримуючись технологію установки опалювального обладнання, можна забезпечити повноцінний прогрів будівлі своїми силами. Повітряне опалення допоможе створити сприятливий мікроклімат в приміщенні. Який спосіб установки конструкції вибрати - вирішувати вам.

Система повітряного опалення будинку за допомогою каміна (відео)


ПОДЕЛИТЕСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Що це за пристрій?
Як воно працює?
У чому його переваги?
Чи складно виконати самостійний монтаж?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов