Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

ПП на дорозі: як і за скільки викликати евакуатор, дозаправку, комісара або "автопілот"

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

Наша сеть партнеров Banwar

10 лютого 2008, 16:59 Переглядів:

www.visualphotos.com.

Навіть звичайна поломка автомобіля в дорозі, не кажучи вже про ДТП - подія для автомобіліста вкрай неприємне. Зіпсований настрій, втрачений час, напружені нерви і матеріальні збитки - ось мінімальний перелік наслідків такої події. Однак все може закінчитися, якщо не зовсім без наслідків, то хоча б з мінімальними втратами. Для цього потрібно лише підстрахуватися: проаналізувати можливі неприємні дорожні ситуації і заздалегідь визначити шляхи виходу з них. Чим ми і займемося.

Коли драйвер "на автопілоті"

Уявіть, важлива ділова зустріч. Вживати алкоголь ви не збиралися, тому приїхали на власному авто. Але ваш співрозмовник виявився людиною дуже вже привітним, і не пропустити чарочку немає ніякої можливості. Та хіба мало в житті автомобіліста буває ситуацій, коли перед ним постає вибір: залишити автомобіль на неохоронюваної парковці в незнайомому місці або ж ... Ні, сідати за кермо нетверезим - не наш вибір.

Вихід простий: практично у всіх таксомоторних компаній є послуга "драйвер" або "автопілот". Суть послуги в наступному: на виклик прибувають два водія, один з яких веде ваше авто до місця проживання, інший слід за вами на своєму таксомоторі і "підбирає" напарника після виконання замовлення.

Поради. Уточніть у компанії, чи несе фірма відповідальність за збереження вашого авто під час "пілотування" його працівником таксі і як, в разі ДТП, вирішується питання про компенсацію матеріального збитку.

Якщо ні у однієї з відомих вам компаній, що пропонують послугу "драйвер", не існує більш-менш чіткої відповіді з приводу відповідальності, а сподіватися на "авось" ви не згодні - і тоді існує вибір між варіантом залишити авто в незнайомому місці і ... послугами евакуатора. При чому обійдеться таке задоволення, можливо, навіть дешевше - за евакуацію ставки по місту стандартні, в той час як вартість виклику "драйвера" залежить від відстані, на яке авто буде переганяти.

Вартість. Від 30 грн. за виклик драйвера плюс від 2,4 грн. за кілометр відстані. За містом кілометраж обійдеться дорожче: від 3 грн.

Рятувальники, на вихід!

Іноді досить простий забудькуватості (забув заправитися, закінчився бензин), погану погоду (залило при в'їзді в глибоку калюжу систему запалювання, застрягли на заміському розкислому путівці) або кепського збігу обставин (зламався ключ запалювання в замку) - і у вас вже проблеми. Навіть в місті без сторонньої допомоги "розрулити" їх буває досить складно ... На трасі ж подібні "дрібниці" здатні перетворитися в дуже навіть "многочі". Пригадується випадок з особистої практики, що мав місце в далекому Підмосков'ї. На трасі в 20-ти градусний мороз голосували ... два негра. Після зупинки з'ясувалося, що це зовсім і не негри, а пара "звичайних" кавказців, у яких дві доби тому вийшов з ладу генератор в "Жигулях". У негрів же вони перетворилися тому, що після п'яти годин безуспішного "голосування" на трасі, щоб не замерзнути, стали палити зібрані в кюветах викинуті скати від вантажівок.

Отже, як же підстрахуватися в такій ситуації? Досить мобільного телефону і "вбитого" в пам'ять трубки номера служби технічної допомоги. Якщо несправність або проблема дрібна, її усунуть на місці. Якщо випадок більш "запущений" - доставлять за допомогою евакуатора на найближчу СТО.

Поради. Не сподівайтеся на те, що перший-ліпший номер телефону, виписаний з оголошення в газеті або рекламного буклету - рішення всіх проблем. Продзвоните номера і з'ясуйте, в яких випадках і яку саме вам нададуть допомогу, цілодобово чи працює диспетчерська служба і терміни прибуття фахівців на місце, в яких регіонах "покриття" послуги не забезпечується і, врешті-решт, скільки це буде коштувати.

Якщо ви - щасливий володар нового авто - дізнайтеся, чи не надається "фірмова", брендовий послуга "Асистанс". Світові автовиробники для створення додаткової зручності експлуатації власних автомобілів надають асистанс-карту, що діє протягом усього гарантійного терміну експлуатації. Власник такої картки може викликати безкоштовну допомогу практично в будь-якому куточку планети. При чому спектр послуг максимально широкий - від прибуття фахівця для заміни пробитого колеса до репатріації водія і пасажирів до місця постійного проживання в разі серйозної поломки. Вам залишається лише не забувати вдома картку, що дає право користування даною послугою.

Вартість. Виклик фахівця техдопомоги по Києву обійдеться в суму від 65 до 100 грн. Деякі компанії додатково просять від 30 грн. за годину роботи автомайстра, якщо поломка нескладна, але на її усунення потрібно чимало часу. За містом доведеться розщедритися за виклик плюс близько 2,5 грн. за кілометр відстані. Евакуатор обійдеться приблизно в таку ж суму - від 80 грн. по місту і 3 грн. / км за містом плюс виклик.

ДТП - ще не ПП

Аварія, але все живі-здорові, а залізо в кінці кінців ремонтується. Однак досить підписати неправильно складену схему ДТП, піддатися тиску іншого водія або працівника ДАІ - і розплата може бути дуже дорогою. У таких ситуаціях краще мати в резерві телефон професіонала, який "не дасть в образу" і допоможе все оформити правильно.

аварійний комісар

Викликаний вчасно аварійний комісар практично є вашим адвокатом в разі ДТП. В його обов'язки входить професійна оцінка дорожньої ситуації на момент аварії, встановлення винної сторони, фото- або відеозйомка місця ДТП, участь в складанні схеми пригоди, протоколу, попередня оцінка заподіяної шкоди. Навіть якщо ви, на думку ДАІ, винні - він спробує знайти "пом'якшувальні" обставини (і, якщо такі є, звести справу до "обоюдки") або взагалі спростувати думку про вашу винності. Не забуде при цьому заспокоїти клієнта ... Загалом, аварійний комісар - наша людина!

Порада. У будь-якій професії існують фахівці екстра-класу і новачки, також можна зіткнутися з комісаром, який неналежним чином виконує свої обов'язки. Якщо, на вашу думку, який прибув фахівець не до кінця прав і в вас є сумніви в його професіоналізмі - телефонуйте диспетчеру і вимагайте прибуття іншого комісара.

При страхуванні по КАСКО страхова компанія зобов'язана надати номер "свого" аварійного комісара. Не забувайте про необхідність йому передзвонити в разі аварії, інакше можливі проблеми при страховому відшкодуванні.

Вартість. Виклик аварійного комісара практично у всіх регіонах обійдеться в суму 150-200 грн. Якщо відстань до місця ДТП перевищує 50 км, за кожен кілометр шляху комісару доведеться доплатити близько 1,5 грн.

адвокат

У разі, якщо з вами намагаються вчинити протизаконно і порушити ваші загальногромадянські права (відібрати водійське посвідчення, укласти вас під варту, поставити авто на штрафмайданчик і т.д.) - в цьому випадку аварійний комісар не допоможе - потрібна допомога адвоката. Тим більше що настають зміни і в Правилах дорожнього руху, і в супутньому Законодавстві. У такій ситуації можливі зловживання працівниками ДАІ. А розібратися в перипетіях нововведень здатний лише грамотний юрист, і лише він може дати ділову пораду в тій чи іншій ситуації.

Наприклад, під час "нововведень" із затримання порушив водія і примусової негайної доставки його в суд ми звернулися до адвоката Вадиму Володарському. Правозахисник порадив в такому випадку вимагати обов'язкової присутності адвоката і часу на підготовку до судового засідання. Відмовити в суді на таку вимогу не мають права, і засідання змушені перенести. Просто? Але такі нюанси знають лише фахівці.

Порада. Існують адвокати, що спеціалізуються на "автотематіке". Номер одного з них як раз і повинен бути "забитий" в пам'ять вашої мобілки на випадок проблем в дорозі.

Вартість. Адвокати, як і ситуації, в яких потрібна юридична допомога, можуть бути різними. Тому назвати будь-які абстрактні цифри наші консультанти відмовилися. Закцентувати, однак, увагу на те, що в суді вартість послуг адвоката може бути витребувана з відповідача.

Послуги - оптом

До сих пір ми описували дорожні ситуації та способи їх вирішення окремо. Однак можна заручитися підтримкою спеціалізованої організації, яка надає повний спектр послуг асистансу "на всі випадки автомобільного життя". Для цього доведеться зробити передоплату. Наприклад, карта типу "Класик" має на увазі надання переліку найбільш затребуваних послуг: технічну допомогу в разі поломки, послуги евакуатора, виїзд аварійного комісара і т.д. "У навантаження" ж ви в більшості компаній отримаєте такі приємні дрібниці, як покриття послуги по всій території України (карта "Еліт" "працює" і за кордоном), можливість безкоштовного телефонного зв'язку в разі надзвичайної ситуації з родичами, безкоштовні розмови по "мобілці" з іншими членами клубу постійно. Крім того, можливі дисконтні знижки на паливо, сервіс і інші "автомобільні" витрати.

До того ж компанії, які надають послугу "тільки евакуатор" або "допомогу адвоката при ДТП", зазвичай є локальними операторами, і розраховувати на їх допомогу в разі неприємностей поза "рідного" міста годі й говорити. Асистанс ж має на увазі надання послуг як мінімум на всій території України.

Порада. Крім вартості послуги, дізнайтеся у представника організації зону покриття, можливість обслуговування при виїзді за кордоном, перелік додаткових послуг і час прибуття допомоги як в місті, так і за його межами. Ці показники у різних компаній можуть серйозно відрізнятися. Пам'ятайте, що вибрати є з чого: асистанс-компаній в Україні ми нарахували не менше семи.

Вартість. Карта типу "Класик" обійдеться вам в суму від 85 до 150 грн. (Термін дії - рік). Пакет "Еліт" буде коштувати дорожче - близько 400-500 гривень, однак включає в себе обслуговування за кордоном та інші додаткові послуги і зручності. Деякі компанії пропонують також спеціальний пакет "Леді", який обійдеться трохи дешевше картки "Еліт" або в стільки ж. Борців за права жінок радимо не турбуватися: це - не дискримінація за статевою ознакою, а специфічний пакет з додатковим переліком послуг і відсутністю деяких обмежень. Наприклад, при вимозі надіслати техдопомогу для заміни проколотого колеса в "Жигулях" клієнту-чоловікові можуть і відмовити, на вимогу пані виїдуть негайно.

Якщо повний форс-мафорій

Зима, ніч, безлюдна траса, автомобіль, ударившись об опору моста, злітає в кювет. Водій, що їхав один в машині, - без свідомості. Смерть могла настати або в результаті крововтрати, або трохи пізніше - від переохолодження. Однак все закінчилося добре - допомога викликала ... супутникова протиугінна система.

"На пульт надійшов сигнал тривоги, - розповідає директор столичної фірми, що займається установкою і обслуговуванням GPS-сигналізацій Олександр Губіліт. - Сталося спрацьовування одночасно всіх датчиків, встановлених в автомобілі - датчика відкриття дверей, капота і т.д, про що" противоугонка "і повідомила в ефір. ми "відмотав" шлях руху, записаний системою, і з'ясували, що за секунду до спрацьовування датчиків швидкість авто становила 120 км / ч. за координатами, переданим сигналізацією, ми встановили місце розташування автомобіля з точністю до десятка метрів, подзвонили на найближчий пост ДАІ і повідомили про ДТП. Вже через кілька хвилин водієві надавали допомогу ".

Поради. В описаному випадку працівники диспетчерської служби визначили випадок ДТП побічно, але існують спеціальні датчики, які можуть бути встановлені додатково. Такий датчик спрацьовує від сильного удару. Не пошкодуйте 5-10 доларів, обов'язково попросіть інсталятора встановити його додатково.

При виборі самої системи зверніть увагу на такий параметр: передача даних повинна бути постійною і в режимі реального часу (по GPRS-каналу, а не за допомогою SMS).

Вартість. Ціна супутникової протиугінної системи - від $ 800, абонентське обслуговування - близько $ 40 в місяць. До речі, деякі страхові компанії своїм клієнтам супутникову сигналізацію просто дарують.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "ПП на дорозі: як і за скільки викликати евакуатор, дозаправку, комісара або" автопілот "". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Ніколаєнко Олександр

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Отже, як же підстрахуватися в такій ситуації?
Просто?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов