Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

При якій температурі на вулиці можна включати кондиціонер на обігрів

  1. Принцип роботи кондиціонера на обігрів
  2. Чи можна включати кондиціонер взимку
  3. підсумки

Наша сеть партнеров Banwar

Всі знають, що головним завданням кондиціонера є охолодження повітря, проте сучасні моделі кондиціонерів здатні не тільки охолоджувати, але і якісно обігрівати приміщення. причому обігрів кондиціонером часто є набагато більш ефективним, ніж використання електричного обігрівача.

Якщо у вас вже є кондиціонер або ви задумалися про його купівлю, ви напевно зараз задумалися про те, чи можна включати його взимку? У цій статті ми розповімо вам, наскільки реальна робота кондиціонера взимку, і при якій температурі на вулиці його можна включати на обігрів.

Принцип роботи кондиціонера на обігрів

Більшість кондиціонерів, будь то простенький побутовий «оконник», або дорога комерційна VRF-система, яка обслуговує величезні будівлі в мегаполісах, мають однаковий принцип роботи. Вони не виробляють тепло (або холод), а перекачують його з одного середовища в іншу.

У нашому випадку однієї й іншої середовищем служить повітря - відповідно, вуличний і кімнатний У нашому випадку однієї й іншої середовищем служить повітря - відповідно, вуличний і кімнатний. З роботою кондиціонера на охолодження багато з вас знайомі: прохолода всередині приміщення утворюється шляхом обдування холодного конденсатора (теплообмінника внутрішнього блоку), а надлишкове тепло викидається назовні за допомогою випарника (теплообмінника зовнішнього блоку). Але що відбувається, коли кондиціонер включається на «тепло»? В цьому випадку теплообмінники як би міняються ролями, тобто внутрішній блок стає конденсатором (в ньому конденсується холодоагент), а зовнішній - випарником (в ньому холодоагент випаровується), таким чином, тепло з вулиці «переноситься» в приміщення.

Тут у кожного з вас може виникнути справедливе запитання: «як же можна« відібрати »тепло у повітря, який вже має негативну температуру?» Відповідь досить проста: взяти, наприклад, повітря з температурою -5 ° C і остудити його до -20 ° С. Навіть у морозного повітря є тепловий потенціал.

Однак варто враховувати, що далеко не всі кондиціонери рекомендується використовувати для опалення при мінусовій температурі зовнішнього повітря.

Чи можна включати кондиціонер взимку

Незважаючи на те, що виробники кондиціонерів часто вказують в їх технічних характеристиках, що пристрої можуть експлуатуватися при температурі до -5 або -7 ° C, звичайні кондиціонери в морози варто поберегти Незважаючи на те, що виробники кондиціонерів часто вказують в їх технічних характеристиках, що пристрої можуть експлуатуватися при температурі до -5 або -7 ° C, звичайні кондиціонери в морози варто поберегти. Краще використовувати їх в якості додаткового джерела тепла або в період міжсезоння, коли ще не включено централізоване опалення.

Що може статися, якщо включити звичайний кондиціонер на «тепло» в сильний мороз? Ну, по-перше, його продуктивність в подібних умовах різко знизиться. Крім цього, при низьких температурах масло в холодильному контурі втрачає свої позитивні властивості, що призводить до передчасного зносу деталей компресора. Так само може обледенеть дренажний піддон і теплообмінник зовнішнього блоку, що загрожує виходом з ладу всієї системи.

На щастя, технічна індустрія не стоїть на місці і сьогодні питання опалення взимку, як побутових, так і комерційних приміщень успішно вирішується за допомогою інверторних кондиціонерів.

Принциповою відмінністю інверторних систем є спосіб управління роботою компресора. При досягненні цільової температури він не припиняє свою роботу, а лише знижує до необхідного ступеня свою продуктивність за рахунок зміни частоти обертання електродвигуна.

Навіть недорогі моделі інверторів здатні ефективно обігрівати приміщення при вуличній температурі до -15 ° C. Найбільш же ефективні інверторні системи, розроблені спеціально для регіонів з суворими кліматичними умовами, справляються з цим завданням навіть при морозах від -25 і більше. Варто відзначити, що коефіцієнт енергоефективності COP у таких кондиціонерів може досягати 5, а це значить, що на 1 кВт витраченої електроенергії, користувач отримує 5 кВт тепла.

«Зворотною стороною медалі» інверторних систем кондиціонування є:

  • - Більш висока ціна в порівнянні зі звичайними кондиціонерами;
  • - Підвищена чутливість електроніки інвертора до стрибків напруги;
  • - Більша вага зовнішнього блоку.
  • - Більш складний ремонт внаслідок наявності великої кількості електроніки.

підсумки

Якщо ви вибираєте кондиціонер для обігріву будинку або квартири, і за вікном взимку нерідко бувають мінусові температури, краще вибрати побутовий кондиціонер. Перш ніж остаточно визначитися з виробником і моделлю, необхідно чітко зрозуміти, як часто ви будете включати кондиціонер на опалення і ретельно зважити всі «за» і «проти».

Якщо у вас вже є кондиціонер або ви задумалися про його купівлю, ви напевно зараз задумалися про те, чи можна включати його взимку?
Але що відбувається, коли кондиціонер включається на «тепло»?
Тут у кожного з вас може виникнути справедливе запитання: «як же можна« відібрати »тепло у повітря, який вже має негативну температуру?
Що може статися, якщо включити звичайний кондиціонер на «тепло» в сильний мороз?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов