Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Причини падіння тиску в газовому котлі

  1. Які види тиску бувають
  2. Як контролювати тиск
  3. Причини падіння тиску в газовому котлі
  4. усунення проблеми
  5. профілактика

Наша сеть партнеров Banwar

Багато хто вибирає газові двоконтурні котли в якості опалювального приладу для свого будинку. Такий пристрій є економічним і доступним. Якщо у вашій місцевості не проведена газова магістраль, то можна придбати балон. Двоконтурний котел буде опалювати приміщення, і підігрівати воду. Такий варіант є найбільш вигідним. але в газових котлах , Як і в інших приладах, бувають поломки. Найбільш частою проблемою таких котлів є падіння тиску. У даній статті ви дізнаєтеся причини падіння тиску і як їх можна усунути.

газових котлах


зміст

1. Які види тиску бувають
2. Як контролювати тиск
3. Причини падіння тиску в газовому котлі
4. усунення проблеми
5. профілактика

Які види тиску бувають

Встановлено певне значення, яким має відповідати тиск. Якщо воно знаходиться нижче заданого, то може статися поломка всього опалювального приладу. Розглянемо, які види тиску бувають.

  • Динамічне тиск - це тиск в теплоносії, яке проходить по трубопроводу і інших елементів системи опалення;
  • Статичний тиск - це тиск теплоносія на опалювальну систему. Причому теплоносій знаходиться в стані спокою;
  • Максимальний тиск. При такому робочому тиску прилад може працювати. Якщо ж стрілка піднімається вище зазначеного рівня, обладнання припиняє свою роботу.

Для кожного приладу встановлюється своє значення мінімального і максимального тиску. Мінімальний тиск може бути тільки при початку роботи газового котла. У міру нагрівання теплоносія тиск повинен дорівнювати нормальному робочому. Якщо таке значення занижено або перевищено, слід розглянути причини неправильного тиску опалювального приладу.

Як контролювати тиск

Нормальний робочий тиск дорівнює 1,5-2 атмосферам. Проблеми з падінням або підвищенням тиску бувають тільки в системі з примусовою циркуляцією. Завоздушіваніе буває в системах природною циркуляцією. Причини можуть бути різні, але найпоширенішою є будь-яка витік. Першу і другу проблему усунути самостійно, не вийде. Доведеться викликати кваліфікованого працівника, який проведе діагностику і усуне поломку.

Причини падіння тиску в газовому котлі

Якщо ви виявили збій роботи вашого газового котла, слід знайти причину. Самостійно це зробити важко. Для діагностики причини неполадок необхідно використання професійного обладнання.

Виділяють кілька частих причин падіння тиску в газовому котлі:

  • Порушена робота розширювального бака.
  • Проблеми з електроенергією або її тривала відсутність.
  • Стався витік з системи опалення.
  • Неправильно було обрано газовий котел. Можливо, він не підходить для опалення вашого будинку.

При зниженні тиску води в котлі, вона перестає надходити. Якщо ж впав тиск газу, то котел припиняє свою роботу автоматично. Необхідно регулярно проводити діагностику і ремонт опалювального приладу. Тоді ви не залишитеся без опалення і гарячої води в найнесподіваніший момент.

Ще однією головною причиною падіння води є повітряні пробки. З'явитися вони можуть з кількох причин:

  • Якщо в якості теплоносія використовується вода, то при її закачуванні за допомогою обладнання необхідно видалити повітря. В іншому випадку відбудеться утворення повітряних пробок;
  • Якщо з'єднання погано загерметизували, то можливе попадання повітря;
  • У місці спуску повітря засмічений клапан;
  • Подача теплоносія в систему опалення була виконана неправильно.

Наявність повітряних пробок в системі опалення приводять до великих проблем. З'являється шум і вібрація в опалювальній системі. Через повітря деякі радіатори перестають обігрівати приміщення. А споживання газу може збільшитися в кілька разів.

усунення проблеми

Якщо ви не знайомі з роботою газового котла або не вивчалася схеми роботи, то не рекомендується самостійно намагатися усунути проблему. Але в деяких випадках неможливо чекати майстра і потрібно надати перші дії самостійно. Якщо ваш котел має примусову систему циркуляції, то причина, швидше за все у витоку теплоносія. Для того щоб знайти місце можливого витоку, необхідно в першу чергу оглянути місця з'єднання.

«Важливо! Знайти можливу протечку не так вже й легко. Але якщо під газовим котлом з'явилися невеликі калюжі, слід терміново усунути причину витоку. Якщо труби в системі опалення встановлено давно, можливо вони вражені корозії. Тому і стався витік теплоносія. Якщо ви не змогли знайти місце протікання, то потрібно терміново викликати кваліфікованих працівників газової служби. Вони приїдуть зі спеціальним обладнанням і швидко знайдуть місце витоку. Потім проведуть роботи по усуненню проблеми. »

Якщо витік сталася через стару труби, то її видалять і встановлять нову. Якщо пошкоджена муфта, то її також замінюють на нову. У разі якщо погано зроблена герметизація стиків, то за допомогою герметика або спеціальної стрічки герметизують місця з'єднань елементів опалювальної системи.
Найскладніше виявити проблему в роботі теплообмінника. На ньому можуть з'явитися тріщини через пошкодження або зносу. Таку проблему зможуть знайти тільки спеціалізовані працівники.
Перед тим як почати шукати проблему, необхідно відключити газовий котел.

профілактика

Найпоширенішою причиною падіння тиску є неякісне пристрій газового котла. Тому не варто робити монтаж такої складної системи самостійно. Тим більше для установки газового обладнання необхідно узгодити свої дії з газовою службою.

Для того щоб не довелося усувати проблеми, краще зробити профілактику на початковому етапі установки опалювального приладу. Необхідно підключити газовий котел за інструкцією і обов'язково з дотриманням техніки безпеки. А також необхідно проконтролювати пристрій труб опалювальної системи. І необхідно зробити якісно герметизацію в місцях з'єднань. Дотримуючись простих правил монтажу, можна уникнути багатьох проблем роботи газового котла на початковому етапі.

Для запобігання утворенню повітряних пробок слід перед запуском опалювального котла провести перевірку клапанів і всіх елементів з'єднання. За допомогою компресора необхідно задати тиск, який буде трохи перевищувати нормальний робочий. Якщо протягом години не відбулося падіння тиску, то значить, протікання на початковому етапі немає. Якщо тиск почав падати, необхідно терміново відключити газовий котел і шукати проблему. Після усунення протікання, можна знову перевірити роботу обладнання. Якщо тиск не падає, значить, витік була усунена.

При якісному догляді і регулярній діагностиці опалювального приладу можна запобігти появі неполадок.

Читайте також:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов