Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Принцип роботи сонячних колекторів

  1. Принцип роботи сонячних колекторів
  2. Плоскі сонячні колектори
  3. Відмінності між плоским і вакуумним колекторами
  4. висновки:

Наша сеть партнеров Banwar

Головна Головна   статті   Принцип роботи сонячних колекторів   Такий пристрій як сонячний колектор поглинає енергію сонячного світла, перетворює її в форму, зручну для зберігання, і акумулює тепло статті

Принцип роботи сонячних колекторів

Такий пристрій як сонячний колектор поглинає енергію сонячного світла, перетворює її в форму, зручну для зберігання, і акумулює тепло. енергія явля

ється електромагнітним випромінюванням, діапазон якої варіюється від інфрачервоного (довгі хвилі) до ультрафіолетового (короткі хвилі).

У ясну погоду один квадратний метр поверхні Землі отримує близько 1000 ват сонячної енергії. Цифра ця середня і залежить від орієнтації, розташування поверхні, а також від погодних умов місцевості.

Сонячний колектор збирає трохи більше 70% всього обсягу сонячного потоку, що обумовлено рядом факторів. Встановивши 1-2 колектора, сім'я з 4 чоловік см

ожет отримувати гарячу воду все літо і в перехідний період. Якщо використовувати більшу кількість колекторів, можна буде опалювати приватний будинок взимку.

На представленій схемі відображена непряма схема нагріву. Якщо говорити простіше, то сонце нагріває не саму воду, яка використовується в будинку, сонячна енергія нагріває проміжний теплоносій, в ролі якого найчастіше виступає розчин пропіленгліколю. Теплоносій рухається до теплообмінника бака ГВП, де і відбувається віддача тепла воді, що надходить в крани. Розташування такої схеми грунтується на принципах безпеки: зовні утепленого будинку проходять труби, в яких тече рідина. Це робить систему безпечною, оскільки виключається ймовірність пошкодження траси і самих колекторів через низьких температур.

Нагрівання бака ГВП може здійснюватися за допомогою другого джерела тепла (використовується дублюючий теплообмінник). Це може бути тепловий насос , Котел з живленням від газопроводу або електромережі, твердопаливний котел і т.д. Досить часто практикується схема, при якій проводять суміщення бака ГВП з буферним баком на опалення. В такому випадку сонячні колектори нагрівають воду і служать джерелом підтримки опалення взимку. Слід сказати, що сьогодні все більшої популярності набувають теплові насоси, так як мають незаперечні переваги.

Плоскі сонячні колектори

Все колектора поділяються на два типи: плоскі і вакуумні (трубчасті).

Серед усіх типів сонячних колекторів найбільшого поширення набув газова плита. Він був розроблений в 1950 році. Його конструкція включає наступні компоненти:

  • Поглинач сонячної енергії, що має плоску форму і темний колір;
  • Скло, крізь яке проходить сонячне тепло, виступає теплоізоляційним шаром;
  • Теплообмінник, що забезпечує відведення тепла від абсорбера;
  • Підкладка, що характеризується теплоізоляційними властивостями.

Світло сонця проходить крізь скло і нагріває поглинач, який перетворює сонячну енергію в теплову. Далі відбувається нагрівання рідини в трубах, приєднаних до поглинаючої поверхні абсорбера.

Після плоского колектора з'явилася розробка вакуумного колектора. Його конструкція дещо інша: тут передбачено кілька вакуумних скляних трубок, усередині яких є поглинає пластина, з'єднана з тепловою трубкою. Теплова трубка нагрівається і з її кінця тепло передається теплоносію, в ролі якого використовується пропіленгліколевої суміш. Навколо трубки створений вакуум, який істотно знижує тепловтрати. Це забезпечує більшу ефективність вакуумних колекторів в порівнянні з плоскими колекторами, особливо в умовах холоду. Між трубами колектора утворюється зазор, через який падає сніг, що зменшує відсоток втрат при виробництві тепла в снігових умовах. Однак труби не виробляють теплового випромінювання, тому що випав сніг не буде танути.

Відмінності між плоским і вакуумним колекторами

Відмінності між плоским і вакуумним колекторами

Якщо порівнювати два типи колекторів, газова плита втрачає більше тепла, причому при перепадах температур цей показник збільшується. На відміну від плоских колекторів, вакуумні трубчасті колектора характеризуються меншою площею поглинача, якщо співвідносити його з загальною площею (приблизно 60-80%). У похмурих умовах або в зимовий період вакуумні трубки з метра квадратного установки виробляють трохи більше теплової енергії. Для районів, яким не властива велика кількість сонячного світла і тепла, кращим варіантом буде плоский сонячний колектор, який має низьку вартість. Це економічно виправданий варіант в порівнянні з вакуумним трубчастим колектором.

висновки:

У питанні терміну служби обох типів колекторів однозначної відповіді немає. Жоден фахівець не зможе сказати, яка з цих двох технологій (вакуумний і плоский колектор) має велику довгострокову надійність. В силу «молодості» технології вакуумної трубки, має пройти час, еквівалентну терміну служби плоского колектора. До суб'єктивних оцінок можна віднести легкість монтажу установки і його зовнішній вигляд.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ ПАКЕТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ПО сонячних колекторів для нагріву ВОДИ ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ ПАКЕТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ПО сонячних колекторів для нагріву ВОДИ

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов