Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Принцип роботи водонагрівача

  1. Пристрій електричного водонагрівача
  2. Принцип роботи бойлера
  3. Схема роботи водогрійного приладу
  4. Захист бойлера від перегріву
  5. Як правильно вибрати модель
  6. Накопичувальний водонагрівач - потужний і надійний
  7. Проточні водонагрівачі - швидкість нагріву води

Наша сеть партнеров Banwar

Електричний водонагрівач являє собою пристрій, що використовується для автономного постачання гарячою водою будь-яких об'єктів, наприклад, заміських будинків. Мешканці багатоповерхівок також часто встановлюють автономні нагрівачі води, щоб не залежати від планового відключення централізованого гарячого водопостачання.

автономного постачання гарячою водою

Пристрій електричного водонагрівача

Електричний водонагрівач складається з таких елементів, як:

  • кронштейн для кріплення пристрою до стіни,
  • трубки для відбору гарячої та подачі холодної води,
  • теплоізоляція,
  • регульований термостат,
  • внутрішній резервуар,
  • термометр,
  • тен,
  • магнієвий анод,
  • корпус пристрою,
  • лампочка індикатора.

Принцип роботи бойлера

Феномен накопичувальних водонагрівачів в тому, що їх пристрій досить просте і нехитре, проте вони вважаються одними з найбільш надійних і економічних пристроїв. Робота водонагрівача ґрунтується на двох основних його елементах: внутрішньому баку і нагрівальному елементі ( Тене, у випадку з використанням електричних нагрівачів ).

Основний елемент будь-якого водонагрівача - бак. Принцип роботи водонагрівача дуже нагадує принцип роботи звичайного термоса з підігрівом. Саме з цієї причини на сьогоднішній день при виготовленні баків для водонагрівальних приладів особливу увагу приділяють саме внутрішньому їх покриттю.

Найчастіше водонагрівальні баки виготовляють із сталі стабілізованою, яка відрізняється найбільшою стійкістю до корозійних процесів. Зсередини баки покриті спеціальним покриттям з стеклофарфора. Цей матеріал, завдяки своїм особливим кристалічній структурі, що відрізняється хімічною нейтральністю, має цілу низку корисних властивостей. Цим також пояснюється той факт, що зазвичай робота водонагрівача викликає часткове відшаровування покриття бака, чого не спостерігається в баках зі стеклофарфоровим покриттям. У таких баках, навіть при тривалій роботі, вода постійно залишається кристально чистою.

Схема роботи водогрійного приладу

Усередині водогрійного приладу розташовуються спеціальні трубочки, що відповідають за подачу в нього холодної і паркан гарячої води. Вода в бак надходить знизу. Тут вона рівномірно розподіляється по всьому об'єму бака, завдяки спеціально встановленому розсікачами струменя. Це сприяє тому, що нагріта вода в баку теплими масами поступово витісняється нагору, звідки і проводиться її паркан. В основному робота водонагрівача ґрунтується на принципі не змішування різних шарів рідин, завдяки чому в баку виходить вода однорідної температури.

На сталевому фланці звичайно монтуються такі пристосування:

  • ТЕН (нагрівальний елемент) - нихромовая спіраль, оброблена мідним кожухом;
  • термостат з подвійним захистом, службовець для контролю температур;
  • магнієвий анод - пристосування, здатне зменшувати корозії внутрішнього покриття бака.

Даний фланець не є стаціонарним, він знімний, і його закріплюють на корпус водонагрівача окремо.

Захист бойлера від перегріву

Захист бойлера від перегріву

Крім того, що робота водонагрівача передбачає наявність термостата для плавного регулювання температури, цей прилад також може виконувати захисну функцію, захищаючи агрегат від небажаних програвав. Як тільки температура води в баку доходить до небезпечної позначки, в термостаті спрацьовує спеціальний захисний пристрій, яке екстрено відключає Тени. Температурний режим виставляється споживачем самостійно. Як тільки температура нагрітої в баку води знижується на пару градусів, Тени самостійно включаються і знову повертають температуру води в баку до заданої позначки.

Як правильно вибрати модель

При виборі моделі даного пристрою необхідно звертати увагу на внутрішнє покриття резервуара. Воно може бути виконане з нержавіючої сталі, титану або стеклофарфора.

На думку фахівців, вироби з стеклофарфора відрізняються низькою вартістю, проте вони мають ряд суттєвих недоліків. Найпоширенішими з них є короткий термін гарантійного обслуговування (не більше 3 років), а також ризик утворення мікротріщин внаслідок перепадів температури.

Моделі з внутрішнім покриттям резервуара, виконаним з титану або неіржавіючої сталі, мають тривалий термін гарантійного обслуговування. Як правило, він знаходиться в межах 7-10 років.

Поряд з цим, при виборі водонагрівача слід звертати увагу на середньодобовий показник витрати гарячої води з розрахунку на одну людину. При цьому потрібно враховувати, що він включає в себе такі дані, як кількість води, яка споживається під час вмивання, миття посуду, а також прийому душу.

Відповідно до думки фахівців, принцип роботи водонагрівача безпосередньо визначається його типом. Існують три типи даного пристрою: накопичувальний (в деяких джерелах його також називають ємнісним), проточний і наливний.

Існують три типи даного пристрою: накопичувальний (в деяких джерелах його також називають ємнісним), проточний і наливний

Накопичувальний водонагрівач - потужний і надійний

Дані моделі виглядають як ємність, в якій відбувається нагрівання води за допомогою електричних тенів протягом певного часу.

Принцип роботи водонагрівача цього типу включає в себе поступове нагрівання води до необхідної температури після встановлення режиму. Після нагріву пристрій автоматично відключається (цьому сприяє спеціальний контактор), а після охолодження або витрати води - автоматично включається.

Як правило, потужність тенів в подібних виробах становить не більше 2 кіловат.

Проточні водонагрівачі - швидкість нагріву води

  1. витяжна труба
  2. теплообмінник
  3. Газова лампа
  4. Вентилятор (формувач тяги)
  5. Пульт керування
  6. датчик потоку
  7. Гаряча вода до крана
  8. підведення газу
  9. Підведення холодної води
  10. Холодна вода до крана

витяжна труба   теплообмінник   Газова лампа   Вентилятор (формувач тяги)   Пульт керування   датчик потоку   Гаряча вода до крана   підведення газу   Підведення холодної води   Холодна вода до крана

Даний тип подібних пристроїв відрізняється відсутністю ємності для води. Принцип роботи водонагрівача проточного типу полягає в запуску тенів тільки після відкриття крана холодної води у ванній кімнаті або на кухні.

Цей тип водонагрівачів також досить поширений. Їх можна розділити на два види: напірні і безнапірні. Основна відмінність полягає в кількості водорозборів. Принцип роботи водонагрівача напірного виду передбачає можливість підключення пристрою до декількох точках споживання. Це можливо завдяки підтримці певного рівня тиску у внутрішньому резервуарі.

Принцип роботи безнапірного водонагрівача, навпаки, передбачає можливість підключення тільки до одного водозабору. Практично миттєве нагрівання води в подібних виробах відбувається за допомогою тенів, потужність яких становить від 3 до 27 кіловат.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов