Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Пристрій батарейки: з чого складається, принцип роботи

  1. Короткий опис
  2. Принцип роботи
  3. Якими бувають батарейки

Наша сеть партнеров Banwar

Пристрій батарейки нескладне, але без неї важко уявити сучасне життя. Вона застосовується повсюдно в багатьох побутових приладах. З даними джерелами живлення знайомі навіть маленькі діти, адже всі електронні іграшки працюють від них. А ось як працює батарейка і з чого вона зроблена, знають далеко не всі.

Що ж, давайте розглянемо принцип роботи звичайної батарейки.

Короткий опис

Перш ніж розбиратися, з чого складається батарейка, з'ясуємо, що це таке. Батарейка - це найпростіших пристрій для отримання електрики, яке представляє собою гальванічний елемент. Суть роботи елемента становить метод, заснований на хімічній взаємодії одних речовин з іншими.

Винахідником вважається вчений Алессандро Вольта. Але є дані, які свідчать про те, що гальванічні пристрої з'явилися задовго до того, як їх розробив фізик.

Тепер можна приступити до знайомства з тим, як влаштована звична всім нам батарейка.

Принцип роботи

На прилавках магазинів представлено безліч різних видів батарейок . У них є невеликі відмінності, але ось працюють вони все по одній схемі. Якщо є стара батарейка, зробіть її розбір, і ви побачите, яка її анатомія.

Кожна з них має в своїй будові кілька елементів, що складаються з:

  • позитивного полюса - анода (цинк);
  • негативного полюса - катода (марганець);
  • електроліту - сухого або рідкого.

Ось ці три компонента батарейки і визначають її склад.

Принцип роботи пристрою такий: відбувається надходження електричного струму з позитивного заряду (анода) на негативний (катод). При цьому важливо пам'ятати, що необхідна присутність навантаження: лампочки, двигуна, діода або будь-якого іншого елемента. Відсутність навантаження під час з'єднання «плюса» з «мінусом» загрожує коротким замиканням.

Катоди виступають відновником. Вони отримують електрони від надходження анода. Електроліт являє собою середовище для пересування іонів, що утворилися в результаті хімічних реакцій.

В процесі експлуатації акумуляторів постійно утворюються певні речовини, аноди ж в ході роботи елемента приходять в непридатність, руйнуються, окислюються. Таким чином джерело живлення сідає.

Багатьох цікавить питання: «А чи можливо його заряджати?» Все, що відбувається в батарейках - є незворотнім. Тому гальванічні елементи не заряджаються. Але за допомогою досягнень науки є можливість повернути початковий стан елементів. Для цього необхідно пропустити електричний струм в протилежну сторону, тобто від катода до анода. Такі джерела живлення отримали назву акумулятора, а сам процес ми бачимо на прикладі звичайної зарядки.

Такі джерела живлення отримали назву акумулятора, а сам процес ми бачимо на прикладі звичайної зарядки

Але ось традиційні пристрої за допомогою цієї рецептури зарядити не можна. Вони не підходять для повторного використання, так як це може призвести до вибухом або течею хімічних елементів з корпусу.

Якими бувають батарейки

Існує кілька типів елементів. Здебільшого вони сольові або лужні. Рідкими не користуються, тому що при перевертанні вони виходять з ладу. Занадто текучий електроліт загущают.

Батарейки, в залежності від складу, можуть бути таких видів:

Крім специфічного складу, ці джерела струму відрізняються своїми параметрами і обсягом заряду.

Тепер ви знаєте, яким характеристикам відповідає робота гальванічного елемента. Якщо хочете все побачити наочно, розберіть стару батарейку з сухих елементів і вивчіть її пристрій.

Багатьох цікавить питання: «А чи можливо його заряджати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов