Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Пристрій пожежного резервуара

  1. Визначення необхідного резервуара
  2. Пристрій пожежного резервуара
  3. Розрахунок обсягу пожежного резервуара
  4. Вас може зацікавити:
Оцініть

Наша сеть партнеров Banwar

пожежний резервуар - це місце для розміщення запасу води для гасіння можливого загоряння. Вона повинна відповідати вимогам з проектування, зазначеним в СНиП 2.04.01-85 Внутрішній водопровід і каналізація будівель п.6. Цей об'єкт обов'язково, відповідно до вищевказаної норми, повинен бути зведений на території промислового підприємства.

Для створення пожежного запасу води можуть використовуватися штучні і природні водойми, якщо такі є поблизу підприємства. При відсутності їх проектуються і будуються спеціальні резервуари.

Визначення необхідного резервуара

Виділяють кілька видів обсягів ємностей для гасіння в залежності від їх особливостей і призначення:

  • пожежний;
  • регулюючий;
  • додатковий;
  • аварійний.

Перший вид включає в себе всю кількість води, яке може знадобитися в процесі гасіння пожежі, як на гасіння вогню, так і на виробничі потреби в період боротьби із загорянням. При цьому враховується, чи буде можливість у пожежних поповнити запас води під час роботи. Створюється такий запас, коли потрібну кількість вологи не можна отримати під час гасіння пожежі з технічних або будь-яким іншим причинам.

Який регулює обсяг обчислюється відповідно до графіка забору і додавання води, або за спеціальною формулою. Така кількість води зберігається за умови, що є можливість подачі води безпосередньо з водопроводу для гасіння вогню.

Аварійний запас передбачається на випадок поломок водоводу, обсяг його визначається кількістю вологи, необхідним на період ремонту.

Додатковий передбачається в тому випадку, якщо підприємство розташоване поза населеним пунктом, і якщо на його гасіння потрібно більше 40 літрів в секунду.

Пристрій пожежного резервуара

Пожежний резервуар являє собою конструкцію, що включає наступні елементи:

  • підводять труби;
  • відводять труби;
  • переливний пристрій;
  • вентиляція;
  • сходи;
  • спускна труба;
  • люки.

Додатково можуть бути встановлені промивні трубопроводи, світлові люки, пристрої для контролю рівня води та інших параметрів в резервуарі, датчики для запобігання переливу.

Підвідний трубопровід обладнується на кінці дифузором, верх якого знаходиться на метр вище максимального рівня води. Відводить труба має конфузор, встановлений в днище і забезпечений гратами.

Відводить труба має конфузор, встановлений в днище і забезпечений гратами

Розрахунок характеристики переливного пристрою проводиться просто, це різниця максимальної подачі та мінімального відбору.

Для правильного функціонування спускного трубопроводу, резервуар роблять з невеликим ухилом днища в його сторону. Підключають трубу до каналізації або відводять в спеціально передбачену для зливу канаву.

Якщо в резервуарі зберігатися питна вода, то його ще обладнають повітряним фільтром, щоб вона стикалася з очищеним повітрям. Але вентиляція має бути присутня в будь-якої ємності, щоб був постійний повітрообмін і не створювався вакуум при падінні рівня води.

Люки розташовуються так, щоб був безпосередній доступ до кінців підвідних і відвідних труб, а також до переливні трубопроводу. Якщо в резервуарі вода питна, то лази повинні щільно закриватися, мати замикаючі механізми і можливість опломбування.

Розрахунок обсягу пожежного резервуара

Для розрахунку обсягу резервуара існують спеціальні формули. У них враховується можливість подачі води в разі загоряння і одночасного відключення електрики. Наприклад, на підприємстві є насосна станція, яка качає воду зі свердловини, але якщо вона буде знеструмлена під час пожежі, то вода від неї надходити не буде. Навпаки, якщо наявність постійно діючого водопроводу враховується як значення, яке зменшує пожежний запас.

Розрахунок починається з визначення кількості літрів на годину, який буде потрібно на 3-х годинне гасіння пожежі, поливання сусідніх споруд для запобігання їх займання та на виробничо-господарські потреби підприємства в цей період часу. Це буде вихідним обсягом резервуара. Далі враховується наявність водопроводу і подача води по ньому, зокрема її швидкість, можливість поповнити запас під час пожежі, це буде зменшує значення.

Відразу потрібно зазначити, що пожежних резервуарів на підприємстві повинно бути, як мінімум, два. Кожен з них містити не менше половини необхідного запасу. Крім того, вони повинні працювати незалежно один від одного.

Грамотно спроектований і правильно встановлений резервуар, в якому зберігається необхідну кількість рідини - гарант забезпечення водою для гасіння загоряння підприємстві. Це одна з необхідних заходів протипожежної безпеки.

Вас може зацікавити:

Резервуари для води
пожежні резервуари

Рекомендовані статті

  • Як правильно заправити газгольдер

    Сучасні газгольдери заправляють 1-3 рази на рік. Кількість заправок визначається номінальною ємністю резервуара, призначеного для зберігання ЗВГ, і інтенсивністю використання газу. Що ж стосується безпосередньо самого процесу заправки, то фахівці рекомендують розділяти його на три основних етапи: 1. Вибір сезону для заправки Найкращим часом року для заправки газгольдера вважається період з лютого по липень. Саме в ...

  • Види резервуарів для зберігання нафтопродуктів

    Нафта - один з головних ресурсів нашої планети, що використовується практично в кожній сфері і є невід'ємною частиною сучасного світу. Видобуток нафти почалася кілька століть назад, і перший час її зберігання не приділялося належної уваги, так як ніхто не вважав, що нафта взагалі потрібно якось дбайливо зберігати. Щоб десь зберігати велику кількість видобутого речовини, будувалися спеціальні комори або просто ...

  • Пристрій і призначення газосепараторов

    Газосепаратор - пристрій, призначений для видалення рідкої фази і механічних домішок з потоків стисненого газу. Широко використовується в технологіях видобутку, транспортування і зберігання газових сумішей. Застосовується в якості оснащення на розподільчих і компресорних станціях, газопереробних підприємствах. Крім забезпечення заданої чистоти продукту на сепаратор покладається додаткова функція - підтримка ...

  • Принцип роботи відстійників води

    Вертикальний відстійник має форму циліндричного резервуара, зробленого з металу (інколи його роблять квадратної форми). Форма днища - конусна або пірамідальна. Відстійники можна класифікувати виходячи з конструкції впускного пристрою - центральне і периферійне. Найчастіше використовується вид з центральним впуском. Вода у відстійнику рухається в нисходяще-висхідному русі. Принцип роботи вертикального ...

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов