Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Про підривний клапан водонагрівача

  1. Навіщо потрібен запобіжний клапан
  2. Для чого потрібен запобіжний клапан на бойлері
  3. КЕРІВНИЦТВО
  4. Чому капає вода з клапана бойлера
  5. Як влаштований запобіжний клапан
  6. Запобіжний або підривної клапан
  7. Зворотній клапан
  8. Перепускний клапан
  9. Скидний клапан догори ногами
  10. Чому не капає вода виходить крізь запобіжний клапан
  11. Чи можна запобіжний клапан замінити зворотним
  12. Як перевірити запобіжний клапан
  13. підсумок
  14. Ще кілька фото / відео про вибухи водонагрівачів.

Наша сеть партнеров Banwar

Блукаючи по закутках Шамбали, натрапив на класний сайт українського колеги. Із задоволенням і вдячністю передруковують звідти дуже цінні відомості про безповоротно-підривної клапан для водонагрівача.

Навіщо потрібен запобіжний клапан

Вітаю всіх на сайті santeh.ks.ua

У багатьох власників накопичувальних водонагрівачів часто виникають питання пов'язані з роботою запобіжного або захисного клапана, що стоїть на вході. У міру своїх можливостей спробую на них відповісти.

Для чого потрібен запобіжний клапан на бойлері

Запобіжний або захисний клапан призначений для захисту бойлера від перепадів тиску виникають при нагріванні води. (Точніше сказати, внутрішньо вміст підривника, а не оболонка клапана як тут ). Зі шкільного курсу фізики всім відомо, що вода при нагріванні розширюється. При нагріванні води до 80-90 градусів її обсяг збільшується приблизно на три відсотки. Тобто в п'ятдесятилітрових бойлері має куди подітися 1,5 літра води. Для скидання цього зайвого обсягу і призначений запобіжний клапан.

КЕРІВНИЦТВО

користувача до електричного водонагрівача Ariston

4.2 Підключення до водопроводу

• Укрутіть запобіжний клапан (A), який входить в комплект поставки водонагрівача, у вхідний патрубок водонагрівача, позначений синім кольором (див. Рис. 7).
• Підключіть магістраль холодної води (B) до нижнього патрубка запобіжного клапана.
• Підключіть зливну трубу (C) до дренажного патрубку запобіжного клапана. Вільний кінець зливної труби має повідомлятися з атмосферою. Зливної труби має розташовуватися з ухилом вниз, забороняється спрямовувати її на користувача.
• Підключіть лінію гарячої води (D) до вихідного патрубка водонагрівача, зазначеного червоним кольором.
• Підвідний і відвідний патрубки повинні бути розраховані на тиск води близько 0,6 МПа і температуру 95 ° С.
• Щоб не пошкодити запобіжний клапан, який не вкручувати його в водонагрівач занадто сильно.

• Якщо тиск в мережі водопостачання близько до тиску спрацьовування запобіжного клапана, встановіть на лінії підведення води редуктор зменшення тиску на видаленні від водонагрівача
• Якщо тиск в мережі водопостачання близько до тиску спрацьовування запобіжного клапана, встановіть на лінії підведення води редуктор зменшення тиску на видаленні від водонагрівача.
• Якщо в магістралі підведення холодної води встановлений кран, він повинен бути постійно відкритий.
• При нормальній роботі водонагрівача під час нагрівання з дренажного патрубка запобіжного клапана може капати вода, це означає, що з пристрою стравливается тиск.

7. Моменти, які потребують уваги

8. При тиску води, що перевищує 6 бар, на зливному отворі запобіжного клапана можуть з'явитися краплі води або виникнути текти.
• Рідкісне поява крапель води на зливному отворі запобіжного клапана означає нормальну роботу нагрівача.
• Часта поява крапель води на зливному отворі запобіжного клапана означає, що тиск води перевищує норму. У цьому випадку на трубі підведення холодної води необхідно встановити редуктор для зменшення тиску, який повинен розташовуватися на максимально віддаленій відстані від нагрівача.
• Для відводу утворюються крапель води, може бути використана відводить трубка, кінець якої повинен бути спрямований вниз і не бути закритим.

Чому капає вода з клапана бойлера

Для того щоб дати відповіді на це питання потрібно зрозуміти принцип роботи запобіжного клапана.

Для того щоб дати відповіді на це питання потрібно зрозуміти принцип роботи запобіжного клапана Клапан для бойлера складається з декількох частин . Перша частина, це зворотний клапан. Друга частина, це підривної клапан. Припустимо, бойлер наповнюється холодною водою з тиском 4-5 кг. Наповнили, закрили крани, тиск вирівнялося і стало однаковим що у водопроводі, що в бойлері. Включився ТЕН і вода почала нагріватися і відповідно розширюватися. Та частина запобіжного клапана, яка виконує функції зворотного, не дає видавлюватиметься зайвій воді в домову систему холодної води. В цей час вступає в дію запобіжна частина клапана. На малюнку вона позначена червоною стрілкою. В принципі це звичайна подпружиненная заглушка. Пружина на ній налаштована таким чином, що стискатися починає при тиску понад 7 кг. Збільшився тиск всередині бойлера, початок капати з клапана. Капати також буде якщо у Вашій водопровідної мережі тиск вище семи кілограм. У цьому випадку необхідна установка редуктора.

Як влаштований запобіжний клапан

Отже, беремо звичайний клапан від звичайного бойлера
Отже, беремо звичайний клапан від звичайного бойлера.

Ручка для примусового скидання тиску є не на всіх клапанах. Якоїсь особливої ​​ролі в роботі клапана вона не грає. Так, періодично, раз в півроку відкрити-закрити для перевірки працездатності.

Розберемося докладніше, що ж знаходиться всередині
Розберемося докладніше, що ж знаходиться всередині. А всередині знаходяться 3 (три) самостійно працюють клапана.

1. Сам запобіжний клапан

2. Зворотний клапан

3. Пропускний клапан

Запобіжний або підривної клапан

Запобіжний або підривної клапан

Його призначення - запобігти аварії. Запобіжний клапан складається з металевого штока з заглушкою на кінці (1), потужної пружини (2) і штуцери для скидання води (3).

Як він працює? Да просто.

Припустимо, на нашому клапані написано 6 бар. При нагріванні вода всередині бойлера починає розширюватися. Так як діватися їй нікуди, починає рости тиск всередині бака. Як тільки тиск зросте до 6 бар, шток стисне пружину і зайва вода витече через штуцер. В реальності все це відбувається плавно і вода через штуцер просто викопує.

Зворотній клапан

Зворотній клапан

В бойлер воду пропускає, назад немає. Складається з гумової заглушки (1), пластикового штока (2) і пружини (3). Пружина в зворотному клапані, на відміну від запобіжного, слабка. Їй потрібно тільки зафіксувати заглушку на сідлі клапана.

Не треба чекати від цього клапана такий же чіткої роботи, як на водопровідних зворотних клапанах. Перед ним не стоїть завдання утримувати зворотний потік під тиском. Він захищає бойлер від несанкціонованого витікання води. Простіше кажучи, щоб з нього не пішла вода в разі аварії або відсутності води в прямому трубопроводі. Іноді в комплекті до титанів йдуть підривники без невозвратніка .

Перепускний клапан

Перепускний клапан

Непримітний і дуже важливий клапан. Пропускний клапан, це шток зворотного клапана (1) з невеликою пружиною (2). Відкривається в зворотну сторону від зворотного клапана. Звучить абсурдно, але це так.

Спробуємо розібратися, що ж в ньому такого важливого. Є запобіжний клапан. Його завдання - скинути тиск вище 6 бар.

А що відбувається з баком бойлера до 6 бар? Вода нагрівається, розширюється. Тиск зростає, нехай не критично: 4 - 4,5 - 5 - 5,5 бар. Бойлер не гумовий мячик і бак у нього зварений з листової сталі, а не з танкової броні. Природно відбувається деформація. Бак намагається роздутися. З'являються мікротріщини на емалі і зварювальних швах. От би це зайве тиск кудись здути при нагоді.

І тут на допомогу приходить перепускний клапан. Як він працює? Квартира. Бойлер гріє. Тиск в ньому росте. Включаєте пральну машину. Вона починає набирати воду. Тиск води в трубах трохи падає, перепускний клапан бачить це, відкривається і скидає надлишковий тиск з бойлера в магістраль. Тиск в баку вирівнюється до водопровідного. Бойлер продовжує гріти далі. Не обов'язково пралка, це може бути бачок унітазу або будь-який кран.

Скидний клапан догори ногами

На невеликих, як правило, кухонних водонагрівачах штуцера підключення часто дивляться вгору На невеликих, як правило, кухонних водонагрівачах штуцера підключення часто дивляться вгору. І якщо звичайний клапан встановити прямо на штуцер, носик теж буде дивитися вгору. При цьому вода буде підкопувати на корпус бойлера з-під штока ручки. А ось така конструкція може вберегти від підтікання «за комір» титану .

Але зазвичай такого ексклюзиву немає під рукою. І доводиться встановлювати на вході в титан зігнутою трубкою (Або шланг), на кінці якої вже кріпиться підривник носиком вниз. або ставити Скидач боком .

Чому не капає вода виходить крізь запобіжний клапан

Цьому може бути кілька причин.

  1. Низька температура нагріву. Деякі власники водонагрівачів, намагаючись заощадити на електриці, встановлюють температуру нагрівання води в районі 40 градусів. Щоб користуватися гарячою водою без підмішування холодної. Разом з економією отримують бойлер, що кишить всякими бактеріями. Детальніше про це написано в статті «Коли чистити бойлер» .
  2. Несправність клапана. Клапан може забитися брудом і накипом. Або спочатку може бути несправним. Візуально це проконтролювати неможливо.
  3. Витік гарячої води через несправний змішувач.

Чи можна запобіжний клапан замінити зворотним

Частенько доводиться спостерігати картину.

Установка зворотного клапана замість запобіжного неприпустима Установка зворотного клапана замість запобіжного неприпустима. В цьому випадку бак бойлера працює як повітряна кулька. А уявіть, що станеться, якщо вийде з ладу реле температури. ТЕН почне нагрівати воду до кипіння. Тиск всередині бака почне збільшуватися. При підвищенні тиску до 10 атм. температура кипіння води буде близько 180 градусів. Вище - більше. Припустимо, ТЕН нагрів воду до 150 градусів. Бак з честю витримав зростання тиску. І в цей момент хтось відкриває кран гарячої води або лопається шланг змішувача. Різко падає тиск всередині бака. Температура кипіння води знижується до 100 градусів. Але нагріта вона була до 150. Відбувається миттєве закипання, виділення величезної кількості водяної пари, різке підвищення тиску і невеликий ядерний вибух в окремо взятій квартирі. Приклади нижче на відео.

Подібна ситуація може статися і з несправним запобіжним клапаном.

Як перевірити запобіжний клапан

У домашніх умовах перевірка запобіжного клапана проходить за принципом - капає, не капає. Відсуваємо собачку-прапорець і спостерігаємо крапельки з носика. Включили температуру нагрівання на максимум і чекаємо крапель. Існує практика періодичної заміни клапанів на нові, з обов'язковим контролем їх працездатності після установки.

підсумок

Клапан, незважаючи на свої розміри, є найважливішим елементом безпеки. Тривала працездатність Вашого водонагрівача, здоров'я Ваших близьких залежать від цього невеликого латунного пристрою.

Удачі Вам у справах! Буду дуже вдячний за посилання в соціальних мережах.

джерело santeh.ks.ua

Ще кілька фото / відео про вибухи водонагрівачів.

Опубліковано 24 лютого 2016 р
У Чукотському автономному окрузі проводиться дослідча перевірка за фактом вибуху електричного водонагрівача в житловому будинку

За попередніми даними слідства, вибух стався в квартирі на верхньому поверсі триповерхового житлового будинку через перегрів електричного водонагрівача у якого вийшов з ладу датчик терморегулятора. В результаті вибуху сталося обвалення бетонної панелі даху-перекриття та частково сходового маршу між другим і третім поверхами під'їзду. Одна постраждала жінка доставлена ​​в лікарню з підозрою на струс головного мозку та забоями грудної клітини і ноги. Ступінь тяжкості шкоди здоров'ю встановлюється.

Опубліковано: 3 нояб. 2015 р

Мешканці однієї з п'ятиповерхівок Караганди виявилися в складній ситуації. У квартирі на другому поверсі вибухнув електричний водонагрівач. Бавовна був таким потужним, що зруйнувалися міжкімнатні перегородки і стіна в сусідню квартиру. Тепер люди кажуть, що вся конструкція просіла, і побоюються жити в цьому будинку.

Опубліковано: 26 Серпня. 2015 р


У Слюдянці в квартирі вибухнув водонагрівач.

Опубліковано 17-те липня 2013 р
Республіка САХА (Якутія), м Алдан.

Вибух водонагрівача стався о 5:45 коли всі люди спали. На щастя ніхто не постраждав. Стіна перед ліжком впала в кут кімнати не торкнувшись людей. Наслідки нагадують вибух гранати або газового балона але ніяк не асоціюються з вибухом водонагрівача. Вибух був такої сили, що пластикове вікно знаходиться навпроти ванної кімнати викинуло на 10 метрів. Постраждали сусіди. У них зруйновані і зміщені несучі стіни. Постраждало так само вікно в квартирі сусіднього будинку. Воно було розбите летять осколками і предметами Водонагреватель був фірми «POLARIS» або «ARISTON». Причина вибуху не ясна.

Опубліковано 18 Жов 2012 р

У ніч на 17 жовтня 2012 року на пульт чергової частини МНС надійшло екстрене повідомлення про вибух в Аргаяшський школі №2. Відразу ж на місце виїхали пожежники, швидка допомога, енергетики. З'ясувалося, що в шкільній їдальні вибухнув водонагрівач.

Завантажено 23 Сен 2011 р

Жителів одного з будинків в селищі Велика картель Комсомольського району сьогодні розбудив потужний хлопок. Імовірно вибухнув водонагрівач.

Завантажено 11 Авг 2011 р

У середу в дитячому саду в Забайкальському краї стався вибух. Як повідомив Слідчий комітет РФ, за попередніми даними, він міг статися через несправності водонагрівача. Наслідки вибуху побутового водонагрівача.

Як він працює?
А що відбувається з баком бойлера до 6 бар?
Як він працює?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов