Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Процедура банкрутства і чи можна її уникнути

Наша сеть партнеров Banwar

Читайте також наш матеріал про   причини, які можуть привести компанію до банкрутства Читайте також наш матеріал про причини, які можуть привести компанію до банкрутства .

Якщо діяльність компанії виявилася під загрозою в зв'язку з нестабільністю свого фінансового становища, існує необхідний комплекс заходів, при дотриманні яких можливе якщо не відновлення платоспроможності компанії, то, по крайней мере, поліпшення її фінансового стану. Які ж це заходи?

1. Посилити роботу по стягненню дебіторської заборгованості. Як показує практика в 10-30% випадків оплата заборгованості надходить уже на етапі отримання претензії контрагентом або отримання з суду документів про отримання заяви про порушення наказного / позовного провадження.

2. Позбутися від витратних активів. Для великих компаній, що мають у власності нерухоме майно, автомобілі, обслуговування такого роду активів є дуже витратним, особливо в період фінансової нестабільності компанії, тому дані активи можна перетворити в грошові кошти (шляхом продажу) для погашення наявних боргів компанії.

3. У будь-який нестабільної ситуації розмовляти з кредиторами про можливі шляхи погашення заборгованості (розстрочка платежу, зменшення штрафних санкцій і т.д.), тому що банкрутство компанії невигідно нікому, а особливо кредиторам, тому що так у них з'являється можливість отримати свої гроші, а в разі вашого банкрутства вони отримають тільки лише непотрібне майно боржника.

4. Використовувати можливість залучення кредитних ресурсів. Однак для цього необхідно прорахувати і бути досить впевненим в тому, що кредитні кошти поліпшать ситуацію, а не, навпаки, стануть непідйомним вантажем.

Якщо все-таки описані вище заходи не допомогли, і підприємство змушене визнати себе банкрутом, що включає дана процедура? Розглянемо це явище з законодавчої точки зору. Дана процедура регулюється Законом Республіки Білорусь від 13.07.2012 № 415-З «Про економічну неспроможність (банкрутство)» (далі - Закон). Почнемо з самого поняття. Банкрутство - це неплатоспроможність, що має або набуває стійкий характер, визнана рішенням економічного суду про банкрутство з ліквідацією боржника - юридичної особи, припиненням діяльності боржника - індивідуального підприємця.

При розгляді подібних справ застосовуються такі процедури:

  • захисний період;
  • конкурсне виробництво;
  • мирова угода;
  • інші процедури банкрутства, передбачені цим Законом.

Конкурсне виробництво включає наступні процедури:

  • санацію;
  • ликвидационное виробництво.

Орієнтовна процедура ліквідації через банкрутство полягає в наступному:

  • засновником (учасниками) приймається рішення про ліквідацію підприємства;
  • призначається ліквідатор (ліквідаційна комісія);
  • в реєструючий орган надаються відомості для внесення даних до ЄДР про знаходження підприємства в процедурі ліквідації;
  • ліквідатор проводить аналіз фінансового стану підприємства;
  • на підставі проведеного аналізу готується і подається в економічний суд заяву про банкрутство;
  • економічний суд виносить ухвалу про відкриття відносно боржника конкурсного виробництва, призначає антикризового керуючого;
  • публікуються дані про відкриття конкурсного виробництва, встановлюється двомісячний термін для пред'явлення вимог кредиторів;
  • економічний суд після закінчення двомісячного терміну з моменту публікації повідомлення виносить рішення про визнання боржника економічно неспроможним (банкрутом) і відкритті ліквідаційного виробництва;
  • в процесі ліквідаційного виробництва реалізується майно боржника, стягується дебіторська заборгованість, проводиться максимально можливе погашення кредиторської заборгованості в черговості, встановленої Законом Республіки Білорусь «Про економічну неспроможність (банкрутство)»;
  • економічним судом виноситься ухвала про завершення ліквідаційного виробництва, на підставі якого підприємство виключається з ЄДР, непогашені борги відповідно до законодавства Республіки Білорусь визнаються погашеними;
  • виходить виписка про виключення юридичної особи з ЄДР.

Згідно зі статистикою, під час кризових явищ в економіці держави кількість ліквідацій компаній через банкрутство збільшується. Найскладніше виживати на ринку доводиться малому і середньому бізнесу. У великих гравців, як правило, є певний «запас міцності», який дозволить їм пережити важкі часи. У дрібних компаній теж є перевага - їх велика мобільність. Однак важкі часи все-таки чекають всіх. Допомогти вистояти і тим, і іншим зараз може допомогти чітке розуміння своїх бізнес-процесів і грошових потоків. Коли ви розумієте, за рахунок чого і в яких кількостях надходять кошти, куди і в яких пропорціях вони витрачаються, тоді компанії простіше мобілізувати всі свої сили для подолання кризи.

Підписуйтесь на нашу безкоштовну розсилку і щотижня отримуйте цікаві матеріали та огляди змін в законодавстві.

01-03-2016

← Назад

Які ж це заходи?
Якщо все-таки описані вище заходи не допомогли, і підприємство змушене визнати себе банкрутом, що включає дана процедура?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов