Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

"ГАЗель Next": перший тест-драйв нової газовской "полуторки" + Відеотест

Наша сеть партнеров Banwar

Уже в середині квітня на російський ринок вийде одна з найочікуваніших машин року - новий вантажівка "ГАЗель Next". АвтоВесті першими познайомилися з серійної "полуторки" на газовской полігоні - і вона нас, зізнатися, здорово здивувала: таких "Газелей" в Нижньому Новгороді ще не робили!
Заради такого випадку, ми навіть виклали наш Відеотест "Газелі Next" раніше ефіру на телеканалі!

Мільйони тестових кілометрів на полігонах і в автопарках клієнтів, сотні опитаних "газелістов", десятки іноземних постачальників комплектуючих - так на "ГАЗі" створювали нове покоління свого полуторатонного бестселера, який тепер називається Next! У його зовнішності хтось побачить риси іноземних "побратимів" начебто Ford Transit, Mercedes-Benz Sprinter або LDV Maxus, але газовци запевняють, що кабіну проектували самі, з огляду на "косяки" минулих поколінь "Газелей". "Кубічний" дизайн кабіни дав більше простору в салоні, а заради боротьби з корозією - цього бича горьковских машин - різко збільшили кількість оцинкованих деталей в порівнянні з "Бізнесом". Якщо у нього були оцинковані тільки елементи днища кабіни, то у "Некст" оцинкування тепер проходять капот, двері, пороги, колісні арки та панелі боковин, а крила тепер і зовсім пластикові.
Додано та багато інших нюансів "у справі". У фарах тепер всього одна основна лампа і вперше з'явилися денні ходові вогні. Передній бампер від фірми Magna не цілісний, як у "Бізнесу" (він був дешевший у виробництві), а вже з трьох роздільних секцій, включаючи окрему грати радіатора - так дешевше і простіше чинитися після дрібних аварій. Повністю перероблений механізм "двірників", щоб вони "махали" рівномірно, самі щітки стали довшими, а бачок омивача збільшили до 5 літрів. До речі, форсунки склоомивача тепер не на капоті, а на самих "двірників". Так і розпил "омивайкі" краще, і її витрата став приблизно на 30% ніже.Зеркала теж повністю нові: вони на 30% більше, стоять на подвійних опорах, щоб не вібрувати, і оснащуються підігрівом і сервоприводом. А ось на поворотник в дзеркалах, як у "Бізнесу", навпаки, заощадили, винісши його на крило.

А ось на поворотник в дзеркалах, як у Бізнесу, навпаки, заощадили, винісши його на крило

На перших порах "ГАЗель Next" і модель "Бізнес" будуть випускатися паралельно, тільки "Некст" подається як більш люксовий і сучасний варіант. При цьому, наприклад, різниця в базовій ціні між дизельними Next і "Бізнес" з бортовими кузовами - всього 52 000 рублів. З огляду на різницю у відчуттях від двох машин, це і правда "всього".

Але це лише початок, тому що найцікавіше в новій кабіні приховано всередині. Пора на борт! Великі чеські дверні ручки під природний хват замість колишніх незручних, тугих "клавіш", збільшений майже на чверть дверний проріз - Next гостинний вже з порога. Причому буквально: самі пороги кабіни стали ширше і опустилися на 85 мм, так що в кабіну я вже не залазив, а заходжу. Особливо ці підніжки і ширину отвору оцінять ті, хто на роботі по сто разів на дню вибирається з кабіни і забирається в неї. Оцінять вони і проміжну фіксацію відкритих дверей.

Захлопую двері (яка буквально "влипає" в отвір - і з породистим звуком, а не звичним "газелевской" бряжчання), оглядаюся навколо ... Усередині - хороми! Кабіна радикально пролунала вшир і вгору, місця - вагон, а посадка стала ще вище. На дверях нарешті з'явилися широкі панелі, на які зручно покласти руку. І більше не треба накручувати прокляті не одним поколінням "газелістов" ручні склопідйомники: у "Некст" вже в базі будуть тільки електричні, причому німецькі. До речі, регульований по висоті підлокітник тепер є і у сидіння водія. Причому я сиджу вже на новому "люксовому" кріслі від знаменитої німецької фірми Isri (втім, це опція). Тут більш анатомічний, щільний профіль, чіпка оббивка, широкі налаштування в довжину, по висоті і куту нахилу подушки, підігрів і навіть поперековий підпір - таких зручних сидінь водія в "ГАЗель" ще зроду не було!

Що до нової передньої панелі, то для "Некст" її поставляє нижегородський "Автокомпонент". Для "Бізнесу" торпедо роблять німці з Edag, але у нижегородського вироби менше деталей і більше ємностей, куди можна розіпхати купу дорожнього барахла, прилаштувати мобільник, пару стаканів з кавою і 1,5-літрові пляшки з водою. Невеликі ніші під інструмент, домкрат і дріб'язок тепер є і в підніжках, хоча їх пластикові люки і виглядають хліпковатой. Добре хоч домкрат, балонний ключ і різьбова буксирна проушина упаковані в окремий пінопластовий пенал і не будуть гриміти. А ось інший інструмент треба класти на м'яке, інакше на ходу він буде стукати по пластику.

Магнітола з USB-роз'ємом під кришкою верхнього бардачка і з кнопками на кермі - опція за 5 000 рублів. В майбутньому Next отримає нове кермо з подушкою безпеки японської фірми Takata. Подушка буде і у пасажира, але піротехнічний преднатяжитель ременя отримає тільки водій. Праворуч від керма - пульт передпускового підігрівача двигуна від Webasto. Нову систему опалення та вентиляції, включаючи "кондей" з салонним фільтром (очікується як опція в цьому році) і зручний блок управління з рогач масивними "крутилками", розробила і постачає фірма Delphi.

Ще перевізники явно поворчат щодо того, що підстаканники коштують далеко і до них треба тягнутися, що пропадаюет місце між сидіннями (сюди б ще одну речову "смітник" прилаштувати!) І сильно випирає арка колеса. Поскаржаться і на брак регулювання керма по вильоту (є тільки по куту нахилу) - і обурено фиркнуть з приводу стирчить з підлоги старої "кочерги" коробки передач. Але на претензії по керму і важелю коробки у заводу лише одна відповідь: дорого! Хоча "ГАЗ" зараз працює над важелем КПП на панелі приладів, але це рішення - на майбутнє: газовци не впевнені, що покупці зараз готові за це переплачувати.

Зате "Грузовоз" обов'язково відзначать новий алюмінієвий бортовий кузов, який був на тестовій короткобазной машині. У порівнянні зі звичайною "Газеллю" ця платформа на 80 мм ширше, і тепер сюди влазять не три, а п'ять т.зв. "Європіддонів" (розміром 1200х800 мм). Крім того, у "Некст" тенти бортових платформ тепер прямокутні, а не звужуються до верху (як на "Бізнесі"). Цим вдалося відіграти ще більше місця для вантажу, що для перевізника - на вагу золота.

Однак "ГАЗель Next" - це не тільки нова кабіна і кузов, але ще і серйозно перероблене шасі. Рама "Некст" з 70-літровим паливним баком і елементами вихлопу взята від "Газелі Бізнес", однак доповнена більш потужними поперечиною. Та й сама рама довше: через більшої кабіни у Next на 245 мм зросла колісна база - до 3145 мм в короткому і до 3745 мм в подовженому варіантах. Задній же міст з барабанними гальмами і ресорної підвіскою перейшов на нову модель з "Бізнесу" практично без змін, адже ці вузли раніше вже допрацьовували: посилили кріплення ресор, а на задній міст поставили імпортні манжети (щоб не "потів") і ввели шліфування зубів шестерень (щоб не шумів).

Чотирициліндровий турбодизель Cummins ISF 2,8 китайського виробництва і адаптована під нього 5-ступінчаста газовской "механіка" зі зчепленням німецької фірми Sachs теж перекочували на нову модель з "ГАЗелі Бізнес". Мотор видає все ті ж 120 "коней" - правда, крутний момент в 270 Нм для такого "вантажного" мотора малуватий. З цього дизеля можна зняти і більше, але, схоже, все впирається в коробку і міст, які під тягу за 300 Нм треба допрацьовувати або зовсім змінювати - а це не може не позначитися на ціні. Зате система охолодження дизеля - повністю нова, зі збільшеним в півтора рази радіатором. А в розширювальному бачку з'явився датчик низького рівня "охлаждайкі".

А в розширювальному бачку з'явився датчик низького рівня охлаждайкі

Шкала приладів американської фірми Visteon відмінно читається і є регулювання підсвічування, але тахометру не завадила б кольорова розмітка по діапазонах оборотів. Маршрутний комп'ютер вже входить в базову комплектацію "Некст" і показує миттєвий, середній і загальний витрати палива, запас ходу, середню швидкість і час у дорозі.

Але головне в шасі "Некст" - це, звичайно, новітня незалежна передня підвіска, яка на "ГАЗель" застосовується вперше! Газовци заявляють, що підвіску вони ліпили самі, але не приховують, що допомагали їм у цьому фахівці з австрійської Magna. Сама конструкція з пружинами і потужними подвійними важелями зібрана на окремому підрамнику, що зменшує передачу шумів і вібрацій на раму. При цьому модуль передньої підвіски робили з запасом міцності не тільки під "півторатонку", але і під більш важкі моделі на кшталт майбутнього 18-місцевого автобуса повною масою 4,3 тонни. Інженери "ГАЗу" також запевняють, що підвіска на здвоєних важелях - на відміну від схеми McPherson у деяких західних однокласників - набагато витривалішими на розбитих дорогах (звичайна справа для Росії) і легше переносить перевантаження (звичайна справа для "ГАЗелі"). Та й саму підвіску "шприцевать" вже не треба. Як і не треба більше змащувати, а також регулювати кожні 30 000 км передні ступичні підшипники: вироби німецької фірми Schaeffler в цьому не мають потреби.

Керованість в "Некст" теж зробила крок на новий рівень, і не тільки завдяки незалежній підвісці. Прощайте, "бездушний" рульовий редуктор типу гвинт-гайка і "пошукове" рулювання! Замість нього у "Некст" тепер більш гостре рейкове рульове управління, яке разом з гідропідсилювачем поставляє фірма ZF. На точність управління впливає і те, що в рейковому механізмі менше шарнірів.

У передніх гальмах - нові гальмівні диски, колодки зі збільшеною на 50% площею, більш потужні супорти корейської фірми Mando і головний гальмівний циліндр Bosch з вакуумним підсилювачем. АБС? Вона буде доступна за доплату з липня цього року, причому "Некст" буде красуватися більш просунутою системою нового, дев'ятого покоління. Обіцяні і система стабілізації ESP з протівобуксовочной системою ASR, але їх поява на "ГАЗі" планують тільки на 2015 рік - та й то, якщо буде попит. Зате буде система повного приводу - на це в Росії попит постійний.

Пасажирське сидіння взято у моделі "Бізнес", зате німецьке крісло водія з підлокітником, поперековим підпором і широким набором настрек - вже нове, і пропонується воно тільки для "Некст". З приємних дрібниць - гачки для одягу над сидіннями, а також вперше застосовується на "Газелі" регулювання ременів безпеки по висоті (вже в базі).

"Ну а як же все це їде?", - нетерпляче запитає читач. Наслухавшись технічних деталей, я теж буквально рвуся за кермо. Часу на їзду, на жаль, виявилося небагато, та й машина була без вантажу. Але і тих кількох десятків кілометрів по газовской полігону і вулицях Нижнього Новгорода мені вистачило, щоб впасти в стан здивованого подиву. Слухайте, це точно "ГАЗель"? За відчуттями і звичкам на ходу це вже більше іномарка! Так, підкуповує напрочуд тиха кабіна. На швидкостях під 100 км / год і вище "мовчить" аеродинаміка, залишаються за вікном дорожні шуми, і наполегливо "мовчать" панель приладів з оздобленням салону, незважаючи на мої спроби "розговорити" їх як купинах і вибоїнах.

Дизель на трасових режимах теж не докучає шумами і приглушено бурчить собі на 2500 об / хв при швидкості 100 км / год. Хоча, звичайно, зовсім "тихонею" його не назвеш. Варто придавити газ і почати "крутити" мотор при розгоні, як крізь шумоізоляцію все ж проривається жорсткий металевий рик дизеля і шум розкручування турбіни. Але на тлі "Бізнесу" все одно тихіше! З тяговитостью все було очікувано: порожній Next рушає легко, розганяється динамічно і "внатяг" їде без особливої ​​напруги. Та й до КПП я пристосувався відразу: ходи у важеля коробки, звичайно, чималі, але передачі "клацає" легко і чітко, зі зміною ступенів я не помилився жодного разу.

З гальмами теж повний порядок. В чіпких, потужних механізмах відчувається серйозний запас, закладений сюди ще і з прицілом під важчі майбутні моделі. Сподобалася інформативність короткоходной і твердої педалі гальма - дозувати зусилля гальмування теж виходить без проблем. Причому при різкому гальмуванні на снігу навіть без АБС порожня машина не норовить закрутитися дзигою. Хоча на АБС я б, звичайно, все одно не економив.

Не менш цікавою виявилася і "хода" нової машини. Шановні майбутні "газелісти", не вважайте за дешеву рекламу, але поведінка "Некст" вам дійсно сподобається, особливо на тлі старої моделі! По прямій Next йде зібрано, як по струнці. Пішли в минуле розгойдування передка на ресорах, постійні подруливания і величезні близьконульових "зони нечутливості", а на щільному і більш "короткому" кермі тепер є і цілком важка інформативність, і пристойна для вантажівки точність.

Пішли в минуле розгойдування передка на ресорах, постійні подруливания і величезні близьконульових зони нечутливості, а на щільному і більш короткому кермі тепер є і цілком важка інформативність, і пристойна для вантажівки точність

Бензинові і газові двигуни "Некст" отримає лише в 2014 році, а до цього буде продаватися тільки з турбодизелем Cummins. Для зими у дизеля є підігрів паливних фільтрів і передпускові свічки розжарювання. Норматив вихлопу - "Євро-4", але вже готується варіант "Євро-5" з фільтром сажі: у ГАЗу є експортні плани з приводу "Некст". Заявлений ресурс дизеля - 500 000 км, і на ТО Next може заїжджати кожні 20 000 км проти 15 000 у "Бізнесу". Вартість ТО-1 - 6 500 рублів, ціна наступних ТО - від 6 800 до 8 800 рублів. При цьому у "Некст" на чверть більше необслуговуваних вузлів - це підсумок широкого застосування "буржуйських" комплектуючих, які часто однакові за ціною з російськими деталями, але куди якісніше.

Відмінно працює на нерівностях і передня підвіска! Основну тряску і шум на порожньому вантажівці дає тільки задня ресорна підвіска, тоді як передня, навпаки, поєднує в собі енергоємність з комфортом, легко і тихо "ковтаючи" дефекти полотна. А якщо по камінню? З асфальтового прямо полігону я ходом звалювати на сусідню ділянку, що імітує бруківку. Ну, думаю, зараз "Некст" точно витрусить з мене всі ілюзії. Не тут то було! Я розганяти по "бруківці" спочатку до 60, потім до 70 км / год - але булижник немов розчинився в надрах незалежної підвіски, долетівши до мене тільки ледь помітним "тремором" на добре ізольованому від вібрацій кермі. При цьому панель приладів і салон на тряских каменях знов не видали жодного звуку. Хочеться вірити, що така "мовчазність" кабіни збережеться і після тисяч кілометрів пробігу.

Загалом, ніколи не думав, що я, безповоротно розпещений іномарками, скажу таке на адресу російського автопрому, але ... Перед ГАЗовци я знімаю капелюха! За підходам до проектування, за рівнем простору кабіни і ергономіки місця водія, по керованості і комфорту на ходу нова "ГАЗель Next" навіть не крок, а стрибок вперед. Це вже не колишня "Козель", про яку складають легенди і анекдоти. Купівлею "Некст" вже можна і злегка похвалитися, та й тепер не соромно показатися на очі колегам "іномарошнікам", як любить висловлюватися один наш читач.

Залишилося тільки звернутися до ГАЗовци. Мужики, що не запор нову машину! Чи не халтурте зі складанням, не «косячьте" з фарбуванням і антикором, щоб новинка не "цвіла" і не гнила. Оперативно лікуєте "дитячі хвороби" і взагалі підтримуйте той рівень, на який вперше в своїй історії "встрибнула" нова "ГАЗель".

Наостанок - про питання ціни, який для будь-якої "ГАЗелі" не просто важливий, а принциповий. Тому новий Next хоч і подорожчав, але все одно залишився в бюджетному класі. Найдешевший "Некст" у вигляді шасі з кабіною обійдеться в суму від 699 000 рублів за короткобазову версію (довга - на 20 000 дорожче). Але основний попит, звичайно, доведеться на варіанти з бортовою тентованою платформою. Короткий Next поки запропонують тільки з розширеним алюмінієвим кузовом (від 724 000 рублів), а машина з довгою базою отримає платформу з більш "удароміцними" сталевими бортами (від 738 000 рублів).

Короткий Next поки запропонують тільки з розширеним алюмінієвим кузовом (від 724 000 рублів), а машина з довгою базою отримає платформу з більш удароміцними сталевими бортами (від 738 000 рублів)

Крім бортових платформ з тентом, в модельному ряду "Некст" є різномасті фургони (від 764 000 рублів), самоскид, молоковоз, евакуатор, бортовий вантажівка з краном-маніпулятором і колінчастий підйомник. Восени очікується дворядна кабіна, у якій автономний обігрівач буде вже в базі. А в майбутньому уніфіковану з "Некст" кабіну отримають "Соболь" і "Валдай".

Список опцій поки короткий. Є магнітола, кишені на дверях (500 рублів за комплект) і передпусковий обігрівач Webasto за 25 000 рублів. Краще вже, як то кажуть, взяти оптом: "музика", а також протитуманні фари, сервопривід дзеркал і водійське сидіння "люкс" з підігрівом входять в пакет "Комфорт 1" за 15 000 рублів. Або заплатити 38 000 рублів - і разом з тим, що описано вище, отримати ще й "Вебасто" разом з акумулятором збільшеної з 74 до 85 А / год ємністю. Крім того, з літа почнуть пропонувати задню міжколісного блокування (12 000 рублів), а з липня в списку опцій очікується АБС.

Конкуренти? Ціни на найдешевших "європейців" на кшталт Fiat Ducato і VW Transporter тільки починаються з 800 тисяч рублів, причому це за короткий шасі без недешевих опцій. VW Crafter, Ford Transit, Iveco Daily, Nissan Cabstar та інші - вже під мільйон і вище, причому теж тільки за шасі. У підсумку з прямих конкурентів у Next залишаються лише старі іномарки, "ГАЗель Бізнес" та всюдисущі "китайці".

Бортовий "Бізнес" з короткою базою і бензиновим двигуном УМЗ коштує від 552 000 рублей. "Бізнес" з дизелем - від 672 000 рублей, а щедро набита опціями (АБС, "кондей", блокування заднього моста і т.д.) "полуторка" потягне на 775 000 рублей.

"Китайці"? Цінники на Foton BJ 1039, теж з дизелем Cummins ISF 2,8, стартують з 795 000 рублей. Граючий в цій же ваговій категорії вантажівка FAW CA +1041 варто від 640 000 рублей, а збирається в Росії BAW Фenix ще дешевше: від 610 000 рублей.

А ось і наш Відеотест. Вперше ми викладаємо наш Відеотест до ефіру на телеканалі!

Технічні характеристики (дані виробника):

ГАЗель Next (бортова) А21R22 (коротка база) А21R32 (довга база)

габаритні розміри

Довжина, ширина, висота, мм 5630х2068х2137 6709х2068х2137 Колісна база, мм 3145 3745 Дорожній просвіт, мм 170 170 Колія передня, мм 1750 1750 Колія задня, мм 1560 1560 Радіус повороту по шинах, м 5,6 6,5 Обсяг багажника, л н / д н / д

двигун

Тип двигуна 4-циліндровий турбодизель 4-циліндровий турбодизель Максимальна потужність, к.с. 120 при 3600 об / хв 120 при 3600 об / хв Максимальний обертовий момент, Нм 270 при 1400-3000 об / хв 270 при 1400-3000 об / хв Об'єм двигуна, л 2,8 2,8 Ступінь стиснення 16,5 16, 5 Діаметр циліндра, мм 94 94 Хід поршня, мм 100 100

маса

Споряджена маса MT / AMT, кг 2060 2230 Вантажопідйомність MT / AMT, кг 1440 1270

трансмісія

Тип приводу Задній Задній КПП 5-МКП 5-МКП

дінамічні характеристики

Максимальна швидкість, км / год 134 132 Розгін 0-100 км / ч, з н / д н / д

споживання паливо

Міський цикл, л / 100 км н / д н / д Заміський цикл, л / 100 км 10,3 (швидкість 80 км / год) 10,3 (швидкість 80 км / год) Змішаний цикл, л / 100 км н / д н / д Тип палива Дизельне Дизельне Обсяг паливного бака, л 70 70

Автор Олександр Євдокимов, фото автора та Павла Блюденова

АБС?
Ну а як же все це їде?
Слухайте, це точно "ГАЗель"?
А якщо по камінню?
Конкуренти?
Китайці"?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов