Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Редуктор тиску води в квартирі

  1. Як працює редуктор тиску
  2. Типи редукторів і їх особливості
  3. Компенсатор гідроударів для внутрішніх систем водопостачання

Наша сеть партнеров Banwar

Редуктор тиску води в квартирах старих будинків зустрічається нечасто. Таке нехтування корисним і недорогим пристроєм частково пояснюється тим, що напір води в більшості будинків далеко не дотягує до критичних величин. Однак ніхто не застрахований від різких стрибків тиску в системі, вірніше, від наслідків гідроударів. Можна скільки завгодно довго займатися оптимізацією окремих компонентів водопроводу, слабка ланка все одно знайдеться. У масштабах квартири простіше і ефективніше вирішити цю проблему установкою редуктора тиску на вході внутрішньоквартирної розводки.

У масштабах квартири простіше і ефективніше вирішити цю проблему установкою редуктора тиску на вході внутрішньоквартирної розводки

Застосування редукційного клапана обов'язково коли:

  1. Тиск в загальдомовий системі водопостачання дорівнює чи перевищує 5 бар; 5,099 кгс / см²; 0,5 МПа.
  2. Скачки тиску (гідроудари) відбуваються регулярно. Напевно, це все квартири багатоповерхівок.

Нехай вас не бентежить використання різних назв. Регулятор, редуктор тиску, редуктор, це один прилад. Мабуть, в пошуках точного визначення звалені в купу назви всіх чимось схожих механізмів.

Як працює редуктор тиску

Нам не цікаві регулятори, стабілізуючі протікає потік, що працюють по динаміці. Ми користуємося водою з водопроводу не завжди і різними обсягами. Тому говорити будемо про регуляторах діючих за статистикою, формують тиск після себе. Принцип роботи всіх регуляторів грунтується на третьому законі Ньютона, рівноваги сил. Силі, яка додається до клапану, протидіє сила сжимаемой пружини.

Типи редукторів і їх особливості

Основні відмінності полягають в конструкції клапана. Він може бути поршневий або мембранний.

Поршневі редуктори більш вимогливі до якості води, що поступає, це їх основний недолік. Ущільнюючі кільця і ​​прокладки швидко зношуються. Це призводить до течі з отвору кришки корпусу пружинної камери, а ще гірше до повільного підвищення вихідного тиску вище настроечного.

Цей недолік компенсується ремонтопридатністю і меншою вартістю, ніж мембранні прилади. Хоча, де купувати ці гумки, незрозуміло. Залишається, як завжди займатися, Самодєлкіна творчістю Цей недолік компенсується ремонтопридатністю і меншою вартістю, ніж мембранні прилади

У мембранних редукторах пружинна камера залишається сухою. Сама мембрана більш чутлива, що дозволяє проводити регулювання більш точно. Гідність мембрани її недолік. Пред'являються підвищені вимоги до якості матеріалу мембрани. Інакше її порве при першому ж гідроударі. Сумлінні виробники роблять її з армованого EPDM. Матеріалу відомого у нас, як ТЕПКО (Потрійного етилен Пропилен Каучука).

  • Пропускна здатність або умовний діаметр.

Дуже важливий параметр. Його значення визначає піковий сумарний витрата для кожної конкретної квартири. При неправильно вибраному діаметрі (занадто великого), клапан просто не буде відкриватися або відкриється на мінімальну величину. Напір на виході буде постійно просідати.

Умовний діаметр л / сек м² / год 15 0,5 1,8 20 0,8 2,9 25 1,3 4,7 32 2 7,2 40 2,3 8,3 50 3,6 13

Не потрібно зіставляти діаметр трубопроводу і діаметр регулятора. Якщо вони не збігаються, то доведеться використовувати перехідники.

  • Необхідний перепад.

Різниця в показаннях необхідна для відкриття клапана і не завжди вказується. Може бути, 0,4-0,8 бар; 0,4079-0,8158 кгс / см².

  • Діапазон регулювання.

1-7 бар; 0,1-0,7 МПа; 1,02-7,138 кгс / см².

  • Максимальний тиск на вході.

10 "30 бар; 1-3 МПа; 10,2-30,59 кгс / см². Можливість витримувати високий тиск на вході, по ідеї повинно говорити про відмінну якість клапана. Все так, але при дотриманні умов. Наявності технічного паспорта і вказівок в ньому параметрів вироби.

  • Максимальна температура середовища.

40 ° для холодної і 80 ° для гарячої води.

  • Тип з'єднання

Зовнішній огляд вироби дасть уявлення, що і як потрібно поєднувати.

  • Максимальний коефіцієнт редукції.

У різних моделей буває 1: 8; 1:10; 1:12. Редукція в таких межах на практиці не потрібна. Багато виробників не рекомендують встановлювати коефіцієнт редукції більше 2,5.

  • Відхилення від налаштувань при різких перепадах.

± 5%; ± 10%

Підвищений рівень шуму, понад (20 дБ, шепіт) при протіканні води, через регулятор, говорить про кавітації рідини. Підвищеній швидкості потоку, а значить про неправильному налаштуванні приладу.

Редукційні клапани можуть мати цілий ряд додаткових опцій. Наявність патрубка для установки манометра. Вбудований фільтр, який дозволяє модифікувати редуктор в комбінований фільтр із зворотною промивкою (Honeywell D06FH).

Редуктор встановлюється після фільтра грубої очистки (грязевика). Добре, якщо вода після грязевика, буде проходити через додатковий фільтр зі зворотним промиванням. Розміри осередку сітки фільтра не повинні перевищувати 100-200 мкм. Багато виробників регуляторів спеціально обумовлюють цей момент.

Багато виробників регуляторів спеціально обумовлюють цей момент

Після редуктора встановлюється лічильник води. Багато джерел вказують встановлювати водомір перед редукційним клапаном. Теоретично такі рекомендації цілком обгрунтовані, водомір СВ-15 здатний тримати 1,6 МПа; 16 бар; 16,32 кгc / см². Але теоретичні доводи не завжди працюють. Якщо ви бачили, що "плаче" водяний лічильник, захисне скло якого, з внутрішньої сторони, покриває безліч дрібних крапельок, то ви зрозумієте мене.

Інші моменти монтажу не настільки важливі. Наприклад, установка вентилів до і після приладу, для відсікання частини обладнання на час обслуговування. Пристрій обвідного каналу.

Самостійна настройка вихідного тиску, потрібна не завжди, нові прилади мають заводську настройку, значення якої вказані в технічному паспорті. Але, якщо зробити налаштування на інше значення все-таки потрібно, то регулювання проводиться при мінімальній витраті води. Перед цим потрібно стравити повітря, пропустивши воду з усіх кранів. Після, закриваємо всі водорозбірні крани, крім одного, відкритого на величину при якій виливається цівка вже не розділена на краплі. Звичайно, не обійтися без манометра. Прилад при відсутності патрубка на корпусі регулятора, монтується за допомогою трійника, після редуктора.

Не рекомендую робити настроювання без вимірювальних засобів, манометрів. В кращому разі не буде гірше.

Компенсатор гідроударів для внутрішніх систем водопостачання

Компенсатор гідроударів для внутрішніх систем водопостачання

Прилад (FAR FA 2895 12) працює за принципом редуктора, але нічого не регулює, і застосовується там, де використовувати регулятор не можна. Коли натиск в межах норми, але гідроудари не виключені. Максимальний тиск, при якому прилад здатний вистояти, може досягати 50 бар; 5 МПа; 50,99 кгс / см². Встановлюється компенсатор на відміну від редуктора на кінці труби ближче до споживачів, але такий спосіб занадто марнотратний. Оптимально, встановлювати компенсатор на колекторах.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов