Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Регулювання реле тиску на насосній станції

  1. зміст
  2. Пристрій і принцип роботи реле
  3. Підготовка накопичувального бака насосної станції
  4. Налагодження та регулювання тиску
  5. Дивіться відео про регулюванню
  6. Читайте також інші матеріали по розділу «Водопостачання»:

Наша сеть партнеров Banwar

Побутову насосну станцію набувають, щоб уникнути проблем з роздачею холодної води по котеджу. Ця техніка функціонує повністю в автономному режимі і не вимагає особливого догляду. Однак якщо вона погано відрегульована, то толку від обладнання буде нуль. Лише грамотне регулювання реле тиску насосної станції дозволить домогтися від системи водопостачання роботи з максимальною ефективністю.

зміст

  1. Пристрій і принцип роботи
  2. Підготовка накопичувального бака
  3. Налагодження та регулювання
  4. можливі помилки

Пристрій і принцип роботи реле

Ті, що йдуть з насосною станцією в комплекті реле тиску стежить за обсягом води в гидроаккумуляторе і в разі потреби «включає / вимикає» гидронасос. Якщо бак порожній, то автоматика запускає його. А потім при досягненні встановленого рівня наповненості реле знову відключає помпу. Так в водопроводі котеджу автоматично підтримується потрібний напір, участь людини в цьому процесі не потрібно.

Складається типове реле управління насосної станції з:

  • Корпуси;

  • Двох пружин (кожна з регулюючої гайкою);

  • Фланця приєднання до трійника на водопроводі;

  • Мембрани, що реагує на зміну в системі тиску води;

  • Контактної пластини, коммутирующей ланцюг харчування гидронасоса;

  • Клем електроживлення і заземлення.

Побутову насосну станцію набувають, щоб уникнути проблем з роздачею холодної води по котеджу

Схема пристрою внутрішніх елементів

Пружини реле насосної станції призначені для виставлення параметрів включає і відключає тиску. Велика відповідає за установку нижнього порога спрацьовування, а розташована поряд маленька - за верхню межу припинення роботи. Перша «включає» насос, а друга «вимикає» його.

Без такої автоматики переганяє воду обладнання доведеться постійно включати і вимикати ручками. це плюси і мінуси пальового фундаменту та інших варіантів треба ретельно зважувати, щоб підібрати оптимальний підставу для котеджу. З реле, контролюючим водяне тиск насосної станції, все набагато простіше. Воно потрібно за визначенням.

У початковому стані велика пружина по максимуму тисне на пластину, що призводить до змикання контактів живлячої насосне обладнання контуру. На електродвигун насоса починає надходити харчування. При досягненні верхнього порогу тиску пластина піднімається під одночасним натиском маленької пружини і мембрани, після чого відбувається розмикання ланцюга.

А далі витрачається вода. В результаті цього тиск знижується, а мембрана стискається. Пластина знову змикає контакти, що подають електроживлення на насос. Процес роботи насосної станції починається з нового циклу.

Підготовка накопичувального бака насосної станції

Перш ніж регулювати саме реле тиску, необхідно підготувати гідроакумулятор. Він складається з герметичної ємності і гумової груші, що розділяє цей бак всередині на дві частини. При закачуванні в першу насосом води, в другій піднімається тиск повітря. Потім вже ця повітряна маса своїм натисканням на грушу буде підтримувати напір в трубі водопостачання.

Потім вже ця повітряна маса своїм натисканням на грушу буде підтримувати напір в трубі водопостачання

Гідроакумулятор (накопичувальний бак)

Щоб насосна станція працювала в оптимальному режимі, для гідроакумулятора треба грамотно підібрати тиск повітря. Якщо зробити його надмірно високим або низьким, то гидронасос буде занадто часто запускатися в роботу. Така настройка - це прямий шлях до швидкого зносу устаткування.

Потрібне повітряний тиск в гидроаккумуляторе виставляється після повного його спустошення від води. Після її спуску проводиться закачування повітря з розрахунку 1,4-1,7 атмосфер для бака на 20-25 літрів і 1,7-1,9 атмосфер при більшому обсязі. Конкретні величини слід дивитися в техпаспорті станції.

Налагодження та регулювання тиску

Для самостійного виконання настройки розглянутого реле спеціальними знаннями в сантехнічному справі володіти не потрібно. Це розбиратися, як обшити будинок сайдингом або за правилами змонтувати SIP панелі , Доведеться досить довго. Там нюансів робіт набагато більше. З регулюванням реле тиску насосної станції все сильно простіше. Треба лише послідовно провести п'ять дій.

Для настройки реле водяного тиску необхідно:

  1. Знеструмити насос, а потім злити воду з трубопроводу ХВП.

  2. Включити гидронасос і записати свідчення манометра, коли вимикається реле (це значення нижнього менша, ніж визначено великий пружиною).

  3. Відкрити найдальший від насосної станції кран водопроводу і відстежити цифри на манометрі, коли насос знову включиться (це верхній поріг, регульований маленької пружиною).

  4. Якщо напір у відкритому крані при пуску гидронасоса був занадто малий, то треба збільшити тиск відключення, прикрутивши на великий пружині гайку. При надмірно сильному натиску її слід навпаки трохи послабити.

  5. За допомогою малої пружини заставляється дельта між верхнім і нижнім порогами в межах 1,5-2 атмосфер.

Заміряємо показники манометра і регулюємо гайками реле

Для завершення регулювання реле тиску знову повністю спускається вода з системи, а потім станція включається в мережу. Якщо все налаштовано правильно, то натиск в кранах має бути задовільним. Все гранично просто. Це вибір будматеріалу для дому та планування ділянки 15 соток прямокутної форми займуть багато часу. Налаштування реле тиску проводиться буквально за півгодини.

Дивіться відео про регулюванню

Можливі помилки при налагодження реле тиску

При регулюванні реле необхідно пам'ятати, що маленька пружина більш чутлива, ніж велика. Гайку на першій треба крутити повільніше і обережніше. І головне, маленька пружина встановлює не саме тиск води виключення насоса, а дельту між порогами спрацьовування автоматики.

Дану різницю при налаштуванні рекомендується підбирати в районі 2 атм. Це відповідає нормальній наповнюваності гідроакумулятора водою (наполовину). Якщо дельту виставити близько 1 атм., То бак заповниться лише на 25-30%. А це дуже мало, насос працюватиме вхолосту.

Ще один момент - нижній поріг не повинен перевищувати 80% від максимуму тиску для конкретного реле, що йде з насосним обладнанням. Якщо натиск виходить в кранах недостатнім, то релейний комутатор доведеться міняти на більш «потужний».

Перевірку тиску насосної станції рекомендується проводити раз на півроку. Треба буде повністю зливати воду. А потім включати її, перевіряючи по манометру реальні значення порогів. В цілому, регулювання водяного тиску у домашньої станції автономного водопостачання не повинна викликати проблем. Необхідно підкрутити ключем або викруткою лише пару гайок на двох пружинах.

Читайте також інші матеріали по розділу «Водопостачання»:

Читайте про інші наші матеріали:

Регулювання реле тиску насосної станції

5 (100%) 1 vote [s]

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов