Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Реле тиску РДМ-5: регулювання, інструкція і схема підключення, принцип роботи реле для насосної станції, фото і відео огляд

  1. Які функції виконує прилад?
  2. Принцип дії
  3. Як відрегулювати прилад?

Наша сеть партнеров Banwar

Одне з рішень для управління автономним водопостачанням - підключити до насоса реле тиску РДМ 5, регулювання, інструкція якого не завжди зрозуміла користувачеві. У той же час даний тип пристроїв від бренду Джілекс вважається досить надійним і доступним за ціною. Проблему настройки при бажанні можна вирішити, якщо витратити трохи часу на вивчення роботи пристрою.

Які функції виконує прилад?

У приватних будинках, куди не підведено водопровід, питання забезпечення водою питної якості вирішується 2 шляхами:

  • установка ємності або пристрій басейну, наповнюється привізною водою;
  • буріння свердловини до водоносного горизонту.

Подача води в будинок здійснюється за допомогою насоса необхідної потужності. Але величина тиску води під час його роботи дуже велика, щоб підключати насосний агрегат до внутрішніх водопровідних мереж безпосередньо. Тому в будинку встановлюється проміжна ємність з мембраною - гідроакумулятор, а необхідний тиск в мережі підтримує реле тиску РДМ 5. Пристрій дозволяє автоматизувати процес подачі води в автономних системах водопостачання.

Принцип дії

Апарат складається з латунного корпусу зі штуцерами для підключення до водопровідної мережі, пружинних клапанів і електричного реле. Зовні елементи закриті пластмасовою кришкою. Схема роботи реле тиску РДМ 5 виглядає наступним чином:

  1. Виробник налаштовує прилад на нижчий межа тиску 1,4 Бар, вищий - 2,8 Бар. Коли тиск в гидроаккумуляторе менше нижньої межі, контакти реле зімкнуті, і насос накачує воду в проміжний мембранний бак.
  2. Коли тиск зросла до верхньої межі (2,8 Бар), спрацьовує пружинний клапан і розмикає контакти реле. Подача води припиняється.
  3. При появі водорозбору в будинку гідроакумулятор починає спустошується, тиск знижується, і при досягненні нижнього порогу 1,4 Бар контакти реле знову замикаються і насос відновлює свою роботу.


Як правило, пристроєм РДМ 5 комплектуються готові насосні станції, що складаються з насоса, бачка водяного акумулятора і власне реле управління. Станція налаштована в заводських умовах і повністю готова до роботи, залишається тільки її підключити до труби і електромережі. Але готові вироби підходять далеко не всім з наступних причин:

  • ємність гідроакумулятора недостатня;
  • натиск штатного насоса малий, щоб забезпечити подачу води на необхідну висоту;
  • використовується глибинний насос, що опускається в свердловину.

У перерахованих випадках систему автоматичної подачі води доведеться зібрати з окремих елементів, а реле тиску налаштувати відповідним чином, узгодивши його роботу з баком-акумулятором. Перед придбанням і підключенням пристрою рекомендується вивчити його технічні характеристики:

  • діапазон регулювання по тиску в водопроводі - від 1 до 4,6 Бар;
  • діапазон температур навколишнього повітря - від 0 до +40 ° С;
  • мінімальний перепад тисків - 1 Бар;
  • напруга живлення - 220 В;
  • діаметр штуцерів - DN 15, приєднання - G ¼ ''.

Якщо по якась із технічних характеристик реле РДМ 5 вам не підходить, то доведеться пошукати інший регулятор. Але практика показує, що параметри даного приладу задовольняють вимогам переважної більшості автономних систем водопостачання.

Як відрегулювати прилад?

Налаштування реле тиску виконується після монтажу внутрішньої і зовнішньої водопровідної мережі будинку і підключення до електричної мережі.

З'єднання зовнішніх і внутрішніх трубопроводів повинні бути перевірені випробуваннями, щоб виникаючі згодом протікання не заважали процесу регулювання. Через негерметичність стиків тиск до насоса або після нього стане мимовільно знижуватися, що позначиться і на роботі реле.


Перед налаштуванням слід визначити необхідну величину напору. Щоб подати воду в усі точки водорозбору, розташовані на різних поверхах, має бути забезпечено необхідний тиск в гидроаккумуляторе. Зусиль мембрани бака повинно вистачати на те, щоб виштовхнути весь обсяг води на необхідну висоту і подолати всі місцеві опори. У домашніх умовах ця величина тиску найчастіше визначається експериментальним шляхом.

Розрахунок робиться просто: 1 м висоти підйому дорівнює 10 м горизонтальної ділянки і відповідає тиску 0,1 Бар. У розрахунок приймається найдальша гілка водопостачання. Приблизно визначивши необхідний натиск, треба створити такий тиск з боку повітряної камери гідроакумулятора. Для цього слід зняти пластиковий ковпачок з золотника (як правило, знаходиться в торці бачка) і звичайним автомобільним насосом підкачати повітряну камеру, контролюючи тиск манометром.

Далі проводиться регулювання реле тиску, як того вимагає інструкція:

  1. Чи не приєднуючи патрубок внутрішньої водопровідної мережі, перевірте, як працює реле разом з насосом на заводських настройках. Заодно перевірте герметичність зовнішнього трубопроводу.
  2. Зніміть пластмасову кришку реле, що прикриває регулювальні гвинти.
  3. Великим гвинтом регулюється верхня межа (відключення насоса), маленьким - перепад тисків. Налаштуйте нижню межу таким чином, щоб його величина становила на 0,2 Бар більше, ніж ви закачали в гідроакумулятор.
  4. Щоб вийти на точні значення, налаштовувати доведеться кілька разів, відкриваючи крани змішувачів і випускаючи воду з акумулятора. При цьому реєструйте показання манометра при відключенні і включенні насоса або змінюйте їх настроювальними гвинтами.

В результаті налаштувань різниця між нижнім і верхнім межею не повинна бути менше 1 Бар. Практика показує, що оптимальний перепад тиску - близько 1,5 Бар, тоді насос не включатиметься занадто часто. Після закінчення регулювання не поспішайте ставити кришку на місце, простежте протягом 1 дня за роботою системи. Можливо, буде потрібно невелике коректування.

Дивіться також


Які функції виконує прилад?
Які функції виконує прилад?
Як відрегулювати прилад?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов