Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ремонт бензогенераторов, несправності бензогенератора і способи їх усунення

  1. Через що з'являються несправності?
  2. Відсутність подачі масла, палива, повітря
  3. Проблеми з системою запалювання
  4. Порушення роботи карбюратора
  5. Несправності, пов'язані з роботою електрогенератора
  6. Бензогенератор працює з перебоями
  7. Бензиновий генератор не видає напругу
  8. Бензогенератор видає мала напруга
  9. Бензиновий генератор видає підвищена напруга
  10. Бензогенератор глухне після запуску
  11. Які роботи можна виконувати самостійно?
  12. Де здійснюють якісний ремонт обладнання?

Наша сеть партнеров Banwar

Необхідність в забезпеченні свого будинку системою безперебійної подачі електроенергії виникає у багатьох - якість вітчизняного електропостачання низька, що особливо характерно для приміських і сільських зон. Найбільш поширеним рішенням є придбання бензогенератора - дані пристрої представлені в широкому асортименті і мають доступною ціною. Однак, бензогенератор, будучи досить складним пристроєм, має безліч особливостей, знання яких необхідно кожному власнику для правильного використання такої техніки.

Через що з'являються несправності?

Через що з'являються несправності

Умовно, бензогенератор складається з двох блоків: двигуна і альтернатора. Все інше обладнання, яке може бути присутнім на Бензогенератор - це системи, що доповнюють першу і другу частину, або вузли, що розширюють функціонал. Найчастіше ремонт бензинових генераторів проводиться з наступних причин:

  • Низька якість деталей або збірки
  • Порушення правил експлуатації
  • несвоєчасне обслуговування
  • Результат природного зносу

Кожен бензогенератор комплектується інструкцією по експлуатації, де докладно описуються технічні особливості продукту, вимоги до умов, в яких буде використовуватися пристрій, правила експлуатації, таблиця-календар профілактичних робіт. Суворе дотримання приписів керівництва по експлуатації дозволяє мінімізувати ризик появи несправностей протягом тривалого терміну.

Відсутність подачі масла, палива, повітря

Відсутність подачі масла, палива, повітря

Якщо двигун не заводиться або глухне, це означає, що захисна система відреагувала на такі чинники:

  • Відсутність палива - навіть якщо бензин присутній, може бути забруднений паливний фільтр.
  • Відсутність повітря - необхідна чистка повітряного фільтра.
  • Відсутність масла - слід перевірити його рівень.

Також свідченням поломки може бути задимлення, вихлоп невластивого кольору, різке зниження потужності, перегрів, нерівномірна робота бензинового генератора, підвищена витрата масла. Ці симптоми можуть бути результатом зносу поршневих кілець, поршня, циліндра, порушення внутрішньої геометрії деяких елементів. При таких симптомах необхідна якісна діагностика і ремонт двигуна бензогенератора.

Проблеми з системою запалювання

Проблеми з системою запалювання

Свічка запалювання виходить з ладу з кількох причин: збільшення відстані між електродами внаслідок природного зносу, механічне пошкодження свічки. У таких випадках свічку доведеться замінити. Закоксованность електродів є наслідком роботи з неякісним або старим паливом, а також неоптимальними навантаженнями на двигун. Закоксовавшіеся свічку необхідно викрутити, і ретельно очистити електроди. Ще однією причиною незапуска двигуна може стати нещільно надітий ковпачок свічки.

Порушення роботи карбюратора

Некоректна робота паливної системи - перша ознака виходу з ладу карбюратора. Це може виражатися в стріляючого глушнику, появі з нього полум'я або кіптяви, витіканні бензину з фільтра. Тут швидше за все необхідна прочищення та регулювання карбюратора.

Несправності, пов'язані з роботою електрогенератора

Несправності, пов'язані з роботою електрогенератора

Найчастіше бензиновий генератор бюджетного та середнього цінового сегмента оснащений щітковим синхронним альтернатором, який прекрасно справляється з покладеними навантаженнями і відносно дешевий. Однак він має деякі недоліки:

  • Необхідність періодичної заміни щіток
  • Чутливість до пилу і підвищеної вологості

Несвоєчасно змінення щітки можуть вивести з ладу весь альтернатор, що спричинить додаткові витрати. Також до відмови альтернатора може привести експлуатація пристрою в забруднених умовах.

Причиною несправності бензинового генератора можуть бути дроти, що піддаються в процесі експлуатації механічних і температурних впливів - втрата контакту, замикання, перетирання, розрив. Діагностику та ремонт електропроводки повинні здійснювати кваліфіковані фахівці.

Бензогенератор працює з перебоями

Про несправності регулятора сигналізує ситуація, коли плавають обороти бензогенератора під навантаженням, є перебої з запуском холодного і гарячого двигуна. Якщо не вживати заходів, ситуація посилиться передчасним зносом внутрішніх вузлів і виходом приладу з ладу.

Регулювання частоти бензинового генератора здатна вирішити проблему, але проводити її треба грамотно. У роботі потрібно тестер для виміру частоти і довга викрутка з хрестовим наконечником. Дотримання наведеного алгоритму дій дозволить виконати технічне обслуговування електростанції швидко і безпечно:

  • Насамперед потрібно розібрати карбюратор, щоб отримати доступ до паливних жиклерів. Потім, використовуючи компресор, акуратно продувають жиклери, канали і емульсійну трубку.
  • Наступне завдання - відшукати гвинт кількості і виставити дросельну заслінку таким чином, щоб мінімальне значення зазору становило 1,5 мм. По завершенню маніпуляції перевіряють параметри на виході. Значення має не виходити за рамки діапазону 210-235 В. Оптимально досягти балансу між кількістю видаваних оборотів і напругою.
  • Далі потрібно попрацювати з гвинтом якості суміші для усунення перебоїв під час холостого ходу. Його знаходять в спеціальному отворі, закручують до упору, а потім послаблюють на два-три оберти. У процесі регулювання стежать, щоб функціонування приладу при холодному запуску двигуна або на холостому ходу протікало без проблем.

Порушення наведеного порядку роботи призведе до зниження ефективності регулювання, і майстер не доб'ється поставленої мети. Якщо ж алгоритм дотриманий, подальших перебоїв не виникне. Переконатися в правильності регулювання допоможе простий тест. Потрібно поставити чисту свічку, включити бензогенератор на пару хвилин і оцінити її стан. Наявність нагару - ознака того, що регулювання потрібно продовжити шляхом поступового відкручування і закручування болтів. Якщо ж свічка чиста, перевірка вважається пройденою і пристрій готовий до подальшої експлуатації.

Бензиновий генератор не видає напругу

У разі проблем з електросистемою: бензогенератор не видає напругу 220v, як виправити цю ситуацію користувач дізнається з поточного розділу. Найчастіше проблема виникає через знос щіток. Якщо самостійна діагностика підтверджує цю теорію, з метою відновлення функціоналу електростанції щітки витягають, оцінюють ступінь зносу і замінюють новими витратними елементами.

У роботі буде потрібно викрутка, оскільки користувачеві знадобиться виставити притискну пружинку на щітках. Після завершення обслуговування пристрій збирають і проводять тестовий запуск. Частота заміни щіток визначається інтенсивністю використання приладу для вироблення струму.

Бензогенератор видає мала напруга

Внаслідок окислення або підгоряння контактів автомата, силових приводів або розетки на виході експлуатований бензогенератор не тримає навантаження або видає мала напруга. Ситуації часто з'являються при включенні приладу в суворих умовах і роботі двигуна на максимальних навантаженнях.

Виправити дефекти користувач зможе в такий спосіб:

  • Здійснюється перевірка напруги на клемах за допомогою мультиметра.
  • Якщо огляд не виявив наявність підгоріли контактів і слідів корозії, по всьому ланцюгу потрібно провести перевірку і відшукати ділянки, на яких за показниками тестера напруга просідає.
  • Виявлені ділянки з дефектами зачищають, пропаивают. Підгорілі дроти і несправні автомати піддають заміні.

Бензиновий генератор видає підвищена напруга

Якщо фіксується велика напруга і при включенні бензогенератор видає 300 вольт, причина несправності криється в виході з ладу механізму AVR. Це вбудований стабілізатор, який відповідає за регулювання обертів двигуна.

Щоб точно ідентифікувати проблему, вимірюють частоту напруги. Вона повинна відповідати діапазону від 50 до 53 Гц. При незначних відхиленнях від норми здійснюють настройку AVR за допомогою регулювального гвинта.

Бензогенератор глухне після запуску

Двигун приладу глухне відразу після старту, а його запуск супроводжується нехарактерними звуками? Причина поломки з великою часткою ймовірності криється в несправності або забрудненні свічок. Їх заміна або чистка від нагару - найпростіші операції, які кожен домашній майстер виконає своїми силами.

Чи не буде потрібно звернення до сервісного центру і в тому випадку, якщо мотор електростанції глухне через некоректно відрегульованих зазорів. Озброївшись викруткою, майстру належить відігнути пелюстка свічки на оптимальну відстань, а потім переконатися в тому, що між елементами буде проскакувати іскра.

Які роботи можна виконувати самостійно?

Які роботи можна виконувати самостійно

Практично всі типові несправності бензогенератора і способи їх усунення прописуються в інструкції по використанню. Маніпуляції, які користувач може здійснювати самостійно:

  • чистка фільтрів
  • заливка масла
  • заміна палива
  • Заміна та чистка свічки запалювання

Всі інші дії пов'язані з проникненням у внутрішній устрій бензогенератора. Такі роботи можуть виконувати тільки сертифіковані фахівці. Навіть якщо є певні навички, слід знати, що ремонт бензогенератора своїми руками спричиняє втрату гарантії від виробника і, як наслідок, зайві витрати.

Де здійснюють якісний ремонт обладнання?

Внаслідок роботи, бензогенератори періодично потрібно профілактика, а при потребі і ремонт. Наша компанія здійснює діагностику та ремонт бензогенераторов , А також їх планове технічне обслуговування. Персонал регулярно проходить всі необхідні сертифікації в офіційних представництвах заводів-виробників. Ремонт і діагностика здійснюється на сучасному обладнанні в стислі терміни. Звертаючись до нас, Ви довіряєте своє обладнання кращих фахівців.

Через що з'являються несправності?
Де здійснюють якісний ремонт обладнання?
Через що з'являються несправності?
Які роботи можна виконувати самостійно?
Де здійснюють якісний ремонт обладнання?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов