Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ремонт пральної машини Бош своїми руками

  1. Ремонт пральної машини Bosch своїми руками
  2. Діагностика та основні види поломок
  3. Ремонт своїми руками
  4. Видалення бруду з фільтрів
  5. Ремонт або заміна зливного насоса
  6. заміна Тена
  7. Датчик рівня
  8. Перевірка працездатності температурного датчика
  9. заміна підшипників
  10. профілактичне обслуговування

Наша сеть партнеров Banwar

Чи можна виконати ремонт пральної машини Бош своїми руками? Фахівці відповідають ствердно: у багатьох випадках сам власник агрегату, не маючи спеціальних навичок, може повернути йому працездатність.

Відомостями про те, як саме це зробити, останнім часом цікавиться все більше число користувачів.

Адже стратегія здешевлення продукції за рахунок перенесення виробництва в Китай і застосування більш дешевих матеріалів не могла не відбитися на її якості. Дана стаття розповідає про способи виправлення типових поломок, а також про заходи, що запобігають їх появу.

Ремонт пральної машини Bosch своїми руками

Перш ніж приступати до ремонту, слід точно виявити несправність. Завдяки наявності функції самодіагностики ця задача сьогодні вирішується досить просто, адже пральна машинка сама може розповісти про причини відмови. Щоб агрегат «заговорив», потрібно зробити нескладний магічний ритуал:

  1. Закривши люк для завантаження білизни, переведіть перемикач програм на позицію «Викл».
  2. Після паузи в 2 - 3 секунди той же перемикач переводимо в позицію «Віджим».
  3. Як тільки світлодіод кнопки «Старт» почне блимати, необхідно натиснути і утримувати кнопку «Обороти віджиму». При цьому потрібно продовжувати стежити за світлодіодом - він знову повинен заблимати.
  4. За сигналом світлодіода кнопки «Старт» перемикач програм переводимо в позицію «Злив» (поворот регулятора здійснюється тільки по ходу годинникової стрілки).

Відпускаємо кнопку «Обороти віджиму» і за допомогою перемикача програм вказуємо машині, що саме вона повинна перевірити:

  • для тестування двигуна перемикач переводиться в позицію «3»;
  • зливний насос: позиція «4»;
  • ТЕН: позиція «5»;
  • клапан затоки гарячої води: позиція «6»;
  • то ж для холодної води: позиція «7»;
  • перевірка клапанів під час основної і попереднього прання: позиції «8» і «9» відповідно.

У деяких моделях пральних машин Bosch призначення позицій може бути іншим, наприклад, для перевірки двигуна іноді використовується позиція «4».

По завершенні тестування на дисплеї машини буде відображений буквено-цифровий код, за яким можна буде визначити характер несправності.

Діагностика та основні види поломок

У деяких випадках здогадатися про ту чи іншу несправність власник може і без функції самодіагностики. Ось найпоширеніші симптоми і причини їх появи:

  1. Вода в машину набирається вкрай повільно або не набирається зовсім: найчастіше з подібною ситуацією доводиться стикатися з-за скупчення великої кількості бруду у вхідному фільтрі. Але це не єдина причина. Іноді погіршується контакт в місці приєднання живильного проводу до заливальних клапану, внаслідок чого останній не може відкритися. Також може відмовити датчик рівня (офіційна назва - прессостат).
  2. Ускладнено злив води: першим під підозру знову ж потрапляє фільтр, тільки вже зливний. Також з ладу може вийти зливний насос, головним чином, через потрапляння в нього сторонніх предметів. Ще один претендент на заміну - знайомий нам вже прессостат.
  3. Машина перестала гріти воду: в більшості випадків причиною цього явища стає перегорання спіралі в Тене. Це може статися через природне старіння матеріалу - точно так само якось перегорає лампочка розжарювання. Але найчастіше ТЕН виходить з ладу передчасно - через відклався на ньому товстого шару накипу. Вона має яскраво вираженими теплоізоляційними властивостями, що зумовлюють перегрів нагрівача. Дещо рідше трапляються і такі події, як обрив контакту або поломка датчика температури.
  4. Барабан «не хоче» крутитися: передача обертання від двигуна барабану в пральних машинах здійснюється за допомогою пасової передачі, так що якщо з ременем трапляється якась неприємність (розірвався, злетів або почав прослизати), барабан обертатися не буде. Більш серйозна причина - поломка двигуна.
  5. Робота машини, особливо в режимі віджимання, супроводжується сильним шумом: з найбільшою ймовірністю це означає, що один з підшипників вийшов з ладу.

Треба сказати, що будь-який з перерахованих вище симптомів може бути викликаний збоями в роботі електронного контролера, також іменованого модулем управління.

Ремонт своїми руками

[Sticky-ad id = 13532]

Отже, подивимося, які види ремонту з правами звичайного користувача.

Видалення бруду з фільтрів

Найбільш схильний до засмічення зливний фільтр Найбільш схильний до засмічення зливний фільтр. Він розташовується внизу, приблизно в тому місці, де з машини виходить зливний шланг.

У більшості моделей цей елемент закритий кришкою, яку для відкривання потрібно провернути проти годинникової стрілки.

Необхідно очистити не тільки сам фільтр, а й місце його установки - тут також збирається багато бруду.

Вхідний фільтр легко знайти за місцем підключення заливного шланга.

Перед витяганням зливного фільтра на підлозі під ним потрібно розстелити кілька ганчірок: зазвичай під час даної операції з машини виливається деяка кількість води.

Ремонт або заміна зливного насоса

Даний вузол стане доступним після того, як буде знята передня панель. Ось що потрібно зробити:

  • вийміть бункер-розподільник для порошку;
  • викрутити шуруп, розташований у правому нижньому кутку;
  • зніміть нижню панель, спочатку викрутивши шуруп біля зливного фільтра, а потім розташовані в нижній її частині;
  • зніміть ущільнювач люка, попередньо видаливши фіксує його металеве кільце (для цього викруткою потрібно буде відігнути невелику пружину);
  • тепер можна зняти передню панель, потягнувши її від нижньої частини.

Щоб дістатися до розташованого в нижній частині машини зливного насоса, необхідно від'єднати від замка люка йдуть до нього дроти. Далі насос потрібно зняти, розібрати і перевірити, чи не потрапив всередину нього сторонній предмет. Крильчатка повинна вільно обертатися в обидві сторони.

Якщо вона не була заблокованою, потрібно перевірити мультиметром опір обмотки насоса. Воно повинно складати 200 Ом. Залежно від поломки насос ремонтують або змінюють на новий.

Італійська пральна машина Candy знайшла в нашій країні своїх шанувальників через оптимального відношення ціни і якості на вироби Італійська пральна машина Candy знайшла в нашій країні своїх шанувальників через оптимального відношення ціни і якості на вироби. Невеликі поломки іноді виникають в ході експлуатації і не завжди потрібно платити майстрам для ремонту агрегату. Пральна машина Канді - ремонт основних несправностей своїми руками, читайте далі.

Як вибрати компактну пральну машину для установки під раковину, читайте тут .

Які нюанси ви повинні знати при установці пральної машини на кухні, читайте в цій темі: http://aquacomm.ru/cancliz/mnogokvartirnyie-doma/santehnika/kak-podklyuchit-stiralnuyu-mashinku-na-kuhne.html . Підключення з точки зору дизайнера і інженера.

заміна Тена

Щоб отримати доступ до нагрівача в пральних машинах Bosch, необхідно зняти задню стінку корпусу. Внизу на баку можна побачити два контакту з підведеними до них проводами - це хвостовик Тена.

Перш за все потрібно перевірити працездатність цього елемента шляхом вимірювання його опору за допомогою мультиметра. Воно повинно складати приблизно 30 Ом. Якщо ж прилад показує «нескінченність», ТЕН потрібно міняти.

поломка Тена

Для його отримання досить відкрутити гайку між контактами, попередньо від'єднавши проводи. Якщо деталь прикипіла, по ній можна обережно стукнути кілька разів гумовим молотком. Розм'якшити наліт накипу можна за допомогою рідини WD-40.

Після видалення Тена краю отвору всередині бака потрібно очистити від накипу. Далі слід встановити новий нагрівач.

Важливо встановити ТЕН, призначений для використання саме у вашій моделі. Невідповідний нагрівач може відразу ж згоріти, причому разом з електронним контролером.

Датчик рівня

Непрацюючий прессостат необхідно замінити, але не варто з цим поспішати Непрацюючий прессостат необхідно замінити, але не варто з цим поспішати.

Можливо, датчик справний, просто в прикріпленою до нього трубці утворилася пробка з бруду. У цьому випадку досить просто прочистити цю трубку.

Знаходиться датчик рівня в правому кутку під верхньою кришкою (утримується двома шурупами на задній стороні).

Перевірка працездатності температурного датчика

Заміряйте опір датчика при кімнатній температурі, а після цього - в нагрітому стані (можна на деякий час опустити в гарячу воду). У справному датчику опір має змінюватися.

заміна підшипників

Для цієї операції машину доведеться майже повністю розібрати.

Під час розбирання не відключайте дроти від панелі управління - дуже важко буде підключити її назад. Після демонтажу її можна укласти на раму машини або підвісити на спеціально виготовленому гаку.

Розбирання пральної машини для заміни підшипника

Для зняття бака з барабаном потрібно спочатку відкрутити ресори, а не пружні верхні підвіси, як в машинах деяких інших марок. При розбиранні бака на дві частини пластикові засувки доводиться ламати. Напівосі з підшипників вибиваються обережними ударами молотка по дерев'яній підкладці.

профілактичне обслуговування

Щоб пральний автомат обходився без ремонту якомога довше, потрібно регулярно чистити встановлені в ньому фільтри. Особливу увагу слід приділяти зливного фільтру: цей елемент рекомендують очищати через кожні 2 - 3 прання.

Бажано хоча б раз на півроку чистити зливний насос і змащувати сальники підшипників.

Щоб зменшити утворення накипу, перед машиною в водопровід потрібно врізати фільтр з зм'якшуючим картриджем (його можна регенерувати за допомогою різних речовин) або гідромагнітна систему з фільтром механічного очищення.

Власники пральних машин Indesit періодично зустрічаються з дрібними поломками агрегату Власники пральних машин Indesit періодично зустрічаються з дрібними поломками агрегату. Пральна машина Індезіт: несправності і ремонт деяких типів поломок своїми руками розглянемо в даній статті.

Які бувають типи дачних туалетів і системи каналізаційних стоків, розглянемо в цьому огляді.

Відео на тему


 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов