Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Роберт Мусін приміряв крила бізнес-ангела і чекає від «Ейдос» 50% річних

Наша сеть партнеров Banwar

11.08.2016

Татфондбанк увійшов в альянс з Ленар Валєєвим, що прославився як постачальник роботів в Японію, щоб робити разом з ним ДНК-тестери

Татфондбанк, в капітал якого останнім часом активно закачуються кошт, вирішив вкластися в проект казанських винахідників «Ейдос». Венчурні інвестиції не характерні для банків, але, як з'ясував «БІЗНЕС Online», інноватору Ленару Валєєва пощастило подружитися з главою ТФБ Робертом Мусиним. Перший час він вкладався в проект особисто, а потім передав завдання підконтрольному банку ПІФу.

Татфондбанк придбав частку в підприємстві «Ейдос-Днаформ», однієї з компаній з «парасольки» «Ейдос», що займається роботами і тренажерами-симуляторами Татфондбанк придбав частку в підприємстві «Ейдос-Днаформ», однієї з компаній з «парасольки» «Ейдос», що займається роботами і тренажерами-симуляторами

«БУДЕМО СПОДІВАТИСЯ, ЩО ПРОЕКТ СКОРО БУДЕ гриміти»

Несподівана новина виявилася в останньому квартальному звіті ПАТ «Татфондбанка»: банк придбав частку в підприємстві «Ейдос-Днаформ». Це резидент «Сколково», одна з компаній з «парасольки» «Ейдос» - казанської інноваційної компанії, створеної випускниками фізфаку КДУ на чолі з Ленар Валєєвим. Нагадаємо, «Ейдос» прославився своїми роботами і тренажерами-симуляторами, які закуповують МНС, Міноборони, КАМАЗ, медичні установи. Зараз компанію - інноваційну гордість республіки активно просувають на урядовому рівні, їй протегує президент РТ Рустам Мінніханов. «Рухай, Ленар. Де треба, будемо допомагати », - закликав він на одній з нарад з генералами татарстанської промисловості і слово тримає: презентації «Ейдос» в останні роки нерідко супроводжують урядові делегації в зарубіжні країни. Фурор компанія придбала в жовтні 2015 року, коли у ніверсітет Дзюнтендо - один з найстаріших медичних вузів Японії - оснастив свій «симуляції-технологічний центр» роботами, що імітують пацієнта, які розробила компанія «Ейдос-Медицина». Новина про те, що Японія купує у Росії роботів тоді облетіла федеральні ЗМІ.

Як з'ясував «БІЗНЕС Online», поки ще маловідоме відгалуження групи - «Ейдос-Днаформ», генеральним директором якого значиться Валєєв - створено в грудні 2014 року. Компанія планує виробництво і реалізацію на території Росії, країн СНД і Японії імпортозамінних вітчизняних тест-систем, які не мають аналогів: реактивів, биочипов, портативних аналізаторів для надшвидкої ДНК-діагностики. Партнером проекту виступає Riken - один з провідних науково-дослідних інститутів Японії зі штатом понад 3 тис. Наукових співробітників та річним бюджетом $ 800 млн., Повідомили нам в Татфондбанк.

Як пояснив нашому виданню сам Валєєв, «Ейдос-Днаформ» створює апарати, за допомогою яких можна буде за 30 хвилин протестувати біоматеріал на наявність вірусів і бактерій. «Це буде пристрій для кожного будинку. Воно дозволить робити ДНК-діагностику, перевіряти наявність вірусів. Якщо дитина зачіхал, то ви зможете зрозуміти, як його лікувати і визначити найбільш ефективні ліки. Якісь складніші захворювання зможуть визначити лікарі при прийомі пацієнта - відразу повідомити 100-відсотковий діагноз », - говорить він.

Інші подробиці - зовнішній вигляд апарата, стадія, на якій знаходиться проект - тримаються в найсуворішому секреті. Але, як дав зрозуміти наш співрозмовник, казанське винахід ДНК-діагностики може вийти в світ вже в 2017 році: «Будемо сподіватися, що проект скоро буде" гриміти "і ми з вами для особистого користування зможемо купити цей апарат і зробити собі діагностику». Орієнтовна ціна одного апарату - близько $ 200 (за поточним курсом - 13 тис. Рублів): «Уявіть собі, як телефон».

Ленар Валєєв: «Будемо сподіватися, що проект скоро буде гриміти і ми з вами для особистого користування зможемо купити цей апарат і зробити собі діагностику» Фото: архів «БІЗНЕС Online» Ленар Валєєв: «Будемо сподіватися, що проект скоро буде" гриміти "і ми з вами для особистого користування зможемо купити цей апарат і зробити собі діагностику» Фото: архів «БІЗНЕС Online»

«ПРАКТИКА РОБОТИ З РОБЕРТОМ Ринатович ПОЗИТИВНА, А НЕ ПОГЛОЩЕНЧЕСКАЯ».

27 січня 2016 року цей незвичайний проект вже формально знайшов співінвестора в особі кредитної організації: як сказано в звіті за МСФЗ, в цей день Татфондбанк купив частку в ТОВ «Ейдос-Днаформ» за символічні 100 тис. Рублів. Угода пройшла через закритий ПІФ «Професіонал», на 75,76% належить Татфондбанк. Татфондбанк і «Ейдос» поділили фірму навпіл. ПІФ купив 50% + 1 акція і валютні векселі.

Як розповів засновник «Ейдос», історія його робочих відносин з головним співвласником Татфондбанка Робертом Мусиним налічує вже два роки: банкір як приватного інвестора почав вкладатися в проект ще в 2014-му, а зараз співпраця оформляють юридично. Інноватор познайомився з Мусиним незадовго до старту проекту «Ейдос-Днаформ» і запропонував йому фінансову участь, і той погодився. Татфондбанк бере участь і в інших проектах групи «Ейдос». А свою частку в «Ейдос медицина» в розмірі 46% Валєєв заклав в «Тімер банку», який також контролює Мусін. Останній факт він пояснює необхідністю отримання особистих фінансів, не пов'язаної з бізнесом.

«Роберт Ренатович дуже активно цікавиться інноваціями в різних областях і активно підтримує проекти, спрямовані на їх розвиток і комерціалізацію. Фінансування проекту "Ейдос-Днаформ", включаючи розробку приладу і його складових, створення виробництва і виходом на зовнішні ринки, передбачає симбіоз приватного капіталу і кредитних коштів, відповідно, існує потенціал, пов'язаний і з майбутнім кредитуванням компанії як в місцевих, так і федеральних банках . Це все дуже великі вливання, - розповів Валєєв. - Практика роботи з Робертом Ренатович позитивна, а не поглощенческая ні в якому разі. Йдеться про створення самого сильного інноваційного проекту, і його дуже складно витягнути без великого бізнес-ангела ».

Проект «Ейдос-Днаформ» став другим ключовим проектом для Валєєва поряд з найбільшим в його групі ТОВ «Ейдос-Медицина» з активами більш ніж 246 млн. Рублів (ще є, нагадаємо, «Ейдос-Робототехніка», «Ейдос-КАМАЗ», «Ейдос-Безпека»). Зараз вся група компаній активно працює над виходом на експортні ринки, пріоритетними з яких є ринки США і Японії, і дружить з міжнародними університетами. Загальний оборот всієї групи, за словами Валєєва, на сьогоднішній день перевищує $ 10 мільйонів.

Роберт Мусін в якості приватного інвестора почав вкладатися в проект ще в 2014-му, а зараз співпраця оформляють юридично Фото: архів «БІЗНЕС Online» Роберт Мусін в якості приватного інвестора почав вкладатися в проект ще в 2014-му, а зараз співпраця оформляють юридично Фото: архів «БІЗНЕС Online»

7 МЛН. З РОЗРАХУНКОМ НА ПРИБУТОК У 50% РІЧНИХ

Як розповіли «БІЗНЕС Online» в прес-службі Татфондбанка, це перший і поки єдиний для кредитної організації венчурний проект. Відповідно до своєї стратегії, ПІФ «Професіонал» вкладається в проекти з потенційною рентабельністю капіталу понад 40% річних, пояснюють у банку свій інтерес до «Ейдос». Про інших венчурних проектах Татфондбанк поки не замислюється.

Від проекту «Ейдос-Днаформ» Татфондбанк очікує прибутковості близько 50% річних, пояснюючи це перспективним обсягом ринку апаратів генетичної діагностики. Глобальний ринок ПЛР-технологій (технологій полімеразної ланцюгової реакції, яка використовується для тестування молекул ДНК) за мінімальними оцінками в 2015 році становив $ 8,9 млрд., А в 2020 році очікується його зростання до $ 13,4 млрд., Повідомили нам в прес- службі банку. А замах у проекту немаленький: планована частка ринку проекту - не більше 2% від світового ринку, зате частка ринку в Росії, з урахуванням ексклюзивного патенту, до 20%. Уже зараз у «Ейдос-Днаформа» є пул потенційних клієнтів в Татарстані і Японії, «що практично виключає ризик в здійсненні проекту», запевняють в ТФБ.

А поки що «Ейдос-Днаформ» виглядає як абсолютний стартап: активи компанії оцінені в 66,7 млн. Рублів, а кредитне навантаження становить трохи більше цієї суми - 66,9 мільйона. Валєєв пояснює це тим, що активне фінансування почалося тільки в 2016 році, тобто добрий початок. Виходить, що співвласники вже вклали в компанію приблизно по 67 млн. Рублів кожен. Скільки ще вкладень буде потрібно на розвиток стартапа, в Татфондбанк не прокоментували, назвавши цю інформацію комерційною таємницею.

Від проекту «Ейдос-Днаформ» Татфондбанк очікує прибутковості близько 50% річних, пояснюючи це перспективним обсягом ринку апаратів генетичної діагностики   фото:   kpfu Від проекту «Ейдос-Днаформ» Татфондбанк очікує прибутковості близько 50% річних, пояснюючи це перспективним обсягом ринку апаратів генетичної діагностики
фото: kpfu.ru

«Доведеться постаратися, щоб вклинитися в ЦЕЙ РИНОК»

Перспективи проекту поки складно оцінити без будь-яких подробиць, сходяться на думці опитані «БІЗНЕС Online» експерти. Однак уже ясно, що «Ейдос» доведеться боротися не тільки зі скептицизмом які не звикли до новинок медиків і обивателів, а й з прямими конкурентами.

Олексій Калачов - експерт-аналітик АТ «Фінам»:

- Участь в венчурних проектах абсолютно нехарактерно для комерційних банків, це прерогатива венчурних фондів і фондів прямих інвестицій. Наскільки відомо, проект «Ейдос-Днаформ» запускався за допомогою «Сколково», для якого це якраз нормально. Але, наскільки я розумію, говорити про пряму участь Татфонбанка в «Ейдос-Днаформ» не цілком коректно, так як 100 відсотків акцій АТ «Ейдос-Днаформ» придбав закритий пайовий інвестиційний фонд прямих інвестицій «Професіонал», що цілком під його профілем. Якщо дійсно банк купив додатково на 67 мільйонів рублів валютні векселі компанії, то він вчинив необачно - венчурні інвестиції несуть високі ризики. Іноді вони «вистрілюють», приносячи кратні доходи, іноді виявляються викинутими на вітер. Ніколи не можна бути впевненим в успіху, поки не почнуться продажі готового продукту, а банки не повинні так ризикувати. Втім, сума в 67 мільйонів рублів некритична для такого великого фінустанови.

За даними групи компаній «ДНК-Технологія», Росія - найбільший ринок ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція - прим. Ред.) -Дослідження (більше 50 млн. Досліджень на рік, обсяг ринку - понад 2 млрд. Рублів на рік в цінах виробників - прим. ред.) з дуже високим бар'єром входу через дуже високу конкуренцію. На ринку присутня велика кількість інноваційних продуктів, причому 80 - 90 відсотків ринку займають російські виробники наборів: «Вектор-Бест», «ДНК-Технологія», ЦНДІ «Епідеміо», «Літех». Для ПЛР в Росії використовується таке обладнання, як ампліфікатори класу «реального часу» і автоматизовані комплекси. Основні виробники обладнання в Росії - «ДНК-Технологія» та Інститут аналітичного приладобудування. Ринок ампліфікаторов в основному поділений між трьома виробниками: BioRad, Qiagen (RotorGene) і «ДНК-Технологія». Так що «Ейдос-Днаформ» доведеться постаратися, щоб вклинитися в цей ринок, хіба що буде запропоновано щось зовсім проривна. Поки що, судячи за даними системи «СПАРК» за 2015 рік, компанія майже не вела діяльності, якщо дивитися на звіт про прибутки і збитки, а її баланс майже цілком складається з боргових зобов'язань.

Ленар Салахутдинов - директор казанської клініки «Медель»:

- «Чарівні палички» завжди цікаві, але скрізь є свої нюанси. В деякі діагностичні центри апарати ставляться взагалі безкоштовно, але при цьому для них необхідний дуже дорогий видатковий матеріал. Адже це проведення біологічної реакції, і повинен бути якийсь реактив. Тому з ходу перше питання: якою буде витратний матеріал для цих апаратів і скільки він буде коштувати? Про подібні приладах я не чув, але в будь-якому випадку, поки вони не з'являться в практиці, говорити про них неможливо. Треба протестувати прилад, провести клінічні випробування. А так, звичайно, ідея цікава, і радісно, ​​що компанія з Казані веде інноваційні розробки.

Кирило Каєм - віце-президент фонду «Сколково», виконавчий директор кластера біомедичних технологій

- Компанія «Ейдос-Днаформ» є резидентом «Сколково» c 2015 року. Вона розробляє пропіетарную технологію, схожу з Real Time PCR - ПЛР в режимі реального часу. Однак за рахунок наукового підходу, розробленого професором Хіашізакі в японському університеті Рікен, технологія має ряд серйозних переваг з точки зору спрощення пробоподготовки, що є найбільш складним в процесі ПЛР. Також підхід дозволяє миниатюризировать прилад, що в майбутньому дозволить використовувати діагностичні підходи «біля ліжка хворого». У Росії є проекти по оптимізації розробки ПЛР і Reai-time ПЛР діагностики, проте технологія «Ейдос-Днаформ» дає переваги в швидкості і компактності, аналогів яких я поки не бачив.

Оцінки ринку цілком адекватні. Більш того, з моєї точки зору, темпи зростання ринку можуть бути вище. Завдяки мініатюризації приладів і спрощення методик можна очікувати консьюмерізаціі цього сегмента. Це означає, що споживач зможе купувати все більше аналітичних приладів з виведенням інформації на смартфон і чіпів для них безпосередньо в аптеках для проведення діагностики в домашніх умовах. Це станеться в найближчому майбутньому. Нас вже не дивують глюкометри, тест-смужки маркерів інфаркту міокарда. Таким чином, ринок ПЛР буде розвиватися не тільки за рахунок лабораторій та клінік, але і за рахунок звичайного споживача.

Тому з ходу перше питання: якою буде витратний матеріал для цих апаратів і скільки він буде коштувати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов