Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Робочий тиск компресора

Наша сеть партнеров Banwar

Компресорні установки Ремеза типу СБ4 / С-50.LВ30 і ін. - це пристрої, призначені для стиснення повітряного середовища, необхідної як джерело енергії безлічі інструментів, а також для іншої апаратури. Сучасні компресори здатні попередньо очищати повітря від великих часток, пилу і надмірної вологості, після чого виробляти стиснення, а потім і охолодження середовища. Ці процеси необхідні для того, щоб готовий продукт міг бути використаний в будь-який з галузей, що має потребу в повітрі під тиском.

Одним з найважливіших показників компресорної установки є робочий тиск компресора

Одним з найважливіших показників компресорної установки є робочий тиск компресора. Тобто тиск повітря, яке компресор створює в ресівері і постійно його підтримує. Для компресорної установки СБ4 / С-50.LВ30 робочий тиск становить 1,0 МПа (10,0 кг / см2). Особливістю поршневих компресорів є те, що вони не можуть бути експлуатувати цілу добу - сума короткочасної роботи може бути від 4 до 10 годин за робочий день, в залежності від класу машини. Цей фактор потрібно обов'язково враховувати при виборі обладнання. Так само не варто забувати про те, що максимальний робочий тиск повітря в ресивері має перевищувати сумарну потребу цього повітря через можливих втрат тиску на лінії трубопроводів, що доставляють повітря до місця споживання. Причиною цього можуть бути: діаметр трубопроводу - чим менше діаметр, тим ризик падіння тиску зростає, безліч перешкод на шляху проходження повітря, такі як, часті кути, повороти, лабіринти запірної арматури. Також причиною може стати забрудненість на лінії і фільтруючих елементів.

Всі компресори працюють по одній загальній схемі. Набравши необхідну кількість повітря в ресивер, компресор, керований автоматикою, припиняє нагнітання. Електродвигун не отримує харчування і припиняє обертання, тим самим не приводячи в рух поршні компресора. Як тільки тиск в ресивері досягає мінімального встановленого значення, компресор знову запускається і заповнює витрата повітря. Своєчасне відключення і пуск компресора контролюється пристроєм, званим прессостат. Він і перериває електроланцюг, що живить двигун. Процес нагнітання до максимуму триває 6-10 хвилин. Різниця між максимальним і мінімальним тиском зазвичай вже налаштована заводом виробником, як правило, ця різниця становить 2 бар. Однак також можлива і самостійна регулювання тиску компресора, при цьому корекції подаються обидва тиску - найвище і найменше, але тільки в знижувальну сторону.
Всі компресори працюють по одній загальній схемі

В основі принципу дії реле тиску (прессостата) лежить опір двох сил - тиск газів на мембрану і пружність пружини. Для того, щоб відрегулювати робочий тиск, необхідно зняти кришку прессостата, під нею знаходяться регулятори у вигляді різьбових болтів, поруч є покажчики напрямку боку, в яку слід підкручувати регулятори, стискаючи або розтуляючи пружину. Так само поруч розташовується подібний болт - регулятор різниці між максимальним і мінімальним тиском.


Так само поруч розташовується подібний болт - регулятор різниці між максимальним і мінімальним тиском

На вході в ємність є клапан, він не дозволяє стисненого повітря вириватися зворотним шляхом під час припинення роботи компресора, називається він зворотним клапаном. Завдяки 50ти літрової герметичній ємності і системи клапанного запору повітря на виході з компресора виключає пульсацію і має постійне робоче тиск на виході.

Регулювання тиску компресора можлива також і на виході з ресивера або безпосередньо перед споживачем повітря. Причому такий спосіб набагато зручніше і ефективніше. Можливо це завдяки пристрою - редукційне клапану або, як його називають спрощено, редуктора. Відбувається це в такий спосіб. У редуктор надходить стиснене повітря з ресивера компресора, надходить тиск це максимальний робочий тиск, який потрібно адаптувати під спожите обладнання. Наприклад, це може бути фарбувальний пістолет або відбійний молоток. Виходить з редуктора той же повітря але з тиском, точно виставленим оператором. Редуктори обладнані манометром, що дозволяє створювати максимально наближене до необхідного тиску споживача, а також наочно спостерігати і контролювати можливі перепади або недоліки компресії. Діапазон роботи у всіх редукторів різний і залежить від можливостей компресора, на якому він встановлений. Деякі регулятори мають систему скидання надлишкового тиску з боку лінії споживання.

Зустріти регулюють редуктори можна всюди, де застосовується енергія стислій середовища для забезпечення різних тиском безліч виробничих ділянок. До того ж, редуктор підтримує заданий тиск на всій лінії магістралі пневматичної системи, оберігаючи обладнання і пневмоінструмент від руйнування, викликаного надмірним тиском.

Тут Ви можете ознайомитися з каталогом компресорів високого тиску і компресорів низького тиску , Що реалізуються ТОВ ГК "Техмаш".

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов