Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Розгін відеокарти ноутбука

  1. Розгін відеокарти ноутбука
  2. Алгоритм розгону відеокарти ноутбука
  3. Налаштування утиліти MSI Afterburner

Наша сеть партнеров Banwar

У цій статті давайте поговоримо про розгін відеокарти ноутбука. Користуватися ми будемо утилітою MSI Afterburner. Відразу хочу попередити, що розгін відеокарти ноутбука досить таки небезпечна процедура. Є невелика ймовірність виходу її з ладу.

Як ви думаєте, чому можливий розгін відеокарти ноутбука? Давайте розглянемо процес виробництва чіпсетів. Чіпи спочатку проектуються, а потім йдуть у виробництво. Після багатьох процесів травлення і фотолитографии виходить кругла пластина з безліччю чіпсетів. Вона розрізається і чіпи з дефектами відбраковуються. Потім знову тестуються. Якщо чіп пройшов тестування на високих частотах, тоді його ставлять в дорогу відеокарту, а якщо немає, то відключають і / або знижують частина блоків частоти і знову тестують. Якщо чіпсет проходить, його встановлюють в дешеву відеокарточку і т.д. Серед чіпів, які пройшли тестування багато і таких, які можуть працювати і на більш високих частотах. Ось на цьому і базується розгін.

У цій статті, як я вже говорив вище, ми будемо використовувати утиліту MSI Afterburner, яка призначена для розгону відеокарт nVidia і ATI виробництва MSI. Відразу скажу, якщо у вас вбудована в чіпсет відеокарта, то розгін відеокарти ноутбука не має сенсу. Тому що вони дають низьку продуктивність і розгін відеокарти ноутбука істотного результату не принесе. Але якщо вам все таки хочеться розігнати відео від Intel, то на допомогу вам утиліта GMABooster. Тут ми розглядати її не будемо.

Читайте також: Код помилки 43 відеокарта nvidia Windows 10

Розгін відеокарти ноутбука

Для розгону нам знадобитися утиліта MSI Afterburner (скачати можна тут ) І програма 3DMark06, вона знадобитися для тестування стабільності. Програми встановили, готові до розгону. Йдемо далі.

Залежно від того, яка у вас встановлена ​​відеокарта, вікно програми буде виглядати по-різному. На ATI ви зможете змінювати лише два параметри, це Core Clock і Memory Clock (частота пам'яті і частота чіпа), а у nVidia є ще і Shader Clock (частота обчислювальних блоків).

Це пов'язано з тим, що у нинішніх відеокарт nVidia і ATI різна архітектура. У ATI все блок працюють на одній частоті, а у nVidia чіп працює на одній частоті, а блоки, які займаються розрахунками, на частоті в 3 рази більше основний.

Праворуч від основного вікна розташовано вікно моніторингу. На ньому відображаються графіки частот відеокарти і температура. Завдяки цим графікам ми можемо визначити перегрівається чи ні відеокарта, і не знижується чи частота через перегрів. У сучасних відеокарт і процесорів знижуються частоти при перегріванні, що захищає чіп від входу з ладу.

У головному вікні ми і будемо розганяти відеокарту ноутбука, налаштовуючи частоти. Кнопка «Apply» для застосування налаштувань, а кнопка «Reset» для їх скидання.

Читайте також: Як включити RivaTuner?

Алгоритм розгону відеокарти ноутбука

Переходимо безпосередньо до самого розгону відеокарти ноутбука. Для цього потрібно підвищувати частоти відеокарти на 10-20 МГц, застосувати (кнопка «Apply»), а потім запустити тестування в 3DMark06 (щоб запустити тестування, треба після того як ви запустите саму програму натиснути кнопку «Run 3DMark») і чекати поки ноутбук протестується.

Якщо під час тестування ноутбук завис, відключився, з'явилися дефекти зображення і синій екран при завантаженні ви бачите на своєму моніторі - це значить потрібно знизити частоти.

Якщо все пройшло нормально, то підвищуємо частоти далі на 10-20 МГц і знову запускаємо тестування. Продовжуємо в тому ж дусі поки на моніторі не з'являться дрібні дефекти зображення. Після того як вони з'явилися, знижуємо частоти і знову запускаємо тест.

Приріст продуктивності вашої відеокарти може скласти до 30%. Тепер давайте розглянемо настройки MSI Afterburner.

Налаштування утиліти MSI Afterburner

У цій утиліті можна створити до п'яти профілів з різними частотами відеокарти. Для цього потрібно просто натиснути кнопку «Save» і номер профілю.

Нижче є рядок Apply overclocking at system startup, можна поставити галочку. Якщо вона включена, то підвищені частоти будуть включатися разом з системою при кожному запуску. Якщо ви підібрали максимальні частоти галочку краще відключити.
Йдемо в налаштування «Settings»:

На вкладці «General» можна включити автозапуск утиліти разом c Windows (Start with Windows) і запуск в згорнутому режимі (Start minimized).

На вкладці «Profiles» можна налаштувати частоти для різних режимів роботи відеокарти.

Інші настройки, в принципі, нам і не потрібні. Ну, ось і все про розгін відеокарти ноутбука. Бажаю успіхів!

Так само, ви можете почитати про те, як розігнати процесор комп'ютера через BIOS?


if (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?>

If (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов