Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

розпорядчі знаки

Наша сеть партнеров Banwar

Привіт, дорогі читачі! Сьогодні мова піде про розпорядчих дорожніх знаках. Ми розглянемо основні правила застосування знаків. Спочатку звернемося до опису з Правил дорожнього руху.

Розпорядчі знаки.

4.1.1 «Рух прямо», 4.1.2 «Рух направо», 4.1.3 «Рух наліво», 4.1.4 «Рух прямо або праворуч», 4.1.5 «Рух прямо або ліворуч», 4.1.6 «Рух направо або наліво ».

Дозволяється рух лише в напрямках, зазначених на знаках стрілками. Знаки, що дозволяють поворот ліворуч, дозволяють і розворот (можуть бути застосовані знаки 4.1.1 - 4.1.6 з конфігурацією стрілок, що відповідає необхідним напрямкам руху на конкретному перетині).

Дія знаків 4.1.1 - 4.1.6 не поширюється на маршрутні транспортні засоби.

Дія знаків 4.1.1 - 4.1.6 поширюється на перехрещення проїзних частин, перед яким встановлений знак.

Дія знака 4.1.1, встановленого на початку ділянки дороги, поширюється до найближчого перехрестя. Знак не забороняє поворот праворуч у двори та на інші прилеглі до дороги території.

Почнемо огляд з розпорядчого знака 4.1.1 «Рух прямо» .

З назви знака 4.1.1 «Рух прямо», слід, що рух дозволено лише в прямому напрямку. Відповідно, якщо даний дорожній знак встановлений перед перетином проїжджих частин (прим. Необов'язково перехрещення проїзних частин, має бути перехрестям), то будь-які маневри, крім як рух прямо, заборонені.

ГОСТ Р 52289-2004. Технічні засоби організації дорожнього руху. Правила застосування дорожніх знаків, розмітки, світлофорів, дорожніх огороджень і напрямних пристроїв.

5.5.3 Знак 4.1.1 «Рух прямо» застосовують також для заборони розворотів в розривах розділової смуги на ділянках доріг між перехрестями. При цьому знак встановлюють тільки на розділовій смузі.
У разі потреби знак 4.1.1 допускається застосовувати для дублювання розмітки 1.1 або 1.3, які поділяють зустрічні потоки транспортних засобів, при цьому знак встановлюють безпосередньо на початку ділянки дороги. Дія знака в цьому разі поширюється до найближчого перехрестя.
5.5.4 На дорогах з двома і більше смугами для руху в даному напрямку дублюючі знаки 4.1.1, 4.1.2 та 4.1.4 встановлюють над лівою смугою, на дорогах з розділовою смугою - на розділювальній смузі, а на дорогах без розділової смуги при числі смуг для зустрічного руху не більше двох допускається встановлювати дублюючий знак на лівій стороні дороги.

Також в Правилах, йдеться про те, що якщо знак 4.1.1 «Рух прямо» встановлено на початку ділянки дороги, то його дія поширюється до найближчого перехрестя і дозволено виконувати повороти праворуч у двори та інші прилеглі до дороги території.

Зверніть увагу, що мова йде тільки про випадки, коли знак 4
Зверніть увагу, що мова йде тільки про випадки, коли знак 4.1.1 встановлений на початку ділянки дороги.

Йдемо далі, знаки 4.1.2 «Рух направо» (На знімку), 4.1.3 «Рух наліво» , Тут все зрозуміло, рух дозволено лише в зазначених на знаках напрямках. Знак 4.1.3 дотримуючись Правил, дозволяє крім повороту наліво, також і розворот (прим. За умови відсутності інших обмежень для виконання розвороту).

Сьогодні на дорогах ще зустрічаються знаки 4
Сьогодні на дорогах ще зустрічаються знаки 4.1.2 «Рух направо», 4.1.3 «Рух наліво», які не схожі на ті, які присутні в цих Правилах і мають вигляд, як на знімку нижче.

Відповідно до Правил (Примітка
Відповідно до Правил (Примітка. Знаки по ГОСТу 10807-78, що знаходяться в експлуатації, діють до їх заміни в установленому порядку на знаки по ГОСТу Р 52290-2004.) Дані знаки діючі та учасники дорожнього руху зобов'язані виконувати їх вимоги. Знаки по ГОСТ 10807-78, можуть перебувати в експлуатації не один рік, поки їх характеристики (световозвращенія, читаність знаків і ін.) Відповідають технічним вимогам що ставляться до дорожніх знаків.

знаки 4.1.4 «Рух прямо або праворуч» , 4.1.5 «Рух прямо або ліворуч» (На знімку), як і розглянуті вище розпорядчі знаки, дозволяють рух тільки в зазначених стрілками напрямках. Знак 4.1.5 дозволяє поворот наліво, також дозволяє розворот (Примітка. За умови відсутності інших обмежень для виконання розвороту).

За умови відсутності інших обмежень для виконання розвороту)

наступний знак 4.1.6 «Рух направо або наліво» дозволяє повороти направо, наліво, а також виконання розвороту (прим. за умови отутствует інших обмежень, наприклад, знаходимося на дорозі з одностороннім рухом) відповідно до Правил дорожнього руху.

за умови отутствует інших обмежень, наприклад, знаходимося на дорозі з одностороннім рухом) відповідно до Правил дорожнього руху

розпорядчі знаки 4.2.1 «Об'їзд перешкоди праворуч» (На знімку, нижче), 4.2.2 «Об'їзд перешкоди зліва» , Об'їзд перешкоди (початок розділової смуги, напрямні острівці і т.п.) дозволяється тільки з боку зазначеної знаком.

ГОСТ Р 52289-2004

5.5.5 Знаки 4.2.1 «Об'їзд перешкоди праворуч», 4.2.2 «Об'їзд перешкоди зліва», 4.2.3 «Об'їзд перешкоди праворуч або ліворуч» застосовують для вказівки напрямків об'їзду початку огорож, встановлених по осі проїжджої частини, почала розділової смуги, піднятих острівців безпеки і напрямних острівців, різного роду перешкод на проїзній частині.

Знаки встановлюють поза проїзною частиною на початку розділових смуг, острівців і огорож. При наявності в зазначених місцях тумби з внутрішнім освітленням знаки встановлюють на ній.

Якщо на дорозі з двостороннім рухом, на середині проїзної частини, присутні напрямні острівці, острівці безпеки та інші елементи дорожніх споруд, а розпорядчі знаки 4.2.1 «Об'їзд перешкоди праворуч», 4.2.2 «Об'їзд перешкоди зліва», 4.2.3 «Об'їзд перешкоди праворуч або ліворуч »відсутні, в цьому випадку застосовуємо пункт 9.12 Правил дорожнього руху.

9.12. На дорогах з двостороннім рухом при відсутності розділової смуги острівці безпеки, тумби та елементи дорожніх споруд (опори мостів, шляхопроводів тощо), що знаходяться на середині проїзної частини, водій повинен об'їжджати праворуч, якщо знаки і розмітка не пропонують інше.

знак 4.2.3 «Об'їзд перешкоди праворуч або ліворуч» , Дозволяє водієві, в залежності від подальшого напрямку руху, вибрати з якого боку виконати об'їзд перешкоди (Примітка. Якщо знак 4.2.3 встановлений на проїжджій частині під час проведення дорожньо-ремонтних робіт, у деяких випадках, краще об'їзд перешкоди виконувати по можливості з правого боку, щоб уникнути виїзду на смугу зустрічного руху).

Останній, з розглянутих сьогодні, знак 4.3 «Круговий рух» . Знак 4.3 встановлюється перед перехрестями, на яких організовано круговий рух. Рух дозволяється лише в зазначеному стрілками напрямку, зліва направо і розворот на таких перехрестях, допускається виконувати, тільки через проїзд по «кільцю».

ГОСТ Р 52289-2004

5.5.6 Знак 4.3 «Круговий рух» встановлюють на кожному в'їзді на перехрестя (площа), на якому організовано круговий рух. Знак не застосовують, якщо одночасно з круговим рухом допускається перехресний рух транспортних засобів, за винятком рейкових.

І останнє, на що потрібно звернути увагу, що розпорядчі знаки можуть застосовуватися спільно зі знаками додаткової інформації (табличками), які уточнюють або обмежують дію знаків.
Нижче, приклади спільного застосування знака 4.1.1 «Рух прямо» і знаків (табличок) додаткової інформації.

Приклад 1.

На знімку знак 4.1.1 і разом з ним застосована табличка 8.4.1 «Вид транспортного засобу, яка інформує, що дію розпорядчого знака поширюється на вантажні автомобілі, в тому числі з причепом, з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т.

Приклад 2.

Приклад 2

У цьому прикладі знак 4.1.1 встановлений спільно з табличками 8.5.4 «Час дії», яка вказує час доби, протягом якого діє приписує знак і 8.4.11 «Крім виду транспортного засобу» інформує, що дія знака не поширюється на автобуси.

Шановні читачі, якщо у вас є питання, пишіть.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов