Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

самогонні апарати

Наша сеть партнеров Banwar

Слово «самогон» звучить грубувато. Справді, що таке самогон? Мужицьки-сільське пійло, яке виробляється на світло по бідності або від скупості. Чи не корисне для здоров'я або навіть отруйне. Але ж благородні коньяк, віскі, текіла і інші - це теж не що інше, як самогон. Так-так, справжнісінька самогонка з підручного матеріалу: винограду, ячменю, кактусів - де що росте.

Думаю, саме слово «самогон» як явно пропагандистський термін часів боротьби за зміцнення державної монополії на горілку давно пора замінити на нейтральне «дистилят». А дистиляти в усьому світі цінуються за вишуканий аромат і смак.

Так, у нас дистиляти гнали найчастіше по-простому, з того, що можна зірвати в городі, ну і, звичайно, без настільки вишуканих і порівняно дорогих агрегатів, як на опублікованих тут фото. В принципі без цих агрегатів і тепер цілком можна обійтися - аж надто простий процес дистиляції, велика спокуса що-небудь на коліні склепати або дідівський апарат з «військового заводу» реанімувати.

Але тут як з позашляховиками. Якщо ви заглядаєте на джіперськая форуми, то в темах підготовки автомобілів для різних пригод вам напевно зустрічалися репліки в такому дусі: «Та там сільські на« Жигулях »все життя їздять, а ви мудруєте!» Дійсно, навіщо складні конструкції з нержавійки з купою градусників і супутніх ареометрів, спиртометром, сахарометра? Простіше треба бути! Он сільські брали чавунний горщик, зверху інший - в ньому дірка. У дірку встромляли гнуту мідну трубку від гальмівної системи ГАЗ-51, пропущену через таз з водою. Усе! А, забув: між горщиками треба прокласти джгут з тіста - для герметизації. Як не дивно, все працює! Але ... Рівно так, як «Жигулі» на розбитому путівці: «нестерпно боляче», без будь-якого задоволення і шарму. Погодьтеся, позашляховик дає в порівнянні з «жигулівським» рабством з пункту А в пункт Б набагато більше краси і свободи! Так само і сучасні дистилятори - дозволяють пройти довгий шлях від мутного, погано пахне перваку до вишуканих ароматів світового рівня, а то і вище!

Різниця мотивації класичних самогонників з короткометражки Гайдая і нинішніх сибаритів-винокурів очевидна. Перші гнали дистилят не тільки через алкогольну спраги, але і в гонитві за нетрудовими доходами ( «А приносить він дохід, між іншим, круглий рік»), другі звернулися до процесу дистиляції тому, що хотіли не простого спиртовмісної напою, а вишуканого, такого, якого не купиш в магазині, такого, яким цікаво пригостити друзів, вже скуштували кіршвассер в Баварії, кашасу в Бразилії, ром на Ямайці і кальвадос в Нормандії.

Санітарне майстерність і розуміння того, який саме автомобіль і для чого тобі потрібен, приходять не відразу. Так само і в винокурении - дистиляти робляться за допомогою апаратів різного розміру і конструкції (на домашніх винокурнях в місті Коньяк я бачив мідні агрегати завбільшки з автобус). Тому треба обов'язково придивитися до ринку. Можливо, варто для початку спробувати прості варіанти, придбати деякі навички і увійти у смак - з досвідом починаєш бачити нюанси, незначні, але важливі відмінності.

АПАРАТИ
На ринку представлені сотні моделей. Схоже, кожен поважаючий себе військовий завод запропонував свій «конверсійний» агрегат. Для огляду ми взяли конструкції як для початківців, так і для цілком просунутих користувачів. Дотримувалися середнього цінового діапазону. А ціни стартують з 500 руб. і досягають 250 000! З ростом ціни апарати все більше нагадують адронний коллайдер (зауважимо, що деякі виробники позашляховиків теж бувають з дивацтвами). Це, прямо скажемо, сильно на любителя. Втім, найдешевші - теж на любителя. Ми взяли щось середнє, але достатня для роботи на дуже хорошому рівні. Всі апарати можуть комплектуватися перегінними кубами різного розміру (до речі, від його величини сильно залежить і кінцева ціна). 30 літрів, як у наших, - це хороший розмір!

БРАГА
Без неї апарат не опробуешь - хіба що колодязну воду переганяти в дистильовану. Можна, але якось нецікаво. Робили так, як мій перший сержант вчив заправляти коечкі: «Нехай потворно, але одноманітно». В науці, як не дивно, сержантського мудрість теж працює (той сержант, до речі, потім став доктором наук). Одноманітно в нашому випадку означає лише те, що брага виступає в експерименті незалежною змінною, діє у всіх апаратах однаково, а знімаються параметри (час перегонки, фортеця продукту та ін.) - залежні. Тобто фактор браги повністю виключений. Який би потворної у нас з незвички ні вийшла брага, для всіх апаратів вона однакова (проста, на цукрі). Що називається, «з однієї бочки». Придбану спеціально для експерименту 127-літрову ємність з харчового пластику урочисто встановили в лазні - найбільш термоізоліруемом просторі. Але через холоди брага до кінця ще не дозріла, а номер здавати вже треба ... Втім, спирту в ній набродах досить!

дистилят
На жаль, порівняльну дегустацію провести не вдалося - вплинув людський фактор. Планувалося зібрати зірок позашляхового світу і дати їм спробувати все сім варіантів дистиляту. Зірки приїхали, але до дегустації справа не дійшла - її згубив апарат «Дачний». Працював на лавочці під яблунею настільки живописно, що за його обслуговуванням і тестуванням крижаного продукту, капає кожному прямо в чарку, дозріло рішення експеримент згорнути через підвищену веселості журі та його повної нездатності до серйозної і об'єктивної наукової роботи.

У підсумковій таблиці наводимо дані, які не залежать від суб'єктивних вражень.

PS Всі продавці говорять в рекламних текстах про «продуктивності» своїх агрегатів. Вельми туманний показник. Як я зрозумів після чотирнадцяти перегонів, час і кількість в цій справі не головне - апарат купується для себе (як, власне, і було виявлене в законі), а тут все-таки важливіше якість напою і зручність роботи. Швидкість - показник другорядний.

До речі, будьте уважні: на ринку у різних продавців одні і ті ж апарати одного і того ж виробника можуть називатися зовсім по-різному і продаватися відповідно за різними цінами. Або інший варіант: на вигляд одне і те ж, а виробники і якість різні.

«Домовичок-4-СПЕЦІАЛІСТ»
плюси

  • Може монтуватися на будь-яку, герметично закривається ємність (досить просвердлити необхідне отвір);
  • працює з будь-яким термометром (але в комплекті йде скляний);
  • хороший перегінний куб з клапаном аварійного скидання тиску, краном зливу відпрацьованої браги (це дуже важливо - працювати з тридцятьма літрами окропу без такого крана важко і небезпечно);
  • передбачена можливість установки в кубі електронного термометра, що вимірює температуру безпосередньо всередині ємності.

Особливості
Найдешевший і найпростіший апарат. Втім, за словами виробників, може використовуватися для отримання не тільки дистиляту, а й «надчистого» спирту 96º. Так, принаймні, стверджується в інструкції. Ми цього зробити не намагалися - відразу за кількома поважних причин. По-перше, не було такого завдання. По-друге, в результаті випробувань утворилося занадто мало вихідного продукту для третьої перегонки в чистий спирт. По-третє, все-таки назва агрегату себе виправдало: поруч повинен бути фахівець - з виходять з агрегату паром впоратися так і не вдалося ні зниженням нагріву, ні збільшенням кількості охолоджувальної води. З парою, мабуть, зникла і левова частка самого спирту.

мінуси

  • Сильний запах при перегонці;
  • весь агрегат дуже гарячий
  • (56 ° С), гарячий і виходить з нього дистилят, що створює проблеми з посудом, а головне, з вимірами вмісту спирту - при такій температурі прилади сильно спотворюють результати;
  • головний мінус - низька здатність відбирати спирт з браги.

резюме
Гарний для початкового ознайомлення з процесом перегонки і розуміння, в який бік рухатися далі. У світі позашляховиків є стовідсотковий аналог - УАЗ-469.

«КАТЮША 35 ЛЮКС»
плюси

  • Висока якість виготовлення;
  • може монтуватися на будь-яку, герметично закривається ємність;
  • обладнаний двома електронними термометрами;
  • точно такий же хороший перегінний куб, як і в «домовичка», що дозволяє, до речі, використовувати його і в якості бродильної ємності - додається спеціальна кришка з гідрозатворів;
  • ніякого запаху при перегонці.

Особливості
Мініатюрний, якісно зроблений апарат. Комплектується особливим пристосуванням - царгой, після приєднання якої здатний видавати абсолютно «нейтральний» 96-відсотковий спирт. Але, як вже говорилося, це не входило в наші завдання. Відмінність саме цієї «люксової» моделі «Катюші» - додатковий холодильник. У простіших версіях дистилят, як і в «домовичка», гарячий, у нас же був холодний, що набагато зручніше.

мінуси

  • Додатковий холодильник висить на двох силіконових трубочках: працює добре, але виглядає якось некоректно - зрозуміло, що це якесь проміжне технічне рішення проблеми охолодження;
  • прозора трубка виведення води з приладу після двох прогонів поруділа - мабуть, всередині окислювалося щось залізне.

резюме
Приємний, робочий інструмент, доречний і в міській квартирі - якщо взяти куб поменше. А ще простіше скористатися великий скороваркою - вийде значно дешевше.


«ДОБРИЙ ЖАР - ЕЛІТ»
плюси

  • Нічого не скажеш, гарний агрегат - чимось схожий, як зауважила одна дівчина-мистецтвознавець, на відомий монумент Віри Мухіної з робочим і колгоспниця;
  • висока швидкість перегонки;
  • не потрібно додаткового шланга для відбору дистиляту;
  • аналоговий термометр з докладною градуировкой.

Нічого не скажеш, гарний агрегат - чимось схожий, як зауважила одна дівчина-мистецтвознавець, на відомий монумент Віри Мухіної з робочим і колгоспниця;   висока швидкість перегонки;   не потрібно додаткового шланга для відбору дистиляту;   аналоговий термометр з докладною градуировкой

Особливості
Дуже оригінальний дизайн. Коли стоїть в одному ряду з іншими, викликає самий непідробний інтерес, особливо у жіночої статі. У деяких торговців позиціонується як подарунковий і навіть продається в спеціальному, обробленому оксамитом дерев'яному ящику - ну прямо як дуельні пістолети! Однак по конструкції досить простий.
Пригнічує лише якість виготовлення. Втім, можливо, це тільки нам так не пощастило.

мінуси

  • Видає менш міцний напій (мабуть, через горизонтальної схеми розташування охолоджувача);
  • недбало зібраний, легко поранитися про необроблені закраїни, задирки і краю отворів;
  • відчувається запах при перегонці;
  • часом видає гучні булькаючі звуки (що, втім, навіть забавно);
  • єдиний аналоговий термометр розташований так, що якщо подача води здійснюється справа, то на прилад можна дивитися лише за допомогою дзеркала - агрегат повернуть до стіни;
  • перегінний куб без ручок і крана зливу браги.

резюме
На вигляд вишуканий, але надзвичайно простий і надійний агрегат, в якому буквально нема чому ламатися. При невеликій доведенні напилком і модернізації за три рубля шайбами ​​під вісім баранчиків буде працювати, думаю, вічно.

«БРЕНДІМАСТЕР Д-030»
плюси

  • Ніякого запаху;
  • висока якість і естетичність виготовлення;
  • оригінальні кріплення апарату до кубу - у всіх баранці, а тут засувки - легко застібаються і відстібаються;
  • відмінний перегінний куб з зручними ручками - в побуті може використовуватися як звичайна велика каструля, якій він, власне, і є.

Особливості.

Зовні схожий на «Катюшу», проте значно більше і важче, а якість виконання помітно вище. Є серйозні відмінності і в пристрої - потужний холодильник розташований десь всередині, агрегат під час перегонки крижаний і навіть покривається потом, дистилят дуже холодний. Працює повільніше інших, але знавці кажуть, що це швидше за гідність, ніж недолік. Також може доукомплектовуватись царгами різної величини і виробляти чистий спирт.

мінуси

  • Чи не самі інформативні термометри;
  • градусник на баку розгорнуть горизонтально - коли апарат на плиті, людині навіть високого зросту на нього дивитися незручно;
  • скло термометра на холодильнику зсередини покривається конденсатом;
  • серйозна проблема - прокладка між кришкою і баком зроблена з розрізаного вздовж силіконового шланга і на стику іноді пропускає пар (довелося дійсно, як в селі, це місце заліплювати хлібним м'якушем - допомагає!).

резюме
Апарат серйозного рівня для підготовлених і вимогливих користувачів.


«СПІРТМАШ СМ-1»
плюси

  • Дійсно здатний витягати прямо з браги великий відсоток спирту (див. Таблицю);
  • якість виготовлення вище всяких похвал - навіть чотири баранчика покриті якоюсь особливою, приємною на дотик пластмасою (а це важливо - суцільнометалеві обпалюють руки);
  • дуже грамотний перегінний куб з краном і потрійним дном - за основу взята дорога каструля європейського виробника (рівномірний розподіл тепла, наприклад, не дає підгорати брагу з мезгой - залишками фруктів);
  • запаху, звичайно, теж немає.
Особливості.

Якісно виконаний хитромудрий агрегат з «предохладітелем», що поєднує можливості класичного самогонного апарату (здатний вигнати звичайний спирт-сирець) і апарату для виробництва дуже міцного спирту прямо з браги, після першого перегону (а не зі спирту-сирцю). Система дозволяє планувати відсоток фортеці виходить спирту, варіюючи кількість тепла, що подається і охолоджуючої води. Також агрегат можна оснащувати додатковим обладнанням для отримання чистого спирту.

мінуси

  • Так само як і на попередній моделі, горизонтально розташований термометр - дивитися незручно.

резюме
Апарат для просунутих користувачів з хитромудрими запитами, які добре розуміють фізику і хімію винокуріння.

«Термосфери»
ПЛЮСИ

  • Зручний, якісно спроектований і настільки ж якісно виготовлений апарат;
  • в сухопарнику є приємний маленький краник для зливу сивушних масел;
  • в кубі можна вимірювати температуру не тільки пара, але і самої браги, що для деяких завдань важливо;
  • є кран для зливу браги;
  • апарат поставляється в зручній коробці з ручкою - дрібниця, а приємно;
  • в якості опції пропонується вставка в куб, в яку можна закладати різні ароматичні добавки при другій перегонці.

Особливості
Гарний, відмінно зроблений багатофункціональний агрегат. У найпростішому варіанті, який ми і тестували, дозволяє відразу з браги за один перегін отримувати готовий до вживання ароматний напій, що, власне, і є головною метою більшості винокурів. Причому завдяки сухопарнику цей напій буде з мінімальним вмістом сивушних масел. За окремі (правда, немаленькі) гроші може оснащуватися електричними тенами, сильно підвищують контрольованість і безпеку процесу перегонки. Також можлива установка парогенератора для роботи зі складними фруктовими та зерновими Брага.


мінуси

  • Аналоговий термометр на виході з куба не надто інформативний.

резюме
Продуманий до дрібниць, прекрасно зібраний апарат. Легко модернізується не тільки для приготування чистого спирту, а й для варіння сусла з дробленого зерна за допомогою парогенератора і для подальшої перегонки ферментованого сусла: пригорання браг з твердими інгредієнтами повністю виключено.

«ДОБРИЙ ЖАР - ДАЧНИЙ»
плюси

  • Не потребує проточної води і може працювати де завгодно на простий газовому пальнику - самий джиперский варіант для похідного табору на березі річки;
  • оснащений сухопарнику;
  • надзвичайно простий в роботі і безпечний - поруч крім трави нічому спалахнути.
Особливості.

Кумедний агрегат, здатний збирати навколо себе веселі компанії. Головна відмінність - не потрібна проточна вода! Ставиш апарат в саду, розводиш вогонь під кубом, заливаєш пару відер води в ємність для охолодження і чекаєш, поки закапає готовий дистилят. Незабаром доведеться знову бігти з відрами на колодязь - потужний змійовик швидко нагріває воду. Але чергова чарка додає сил! Так і була зірвана порівняльна дегустація - кожен з високого журі вимагав натомість принесеного повного відра чарочку тільки що накапати продукту. Незважаючи на простоту і кондової збірки «виганяє» не гірше за інших.


мінуси

  • Потребує доопрацювання напилком і наждачним папером - легко порізатися, наприклад, про краю «відра» зі змійовиком;
  • немає крана зливу браги (втім, на природі це не страшно);
  • головний мінус: щоб злити накопичуються в сухопарнику сивушні масла, доводиться відвертати дуже гарячу гайку, а потім знову її загортати - зробити це можна тільки руками. Дикість процедури до деякої міри компенсується відсутністю прокладки - сивуха, як показав експеримент, капає і сама;
  • градусник малоинформативен, але на такому апараті це не принципово - як-то ж в селах обходяться взагалі без цих пристосувань.

резюме
Душевний і динамічний апарат, що виробляє на літніх гостей найприємніше враження - аж надто наочно чудо народження звеселяючого напою прямо під яблунею з вашим безпосереднім участю, а не на якихось невідомих заводах за тридев'ять земель!


Терміни, вжівається в статті:
Брага - вихідний матеріал для перегонки. Утворюється через кілька днів после змішування в питань комерційної торгівлі пропорціях води, чогось солодкого (в нашому випадка - звичайна цукри) и дріжджів (вид грібків). Дріжджі поїдають цукор, а в результаті цієї трапези з'являється спирт з масою менше приємних хімічних сполук. Вміст алкоголю в брагу - від 6 ° до 18 ° (або об'ємних відсотків,% об.).

Перегонка - нагрівання браги в дистиляційному апараті з метою відокремлення питного спирту, що перетворюється в пар приблизно при 80 ° С, від інших речовин і води.

Дистиляційний апарат - пристосування для витягання з браги рідини міцніше 40 °.

Перегінний куб - ємність для нагрівання браги, важлива частина дистиляційного апарату.

Сухопарник - елемент дистиляційного апарату, що відокремлює при перегонці сивушні масла і інші неприємні хімічні сполуки.

Спирт-сирець - продукт первинної перегонки в апаратах без сухопарнику і без відділення «голів» і «хвостів» (див. Нижче). З бражки виганяються все спиртовмісні фракції, в тому числі і вкрай отруйні. Пити сирець не можна!

«Голова» - продукт перегонки, закипілий до 78 ° С, шкідливий, дурнопахнущей. Чи підлягає видаленню.

«Тіло» - власне те, що нас і цікавить: дистилят, який можна пити!

«Хвіст» - все, що випаровується після 84 ° С. Теж шкідлива рідина, що підлягає видаленню. Пити можна!

Дистилят, він же самогон, - міцний алкогольний напій, що отримується методом дистиляції (виправними з браги). Кінцевий продукт перегонки, готовий до вживання. Його можна наполягати на різних смачних фруктах і травах, заливати в бочки і робити з нього віскі, коньяк, кальвадос - далі за списком.

Ректифікат - чистий етиловий спирт фортецею 96 °, одержуваний методом ректифікації. Використовується для технічних цілей і приготування горілки.

ТЕХНІЧНІ ПОДРОБИЦІ
Всі чотири моделі без сухопарнику випробовувалися за однією схемою.

Перший перегін: отримання спирту-сирцю. Переганяється все, що є в брагу, до температури 95 ° С (як правило, обидва термометра в кубі і в дистиляторі до цього моменту дають однакові свідчення). Залишки браги виливаються.

Другий перегін: спирт-сирець розбавляється водою до 20 °, знову заливається в перегінний куб і переганяється в такий спосіб.

  1. Збираємо в окрему ємність «голови» від отриманого на першому етапі спирту-сирцю і виливаємо.
  2. Збираємо «тіло» до 84-85 ° С і заносимо результат в таблицю.
  3. З підвищенням температури в кубі залишаються «хвости», які виливаються.

Виняток - агрегат СМ-1. У нього немає сухопарнику, але він більш складний - якийсь гібрид простого самогонного апарату і ректифікаційної колони, за допомогою якої зі спирту-сирцю роблять 96-відсотковий спирт. Апарат відповідно до заводської інструкції дозволяє прямо з браги витягти високоградусна спирт за один перегін.

Моделі з сухопарнику (а також СМ-1)

  1. При першому ж перегоні збираємо в окрему ємність «голови» - приблизно стільки ж, скільки і на агрегатах без сухопарнику (близько 120 мл).
  2. На «термосфери» і «Дачному» збираємо «тіло» до фортеці 40 °, на СМ-1 - до температури 86 ° С в дистиляторі (як в інструкціях заводів-виготовлювачів).
  3. «Хвости» виливаємо.

Вміст спирту в рідинах вимірювалося спиртометром АСП-3 (0-40%, 40-70%, 70-100%). Похибка - 0,5%.

Редакція дякує за надані апарати компанії «Hootch.ru», www.hootch.ru ( «Домовичок-4-Спеціаліст», «Добрий жар - Еліт»);«Cамогонов», www.samogonov.com ( «Катюша 35 Люкс», «Брендімастер Д-030»);«Термосфера», www.termosfera.tv ( «Термосфера»);«Домовар», www.domovar-shop.ru ( «Спіртмаш СМ-1»);«Beer-logic», www.beer-logic.ru ( «Добрий жар - Дачний»), а також торговий дім «Главстеклотара», www.glavsteklotara.ru за скляний посуд, без якої винокуріння немислимо.

Справді, що таке самогон?
» Дійсно, навіщо складні конструкції з нержавійки з купою градусників і супутніх ареометрів, спиртометром, сахарометра?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов