Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Саморобний зварювальний апарат: однофазний інвертор СВАРОГ в трифазний. Ч.2.

  1. Малюємо схему підключення трифазного зварювального апарату: Схема підключення 3-х фазної мережі до...
  2. Апгрейд КРОК 2
  3. Апгрейд КРОК 3
  4. Апгрейд КРОК 4
  5. Апгрейд КРОК 5 (Прибирання та упаковка зібраної схеми)

Малюємо схему підключення трифазного зварювального апарату:

Наша сеть партнеров Banwar

Малюємо схему підключення трифазного зварювального апарату:

Схема підключення 3-х фазної мережі до инвертору Сварог TIG 200P AC_DC

Алгоритм роботи буде таким:
1. Якщо увіткнути штатну вилку в 220v, то спрацьовує пускач К1 (25А на контакт), який однією парою контактів відновлює розрізаний нами провід йде до перемикача ВКЛ \ ВИКЛ зварювального апарату.

А його друга пара контактів замкне зроблені нами розрізи доріжок на друкованій платі, які підводять силова напруга до штатного однофаз Повнохвильова випрямителю.

УСЕ!

Більше ні для чого К1 не потрібен. Він лише відновлює вихідну схему харчування зварювального апарату після перерізання двох проводів і двох доріжок. (Хоча, є ще одна функція - К1 не дозволяє бути штатної вилці сварАппа під напругою, коли він підключений до трифазного харчування. Це дуже добре!)

2. Пускач К2 (10А на контакт) використовується для підключення трьох фазної частини харчування в схему апарату. Він менше й дешевше, так як від нього вимагається замикання всього двох проводів, які ми пропустимо через спарені 10А-ні контактні е групи. Власне, це все.
Перш за все, я купив трифазні розетки 3р + N + E, що означає чотири контакту фаз і нуля і п'ятий земля. Провід купив чотирьохжильний діаметром 2,5 мм на жилу. Випрямні діоди на радіаторі я планував розмістити всередині сварАппа. Однак, в процесі роботи, мені спало на думку більш витончене і безпечне рішення.

Зміст зводився в тому, що я розміщу 3х-фазний випрямляч в окремому боксі безпосередньо біля вхідного щитка, і на зварювальний пущу вже випрямлена напруга по одному дроту, по другому будь-яку з фаз на схему запуску електроніки сварАппа (без цього ніяк), по третьому пущу NULL, і у мене залишається ще четвертий провід, за яким я прироблю від вхідного щитка справжню чесну ЗЕМЛЮ на корпус апарату (вона у мене у вхідному щитку реально є).

Таким чином у мене виходить забезпечення всіх типів безпеки для користувача і сварАппа, вилки і розетки можна поставити четирехпіновий, тобто 3р + Е. Це я вважав більш зручним.

Щоб діоди були «день і ніч» під напругою в щитку, ну і для зручності, звичайно, я підключив їх через дешевий вимикач навантаження на 40А
Щоб діоди були «день і ніч» під напругою в щитку, ну і для зручності, звичайно, я підключив їх через дешевий вимикач навантаження на 40А. Це не автомат, їх вистачає разом з УЗО в основному щитку, це просто трьохконтактний вимикач. Діоди підійдуть «на будь-який смак і колір», у мене на смітнику були Д242Б з однієї партії, я їх Запаралеленими і вставив на радіатор від якогось старенького Компьтерная процесора.
Провід брав мідні, теж обривки позбирав в господарстві, ті які тонший складав парою - одним кінцем в шуруповерт і закручуємо: виходить гарненько жорсткої кіскою. Загальна перетин міді досить 2мм2. Більше не має особливого сенсу. Дуже зручно брати мідь однієї товстої жилою. Вона відразу буде служити жорстким конструктивом і грамотніше затискається в клемниками. Так, і приготуйте паяльник ват на 60-100, щоб робити збірку культурно там де потрібно, ми ж не китайці.
Тепер, закликаємо на допомогу всю нашу пильність і робимо, як я сказав:
(Для тих, хто до сих пір плаває в нашій темі і призабув правила саперної техніки)
КРОК 1.

Апгрейд КРОК 1

Саморобний трифазний зварювальний апарат: КРОК 1

Розміщуємо пускач 25А в зручному для нього місці (навіть не кріпимо його, якщо дроти у нас будуть жорсткі), прикидаємо на око на якій відстані краще обрізати фазу і нейтраль в презервативі, що йдуть на вимикач ВКЛ \ ВИКЛ і ... сміливо зрубують шаблею!
Утворилися кукси зачищаємо від обплетення, красиво залужівает і затискаємо в двох верхніх на фото клемниками К1.

Саморобний трифазний зварювальний апарат: КРОК 1

Підказка - перед кроком 1, приготуйте і прикрутіть відповідний проводок до котушки К1 і відразу спаяти його з кінцями нейтрали і фази йде від фільтра ВЧ перешкод (це нижній на фото розрізаний шматок).
Сміливо затискає ці кінці на клемах котушки пускача в будь-якому
порядку. Якщо ви зробили крок 1, то можна вкл ючіть провід сварочніка в розетку і переконатися, що він продовжує працювати як і раніше, єдине, що нас спочатку виводить з себе те, що при вкл юченіі дроти в розетку лунає клацання пускача. Від цього спочатку здригаєшся, але потім звикаєш.

Апгрейд КРОК 2

Саморобний трифазний зварювальний апарат: КРОК 2

Беремо в руки ножовочное полотно і акуратно, завширшки не менше 1,5 мм, глибше в текстоліт, розрізаємо доріжки, які йдуть до пари четвірок з жовтих проводів в роз'ємах. Тут ближче, зверніть увагу - жовтий маленький гурток навколо контакту варістора, який ми перерізали (чорна риска позначає колишню доріжку). А червона смужка, це перемичка, яку необхідно не забути пізніше припаяти! Інакше не будуть гаситися перехідні імпульсних е сплески напруги.
Справа, овалом обведені контакти релюшки (біла), яка з деякою затримкою замикається після подачі живлення на сварАпп. Це, власне і є всі контрольні точки, на яких буде звернено нашу увагу в маніпуляціях далі. А далі - ми розкладаємо від К1 дроти, щоб замкнути її контактами розріз, зроблений нами. Чи не повністю откл ючая голову довіряємося нашим прямим ручкам ...

Ось там ми розклали, а тут кінці припаяли. (Не забуваючи про перемички ВІД варистором! Не видно на фото?)

)

Саморобний трифазний зварювальний апарат: КРОК 2

Знову включаємо девайс і переконуємося в його повній роботі від однофазної мережі.

А зараз, простий, але дуже відповідальний момент. Припаюємо до кінців розрізаних доріжок (самі зліва по фотке, що йдуть на випрямляч) двожильний не гладкий проводок, який йде на котушку К2. З'єднуємо чотирма коротенькими (помаранчеві) перемичками контакти К2 попарно.

Саморобний трифазний зварювальний апарат: КРОК 2

На фото, праві контакти К2 короткими проводами скручуємо і затискаємо разом з контактами К1, що йдуть туди ж, звідки кинули провід на котушку К2.

Провід, який в «звичайному житті» йде спочатку на «білу релюшкой» той чорний, на нього ми посадимо (в трифазному підключенні) будь-яку нами обрану фазу для живлення пускової електроніки сварАппа. А провід, який йде без розриву від ВКЛ \ ВИКЛ (товстий червоний) на штатний випрямляч через жовті приводу в білих роз'ємах, ми спаяні з NULLевим проводом від нашої трифазної розетки.

Саморобний трифазний зварювальний апарат: КРОК 2

Уважно дивимося на схему і з розумним виразом обличчя тикаємо тестером в клеми, перевіряючи відповідність розводки проводів схемою.

Якщо ви абсолютно впевнені що «все по схемі», то зберіть \ підігніть акуратненько приводу з К1 і К2, укладіть всередину СварАппа, помилуйтеся і ще раз переконайтеся, що він до сих пір працює від однієї фази! Лінуватися не варто ..

Апгрейд КРОК 3

Саморобний трифазний зварювальний апарат: КРОК 3

КРОК 3. Найцікавіший і захоплюючий.
Я спочатку зробив його прямо на операційному столі. Синій плетений провід підрізає рамкою кадру - спаяний з плетеним жовто \ синім і прикручений до радіатора (плюса) трифазного випрямляча (він тимчасовий). Цей силовий плюс, йде до спареним контактам пускача К2 (на фотке добре видно). На К1 від 3-х фазної розетки йде пара фаза \ нуль і силовий нуль.

УВАГА!
Нагадую, що на цьому ФОТО розетка з 5-ю контактами, пізніше, коли я винесу випрямляч в щиток, розетка буде чотирьохконтактного. (См.схему)

схему)

Саморобний трифазний зварювальний апарат: КРОК 3

ОТЖЕ, подаємо три фази на саморобний зварювальний апарат, і переключаемВКЛ / вимикання на ВКЛ! Клацнули пускачі .... І все запрацювало !!

Апгрейд КРОК 4

Втиківаем силові кабелі, викручуємо ..

Втиківаем силові кабелі, викручуємо

Саморобний трифазний зварювальний апарат: КРОК 4

Ого! на 202А ручку струму, в сараї знаходимо найтовстіша і древній електрод. У мене таким виявилася протухла в цвілі з часів перебудови 4-ка.

Саморобний трифазний зварювальний апарат: КРОК 4 - Саморобна зварювання

Хапаємо чорну залізяку, в місці де вона товщиною 10мм, безсовісно наголошуємо і тиснемо електрод ... В першу мить він Підлипала, з шипінням википає з нього вода з грибами (реально, прямо супом запахло!) І ...... при повному натиску секунди за три-чотири палимо наскрізну дірку! Переживаємо першу радість \ гордість, і наступні пару вечорів вже вдумливо і неквапом експериментуємо з нашої красою в різних позах і режимах ... ..

Апгрейд КРОК 5 (Прибирання та упаковка зібраної схеми)

Акуратно і остаточно укладаємо проводу, пускачі. Не шкодуючи сил, посмикаємо в різні боки симулюючи жорстке падіння сварАппа з даху. Якщо ніякої пускач не чіпляє контактами навколишні железочки - то все у нас надійно.

Якщо ніякої пускач не чіпляє контактами навколишні железочки - то все у нас надійно

Саморобний трифазний зварювальний апарат: КРОК 5 Прибирання та упаковка зібраної схеми

Останній штрих - затягуємо де є можливість, джгутами (у мене зелені були, вже не пам'ятаю де експропріював). Милуємося, і беремося за оформлення висновку проводів для трифазної розетки.

Виводимо чотири дроти приблизно в центр верху саморобного трифазного інвертора. Це провід + 250v від трифазного випрямляча, NULL, одна будь-яка фаза, і прикручуємо жовтий із зеленою смугою провід до корпусу пристрою, це він буде нашою «чесної землею». Знімаємо з силового кабелю невеликий шматок обплетення і обхоплюємо все кабелю в тому місці, де вони будуть проходити через отвір в кришці інвертора, ну, і обмотуємо ізоляцією.

Нижче - фото нових четирехпіновий розеток \ вилок, викл ючателя навантаження на 40А і затишний будиночок для радіатора з випрямними діодами від MAKEL (до речі, з поетичною назвою - «сива-остю-сігорта-кутусю»). По русски, все більш прозаїчно - Електрощиток Накладний.

Свердлимо 14-м свердлом отвір в кришці сварАппа під висновок наших силових приводів, прикручуємо одну з розеток, прикручуємо кінці проводів і т.д. і т.п…

п…

Саморобний трифазний зварювальний апарат: Завершальний етап

Саморобний трифазний зварювальний апарат: Завершальний етап

Саморобний трифазний зварювальний апарат: Завершальний етап

Ось що вийшло:

Саморобний трифазний зварювальний апарат: Що вийшло ...

Саморобний трифазний зварювальний апарат: Що вийшло

Саморобний трифазний інвертор з Сварога

Робимо передпідготовки з'єднання другий розетки і щитка з випрямлячем і вимикач навантаження, тестером перевіряємо щоб у розетках не було змішування проводів і йдемо прикручувати щиток на стінку.

Підготовка з'єднання другий розетки і щитка з випрямлячем і вимикач навантаження

Підготовка з'єднання другий розетки і щитка з випрямлячем і вимикач навантаження

щитова

Ось що вийшло в «щитової».

Лівий роз'єм для саморобного сварочніка

Правий роз'єм - є розетка 3ф + N + E - це для підключення звичайних 3-х фазних девайсів. А ось лівий - виключно для нашої принади.
На цьому, власне все. На поточний момент спалив балон аргону бавлячись з сварАппом на 3-х фазах. Працює бездоганно.

Початок статті: Апгрейд: однофазний інвертор СВАРОГ в трифазний. Ч.1

Не видно на фото?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов