Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Сценарій НАТО для Лівії

Наша сеть партнеров Banwar

На сьогоднішній день абсолютно очевидно, що операція західної коаліції проти лівійського лідера Каддафі «Одіссея На сьогоднішній день абсолютно очевидно, що операція західної коаліції проти лівійського лідера Каддафі «Одіссея. Світанок »зайшла в глухий кут, - і в військовому, і в політичному плані. Що стосується першого, то коаліція виявилася на порозі прийняття важливого рішення про початок сухопутної операції, оскільки ясно, що дії ВПС не здатні вплинути на рішення Каддафі продовжувати боротьбу з повстанцями. Черга - за сухопутної угрупованням військ, і досить ймовірно, що європейські країни все ж зважаться на цю військову авантюру. З тієї простої причини, що у них немає іншого виходу, якщо тільки коаліція не визнає поразку, або події на самому «лівійському внутрішньому фронті" не переламаються кардинально, - наприклад, у разі досягнення перемир'я між ворогуючими сторонами (поки, як відомо, Каддафі відкидає таку можливість).

У зв'язку з цим цікавий факт передачі командування операцією НАТО, бо ясно, що за логікою подій рішення про початок сухопутної операцією буде прийматися саме в рамках Альянсу. Наявність формального консенсусу про продовження операції силами НАТО ми спостерігаємо на тлі дуже неоднозначного реального ставлення до неї з боку країн блоку, - США на даний момент припинили свою участь в операції під приводом великих витрат на таку участь, Німеччина і ряд інших європейських країн спочатку не схвалювали , як не схвалюють і сьогодні військове втручання у внутрішні справи Лівії. До того ж відчувається серйозний тиск на ініціаторів операції з боку третіх країн, - перш за все Китаю і Росії, - які спочатку в рамках Ради безпеки ООН фактично дали «добро» на її проведення, що не заблокувавши прийняття резолюції №1973, а зараз різко її критикують.

Все це означає, що багато країн НАТО - і, в першу чергу, США, які могли б взяти на себе надання основних військових сил і засобів (на що, очевидно, спочатку розраховували європейські ініціатори операції в особі Франції, Великобританії та ін.) - будуть обережні у виборі формату своєї участі в бойових діях на суші. Тобто - прагнути обмежитися наданням штабних офіцерів, підрозділів забезпечення, виконанням транспортних функцій і т.д., аби уникнути напрямки бойових підрозділів до Лівії. Все це ускладнюється тим, що на сьогодні європейські країни беруть активну участь в операції НАТО в Афганістані в складі ISAF (в зв'язку з чим, як відомо, постійно виникають проблеми в плані виділення додаткових сил, на чому наполягають США), а також участю в односторонніх операціях в різних гарячих точках планети.

Виходячи з цього, основні сили, на які може розраховувати керівництво НАТО в разі прийняття рішення про сухопутної операції в Лівії, - це можливості Сил реагування НАТО, NRF (NATO Response Force), що проходять в даний час «переформатування». Мета останнього - досягнення більшої відповідності певного способу цієї структури як з'єднання сил підвищеної готовності, здатної вести дії по всьому світу, виконуючи широкий спектр завдань, включаючи евакуацію, управління діями по ліквідації наслідків лих, контртероризм і дії в якості сил першого ешелону.

Остання функція особливо цікава, бо має на увазі дії NRF на період підготовки та підходу більших сил другого ешелону. Але аналіз нинішніх військових можливостей європейських країн-членів НАТО на тлі різкого зменшення їх військових бюджетів в останні роки змушує сумніватися (і операція ISAF - яскраве тому підтвердження), що цей другий ешелон взагалі може бути сформований в прийнятні терміни (тим більше, що мова йде нема про прямий військової загрози Європі, що могло б дозволити провести мобілізаційні заходи). А значить, цілком може виявитися, що NRF - це і є головні сили Альянсу, які він реально здатний використовувати проти Каддафі.

До складу NRF входять компоненти сухопутних військ, військово-повітряних сил, військово-морських сил і сил спеціальних операцій загальною чисельністю до 25 000 військовослужбовців, які НАТО може оперативно розгорнути в місцях проведення своїх операцій. Ця структура покликана оперативно реагувати на різні види криз в усьому світі, і одночасно є рушійною силою процесу військової трансформації НАТО.

NRF комплектуються за принципом ротації, тобто країни-члени НАТО виділяють підрозділи своїх сухопутних військ, військово-повітряних сил, військово-морських сил і сил спеціального призначення до складу цієї структури на термін в шість місяців. Перед введенням до складу NRF національні підрозділи проходять підготовку по шестимісячної програми підготовки, яка включає перевірку їх здібностей в комплексних навчаннях. Один з принципів при цьому, згідно з офіційними даними, - дати можливість національним підрозділам країн-членів НАТО освоїти на практиці натовські стандарти, а також нові концепції, технології та трансформація військового потенціалу, які таким чином поступово поширяться в збройних силах усіх держав-членів.

Сили реагування НАТО, що діють відповідно до основоположного принципу - «першими починати і першими закінчувати дії», за твердженням Брюсселя, здатні виконувати цілий ряд різноманітних завдань в будь-якій точці світу:

- розгортання в якості автономного з'єднання для проведення операцій за Статтею 5 (колективна оборона) і операцій реагування на кризи поза Статті 5, таких як евакуація, надання допомоги в ліквідації наслідків катастроф (інцидентів з хімічними, біологічними, радіологічними і ядерними засобами), а також в умовах гуманітарної кризи і в рамках контртерористичних операцій;

- розгортання в якості сил першого ешелону для підготовки підходу більших сил другого ешелону (про це ми писали вище);

- розгортання для демонстрації рішучості і солідарності НАТО з метою запобігання кризі (операції швидкого реагування, що організовуються при необхідності для підтримки дипломатичних зусиль).

NRF знаходяться в почерговому оперативному підпорядкуванні командування ОЗС НАТО в Бранссум і Неаполі, а також Об'єднаного штабу збройних сил НАТО в Лісабоні. В даний час NRF-7 знаходяться під командуванням штабу командування ОЗС НАТО в Бранссум. А всі зазначені структури в разі необхідності надають штабне «ядро» для штабу Багатонаціональної об'єднаної оперативно-тактичної групи - БООТС.

На «бойовому рахунку» NRF поки в основному специфічні операції. Так, підрозділи NRF допомагали в забезпеченні безпеки під час літніх Олімпійських ігор 2004 року в Афінах (Греція), а також були розгорнуті для підтримки проводилися в Афганістані президентських виборів у вересні 2004 р Також вони використовувалися при наданні допомоги у скорботах, - наприклад, у вересні і жовтні 2005 р повітряні судна Сил реагування НАТО здійснювали доставку допомоги, наданої державами-членами та партнерами НАТО Сполученим Штатам, при наданні сприяння країні після урагану «Катріна». У період з жовтня 2005 по лютий 2006 р підрозділи Сил реагування були задіяні при наданні допомоги Пакистану після землетрусу, - повітряні судна NRF були використані в якості повітряного мосту, завдяки якому було доставлено майже 3 500 тонн гостро необхідної допомоги в Пакистан. Особовий склад інженерних і медичних підрозділів NRF було розгорнуто в Пакистані для надання допомоги після лиха.

Зауважимо, що США з самого виникнення NRF (2003 рік) не прагнули брати на себе активну участь у формуванні бойових компонентів цієї структури, зате беручи активну участь в діяльності штабних структур. Перша ротація NRF виглядала наступним чином:

- Іспанія - 2 200 осіб (кораблі, бойові літаки, вертольоти);

- Франція посилання - 1 700 осіб (десантний батальйон, кораблі, бойові літаки, вертоліт, транспортні засоби);

- Великобританія - 1 200 чол (кораблі, бойові літаки);

- Німеччина посилання - 1 100 осіб (кораблі, бойові літаки);

- Туреччина - 600 чол (кораблі, бойові літаки, вертоліт);

- Італія - ​​600 чол (батальйон РХБ захисту, підрозділ військової поліції, кораблі, бойовий літак);

- Греція - 300 чол (аеромобільна рота, два фрегата, транспортний літак С-130Н);

- США - 300 чол (корабель, бойовий літак);

- Бельгія - 250 чол (рота спецназу, 6 винищувачів F-16, два C-130, вертольоти A109);

- Нідерланди - 200 чол (корабель);

- а також Норвегія - 150 чол, Данія - 100 чол, Чехія - 80 чол, Польща - 20 чол;

- безпосередньо від штабних структур НАТО було виділено 700 чол і літак AWACS.

На сьогодні до складу сухопутного компонента NRF входить посилена бригада 5-батальйонного складу, повітряний компонент - до 150 бойових літаків, морської компонент - до 40 бойових кораблів, компонент сил спецоперацій - 4 групи спеціального призначення, а також міжвидова група тилового забезпечення.

Сухопутний компонент NRF у вигляді бригади, згідно заявленим можливостям, володіє відповідними можливостями для проведення різних наземних операцій. Згідно з концепцією, цей компонент складається з підрозділів із середнім і легким озброєнням, а також з підрозділів повітряно-десантних військ, бойового і тилового забезпечення. Також цього компоненту підпорядковані підрозділ армійської авіації, ППО, польової артилерії, інженерних військ, військ зв'язку, РХБЗ, а також психологічних операцій, військової поліції, військово-цивільного взаємодії. Командування сухопутного компонента формується на базі штабу одного з армійських корпусів швидкого розгортання сил НАТО.

Повітряний компонент NRF предначзначен в першу чергу для оперативної перекидання підрозділів в місця проведення операцій. А також повинен виконувати весь спектр завдань, пов'язаних з авіаційною підтримкою їх дій. До складу повітряного компоненту NRF входять підрозділи літаків бойової і допоміжної авіації, а також сили і засоби ППО. Заявлена ​​можливість цього компонента - 200 бойових літако-вильотів на добу. Органи управління - командування, сформований на основі штабу ОВВС НАТО або ВПС однієї з країн-учасниць, а також мобільні та стаціонарні центри управління повітряними операціями. Кожен такий центр повинен вирішувати завдання контролю за повітряною обстановкою і організовувати ППО, повітряну розвідку, пошуково-рятувальні заходи, тактичні перекидання по повітрю, дозаправку літаків в повітрі, забезпечувати вогневу підтримку з повітря, далеке радіолокаційне виявлення і розпізнавання цілей.

Морський компонент NRF складається з командування і різнорідних сил - авіаносної багатоцільовий, амфібійно-десантної, корабельно-тральної груп (близько 40 бойових кораблів), підводних човнів і літаків авіації ВМС. Заявлена ​​можливість - виконання завдань по забезпеченню висадки на берег, супроводу морських конвоїв, боротьбі з підводними човнами, розмінування на море, організації ППО і забезпечення стратегічних морських перекидань.

На даний момент визначено такий образ NRF:

Командування сил (міжвидова штабна структура)

Сухопутний компонент:

- командування сухопутного компонента;

- штаб бригади з підрозділами забезпечення;

- 2 легких піхотних батальйону;

- мотопіхотний батальйон;

- розвідувальна рота;

- легкий артилерійський дивізіон;

- інженерна рота;

- підрозділ психологічних операцій;

- підрозділ геопространственного забезпечення;

- підрозділ військово-цивільного співробітництва;

- підрозділ РХБ3;

- рота військової поліції;

- батальйон МТО;

- посилений медичний підрозділ другого ешелону медичного забезпечення;

- підрозділи транспортних вертольотів і аеромедичної евакуації.

Повітряний компонент:

- командування повітряного компоненту;

- сили і засоби передової оперативної бази;

- ескадрилья ПВО;

- винищувач-борбардіровочная ескадрилья;

- розвідувальна авіаційна ескадрилья;

- авіагрупа літаків дальнього радіолокаційного виявлення і наведення «АWACS»;

- літак зв'язку і РЕБ;

- rpуппа літаків заправної авіації;

- група пошуково-рятувальних літаків;

- підрозділ безпілотників (БЛА).

Морський компонент:

- командування морського компонента;

- штабний корабель;

- фрегати - 6;

- мінно-тральні кораблі - 6;

- підводний човен;

- судна забезпечення - 1-2.

Компонент сил спеціальних операцій:

- командування спеціальних операцій;

- групи сил спеціальних операцій - 4.

Міжвидова група тилового забезпечення:

- штаб міжвидової групи тилового забезпечення;

- батальйон матеріального забезпечення;

- транспортна рота;

- інженерна рота;

- підрозділи забезпечення зосередження і підготовки до подальших дій військ.

Терміни приведення в готовність до перекидання в район оперативного призначення чергових сил складають від 48 год (для рекогносцирувальних групи) до 30 діб, резервних - від 10 до 60 діб.

Цікаво, що для повітряних перевезень військ і вантажів NRF в НАТО планується використовувати шість літаків Ан-l24-100 «Руслан», орендованих Альянсом в рамках програми SALIS (Strategic Airlift Interim Solution). Відповідно до цієї програми, транспортні літаки НАТО орендує в України і Росії. Зокрема, операторами «Руслана» виступають українська «Авіалінії Антонова» і російська «Волга-Дніпро». В кінці 2005 року партнери підписали з Агентством матеріально-технічного постачання при НАТО NAMSA (NATO Maintenance & Supply Agency) трирічний, з правом пролонгації, контракт обсягом EUR600 млн на перевезення вантажів в інтересах НАТО і ЄС. В кінці 2008 року контракт був пролонгований на два роки. А 24 листопада 2010 року НАТО знову продовжило оренду українських і російських "Русланів" в рамках програми SALIS - контракт пролонгований на два роки.

Але все наведене вище - це заявлені можливості NRF. Міжнародні військові експерти сильно сумніваються в задекларованих можливості цієї структури НАТО, і тому є причина. Зокрема, навчання сил NRF протягом останніх років продемонстрували, що реально боєготові та здатні приступити до виконання поставлених завдань лише деякі елементи NRF. В ході навчань військове командування НАТО постійно стикалося з тим, що для виконання поставлених завдань необхідно задіяти сили, які не входять до складу NRF, - традиційно за цим зверталися до США. Поки Пентагон, зрештою, не порекомендував європейцям розібратися з комплектуванням і підготовкою компонентів цієї структури.

Разом з тим, в Афганістані НАТО продемонструвало дуже обмежену можливість проводити своїми силами бойові операції. Тут, як відомо, основний тягар боротьби з талібами в результаті лягла на плечі деяких національних контингентів (в першу чергу, США), оскільки сили НАТО продемонстрували свою нездатність до виконання бойових завдань. А тому як проявлять себе сили НАТО в Лівії в разі початку сухопутної операції (якщо Конгрес США не прийме рішення направити сюди американські війська) - можна здогадуватися.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов