Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Схема підключення датчика руху в електричний ланцюг. Як підключити датчик руху. Відео

  1. Відразу кілька рекомендацій
  2. Підключення одного датчика руху в ланцюг
  3. Підключення декількох датчиків в ланцюг
  4. Місце для монтажу
  5. На практиці

Наша сеть партнеров Banwar

Якщо вас цікавить питання, як підключити датчик руху правильно, то ви відкрили потрібну статтю. Вивчивши викладений нижче матеріал, ви зрозумієте, що підключення такого практично схоже з установкою звичайного вимикача, а головною відмінністю між ними є безпосередньо принцип роботи - механічний і автоматичний.

Інфрачервоний датчик руху - Фото 01

Інфрачервоний датчик руху - Фото 01

Відразу кілька рекомендацій

На початку статті хотілося б дати вам кілька порад і розповісти, чого потрібно уникати при підключенні датчика руху:

  • По-перше, будь-яка перешкода в зоні видимості датчика може вплинути на помилкове його спрацьовування, що призведе до непотрібного включенню освітлення (мова йде про дерева, кущі і т. П.)
  • Правильній роботі можуть перешкодити будь-які джерела тепла і електромагнітного випромінювання (не варто встановлювати датчик навпаки інших приладів, що випромінюють світло)
  • Він працює під певним кутом і буде спрацьовувати лише в тому напрямку, в якому встановлений
  • Намагайтеся стежити за чистотою датчика руху, оскільки бруд на ньому може призвести до погіршення якості роботи або зменшення радіуса
  • Датчик руху для освітлення не призначений для роботи при великих навантаженнях, оскільки середня потужність такого зазвичай коливається в межах від 500 до 1000 Вт, тому підбирайте освітлювальні прилади по потужності

До того ж до попереднього пункту: у тому випадку, якщо вам все-таки знадобиться підключити кілька потужних ламп до одного датчику, використовуйте в схемі магнітний пускач: між фазою датчика і лампою встановлюється магнітний пускач, а з іншого боку від лампи - його котушка.

Схема підключення датчика руху - Фото 02

Підключення одного датчика руху в ланцюг

Для початку ви дізнаєтеся, як підключити один датчик руху в ланцюг. На ньому є три клемних затиску. Від одного затиску провід ведеться безпосередньо до фази, інша клема призначена для нульового проводу, а третя - для підключення освітлювального приладу. Як бачите, схема підключення датчика руху досить проста.

Датчик руху - Фото 03

Датчик руху - Фото 03

Схема підключення датчика руху - Фото 04

Якщо ви хотіли б, щоб освітлення постійно працювало, навіть коли відсутня переміщення в зоні видимості, потрібно паралельно підключити вимикач безпосередньо до датчика руху. Для цього вимикач підключається від фази до частини проводу, розташованого між датчиком руху і освітлювальним приладом. У випадку вимкнення розімкнути, то датчик руху буде працювати, як того і потрібна, але якщо замкнути вимикач, то лампа буде працювати в обхід датчика. Все досить просто.

Схема підключення датчика руху - Фото 05

Підключення декількох датчиків в ланцюг

Тепер спробуємо пояснити, як підключити датчики руху, якщо їх два або більше. А потрібно це в тому випадку, якщо радіус дії такого датчика занадто малий і його не вистачає для охоплення необхідної території.

Підключення декількох датчиків в ланцюг - Фото 06

Схема підключення декількох датчиків в ланцюг - Фото 07

Схема підключення декількох датчиків в ланцюг - Фото 07

Потрібно підбирати місце для монтажу датчика таким чином, щоб йому відкривався найбільший кут огляду. Але в приміщеннях хаотичною планування таке здійснити за допомогою одного пристрою практично неможливо. В такому випадку датчики підключаються паралельно до однієї фазі! Якщо підключити датчики до різних фаз, то будьте готові до появи короткого замикання через межфазного підключення.

Місце для монтажу

Навіть якщо ви знайшли схему датчика руху для освітлення, вибрати найкраще місце для установки не так-то й просто. Ви повинні враховувати відразу кілька факторів, що впливають на якість його роботи. Так, не слід встановлювати його біля опалювальних систем, кондиціонерів, джерел електромагнітного випромінювання (мікрохвильова піч, радіоприймачі, телевізори).

Розташування датчика руху - Фото 08

Перед тим, як вибирати місце, потрібно визначитися, як саме датчик руху для освітлення буде підключений до мережі. Датчики руху працюють або від напруги мережі 220В, або від батарейки. Більш поширеними є датчики руху, що працюють від центральної мережі. Їх можна підключити або через коробку, або за допомогою проводів, що йдуть від люстри.

Другий варіант більш прийнятний з огляду на те, що найчастіше коробки заховані під шпалерами і навіть якщо ви їх знайдете, то без професійних навичок і знань зрозуміти, які саме дроти вам потрібні, дуже складно. Тому і підключати датчик руху радимо від проводів, що йдуть до люстри.

На практиці

Припустимо, вам потрібно підключення датчика руху для освітлення у ванній кімнаті. Напевно у вас там один світильник і розташований він на стіні. Датчик руху для освітлення найкраще розміщувати під ним.

З іншого боку, якщо датчик руху буде розташований на вулиці або в приміщенні, куди в денний час доби потрапляє досить кількості сонячного світла, то потрібно подбати про налаштування датчика. На датчик є кілька регуляторів, якими можуть бути налаштовані: час спрацьовування, рівень освітленості, рівень шуму і чутливість (дозволяє налаштувати радіус дії). Налаштуйте датчик так, щоб він не спрацьовував при сильному освітленні.

Датчик руху розташований поруч з джерелом освітлення - Фото 09

Датчик руху розташований поруч з джерелом освітлення - Фото 09

На практиці підключення датчика руху слід починати з його огляду. На коробці (зазвичай під клемами) знаходиться схема підключення датчика руху. Клем три і мають вони такі позначення: L, N і L зі стрілочкою. Звичайна L позначає клему, до якої підключається фаза. N - нульовий провід, а L зі стрілочкою - провід для з'єднання з лампою.

Схема підключення датчика освітлення через розподільну коробку - Фото 10

Огляньте схему, що складається з світильника і вимикача в приміщенні. Розберіть її і переконайтеся в тому, що вимикач розмикає фазу. Але може трапитися і так, що вимикач встановлений на нульовому проводі. Світильник працює, хоч і такий варіант небезпечний.

Зверніть увагу на дроти, що йдуть зі стіни до люстри. Їх два. Зачистіть дроти і підключіть Клемник з трьох штук. Схема датчика руху для освітлення проста: через верхню клему колодки люстри проведіть фазу і замкніть її на клеми датчика, позначеної буквою L. Через середню клему колодки люстри проведіть нульовий провід і замкніть його на клеми датчика з позначенням N.

https://www.youtube.com/watch?v=YiWmUeN1Btg

Через середню клему колодки люстри проходять ще два дроти. Один провід підключається до люстри, а інший - до другої розетці. Фазовий провід від клеми датчика йде до іншої клеми не безпосередньо, а через розімкнуте реле. Клема з буквою L і стрілочкою на датчику руху з'єднується з третьої клемою колодки люстри. До нижньої клеми колодки люстри підключають лампочку і додаткову розетку. Реле буде спрацьовувати тоді, коли датчик руху зафіксує будь-які коливання. Як бачите, підключення датчика руху для освітлення нескладне.

Підключення датчика руху - Фото 11

Підключення датчика руху - Фото 11

Com/watch?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов