Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Схема підключення насосу

  1. види насосів
  2. Роботи по підключенню
  3. Як працює
  4. Відео

Наша сеть партнеров Banwar

Проживання в умовах приватного домоволодіння має безліч, без сумніву, позитивних особливостей

Проживання в умовах приватного домоволодіння має безліч, без сумніву, позитивних особливостей. Головною з яких, мабуть, є незалежність. Приватний будинок несе в собі дещо іншу енергетику, ніж міська квартира. У ньому можна відчути себе справжнім і повноправним господарем. Однак при впорядкуванні такого житла часто виникають питання, яких немає в місті. Так, наприклад, організація постійного водопостачання будинку може стати досить серйозною проблемою. Що стосується варіантів її вирішення, то слід зазначити, що так чи інакше, буде не обійтися без використання насосів. Саме про те, що собою являє схема підключення насосу і які при проведенні робіт існують особливості і піде мова далі.

види насосів

види насосів

Перед тим як перейти до безпосереднього розгляду порушеного питання, представляється досить корисним кілька слів сказати про те, що за насоси зазвичай застосовуються в господарських потребах і які їхні конструкційні відмінності. Це в значній мірі полегшить розуміння технологічного процесу самого підключення і подальшого використання системи водопостачання з їх використанням.

водяні насоси можна умовно розділити на дві великі групи:

  • Насоси поверхневого типу.
  • Насоси погружного типу.

Як нескладно здогадатися, основним їх відмінністю є те, як вони працюють. У першому випадку насос, встановлений на поверхні, витягує воду зі свердловини, в другому, насос виштовхує воду, так як повністю в неї занурений. Слід сказати, що другий варіант більш кращий і ефективний за цілою низкою причин, серед яких можна виділити:

  • Насос використовує меншу кількість електроенергії.
  • Під час роботи такого насоса проводиться набагато менше шуму, ніж в разі поверхневого аналога, що важливо, коли немає можливості виділити під установку насоса окремого приміщення.
  • Висока надійність такого насоса, обумовлена ​​застосуванням корозійностійких матеріалів.

Висока надійність такого насоса, обумовлена ​​застосуванням корозійностійких матеріалів

Серед занурених насосів можна також виділити кілька груп пристроїв. Їх відмінності в великій мірі обумовлені сферою застосування.

  • дренажні насоси . Можуть бути використані для відведення стоків басейну, або монтуються в системах каналізації.
  • Циркуляційні насоси. Призначені і використовуються в основному для того, щоб забезпечувати безперервне автоматичне функціонування системи. Наприклад, такі насоси використовуються в конструкції опалення або гарячого водозабезпечення.
  • Фонтанні насоси. Їх призначення очевидно з назви.

Як видно з вищесказаного, на ринку можна зустріти досить велику різноманітність можливих типів погружних насосів. Але, при цьому вибір не так вже й складний і для кінцевого користувача, значення має, мабуть, лише потужність пристрою і обсяги води, з якими воно може оперувати. Цими критеріями і слід керуватися, щоб придбати саме потрібний для конкретного випадку насос.

Роботи по підключенню

Роботи по підключенню

Коли з типом пристрою питання буде вирішене, можна переходити до робіт по його підключенню. Як в інших випадках, можна для цього запросити найманих фахівців, але можна обійтися своїми силами і підключити погружной насос самостійно.

Як в інших випадках, можна для цього запросити найманих фахівців, але можна обійтися своїми силами і підключити погружной насос самостійно

Само собою зрозуміло, що всі роботи по підключенню доцільніше починати тоді, коли буде готова вся інша система водопостачання. Це позбавить від багатьох проблем і завжди буде можливість відразу ж випробувати результат робіт. А також необхідно знати, що для того, щоб всі роботи пройшли максимально швидко потрібно заздалегідь приготувати всі необхідні інструменти і матеріали. І звичайно, всі майбутні роботи повинні проводитися в повному і точній відповідності з інструкцією, що додається до пристрою.

  • Спочатку встановлюється сам погружной насос. Тут нічого складного немає - насос з підключеною до нього виводить трубою поміщається і закріплюється всередині свердловини.
  • Далі необхідно провести підключення автоматики до насоса. Справа в тому, що для забезпечення безперебійної подачі води в систему, через спеціальний п'ятиканальний вихід монтується цілий набір складових частин. В їх число входять гідроакумулятор, реле тиску, манометр і кілька кранів.

В їх число входять гідроакумулятор, реле тиску, манометр і кілька кранів

Ці роботи в принципі не уявляють складності, але для кращого розуміння їх суті, їх потрібно розглянути окремо.

  1. Підключення пятиканального виходу. Ця частина автоматики насоса, являє собою трубу, обладнану рядом отворів, для підключення інших елементів і їх включення в загальну систему. Тут можна уточнити, що підключення до гідроакумулятори цього елемента можливо як безпосередньо, так і за допомогою перехідника. Другий варіант кращий, так як полегшить подальші роботи. Що стосується гідроакумулятора, то це спеціальний металевий бак різної ємності, призначений для накопичення певної кількості води з подальшою передачею її в систему.
  2. Підключення автоматичного реле. Цей елемент необхідний для управління циклами роботи насоса. Його також підключають до загального п'ятиканального виходу.
  3. Підключення манометра. Цей прилад монтується в систему для забезпечення можливості візуального контролю тиску всередині. Підключається також як і попередні частини - просто вкручується в п'ятиканальний вихід.
  4. І, нарешті, вся ця збірка підключається до загальної системи водопостачання.

Як працює

Як працює

Для того щоб остаточно зрозуміти в чому суть робіт можна кілька слів сказати про те, як вся система функціонує. А все досить просто. Насос під час своєї роботи виштовхує воду назовні. Вона по трубі надходить в гідроакумулятор . Усередині цього елемента передбачений спеціальний датчик, який по досягненню необхідного тиску води передає дію на реле, що відключає насос. Коли ж вода опускається до мінімального рівня, то датчик включає реле і насос починає працювати, повторюючи цикл. Таким чином, забезпечується безперебійна циркуляція води по системі. Для того щоб мати можливість спостерігати за тиском води в системі конструкцією автоматики передбачений манометр.

На додаток до сказаного можна додати, що крім інструкції по монтажу і експлуатації, повинна неодмінно враховуватися і електрична схема, яка додається до насоса. А також, ще до остаточного складання всієї автоматики, потрібно контролювати герметичність всіх місць з'єднання. Крім цього, потрібно згадати, що для забезпечення можливості демонтажу певної частини системи автоматики насосу, гідроакумулятор, трубу, що йде від насоса і вихідну трубу на систему необхідно розділити між собою кранами. Перекривши певний кран, можна буде з простотою замінити ту чи іншу частину, що вийшла з ладу.

Відео

У цьому відео ви побачите як своїми руками зібрати насосну групу для свердловинного насосу:

Подивившись це відео ви побачите за яким принципом працює погружной насос, призначений для відкачування брудної води:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов