Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Схема підключення вимикача з світлодіодом. Особливості застосування вимикачів з підсвічуванням

  1. Принцип роботи вимикача з підсвічуванням
  2. Види вимикачів в залежності від типу підсвічування
  3. Установка одинарного вимикача
  4. Відео: як підключити одноклавішний вимикач з підсвічуванням
  5. Відео: як підключити трёхклавішний вимикач з розеткою
  6. Відео: як підключити прохідний вимикач
  7. Як самому встановити підсвічування в вимикач
  8. Відео: підсвічування у вимикачі
  9. неоновий індикатор
  10. Світлодіодна підсвітка
  11. Технічні особливості
  12. застосування конденсатора
  13. прояв несумісності
  14. Чи варто підключати їх разом і як зробити це правильно
  15. нюанси використання
  16. недолік
  17. підсумки

Наша сеть партнеров Banwar

Чи впливають негативно на світлодіодні лампи вимикачі з підсвічуванням?

Чи впливають негативно на світлодіодні лампи вимикачі з підсвічуванням

Вимикачі з вбудованим світлодіодом підсвічування власне на самі світлодіодні лампи негативно не впливають. У всякому разі, в більшості випадків.

Інша справа, що для Вас використання таких вимикачів може мати неприємний ефект - у вимкненому стані світлодіодні лампи починають тліти, блимати, спалахувати і т.п.

Відбувається це тому, що Ваш вимикач з підсвічуванням не розмикає електромережу повністю. Палаючий в ньому світлодіод тому підтвердження, тому він і горить, що що ланцюг не розімкнути - інакше звідки йому взяти енергію? При цьому струм через світильники і вимикач тече дуже маленький. І якщо в світильниках стоять лампи розжарювання, то вони ніколи від такого струму не загоряться і взагалі на нього не відреагує.

Інша справа - світлодіодні лампи. Відбувається приблизно наступне. Цей малий струм проходить через демпфуючий конденсатор на вході блоку живлення лампи і поступово його заряджає. У якийсь момент відбувається розряд конденсатора і лампа спалахує.

Звичайно, не завжди використання вимикачів з підсвічуванням призводить до таких ефектів - все залежить від електричних параметрів лампи і світлодіоди підсвічування.

Якщо ж Ваше питання потрібно розуміти так: світлодіодні лампи не блимають при використанні вимикача з підсвічуванням, але чи не шкідливо це для них, то відповідь така. Як правило, немає, але все залежить від внутрішнього устрою лампи. більшості світлодіодних ламп це не буде шкідливо, нашим лампам точно не зашкодить. Однак ринок зараз заповнений дешевими "виробами", про які ми не можемо такого стверджувати.

Ми вже давно звикли до такого елементу в нашій квартирі, як вимикач. Однак виробники світлотехнічного обладнання змогли вдосконалити і його, забезпечивши системою підсвічування. Схема підключення такого вимикача передбачає його підсвічування лампочками при вимкненому положенні клавіші. У світлий час доби ви навряд чи звернете на нього увагу, проте з настанням темряви таке вдосконалення стає дуже актуальним, і навіть необхідним.

Тим більше, світловий індикатор через свою маленької потужності, практично не споживає електроенергію, тому не варто турбуватися про її перевитрату.

Виконати під'єднання такого приладу можна своїми руками, але якщо ви не впевнені в своїх силах, то краще звернутися за допомогою до кваліфікованого електрика, який швидко і якісно виконає роботу.

Джерелом струму для підключення вимикача може бути:

  • Електричний щиток;
  • Розподільна коробка.

Для початку необхідно провід «нуль» від джерела живлення провести безпосередньо до освітлювального приладу, а провід «фаза» протягнути до одного з двох контактів, що знаходяться у вимикачі. У той час, як другий контакт з'єднується з фазою освітлювального елементу.

Як підсвічування використовують світлодіодні або неонові лампочки, під'єднані до резистору послідовним способом. Отримана таким чином ланцюг з'єднується паралельно контактам вимикача. Коли ми відключаємо освітлення, ток йде на лампочку підсвічування через опір по паралельній ланцюга. А коли світло увімкнено, ланцюг розривається і струм подається на освітлювальний прилад.


А коли світло увімкнено, ланцюг розривається і струм подається на освітлювальний прилад

Перед початком установки Вимкніть живлення на електрощитку, відсутність якого перевірити дуже просто, достатньо індикатором напруги по черзі доторкнутися до кожного проводу.

Подальший порядок виконання робіт наступний:

  • акуратно зняти старий вимикач і від'єднати клавішу, при цьому, не пошкодивши контакти;
  • якщо спочатку встановлюється новий вимикач, то попередньо готується під нього місце в стіні: робиться отвір в стіні і на шпаклівку або цемент кріпиться установча коробка;
  • далі за схемою приєднуються проводи;
  • ізолювавши місця стикування проводів, можна подавати напругу і перевіряти якість виконаної роботи. Якщо підсвічування горить при вимкненому освітленні, значить ви все зробили правильно.


Якщо підсвічування горить при вимкненому освітленні, значить ви все зробили правильно

Що стосується двуклавішних вимикачів, то схема підключення буде дещо відрізнятися.

Провід «фаза», що йде від розподільчої коробки , Підключається на загальний зажим. А провід «нуль» підключається послідовно до декількох освітлювальних приладів.

Домашній умільцям, при наявності необхідних деталей, не складе особливих труднощів самостійно забезпечити вимикач світловим індикатором. Як підсвічування можна використовувати лампочку розжарювання 5 Ватт або неонову лампу.


Як підсвічування можна використовувати лампочку розжарювання 5 Ватт або неонову лампу

Покроково це виглядає наступним чином:

  • з'єднайте між собою неонову лампочку і токоогранічительний резистор, зібравши, таким чином, ланцюг;
  • попередньо знявши з вимикача кришку, з'єднати цей ланцюг з клемами паралельним способом;
  • аналогічно підключається і лампа розжарювання, але без резистора і закривається абажуром;

Якщо тип підсвічування вбудований, то замість неонової лампочки використовується світлодіод. У кришці вимикача вирізається отвір, відповідний діаметру світлодіода. Світлодіод з резистором підключаються паралельно клем, встановлюються під кришку і накриваються нею.


Вимикач з підсвічуванням напевно придумав чоловік, якому набридло вважати кути, пересуваючись по кімнатах вночі. По суті, такий вимикач нічим не відрізняється від звичайного, але має в собі лампочку, яка світиться в темряві. Найчастіше для цієї мети використовують світлодіоди, що дозволяє не тільки комфортно користуватися освітлювальними приладами, але і економити електроенергію.

Принцип роботи вимикача з підсвічуванням

Існує велика різноманітність моделей вимикачів з індикаторами (підсвічуванням), але принцип роботи у всіх один і той же. Якщо контакт є, світло запалюється, контакту немає - основного світла також немає, зате горить підсвічування, що дозволяє легко знайти вимикач в темряві.

При вимкненому основному світлі на корпусі загоряється світлодіод, за яким прилад легко знайти в темряві

Усередині вимикача, якщо зняти клавіші, можна побачити світлодіод. Він і є основним елементом підсвічування, яка працює тільки при вимкненому світлі. Крім світлодіода в схемі є струмообмежуючі резистор. Саме завдяки йому енергії, що йде від вхідних фази, досить, щоб дати харчування підсвічуванні, але недостатньо, щоб включити світильники в будинку.


Якщо контакт вимикача розімкнути, струм проходить через ланцюг підсвічування і включає світлодіод

Напруга подається на вхідну фазу вимикача L. Від неї струм йде або в ланцюг підсвічування, якщо контакт вимикача розімкнути, або відразу на світильник, якщо контакт замикається. У другому випадку струм не проходить до резистору і светодиоду, тому що опір цієї ділянки ланцюга більше, ніж у прямого проводу до освітлювального приладу.

Види вимикачів в залежності від типу підсвічування

  1. З струмообмежувальним резистором. Недоліком цієї схеми є те, що вона не працює, якщо в домашніх світильниках і люстрах встановлені світлодіодні лампи. Обумовлено це тим, що при їх використанні неможливо створити струм великої сили для підсвічування (опір світлодіодних ламп значно більше, ніж у ламп розжарювання). Енергозберігаючі лампи при цій схемі можуть світитися в темряві.
  2. На светодиоде з конденсатором. Підсвічування з конденсатором застосовується для збільшення ККД і зниження споживання електроенергії при роботі підсвічування. Резистор тут служить для обмеження струму заряду конденсатора.
  3. З неонової лампочкою. Вимикачі з неоновим підсвічуванням практично не мають недоліків. Тут у всьому будинку можуть використовуватися будь-які лампи: люмінесцентні, світлодіодні, розжарювання.

Підключення вимикача з підсвічуванням

Незалежно від форми і кількості клавіш управління світлом монтаж і підключення вимикача проводиться за одним принципом. Найпростіше його можна пояснити на прикладі одноклавішного пристрою.

Установка одинарного вимикача

Перед тим як почати роботу по установці, потрібно обов'язково знеструмити приміщення.

Потім демонтується старий вимикач, якщо він був раніше встановлений. Для цього:


В результаті у нас в руках залишиться внутрішня частина старого вимикача, яку можна утилізувати або залишити на запасні частини.

Щоб правильно вмонтувати новий вимикач, потрібно дотримуватися таку ж схему, як і при знятті, тільки в зворотному порядку, тобто:


Необхідно відзначити, що процес підключення вимикача з підсвічуванням нічим не відрізняється від приєднання звичайного приладу.

Відео: як підключити одноклавішний вимикач з підсвічуванням

Монтаж і підключення вимикачів з декількома клавішами

У побуті часто використовуються вимикачі на кілька клавіш. З їх допомогою можна управляти роботою відразу декількох ліній приладів освітлення. Їх встановлюють у великих приміщеннях або при необхідності включати і вимикати світло в кількох кімнатах з одного місця.

Установка таких вимикачів повністю аналогічна викладеної вище з тією лише відмінністю, що зі стіни буде підходити один фазовий провід і кілька (за кількістю клавіш) проводів від споживачів. Важливо підключити їх в правильному порядку

Відео: як підключити трёхклавішний вимикач з розеткою

Підключення прохідного вимикача з підсвічуванням

Прохідним називається вимикач, який складається з двох частин. Перша встановлюється на початку будь-якого шляху, наприклад, перед сходами на другий поверх. Друга частина при цьому монтується в кінці, т. Е. При вході на поверх. Таким чином, освітлення сходів можна включити внизу, а виключити вже після підйому.

Для установки прохідного вимикача знадобиться прокласти кабель з трьох жив до обох вимикачів. Схема підключення вимикачів зазвичай наводиться на їх упаковці. Монтаж кожного пристрою повністю аналогічний описаному вище.


Монтаж кожного пристрою повністю аналогічний описаному вище

Для підключення прохідного вимикача до кожного з пристроїв потрібно протягнути по три жили і підключити їх за схемою, яка є в комплекті

Відео: як підключити прохідний вимикач

Відключення підсвічування вимикача

Підсвічування вимикача можна відключити. Це робиться досить просто, необхідно лише відключити харчування і зняти світлодіод.

Послідовність дій:


Як самому встановити підсвічування в вимикач

Можна зробити індикатор у вимикачі самостійно. Послідовність операцій така:


Послідовність операцій така:

Цю схему монтують, якщо в світильниках використовуються лампи розжарювання. При вимкненому положенні струм проходить через резистор і світлодіод, чому він світиться. Струм в цьому випадку дорівнює близько 3 mA, що цілком достатньо для живлення світлодіодним лампочки.

Є також схема для підключення підсвічування на неонової лампі. Її перевагою є те, що в світильниках і люстрі можна використовувати будь-які лампочки: на світлодіодах, люмінесцентні, розжарювання.


Її перевагою є те, що в світильниках і люстрі можна використовувати будь-які лампочки: на світлодіодах, люмінесцентні, розжарювання

Якщо замість світлодіода встановити неонове підсвічування, вимикач працюватиме з усіма видами ламп

Як ми вже говорили вище, існує і схема виготовлення вимикача з підсвічуванням на конденсаторі. Завдяки конденсатору система підсвічування працює більш стабільно і споживає менше енергії, ніж у випадку з опором. Але використовувати її зі світлодіодними лампами теж не можна.


Схема з конденсатором може використовуватися з галогенними лампами і лампами розжарювання

Відео: підсвічування у вимикачі

Якщо підсвічування моргає

Буває, що підсвічування починає моргати. Що в такому випадку робити? Потрібно перевірити напругу в мережі і подачу струму. Якщо все нормально, значить, діод прийшов в непридатність, потрібна заміна. Щоб зробити індикатор вимикача, виконайте кроки 1-9 з підрозділу про відключення підсвічування, перекусіть жили в тому місці, де дроти йдуть до лампочки. Запам'ятавши місця з'єднання діода з виходить фазою і резистором, візьміть новий індикатор і підключіть його до контактів. Місця скручування обмотайте ізоляційною стрічкою або надіньте на них пластикову трубочку. Далі заново зберіть вимикач і протестуйте підсвічування.

Вимикачі з підсвічуванням - це не данина моді, а зручність, адже все вдосконалюється на благо людству.

Свого часу, піддавшись моді, я замінив всі вимикачі в квартирі на турецькі вимикачі Makel Mimoza з неоновим підсвічуванням:


На жаль, сучасні лампи (Компактні люмінесцентні і світлодіодні) з такими вимикачами не завжди дружать. Такий вимикач влаштований досить просто: паралельно його контактам включена ланцюжок з мініатюрною неонової лампи і баластного опору. Струм через неонову лампу дуже малий (близько 1 мА) і нитка розжарення лампи розжарювання нагріти до видимого світіння ніяк не може. Однак його вистачає, щоб зарядити конденсатори випрямляча в енергозберігаючу лампу , І вона починає давати слабкі спалахи з інтервалом в декілька секунд.

На власному досвіді я переконався, що лампа X-Flash Globe E27 12W 3K в ланцюзі з таким вимикачем дає рідкісні спалахи. Лампа ж Supra SL-LED-CR-CN-4W / 3000 / E14 при ввертиваніі в патрон безперервно світиться (дуже слабо), при ввертиваніі другий такий же лампи в патрон паралельно з першою світіння пропадає.

Зі спалахами у ванній кімнаті або на кухні можна було б миритися, але в спальній кімнаті вони навряд чи припустимі. Крім того, не знаю достовірно, як такі явища позначаться на довговічності світлодіодної лампи, але що не в бік збільшення оной - це вже точно. У всякому разі, деякі виробники прямо не рекомендують застосування світлодіодних ламп спільно з вимикачами з підсвічуванням.

Найпростіше рішення - позбутися від лампи підсвічування у вимикачі за допомогою кусачок. Але підсвічування шкода: в темряві річ небезкорисна. Тому я вирішив "діяти за планом Б" - знизити напругу на лампі, що виникає через підсвічування. Цього можна домогтися, зашунтировав лампу послідовної RC-ланцюжком з резистора і конденсатора.

Реактивний опір конденсатора для частоти мережі 50 Гц Xc = 1 / (314C), де С - ємність конденсатора в Фарада. Для ємності 0.33 мкФ маємо Xc = 10 кОм. При розімкнутому вимикачі струм лампи підсвічування 1 мА створить на конденсаторі падіння напруги 10 вольт - сподіваюся, воно досить мало для того, щоб позбутися від небажаних явищ (спалаху, світіння, зниження довговічності).

Послідовно з конденсатором включимо резистор 220 ом. У випадку вимкнення замкнутий, на послідовно з'єднаних резистори і конденсаторі виявиться повне напруга мережі 220 В. З огляду на, що Xc = 10 кОм, а R

А що буде, якщо конденсатор проб'є? Через резистор потече струм 1 А, розсіюючи на ньому потужність 220 Вт. Резистор, розрахований на потужність 0,25 Вт (тобто на три порядки меншу), ясна річ, тут же згорить, тим самим спрацювавши як запобіжник. Власне, він потрібен у тому числі і для цього: коли пробитий конденсатор безпосередньо підключений до мережі, наслідки можливі більш серйозні. (Інша функція резистора - знизити іскроутворення на контактах вимикача і зменшити їх знос.)

Отже, специфікація захисного пристрою зрозуміла: послідовно з'єднані резистор і конденсатор, включені паралельно лампі. Конденсатор - плівковий, що-небудь на зразок К73-17, ємність 0,33 мкФ, напруга 630 В (амплітудне значення напруги в побутовій мережі - 310 В, візьмемо дворазовий запас). Резистор - 220 Ом, 0,25 Вт (в робочому режимі - запас по потужності в 2,5 рази).

Ланцюжок з резистора і конденсатора найпростіше підключити до контактів в сполучної колодці, яка знаходиться в декоративному ковпаку під стелею. Само собою, перед установкою її треба як слід ізолювати (ізоляційною стрічкою або термоусадковими трубками).

Кілька слів про вимикачах зі світлодіодним підсвічуванням. Струм світлодіода може становити кілька міліампер, в цьому випадку напруга на відключеною лампі при вказаному значенні ємності теж зросте в кілька разів і може виявитися занадто великим. Для зниження напруги доведеться збільшити ємність конденсатора і потужність резистора. Номінали деталей треба розраховувати, виходячи з конкретної схеми підсвічування. Можна також доопрацювати схему підсвічування, знизивши струм світлодіода (шляхом збільшення баласту).

Доповнення. Нарешті я зробив те, з чого треба було б почати: поміряв тестером DT-832 напруга на світлодіодним лампі при вимкненому вимикачі з неоновим підсвічуванням. Результати такі:

  • Лампа Pulsar ALM-A65-12E27-2700-1 (12 Вт) - 6,3 У
  • Лампа Navigator NLL-G45-5-230-2.7K-E27 (5 Вт) - 5,5 У

Напруга на лампі Supra SL-LED-CR-CN-4W / 3000 / E14 перевищувало 60 В (при цьому лампа слабо світилася). При підключенні другої лампи в паралель з першої напруга впала до 50 В і світіння припинилося, але 50 В - все одно забагато.

На лампах SL-LED-CR-CN-4W / 3000 / E14 напруга не заміряв, але навіть три лампи, включені в паралель, досить яскраво світяться.

На жаль, лампу X-Flash Globe E27 12W 3K (ту, яка давала спалаху) я вже повернув в магазин, а подивитися напруга на ній було б цікаво.

Висновок, мабуть, наступний: при застосуванні світлодіодних ламп спільно з вимикачами з підсвічуванням бажано виміряти напругу на лампі при розімкнутому вимикачі. Якщо воно складає одиниці вольт, то можна нічого не робити. Якщо ж це напруга - кілька десятків вольт або лампа світиться або спалахує, то слід його знизити описаним вище чином.

Багато сучасні вимикачі оснащуються функцією підсвічування. Завдяки їй не потрібно буде шукати пристосування в темному приміщенні. Як ця опція працює? Під корпусом вимикача знаходиться спеціальний індикатор світла. В клавіші пристрою зроблено вікно, через яке власник зможе побачити стан приладу. Світлодіодна лампа з вимикачем з підсвічуванням нерідко продається в єдиному комплекті. Далі - докладніше.

Для якісної роботи індикатора використаний світлодіод або ж спеціальна лампочка. Остання - неонового типу. Вимикачі відрізняються як мінімум даними показником. Багато покупців відзначають, що застосовувати слід з даними вимикачами лише лампи розжарювання або галогенні варіанти. Енергозберігаючі моделі лопаються, а світлодіодні світяться в темний час доби.

Щоб зрозуміло було, як працюють світильники з підсвічуванням, потрібно розібрати механізм і всі тонкощі функціоналу.

неоновий індикатор

Більшість моделей вимикача працюють з лампочкою неонового типу. Як вона виглядає? Лампочка виглядає як балон зі скла, в якому знаходиться неон. На відстані розташовані електроди. У приладі невеликий тиск. Якщо його виміряти, то воно з працею досягне декількох десятих часток стовпа. У подібному середовищі між деталями при подачі електричного струму відбувається тліючий розряд. Що означає це словосполучення? Молекули гази підсвічуються. Якщо враховувати, що моделі між собою відрізняються кольором даного наповнювача, то варіанти можуть бути самими різними: червоними, синьо-зеленими і так далі.
Більшість моделей вимикача працюють з лампочкою неонового типу

Світлодіодна підсвітка

Нерідко вимикачі виробляються з підсвічуванням, яку забезпечують світлодіоди. Безпосередньо відтінок з'являється відразу ж, як в прилад починає потрапляти електричний струм. Колір безпосередньо залежить від того, з чого діод створений, а також від напруги, яка подається в вимикач.

Що собою являють світлодіоди? Вони є результатом об'єднання двох напівпровідників. При цьому вони обов'язково різних типів. Такий перехід називається електронно-дірковий. Відтінок з'являється відразу ж після того, як почнеться подача прямого струму. Випромінювання світла є результатом рекомбінації зарядів в провідниках.

Кожна людина знає, що будь-який прилад має негативні і позитивні заряди струму. Під час подачі електричного поля другі долають перехід і з'єднуються з першими. Після цього відбувається подача енергії, частина якої необхідна для отримання кольорових ефектів. Якщо говорити про конструкцію світлодіода, то вона металева. Найчастіше пристрої робляться з міді. На підставі закріплені напівпровідники - один анод, другий катод. Тут же знаходиться рефлектор з алюмінію. На ньому розташувалася лінза. Виробники піклуються про те, щоб зайве тепло могло вільно виводитися з корпусу. При цьому «теплової коридор» повинен мати невеликі розміри. Працюючі в ньому напівпровідники не виходять за його межі, інакше світлодіодна лампа з вимикачем з підсвічуванням швидко зламається і буде непридатна до використання.
Кожна людина знає, що будь-який прилад має негативні і позитивні заряди струму

Технічні особливості

Дані деталі при збільшенні температури зменшують свій опір, якщо порівнювати з металевими компонентами. На жаль, це має недоліки - сила струму може збільшитися до неконтрольованих показників. Це ж відбувається з нагріванням, відповідно, через час після роботи в такому піку діод виходить з ладу. Також така деталь сильно чутлива до збільшення напруги, тому навіть самий маленький імпульс може зламати його. Відповідно, виробник повинен максимально точно підбирати резистори. Більш того, діод може зламатися при напрузі зворотної полярності. Слід зауважити, що цей компонент справляється лише з проходженням струму в прямій послідовності.

Навіть з подібними вадами вимикачі з діодами користуються попитом.
Навіть з подібними вадами вимикачі з діодами користуються попитом

застосування конденсатора

Гасить елементом вважається конденсатор. Якщо порівнювати його з резистором, то він отримав реактивний опір. Відповідно, при використанні такого елемента в приладі не буде виділятися зайве тепло. Під час руху електронів по резистору, а точніше, його лицьовій стороні, молекули деталей стикаються між собою. Через це передається кінетична енергія. Саме вона викликає нагрівання. Струм при цьому отримує сильний опір. Якщо світлодіодна лампа підключена до вимикача з підсвічуванням, то вона може швидко вийти з ладу.

Під час використання конденсатора відбуваються інші процеси. Його конструкція істотно відрізняється від вищеописаного варіанта. Конденсатори мають дві пластини з металу, які діляться діелектриками. Завдяки такому рішенню заряд може зберігатися тривалий час. При цьому його можна заряджати та розряджати. Після таких маніпуляцій в ланцюзі знаходиться змінний струм.

сумісність

Для світлодіодних ламп нерідко встановлюють вимикачі з підсвічуванням. Як вже було зрозуміло, такі пристрої популярні і зручні. Хоч і відбувається застосування з вищеописаної моделлю, все ж з більшістю сучасних джерел світла можуть виникати проблеми. Світлодіодна лампа з вимикачем з підсвічуванням часто ламається.

прояв несумісності

У чому може виявлятися несумісність? Через тривалий термін експлуатації світильник може сам по собі спалахувати, рівномірно або ж хаотично світитися. Причому даний нюанс відноситься до будь-яких світильників світлодіодного типу. Мерехтіння може бути також причиною великої потужності, особливо якщо вона становить 100 Вт і більше. Чому такі світильники несумісні з вимикачами? Найчастіше проблема виникає через енергозбереження. Світильники працюють від постійної напруги. Відповідно, будь-який такий прилад буде мати випрямляч і мережу змінної напруги. Сумісність світлодіодних ламп і вимикачів з підсвічуванням - досить складне питання.

При цьому потрібно сказати, що конденсатор має випрямляч. Він необхідний для згладжування пульсацій. Якщо світильник вимкнений, ток все одно буде надходити, хоч і в невеликій кількості. Тому світильник буде мерехтіти або світитися навіть в нічний період.

Чи варто підключати їх разом і як зробити це правильно

Мерехтіння, про який йшла мова вище, не зовсім підходить таких приміщень, як спальня або дитяча. До того ж при неправильному веденні експлуатації людина може зіткнутися з тим, що підсвічування перестала працювати за короткий термін. Ця проблема може бути виправлена. Буде досить відключити мерехтіння. Як це зробити? Необхідно вмонтувати вимикач так, щоб підсвічування була виключена. Покупці відзначають, що спосіб не сильно зручний, так як відсвічування досить корисно. Воно зможе допомогти з легкістю включати світло в приміщенні самостійно. Якщо блимає вимикач з підсвічуванням і світлодіодна лампа, то слід звернути увагу - швидше за все, пошкоджений контакт. Мерехтіння, про який йшла мова вище, не зовсім підходить таких приміщень, як спальня або дитяча

нюанси використання

Якщо монтаж провести неправильно, то діод може перестати працювати практично відразу ж. До того ж залишати його в подібній формі заборонено. Це не безпечно. Якщо під час роботи вимикач НЕ відсікає фази, то подібне слід відразу ж переробити. Найкраще монтаж довірити знає людині, якщо немає ніякого досвіду в подібній сфері. При бажанні можна поставити звичайну лампу розжарювання разом з енергозберігаючої моделлю. Якщо монтаж зроблений таким чином, то струм проходить через індикаторну ланцюг. Після цього вона продовжує експлуатацію приладу. Струм буде проходити через нитку каналу. Недоліком такого способу застосування вважається, що даний метод погано позначається на енергозбереженні.

Такий же принцип роботи використовується під час шунтування резистора. Підключення при цьому є паралельним. Пристосування не стане влити не людину. Робочий стіл, освітлення і так далі заряджаються через резистор. При цьому останній повинен мати потужність в 2 Вт, а опір - в 50 кОм.

Створено також лампи, які працюють на світлодіодах. Покупцям подобаються такі прилади за рахунок того, що є пульт з підсвічуванням в комплекті. Пристосування включається близько 2 секунд.
Створено також лампи, які працюють на світлодіодах

недолік

Є ще один недолік вимикачів з підсвічуванням і світлодіодним лампи (моргають - це не єдиний мінус), він полягає в ціновій категорії. Їх потужність і інші показники можуть бути приблизно однаковими, а ось вартість - немає. Коли людина вибирає комутатор, слід розуміти, що не всі світильники і лампи здатні працювати з ним. До того ж всі моделі і їхні проблеми з сумісністю можуть підкорятися невеликим маніпуляціям, які дозволяють усунути неполадки. Відповідно, відмовлятися від самого індикатора, перемикача або лампи не варто. Є велика кількість інструкцій з цього приводу.

підсумки

Як уже зрозуміло, світлодіодні лампи з вимикачем з підсвічуванням не є однаковими. Вони і можуть бути однаковими або ж схожими, все ж конструкції і використовувані деталі відрізняються. На це варто звернути особливу увагу.

Рекомендуємо також

Палаючий в ньому світлодіод тому підтвердження, тому він і горить, що що ланцюг не розімкнути - інакше звідки йому взяти енергію?
Що в такому випадку робити?
Як ця опція працює?
Як вона виглядає?
Що означає це словосполучення?
Що собою являють світлодіоди?
Чому такі світильники несумісні з вимикачами?
Як це зробити?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов