Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Смартфони можуть зникнути до 2030 року

Наша сеть партнеров Banwar

Помилковий прогноз. Такий бачилася еволюція телефону півстоліття назад, але людина опинилася креативніше.

За даними дослідження Ericsson Mobility Report, "розумними" в даний час є 45% всіх мобільних телефонів на планеті. А до 2021 року кількість підключених до мобільних мереж смартфонів у всьому світі досягне 28 мільярдів.

Втім, експерти вважають, що скоро ці цифри підуть на спад - суспільство готове до того, щоб сучасні гаджети замінили більш компактні і зручні пристрої. Крім того, розробники щодня думають, як запхати в смартфони більше функцій. В результаті з'являються розробки гнучких і ультразвукових пристроїв, а також телефонів-трансформерів.

НАЙБЛИЖЧИМ МАЙБУТНЄ: БЕЗ "ДЖЕКА" І УЛЬТРАЗВУК

Для початку розповімо про декілька прийдешніх нововведення - не надто революційних, але помітно вплинути на ринок смартфонів.

ВІЙНА ФОРМАТІВ. Цілком можливо, що широким масам користувачів доведеться ближче познайомитися з новим форматом роз'єму USB Type-C. Зараз він вже присутній в невеликій кількості пристроїв від декількох виробників. У цього пристосування є досить переваг, щоб завоювати своє місце на ринку.

По-перше, USB Type-C - роз'єм симетричний. Можна не нервувати, що раптом вставиш його "не тим боком". Також новий роз'єм дозволяє передавати енергію потужністю до 100 Вт. Величина цілком достатня, щоб забезпечити роботу не тільки смартфонів, але і більшості планшетів, ноутбуків і навіть моніторів. До недоліків можна віднести розміри (він побільше вже звичному microUSB) і необхідність у всіляких перехідниках в найближчому майбутньому, коли USB Type-C стане енергійно витісняти конкурентів.

ЗАГРОЗА "Джек". Бурхливо обговорюваний iPhone 7 може бути позбавлений звичної "джека" - роз'єму для навушників. Замість нього споживачам запропонують використання інших інтерфейсів, в тому числі і бездротових. Цілком можливо, що затію підхоплять інші виробники. Адже відмова від роз'єму для навушників не тільки звільнить місце всередині апарату, а й дозволить зробити телефони тонше. Можна собі уявити, як болісно буде відбуватися вимирання класичних навушників, розрахованих на роз'єм 3,5 мм.

СКАНЕРИ. Розблокування смартфона за допомогою дактилоскопічного датчика запатентована всюдисущим Apple в 2008 р Але одним з піонерів в справі застосування сканерів відбитків пальців була Motorola Atrix, випущена ще в 2011 р Компанія на два роки раніше, ніж Apple представила громадськості модель з технологією Touch ID. Пару років назад доступом в смартфон через сканування пальця могли похвалитися тільки моделі дорогого сегмента. Але до кінця минулого року подібний пристрій почало з'являтися в більш доступних пристроях різних виробників (Huawei, Meizu, Xiaomi і ін). З 2016 року є всі підстави очікувати викид на ринок безлічі недорогих китайських смартофон (наприклад, UMI, Zopo) з вбудованим сканером.

Але на одному тільки широке впровадження сканерів історія не закінчується. На світовій виставці електроніки CES 2016 компанія LeTV представила перший смартфон, де для сканування використовується ультразвук. Технологія дозволяє отримати об'ємну модель поверхні подушечки пальця, що робить роботу пристрою більш надійної в випадках, якщо пальці мокрі або брудні.

прогин Зараховано

Ідея гнучких смартфонів витала в повітрі кілька років, і на наших очах вона увійшла в стадію реалізації. У 2015 року свої творіння на цю тему представили два південнокорейських гіганта LG і Samsung . Користь від такої штуковини поки не дуже зрозуміла, але можна уявити собі пристрій, чимось змахує на нині вимерлі мобілки-розкладачки. Тобто в руках у людини, яка веде телефонну розмову, знаходиться штуковина розміром зі звичайний смартфон. Потім він сідає в метро, ​​розкриває гаджет і отримує планшет з екраном, розмір якого дозволяє комфортно читати електронну книгу.

Нововведення. Гаджет, що не боїться деформацій.

Збери ТЕЛЕФОН САМ

Ініційований компанією Google проект Project Ara стартував три роки тому. Його основна ідея полягає в тому, щоб створити модульний смартфон, на металевому каркасі якого монтуються акумулятор, клавіатура, дисплей і т. Д. Ініціатори проекту вважають, що подібна концепція дозволить користувачам самостійно замінювати вийшли з ладу елементи, оновлювати застарілі. Одним словом, робити те, що називається словом "апгрейд". Його суть добре розуміють ті, хто пам'ятає еру комп'ютерів до того, як ноутбуки і планшети майже винищили зі світу старі добрі ящики-десктопи.

Крім того, від цієї затії очікується ще один вельми важливий для екології ефект - хоч трохи зменшиться вал електронних відходів, небезпечно захаращують планету.

ЧОМУ НЕ ВИЙШЛО. І ось в минулому році Google заявила, що подання диво-пристрої широкому загалу вирішено відкласти. Причина досить цікава - гаджет в прямому сенсі слова розсипається на шматки. Застосування постійних електромагнітів для утримування модулів на місці виявилося не надто вдалою ідеєю: комплектуючі розлітаються в усі сторони при першому ж падінні.

Гра в кубики. Будь-вузол смартфона Ara легко замінюється.

КІНЕЦЬ ЕРИ зарядок

Користувачі смартфонів знаходяться на підході до того щасливого миті, коли звичні зарядки від мережі 220 В підуть в минуле. Технологія PoWiFi дозволить використовувати роутер (пристрій для роздачі Wi-Fi) для підзарядки. Поки PoWiFi годиться для роботи лише з малопотужними пристроями: використовувані в системах "розумний будинок" датчики температури і т. Д. Але в цьому напрямку ведуться енергійні роботи, рівень енергоспоживання гаджетів постійно знижується. Одним словом, в найближчій перспективі можемо очікувати ситуацію, коли забута вдома зарядка перестане виглядати як всесвітня катастрофа.

Wi-Fi як альтернатива розетки.

РІЧ З МИНУЛОГО

Якщо поглянути на перспективу трохи більше далеку, наприклад, 10-15 років, то виявиться, що стали звичними смартфони можуть і не дожити до 2030 року. Бурхливий розвиток технологій призведе до того, що їх місце стануть займати якісь нові пристрої. Найважливіша особливість прийдешніх моделей - вони стануть менше нинішніх смартфонів. Про те, що користувачі хочуть цього, свідчить опитування, проведене Ericsson ConsumesLab. За результатами дослідження з'ясувалося, що замінити смартфони меншими пристроями бажають 85% опитаних.

ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ. Сьогодні 31% людей використовують фаблет (пристрій з великим екраном, але ще не планшет) з екраном діагоналлю 7-8 дюймів, а ще 30% орудують "дрібноту" з 6-дюймовими екранами. "Не дивлячись на настільки масове поширення цього виду пристроїв, кожен другий користувач смартфонів вважає, що через п'ять років смартфони підуть в минуле, а їх місце займуть системи штучного інтелекту (AI). Ряд досліджень, які проводили експерти з метою виявлення користувальницьких тенденцій, які стануть визначальними в 2016 році, показали, що незабаром технології штучного інтелекту будуть інтегровані в більшість об'єктів без використання екранів смартфона. При цьому, на думку половини користувачів, смартфони в корі стануть для сучасної людини такою собі річчю з минулого - чимось на зразок касетного магнітофона або пейджера ", - вважає генеральний директор Ericsson в Україні Войцех Байда.

Ближче до тіла. На зміну смартфонам прийдуть чіпи, вживлені в людини.

Гаджет - кажани

Цілком можливо, смартфони незабаром можуть позбутися малопомітних (і малозрозумілих для більшості користувачів) елементів своєї конструкції, часто виглядають як різні темні крапки над екранами. Це датчики освітленості і руху (вони служать для реалізації самих різних функцій: наприклад, дозволяють управляти смартфоном за допомогою жестів). До того ж зникнення цих точок буде супроводжуватися набагато більш помітною зміною - зменшенням товщини корпусу пристрою. Функції датчиків руху хочуть покласти на динамік, мікрофон і ультразвук - таку розробку пропонує норвезький стартап Elliptic Labs. Динамік генерує ультразвук, що сприймається мікрофоном. При наближенні до тіла людини в характері поширення звукових хвиль з'являться спотворення, і програмне забезпечення розпізнає перешкоду. В принципі, є багато спільного з апаратом УЗД - ну, або летючої мишкою-нетопир.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов