Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Стаття: ЯКОЮ ВИБРАТИ ТИП ПІДКЛЮЧЕННЯ котлів: ПАРАЛЕЛЬНЕ або послідовний?

  1. послідовне з'єднання Послідовне підключення котлів доцільніше з економічної точки зору - в цьому...
  2. РЕЗЮМЕ
  3. Можливо Вам буде цікаво ознайомитися з наступними статтями:

послідовне з'єднання

Наша сеть партнеров Banwar

Послідовне підключення котлів доцільніше з економічної точки зору - в цьому випадку використовуються вбудовані в Послідовне підключення котлів доцільніше з економічної точки зору - в цьому випадку використовуються вбудовані в   газовому котлі розширювальний бак і група безпеки газовому котлі розширювальний бак і група безпеки. При цьому виникає менше складнощів з підключенням і необхідна менша кількість комплектуючих, матеріалів і запірної арматури, що в середньому здешевлює загальні витрати за матеріалом на 40 $ ~ 80 $.

Такий варіант виправданий при підключенні електродного котла (далі ЕК) в парі з твердопаливним котлом (далі ТТК) або газовим котлом (далі ГК) - котлів з малим літражем (до 50літров) з метою економії матеріальної частини щодо комплектуючих. Підключатися котел може послідовно як до, так і після газового котла - все залежить від фізичної можливості врізки. Рекомендується врізати котел, таким чином, щоб циркуляційний насос перебував на «обратке» як одного, так і другого котла. Тобто в разі якщо використовується циркуляційний насос, який вмонтовано в ГК, то логічніше організувати врізку ЕК перед ДК (тобто на подачі ГК).

Однак все ж ключовим моментом при врізки котла до діючого - є те, що повинно бути реалізовано загальне підключення системи ДК і ЕК до групи безпеки і розширювальному баку.

паралельне підключення

Паралельне підключення найчастіше використовується для підключення до ГК або ТТК (твердопаливного котла) з великим літражем, тобто Паралельне підключення найчастіше використовується для підключення до ГК або ТТК (твердопаливного котла) з великим літражем, тобто   більше 50літров більше 50літров. Це робиться для того, щоб відрізати (не витрачати додаткову енергію на нагрівання) що не використовується обсяг теплоносія в ГК або ТТК.

Як правило, такі системи більш дорогі через необхідність установки додаткового обладнання на контур електрокотла, тобто додаткові група безпеки, розширювальний бак і запірна арматура.

Паралельна система може функціонувати в ручному і автоматичному режимі (на відміну від послідовної, де принцип підключення дає можливість з найменшими витратами реалізувати лише автоматичну або напівавтоматичну роботу ЕК в парі з ТТК або ГК)

Для того щоб паралельна система функціонувала в ручному режимі повинні бути встановлені в необхідних місцях запірні вентилі (куля-крани) або врізана система By-Pass, що в цілому веде до подорожчання такого підключення на 40 $ -80 $.

Якщо організовувати автоматичну роботу при паралельному підключенні ТТК (ГК) і ЕК - необхідна врізка триходового зонного вентиля, сервоприводу і додаткового термостата, від якого буде надходити команда для подальшого перемикання контуру опалення ТТК (ГК) на контур опалення ЕК. Застосування такої системи в цілому дасть подорожчання вартості матеріалів для підключення орієнтовно на 80 $ - 120 $. Повторюся така схема підключення вкрай бажана і економічно надалі виправдана в тому випадку, коли літраж ГК або ТТК спільно із загальним літражем системи опалення значно перевищує рекомендовану пропорцію - відношення загального літражу теплоносія системи припадає на 1 кВт потужності котла.

Це співвідношення в середньому варіюється (20 ~ 40) L / 1 kW

РЕЗЮМЕ

Кожна схема підключення, будь то паралельна або послідовна, має право на існування.

Питання - так як же все-таки ефективно і грамотно організувати ув'язку котлів для роботи в парі паралельно або послідовно !?

Відповідь - в кожному індивідуальному випадку доцільний буде свій спосіб підключення. І основні фактори, які будуть впливати на вибір типу підключення котлів це:

  1. Співвідношення теплових, енергетичних параметрів: (20 ~ 40) L / 1 kW (відношення загального обсягу теплоносія системи припадає на 1 кВт потужності котла);
  2. Фізична можливість реалізації одного або іншого проекту;
  3. Фінансові можливості реалізувати 1 або 2 варіант.

Можливо Вам буде цікаво ознайомитися з наступними статтями:

Всі статті розділу
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов